Extraliga
Základní informace
Kategorie
kadeti U17
Sezona
2020/21
Zápasy
fáze | kolo | číslo | domácí / hosté | datum a čas | místo | rozhodčí | Komisař | skore | čtvrtiny | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
základní část | 1. kolo | 1 |
BK VIVIDBOOKS Pardubice
BCM Orli Prostějov
|
Bude upřesněno
- |
Hala BK Pardubice, V Ráji 311 |
|
Preview | |||
základní část | 1. kolo | 2 |
USK Praha
BA Nymburk
|
Bude upřesněno
- |
SH Folimanka |
|
Preview | |||
základní část | 1. kolo | 3 |
BK NH Ostrava
BK Snakes Ostrava
|
Bude upřesněno
- |
Bonver aréna |
|
Preview | |||
základní část | 1. kolo | 4 |
BASKET Brno B
Tygři Brno
|
Bude upřesněno
- |
SH Morenda |
|
Preview | |||
základní část | 1. kolo | 5 |
Sokol Písek Sršni
BK Lokomotiva Plzeň
|
Bude upřesněno
- |
Sportovní hala Sokol |
|
Preview | |||
základní část | 1. kolo | 6 |
Tygři Praha
Sokol Pražský
|
Bude upřesněno
- |
Sportovní hala Jeneč |
|
Preview | |||
základní část | 2. kolo | 8 |
BCM Orli Prostějov
Sokol Pražský
|
19. 9. 2020
12:00 |
Sportcentrum DDM 1 |
Michal Škaroupka Václav Dolejš |
58
79
|
14
18
25
41
35
64 |
Review | |
základní část | 2. kolo | 9 |
USK Praha
Sokol Písek Sršni
|
19. 9. 2020
14:00 |
SH Folimanka |
Jan Renc Barbora Kopecká |
66
88
|
11
25
29
44
45
68 |
Review | |
základní část | 2. kolo | 10 |
BA Nymburk
BK Lokomotiva Plzeň
|
19. 9. 2020
16:00 |
ZŠ Komenského |
Dominik Výborný Petr Šmůla |
85
63
|
16
9
42
31
60
45 |
Review | |
základní část | 2. kolo | 7 |
BK VIVIDBOOKS Pardubice
Tygři Praha
|
19. 9. 2020
17:00 |
Hala BK Pardubice, V Ráji 311 |
Dominik Štancl Vojtěch Krejsa |
83
69
|
30
10
53
25
65
55 |
Review | |
základní část | 2. kolo | 12 |
BK Snakes Ostrava
Tygři Brno
|
19. 9. 2020
17:00 |
ZŠ Dvorského |
Jan Hecl Bára Nováková |
50
89
|
12
26
21
55
30
73 |
Review | |
základní část | 2. kolo | 11 |
BK NH Ostrava
BASKET Brno B
|
19. 9. 2020
18:30 |
SH Ostrava-Tatran |
Ondřej Zatloukal Ota Baďura |
70
88
|
23
23
42
48
58
71 |
Review | |
základní část | 3. kolo | 13 |
BK VIVIDBOOKS Pardubice
Sokol Pražský
|
20. 9. 2020
10:00 |
Hala BK Pardubice, V Ráji 311 |
Michal Scholze Vojtěch Krejsa |
82
87
|
23
25
36
40
50
61
69
69 |
Review | |
základní část | 3. kolo | 14 |
BCM Orli Prostějov
Tygři Praha
|
20. 9. 2020
10:00 |
Sportcentrum DDM 1 |
Michal Škaroupka Václav Dolejš |
64
72
|
13
15
31
37
49
53 |
Review | |
základní část | 3. kolo | 15 |
USK Praha
BK Lokomotiva Plzeň
|
20. 9. 2020
10:00 |
SH Folimanka |
Jan Jeřáb Klaudia Karwowska |
78
68
|
24
21
36
30
61
41 |
Review | |
základní část | 3. kolo | 18 |
BK Snakes Ostrava
BASKET Brno B
|
20. 9. 2020
10:00 |
ZŠ Dvorského |
Jan Hecl Bára Nováková |
64
59
|
9
21
23
37
40
49 |
Review | |
základní část | 3. kolo | 16 |
BA Nymburk
Sokol Písek Sršni
|
20. 9. 2020
11:00 |
ZŠ Komenského |
Dominik Výborný Petr Šmůla |
55
81
|
16
13
28
38
39
61 |
Review | |
základní část | 3. kolo | 17 |
BK NH Ostrava
Tygři Brno
|
20. 9. 2020
11:00 |
SH Ostrava-Tatran |
Ondřej Zatloukal Ota Baďura |
57
102
|
11
30
33
59
44
79 |
Review | |
základní část | 4. kolo | 22 |
BK Lokomotiva Plzeň
BK Snakes Ostrava
|
Bude upřesněno
- |
Městská sportovní hala |
|
Preview | |||
základní část | 4. kolo | 24 |
BCM Orli Prostějov
BA Nymburk
|
3. 10. 2020
13:00 |
Sportcentrum DDM 1 |
Jiří Fanta Antonín Kapl |
49
56
|
20
17
25
31
32
40 |
Review | |
základní část | 4. kolo | 19 |
Tygři Praha
BASKET Brno B
|
3. 10. 2020
14:00 |
Sportovní hala Jeneč |
Tomáš Linhart Ondřej Svejkovský |
72
75
|
17
27
37
46
57
61 |
Review | |
základní část | 4. kolo | 21 |
Sokol Písek Sršni
BK NH Ostrava
|
3. 10. 2020
16:00 |
Sportovní hala Sokol |
Jiří Jodl Michal Kuncl |
87
72
|
27
7
48
28
76
52 |
Review | |
základní část | 4. kolo | 23 |
BK VIVIDBOOKS Pardubice
USK Praha
|
3. 10. 2020
16:30 |
Hala BK Pardubice, V Ráji 311 |
Petr Mynarčík Michal Kubeš |
72
63
|
18
15
37
32
55
39 |
Review | |
základní část | 4. kolo | 20 |
Sokol Pražský
Tygři Brno
|
3. 10. 2020
17:00 |
Sokol pražský |
Marek Vošahlík Pavel Bohata |
61
83
|
16
23
30
49
40
64 |
Review | |
základní část | 5. kolo | 28 |
BK Lokomotiva Plzeň
BK NH Ostrava
|
Bude upřesněno
- |
SH Plzeň - hala č.4 |
|
Preview | |||
základní část | 5. kolo | 26 |
Sokol Pražský
BASKET Brno B
|
4. 10. 2020
10:00 |
Sokol pražský |
Jakub Kec Martin Koudela |
79
82
|
23
16
49
35
68
59 |
Review | |
základní část | 5. kolo | 27 |
Sokol Písek Sršni
BK Snakes Ostrava
|
4. 10. 2020
10:00 |
Sportovní hala Sokol |
Jiří Jodl Michal Kuncl |
96
52
|
38
15
60
25
79
34 |
Review | |
základní část | 5. kolo | 29 |
BK VIVIDBOOKS Pardubice
BA Nymburk
|
4. 10. 2020
10:00 |
Hala BK Pardubice, V Ráji 311 |
Petr Mynarčík Michal Kubeš |
65
69
|
12
14
34
32
52
54 |
Review | |
základní část | 5. kolo | 30 |
BCM Orli Prostějov
USK Praha
|
4. 10. 2020
10:00 |
Sportcentrum DDM 1 |
Jiří Fanta Antonín Kapl |
59
65
|
14
13
33
29
48
43 |
Review | |
základní část | 5. kolo | 25 |
Tygři Praha
Tygři Brno
|
4. 10. 2020
11:00 |
Sportovní hala Jeneč |
Jan Hošek Ondřej Svejkovský |
24
98
|
6
26
12
47
19
75 |
Review | |
základní část | 6. kolo | 31 |
USK Praha
Tygři Praha
|
Bude upřesněno
- |
SH Folimanka |
|
Preview | |||
základní část | 6. kolo | 32 |
BA Nymburk
Sokol Pražský
|
Bude upřesněno
- |
ZŠ Komenského |
|
Preview | |||
základní část | 6. kolo | 33 |
BK NH Ostrava
BK VIVIDBOOKS Pardubice
|
Bude upřesněno
- |
SH Ostrava-Tatran |
|
Preview | |||
základní část | 6. kolo | 34 |
BK Snakes Ostrava
BCM Orli Prostějov
|
Bude upřesněno
- |
ZŠ Dvorského |
|
Preview | |||
základní část | 6. kolo | 35 |
BASKET Brno B
Sokol Písek Sršni
|
Bude upřesněno
- |
SH Morenda |
|
Preview | |||
základní část | 6. kolo | 36 |
Tygři Brno
BK Lokomotiva Plzeň
|
Bude upřesněno
- |
SH Morenda |
|
Preview | |||
základní část | 7. kolo | 37 |
USK Praha
Sokol Pražský
|
Bude upřesněno
- |
SH Folimanka |
|
Preview | |||
základní část | 7. kolo | 38 |
BA Nymburk
Tygři Praha
|
Bude upřesněno
- |
ZŠ Komenského |
|
Preview | |||
základní část | 7. kolo | 39 |
BK NH Ostrava
BCM Orli Prostějov
|
Bude upřesněno
- |
SH Ostrava-Tatran |
|
Preview | |||
základní část | 7. kolo | 40 |
BK Snakes Ostrava
BK VIVIDBOOKS Pardubice
|
Bude upřesněno
- |
ZŠ Dvorského |
|
Preview | |||
základní část | 7. kolo | 41 |
BASKET Brno B
BK Lokomotiva Plzeň
|
Bude upřesněno
- |
SH Morenda |
|
Preview | |||
základní část | 7. kolo | 42 |
Tygři Brno
Sokol Písek Sršni
|
Bude upřesněno
- |
SH Morenda |
|
Preview | |||
základní část | 8. kolo | 43 |
Tygři Praha
Sokol Písek Sršni
|
Bude upřesněno
- |
Sportovní hala Jeneč |
|
Preview | |||
základní část | 8. kolo | 44 |
Sokol Pražský
BK Lokomotiva Plzeň
|
Bude upřesněno
- |
Sokol pražský |
|
Preview | |||
základní část | 8. kolo | 45 |
BK VIVIDBOOKS Pardubice
BASKET Brno B
|
Bude upřesněno
- |
Hala BK Pardubice, V Ráji 311 |
|
Preview | |||
základní část | 8. kolo | 46 |
BCM Orli Prostějov
Tygři Brno
|
Bude upřesněno
- |
Sportcentrum DDM 1 |
|
Preview | |||
základní část | 8. kolo | 47 |
USK Praha
BK NH Ostrava
|
Bude upřesněno
- |
SH Folimanka |
|
Preview | |||
základní část | 8. kolo | 48 |
BA Nymburk
BK Snakes Ostrava
|
Bude upřesněno
- |
ZŠ Komenského |
|
Preview | |||
základní část | 9. kolo | 49 |
Tygři Praha
BK Lokomotiva Plzeň
|
Bude upřesněno
- |
Sportovní hala Jeneč |
|
Preview | |||
základní část | 9. kolo | 50 |
Sokol Pražský
Sokol Písek Sršni
|
Bude upřesněno
- |
Sokol pražský |
|
Preview | |||
základní část | 9. kolo | 51 |
BK VIVIDBOOKS Pardubice
Tygři Brno
|
Bude upřesněno
- |
Hala BK Pardubice, V Ráji 311 |
|
Preview | |||
základní část | 9. kolo | 52 |
BCM Orli Prostějov
BASKET Brno B
|
Bude upřesněno
- |
Sportcentrum DDM 1 |
|
Preview | |||
základní část | 9. kolo | 53 |
USK Praha
BK Snakes Ostrava
|
Bude upřesněno
- |
SH Folimanka |
|
Preview | |||
základní část | 9. kolo | 54 |
BA Nymburk
BK NH Ostrava
|
Bude upřesněno
- |
ZŠ Komenského |
|
Preview | |||
základní část | 10. kolo | 55 |
BK NH Ostrava
Tygři Praha
|
Bude upřesněno
- |
Bonver aréna |
|
Preview | |||
základní část | 10. kolo | 56 |
BK Snakes Ostrava
Sokol Pražský
|
Bude upřesněno
- |
ZŠ Dvorského |
|
Preview | |||
základní část | 10. kolo | 57 |
BASKET Brno B
USK Praha
|
Bude upřesněno
- |
SH Morenda |
|
Preview | |||
základní část | 10. kolo | 58 |
Tygři Brno
BA Nymburk
|
Bude upřesněno
- |
SH Morenda |
|
Preview | |||
základní část | 10. kolo | 59 |
Sokol Písek Sršni
BK VIVIDBOOKS Pardubice
|
Bude upřesněno
- |
Sportovní hala Sokol |
|
Preview | |||
základní část | 10. kolo | 60 |
BK Lokomotiva Plzeň
BCM Orli Prostějov
|
Bude upřesněno
- |
Městská sportovní hala |
|
Preview | |||
základní část | 11. kolo | 61 |
BK NH Ostrava
Sokol Pražský
|
Bude upřesněno
- |
Bonver aréna |
|
Preview | |||
základní část | 11. kolo | 62 |
BK Snakes Ostrava
Tygři Praha
|
Bude upřesněno
- |
ZŠ Dvorského |
|
Preview | |||
základní část | 11. kolo | 63 |
BASKET Brno B
BA Nymburk
|
Bude upřesněno
- |
SH Morenda |
|
Preview | |||
základní část | 11. kolo | 64 |
Tygři Brno
USK Praha
|
Bude upřesněno
- |
SH Morenda |
|
Preview | |||
základní část | 11. kolo | 65 |
Sokol Písek Sršni
BCM Orli Prostějov
|
Bude upřesněno
- |
Sportovní hala Sokol |
|
Preview | |||
základní část | 11. kolo | 66 |
BK Lokomotiva Plzeň
BK VIVIDBOOKS Pardubice
|
Bude upřesněno
- |
Městská sportovní hala |
|
Preview | |||
základní část | 12. kolo | 67 |
BCM Orli Prostějov
BK VIVIDBOOKS Pardubice
|
Bude upřesněno
- |
Národní sportovní centrum Prostějov |
|
Preview | |||
základní část | 12. kolo | 68 |
BA Nymburk
USK Praha
|
Bude upřesněno
- |
ZŠ Komenského |
|
Preview | |||
základní část | 12. kolo | 69 |
BK Snakes Ostrava
BK NH Ostrava
|
Bude upřesněno
- |
ZŠ Dvorského |
|
Preview | |||
základní část | 12. kolo | 70 |
Tygři Brno
BASKET Brno B
|
Bude upřesněno
- |
SH Morenda |
|
Preview | |||
základní část | 12. kolo | 71 |
BK Lokomotiva Plzeň
Sokol Písek Sršni
|
Bude upřesněno
- |
Městská sportovní hala |
|
Preview | |||
základní část | 12. kolo | 72 |
Sokol Pražský
Tygři Praha
|
Bude upřesněno
- |
Sokol pražský |
|
Preview | |||
základní část | 13. kolo | 73 |
Sokol Pražský
BK VIVIDBOOKS Pardubice
|
Bude upřesněno
- |
Sokol pražský |
|
Preview | |||
základní část | 13. kolo | 74 |
Tygři Praha
BCM Orli Prostějov
|
Bude upřesněno
- |
Sportovní hala Jeneč |
|
Preview | |||
základní část | 13. kolo | 75 |
BK Lokomotiva Plzeň
USK Praha
|
Bude upřesněno
- |
Městská sportovní hala |
|
Preview | |||
základní část | 13. kolo | 76 |
Sokol Písek Sršni
BA Nymburk
|
Bude upřesněno
- |
Sportovní hala Sokol |
|
Preview | |||
základní část | 13. kolo | 77 |
Tygři Brno
BK NH Ostrava
|
Bude upřesněno
- |
SH Morenda |
|
Preview | |||
základní část | 13. kolo | 78 |
BASKET Brno B
BK Snakes Ostrava
|
Bude upřesněno
- |
SH Morenda |
|
Preview | |||
základní část | 14. kolo | 79 |
Tygři Praha
BK VIVIDBOOKS Pardubice
|
Bude upřesněno
- |
Sportovní hala Jeneč |
|
Preview | |||
základní část | 14. kolo | 80 |
Sokol Pražský
BCM Orli Prostějov
|
Bude upřesněno
- |
Sokol pražský |
|
Preview | |||
základní část | 14. kolo | 81 |
Sokol Písek Sršni
USK Praha
|
Bude upřesněno
- |
Sportovní hala Sokol |
|
Preview | |||
základní část | 14. kolo | 82 |
BK Lokomotiva Plzeň
BA Nymburk
|
Bude upřesněno
- |
Městská sportovní hala |
|
Preview | |||
základní část | 14. kolo | 83 |
BASKET Brno B
BK NH Ostrava
|
Bude upřesněno
- |
SH Morenda |
|
Preview | |||
základní část | 14. kolo | 84 |
Tygři Brno
BK Snakes Ostrava
|
Bude upřesněno
- |
SH Morenda |
|
Preview | |||
základní část | 15. kolo | 85 |
Tygři Brno
Tygři Praha
|
Bude upřesněno
- |
SH Morenda |
|
Preview | |||
základní část | 15. kolo | 86 |
BASKET Brno B
Sokol Pražský
|
Bude upřesněno
- |
SH Morenda |
|
Preview | |||
základní část | 15. kolo | 87 |
BK Snakes Ostrava
Sokol Písek Sršni
|
Bude upřesněno
- |
ZŠ Dvorského |
|
Preview | |||
základní část | 15. kolo | 88 |
BK NH Ostrava
BK Lokomotiva Plzeň
|
Bude upřesněno
- |
Bonver aréna |
|
Preview | |||
základní část | 15. kolo | 89 |
BA Nymburk
BK VIVIDBOOKS Pardubice
|
Bude upřesněno
- |
ZŠ Komenského |
|
Preview | |||
základní část | 15. kolo | 90 |
USK Praha
BCM Orli Prostějov
|
Bude upřesněno
- |
SH Folimanka |
|
Preview | |||
základní část | 16. kolo | 91 |
BASKET Brno B
Tygři Praha
|
Bude upřesněno
- |
SH Morenda |
|
Preview | |||
základní část | 16. kolo | 92 |
Tygři Brno
Sokol Pražský
|
Bude upřesněno
- |
SH Morenda |
|
Preview | |||
základní část | 16. kolo | 93 |
BK NH Ostrava
Sokol Písek Sršni
|
Bude upřesněno
- |
Bonver aréna |
|
Preview | |||
základní část | 16. kolo | 94 |
BK Snakes Ostrava
BK Lokomotiva Plzeň
|
Bude upřesněno
- |
ZŠ Dvorského |
|
Preview | |||
základní část | 16. kolo | 95 |
USK Praha
BK VIVIDBOOKS Pardubice
|
Bude upřesněno
- |
SH Folimanka |
|
Preview | |||
základní část | 16. kolo | 96 |
BA Nymburk
BCM Orli Prostějov
|
Bude upřesněno
- |
ZŠ Komenského |
|
Preview | |||
základní část | 17. kolo | 97 |
Sokol Pražský
USK Praha
|
Bude upřesněno
- |
Sokol pražský |
|
Preview | |||
základní část | 17. kolo | 98 |
Tygři Praha
BA Nymburk
|
Bude upřesněno
- |
Sportovní hala Jeneč |
|
Preview | |||
základní část | 17. kolo | 99 |
BCM Orli Prostějov
BK NH Ostrava
|
Bude upřesněno
- |
Národní sportovní centrum Prostějov |
|
Preview | |||
základní část | 17. kolo | 100 |
BK VIVIDBOOKS Pardubice
BK Snakes Ostrava
|
Bude upřesněno
- |
Hala BK Pardubice, V Ráji 311 |
|
Preview | |||
základní část | 17. kolo | 101 |
BK Lokomotiva Plzeň
BASKET Brno B
|
Bude upřesněno
- |
Městská sportovní hala |
|
Preview | |||
základní část | 17. kolo | 102 |
Sokol Písek Sršni
Tygři Brno
|
Bude upřesněno
- |
Sportovní hala Sokol |
|
Preview | |||
základní část | 18. kolo | 103 |
Tygři Praha
USK Praha
|
Bude upřesněno
- |
Sportovní hala Jeneč |
|
Preview | |||
základní část | 18. kolo | 104 |
Sokol Pražský
BA Nymburk
|
Bude upřesněno
- |
Sokol pražský |
|
Preview | |||
základní část | 18. kolo | 105 |
BK VIVIDBOOKS Pardubice
BK NH Ostrava
|
Bude upřesněno
- |
Hala BK Pardubice, V Ráji 311 |
|
Preview | |||
základní část | 18. kolo | 106 |
BCM Orli Prostějov
BK Snakes Ostrava
|
Bude upřesněno
- |
Národní sportovní centrum Prostějov |
|
Preview | |||
základní část | 18. kolo | 107 |
Sokol Písek Sršni
BASKET Brno B
|
Bude upřesněno
- |
Sportovní hala Sokol |
|
Preview | |||
základní část | 18. kolo | 108 |
BK Lokomotiva Plzeň
Tygři Brno
|
Bude upřesněno
- |
Městská sportovní hala |
|
Preview | |||
základní část | 19. kolo | 109 |
BK Lokomotiva Plzeň
Tygři Praha
|
Bude upřesněno
- |
Městská sportovní hala |
|
Preview | |||
základní část | 19. kolo | 110 |
Sokol Písek Sršni
Sokol Pražský
|
Bude upřesněno
- |
Sportovní hala Sokol |
|
Preview | |||
základní část | 19. kolo | 111 |
Tygři Brno
BK VIVIDBOOKS Pardubice
|
Bude upřesněno
- |
SH Morenda |
|
Preview | |||
základní část | 19. kolo | 112 |
BASKET Brno B
BCM Orli Prostějov
|
Bude upřesněno
- |
SH Morenda |
|
Preview | |||
základní část | 19. kolo | 113 |
BK Snakes Ostrava
USK Praha
|
Bude upřesněno
- |
ZŠ Dvorského |
|
Preview | |||
základní část | 19. kolo | 114 |
BK NH Ostrava
BA Nymburk
|
Bude upřesněno
- |
Bonver aréna |
|
Preview | |||
základní část | 20. kolo | 115 |
Sokol Písek Sršni
Tygři Praha
|
Bude upřesněno
- |
Sportovní hala Sokol |
|
Preview | |||
základní část | 20. kolo | 116 |
BK Lokomotiva Plzeň
Sokol Pražský
|
Bude upřesněno
- |
Městská sportovní hala |
|
Preview | |||
základní část | 20. kolo | 117 |
BASKET Brno B
BK VIVIDBOOKS Pardubice
|
Bude upřesněno
- |
SH Morenda |
|
Preview | |||
základní část | 20. kolo | 118 |
Tygři Brno
BCM Orli Prostějov
|
Bude upřesněno
- |
SH Morenda |
|
Preview | |||
základní část | 20. kolo | 119 |
BK NH Ostrava
USK Praha
|
Bude upřesněno
- |
Bonver aréna |
|
Preview | |||
základní část | 20. kolo | 120 |
BK Snakes Ostrava
BA Nymburk
|
Bude upřesněno
- |
ZŠ Dvorského |
|
Preview | |||
základní část | 21. kolo | 121 |
Sokol Pražský
BK NH Ostrava
|
Bude upřesněno
- |
Sokol pražský |
|
Preview | |||
základní část | 21. kolo | 122 |
Tygři Praha
BK Snakes Ostrava
|
Bude upřesněno
- |
Sportovní hala Jeneč |
|
Preview | |||
základní část | 21. kolo | 123 |
BA Nymburk
BASKET Brno B
|
Bude upřesněno
- |
ZŠ Komenského |
|
Preview | |||
základní část | 21. kolo | 124 |
USK Praha
Tygři Brno
|
Bude upřesněno
- |
SH Folimanka |
|
Preview | |||
základní část | 21. kolo | 125 |
BCM Orli Prostějov
Sokol Písek Sršni
|
Bude upřesněno
- |
Národní sportovní centrum Prostějov |
|
Preview | |||
základní část | 21. kolo | 126 |
BK VIVIDBOOKS Pardubice
BK Lokomotiva Plzeň
|
Bude upřesněno
- |
Hala BK Pardubice, V Ráji 311 |
|
Preview | |||
základní část | 22. kolo | 127 |
Tygři Praha
BK NH Ostrava
|
Bude upřesněno
- |
Sportovní hala Jeneč |
|
Preview | |||
základní část | 22. kolo | 128 |
Sokol Pražský
BK Snakes Ostrava
|
Bude upřesněno
- |
Sokol pražský |
|
Preview | |||
základní část | 22. kolo | 129 |
USK Praha
BASKET Brno B
|
Bude upřesněno
- |
SH Folimanka |
|
Preview | |||
základní část | 22. kolo | 130 |
BA Nymburk
Tygři Brno
|
Bude upřesněno
- |
ZŠ Komenského |
|
Preview | |||
základní část | 22. kolo | 131 |
BK VIVIDBOOKS Pardubice
Sokol Písek Sršni
|
Bude upřesněno
- |
Hala BK Pardubice, V Ráji 311 |
|
Preview | |||
základní část | 22. kolo | 132 |
BCM Orli Prostějov
BK Lokomotiva Plzeň
|
Bude upřesněno
- |
Národní sportovní centrum Prostějov |
|
Preview |
Tabulky
pořadí | tým | z | v | p | vstřeleno | obdrženo | B | posledních 5 zápasů |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Tygři Brno | 4 | 4 | 0 | 372 | 192 | 8 | |
2. | Sokol Písek | 4 | 4 | 0 | 352 | 245 | 8 | |
3. | BASKET Brno B | 4 | 3 | 1 | 304 | 285 | 7 | |
4. | BA Nymburk | 4 | 3 | 1 | 265 | 258 | 7 | |
5. | BK VIVIDBOOKS Pardubice | 4 | 2 | 2 | 302 | 288 | 6 | |
6. | Sokol Pražský | 4 | 2 | 2 | 306 | 305 | 6 | |
7. | USK Praha | 4 | 2 | 2 | 272 | 287 | 6 | |
8. | Tygři Praha | 4 | 1 | 3 | 237 | 320 | 5 | |
9. | BCM Orli Prostějov | 4 | 0 | 4 | 230 | 272 | 4 | |
10. | Snakes Ostrava | 3 | 1 | 2 | 166 | 244 | 4 | |
11. | NH Ostrava | 3 | 0 | 3 | 199 | 277 | 3 | |
12. | BK Loko Plzeň | 2 | 0 | 2 | 131 | 163 | 2 |
Data nejsou momentálně dostupná.
Data nejsou momentálně dostupná.
Tým | Z | 2B | 3B | TH | TH % | DÚ | DO | DC | AS | M+ | M- | F+ | F- | BL |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
BCM Orli Prostějov | 4 | 18.0 | 4.0 | 9.5 /17.3 | 55.1 | 18.8 | 32.3 | 51.0 | 12.0 | 16.3 | 24.5 | 19.3 | 20.0 | 6.8 |
Sokol Pražský | 4 | 25.5 | 6.8 | 5.3 /11.1 | 47.7 | 20.3 | 34.0 | 54.3 | 19.3 | 12.3 | 24.0 | 15.5 | 20.5 | 4.8 |
USK Praha | 4 | 21.3 | 5.5 | 9.0 /16.3 | 55.4 | 17.0 | 33.0 | 50.0 | 14.5 | 12.8 | 29.5 | 16.3 | 20.0 | 3.0 |
Sokol Písek | 4 | 21.8 | 9.5 | 16.0 /25.5 | 62.7 | 16.0 | 32.5 | 48.5 | 23.5 | 16.3 | 23.5 | 21.8 | 21.0 | 2.5 |
BA Nymburk | 4 | 20.3 | 5.5 | 9.3 /15.3 | 60.7 | 18.3 | 41.5 | 59.8 | 14.5 | 7.8 | 31.3 | 20.0 | 21.5 | 3.0 |
BK Loko Plzeň | 2 | 17.5 | 6.5 | 11.0 /18.5 | 59.5 | 8.0 | 15.0 | 23.0 | 10.5 | 18.5 | 23.0 | 20.5 | 20.5 | 0.5 |
BK VIVIDBOOKS Pardubice | 4 | 21.5 | 6.3 | 13.8 /21.8 | 63.2 | 13.5 | 30.8 | 44.3 | 19.3 | 14.8 | 17.8 | 21.8 | 16.5 | 3.8 |
Tygři Praha | 4 | 18.0 | 4.3 | 10.5 /17.8 | 59.2 | 16.8 | 29.0 | 45.8 | 12.3 | 14.0 | 26.0 | 17.8 | 20.0 | 1.5 |
Snakes Ostrava | 3 | 16.7 | 2.7 | 14.0 /27.0 | 51.9 | 18.0 | 37.7 | 55.7 | 5.3 | 9.0 | 24.0 | 23.7 | 26.0 | 2.0 |
Tygři Brno | 4 | 29.8 | 4.8 | 19.3 /25.6 | 75.5 | 13.0 | 38.3 | 51.3 | 14.8 | 14.0 | 14.0 | 23.8 | 15.8 | 2.8 |
NH Ostrava | 3 | 17.7 | 5.7 | 14.0 /23.3 | 60.0 | 14.3 | 23.0 | 37.3 | 12.7 | 9.7 | 22.3 | 19.3 | 24.0 | 2.7 |
BASKET Brno B | 4 | 22.0 | 5.5 | 15.5 /26.0 | 59.6 | 8.3 | 32.3 | 40.5 | 12.0 | 11.0 | 20.8 | 22.5 | 18.3 | 2.3 |
Tým | 2B | 3B | TH | DÚ | DO | DC | AS | M+ | M- | F+ | F- | BL |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
BCM Orli Prostějov | 21 | 7 | 13/22 | 24 | 42 | 66 | 16 | 25 | 30 | 23 | 24 | 11 |
Sokol Pražský | 29 | 9 | 10/20 | 28 | 38 | 66 | 23 | 16 | 28 | 20 | 23 | 6 |
USK Praha | 23 | 9 | 14/25 | 20 | 38 | 58 | 17 | 16 | 39 | 20 | 25 | 4 |
Sokol Písek | 29 | 13 | 23/42 | 25 | 41 | 66 | 26 | 27 | 29 | 26 | 26 | 6 |
BA Nymburk | 25 | 7 | 14/22 | 21 | 48 | 69 | 17 | 12 | 41 | 24 | 26 | 4 |
BK Loko Plzeň | 19 | 9 | 13/25 | 12 | 17 | 29 | 14 | 20 | 25 | 26 | 24 | 1 |
BK VIVIDBOOKS Pardubice | 25 | 8 | 18/31 | 17 | 34 | 51 | 25 | 19 | 26 | 25 | 20 | 5 |
Tygři Praha | 21 | 6 | 15/24 | 24 | 36 | 60 | 20 | 20 | 35 | 24 | 25 | 4 |
Snakes Ostrava | 21 | 3 | 17/35 | 28 | 49 | 77 | 11 | 15 | 27 | 26 | 28 | 5 |
Tygři Brno | 36 | 7 | 33/45 | 14 | 43 | 57 | 22 | 17 | 15 | 28 | 21 | 5 |
NH Ostrava | 21 | 7 | 15/26 | 16 | 31 | 47 | 24 | 10 | 34 | 20 | 28 | 7 |
BASKET Brno B | 28 | 8 | 20/35 | 12 | 37 | 49 | 22 | 17 | 25 | 25 | 24 | 4 |
Rozhodčí | Z | 1. | 2. | 3. | D | H | C |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Zatloukal Ondřej | 2 | 2 | 0 | 0 | 1.5 | 1.0 | 1.3 |
Výborný Dominik | 2 | 2 | 0 | 0 | 2.3 | 1.0 | 1.6 |
Vošahlík Marek | 1 | 1 | 0 | 0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 |
Štancl Dominik | 1 | 1 | 0 | 0 | 1.5 | 1.0 | 1.3 |
Šmůla Petr | 2 | 0 | 2 | 0 | 2.3 | 1.0 | 1.6 |
Škaroupka Michal | 2 | 2 | 0 | 0 | 1.8 | 1.0 | 1.4 |
Svejkovský Ondřej | 2 | 0 | 2 | 0 | 1.0 | 1.5 | 1.3 |
Scholze Michal | 1 | 1 | 0 | 0 | 1.5 | 1.0 | 1.3 |
Renc Jan | 1 | 1 | 0 | 0 | 2.0 | 1.0 | 1.5 |
Nováková Bára | 2 | 0 | 2 | 0 | 2.0 | 2.0 | 2.0 |
Mynarčík Petr | 2 | 2 | 0 | 0 | 1.0 | 1.3 | 1.1 |
Linhart Tomáš | 1 | 1 | 0 | 0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 |
Kuncl Michal | 2 | 0 | 2 | 0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 |
Kubeš Michal | 2 | 0 | 2 | 0 | 1.0 | 1.5 | 1.3 |
Krejsa Vojtěch | 2 | 0 | 2 | 0 | 1.5 | 1.0 | 1.3 |
Koudela Martin | 1 | 0 | 1 | 0 | 1.0 | 2.0 | 1.5 |
Kopecká Barbora | 1 | 0 | 1 | 0 | 2.5 | 1.0 | 1.8 |
Kec Jakub | 1 | 1 | 0 | 0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 |
Karwowska Klaudia | 1 | 0 | 1 | 0 | 2.5 | 2.0 | 2.3 |
Kapl Antonín | 2 | 0 | 2 | 0 | 1.5 | 1.5 | 1.5 |
Jodl Jiří | 2 | 2 | 0 | 0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 |
Jeřáb Jan | 1 | 1 | 0 | 0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 |
Hošek Jan | 1 | 1 | 0 | 0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 |
Hecl Jan | 2 | 2 | 0 | 0 | 1.0 | 3.0 | 2.0 |
Fanta Jiří | 2 | 2 | 0 | 0 | 1.5 | 1.5 | 1.5 |
Dolejš Václav | 2 | 0 | 2 | 0 | 1.8 | 1.0 | 1.4 |
Bohata Pavel | 1 | 0 | 1 | 0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 |
Baďura Ota | 2 | 0 | 2 | 0 | 1.8 | 1.3 | 1.5 |
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař | N | MIN | AVG | MAX | o |
---|---|---|---|---|---|
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data. |
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře