Nadregionální liga

Základní informace

Kategorie
junioři U19
Sezona
2020/21

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Skupina E 1. kolo 19149
SK Bruntál
BK Krnov
Bude upřesněno
-
Sportovní hala Bruntál
Preview
Skupina E 1. kolo 19150
BK Snakes Ostrava B
BK Lipník n.B.
10. 10. 2020
12:00
ZŠ Dvorského Vojtěch Ščurek
Matouš Přidal
47
59
15
13
25
30
32
39
Review
Skupina E 1. kolo 19151
BK Opava B
BK NH Ostrava B
Bude upřesněno
-
Víceúčelová hala Opava
Preview
Skupina E 2. kolo 19235
BK Krnov
BK NH Ostrava B
Bude upřesněno
-
Hala TJ Lokomotiva
Preview
Skupina E 2. kolo 19236
BK Lipník n.B.
BK Opava B
Bude upřesněno
-
Lipník nad Bečvou
Preview
Skupina E 2. kolo 19237
SK Bruntál
BK Snakes Ostrava B
Bude upřesněno
-
Sportovní hala Bruntál
Preview
Skupina E 3. kolo 19155
BK Snakes Ostrava B
BK Krnov
Bude upřesněno
-
ZŠ Dvorského
Preview
Skupina E 3. kolo 19156
BK Opava B
SK Bruntál
Bude upřesněno
-
Víceúčelová hala Opava
Preview
Skupina E 3. kolo 19157
BK NH Ostrava B
BK Lipník n.B.
Bude upřesněno
-
SH Ostrava-Tatran
Preview
Skupina E 4. kolo 19158
BK Krnov
BK Lipník n.B.
Bude upřesněno
-
Hala TJ Lokomotiva
Preview
Skupina E 4. kolo 19159
SK Bruntál
BK NH Ostrava B
Bude upřesněno
-
Sportovní hala Bruntál
Preview
Skupina E 4. kolo 19160
BK Snakes Ostrava B
BK Opava B
Bude upřesněno
-
ZŠ Dvorského
Preview
Skupina E 5. kolo 19161
BK Opava B
BK Krnov
Bude upřesněno
-
Víceúčelová hala Opava
Preview
Skupina E 5. kolo 19162
BK NH Ostrava B
BK Snakes Ostrava B
Bude upřesněno
-
SH Ostrava-Tatran
Preview
Skupina E 5. kolo 19163
BK Lipník n.B.
SK Bruntál
Bude upřesněno
-
Lipník nad Bečvou
Preview
Skupina E 6. kolo 19164
BK Krnov
SK Bruntál
Bude upřesněno
-
Hala TJ Lokomotiva
Preview
Skupina E 6. kolo 19165
BK Lipník n.B.
BK Snakes Ostrava B
Bude upřesněno
-
Lipník nad Bečvou
Preview
Skupina E 6. kolo 19166
BK NH Ostrava B
BK Opava B
Bude upřesněno
-
SH Ostrava-Tatran
Preview
Skupina E 7. kolo 19167
BK NH Ostrava B
BK Krnov
Bude upřesněno
-
SH Ostrava-Tatran
Preview
Skupina E 7. kolo 19168
BK Opava B
BK Lipník n.B.
Bude upřesněno
-
Víceúčelová hala Opava
Preview
Skupina E 7. kolo 19169
BK Snakes Ostrava B
SK Bruntál
Bude upřesněno
-
ZŠ Dvorského
Preview
Skupina E 8. kolo 19170
BK Krnov
BK Snakes Ostrava B
Bude upřesněno
-
Hala TJ Lokomotiva
Preview
Skupina E 8. kolo 19171
SK Bruntál
BK Opava B
Bude upřesněno
-
Sportovní hala Bruntál
Preview
Skupina E 8. kolo 19172
BK Lipník n.B.
BK NH Ostrava B
Bude upřesněno
-
Lipník nad Bečvou
Preview
Skupina E 9. kolo 19173
BK Lipník n.B.
BK Krnov
Bude upřesněno
-
Lipník nad Bečvou
Preview
Skupina E 9. kolo 19174
BK NH Ostrava B
SK Bruntál
Bude upřesněno
-
SH Ostrava-Tatran
Preview
Skupina E 9. kolo 19175
BK Opava B
BK Snakes Ostrava B
Bude upřesněno
-
Víceúčelová hala Opava
Preview
Skupina E 10. kolo 19176
BK Krnov
BK Opava B
Bude upřesněno
-
Hala TJ Lokomotiva
Preview
Skupina E 10. kolo 19177
BK Snakes Ostrava B
BK NH Ostrava B
Bude upřesněno
-
ZŠ Dvorského
Preview
Skupina E 10. kolo 19178
SK Bruntál
BK Lipník n.B.
Bude upřesněno
-
Sportovní hala Bruntál
Preview

Tabulky

pořadí tým z v p vstřeleno obdrženo B posledních 5 zápasů
1. BK Lipník n.B 1 1 0 59 47 2
2. Snakes Ostrava B 1 0 1 47 59 1
3. SK Bruntál 0 0 0
4. Opava B 0 0 0
5. NH Ostrava B 0 0 0
6. Krnov 0 0 0
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
Jan Haman Kanonýři Josefov 18 4 1.0 14.8 5.0 1.0 1.8/3.3 53.8 0.8
Ondřej Týfa BK Loko Trutnov 19 7 1.0 7.9 2.4 0.9 0.4/0.6 0.0* 1.9
Tomáš Sýkora CBU 18 3 1.0 16.7 4.0 2.3 1.7/3.3 50.0 3.0
Vít Ženíšek BK Loko Plzeň 19 2 6.5 16.0 4.5 1.5 / 0.5 2.5/3.0 83.3 2.5
Jakub Šurý BK Klatovy "B" 19 1 1.0 23.0 7.0 1.0 6.0/10.0 60.0 3.0
4 Tomáš Olbort Tygři Brno 17 4 18.3 5.3 2.0 0.0 / 1.8 1.3/2.0 62.5 2.0
Aleš Venzara TJ Sokol BK Chrudim 19 2 1.0 10.0 4.5 0.0 1.0/3.0 33.3 1.0
Petr Ondřej Vitvar Thermia K. Vary (MS) 18 1 1.0 20.0 4.0 3.0 3.0/6.0 50.0 5.0
David Fraňo Levharti Chomutov 18 3 1.0 6.0 1.0 1.3 0.0/0.0 0.0* 2.3
Jan Kolář BKj Kralupy 19 2 1.0 7.0 3.5 0.0 0.0/2.0 0.0 1.5
Eliáš Kalish BCM Orli Prostějov 16 4 15.3 3.5 0.5 0.8 / 2.3 0.3/0.5 0.0* 1.3
Vít Kadlec TB Č. Budějovice C 18 2 1.0 6.0 2.5 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
Šimon Sůva BK Mariánské Lázně 17 1 1.0 12.0 4.0 1.0 1.0/2.0 50.0 1.0
Dalibor Gojiš BK Vyškov 18 2 1.0 5.5 1.5 0.5 1.0/1.5 0.0* 1.0
Radek Slavíček SKB Tišnov 19 2 1.0 5.5 2.0 0.0 1.5/1.5 0.0* 3.0
Jakub Šrámek Tesla Pardubice 19 2 1.0 5.5 2.0 0.5 0.0/0.0 0.0* 2.0
Štěpán Jirků BBK Blansko 19 2 1.0 5.0 1.5 0.5 0.5/1.5 0.0* 1.5
Jonáš Janota BA Nymburk 16 4 10.5 2.5 0.8 0.0 1.0/1.3 0.0* 1.0
Jáchym Cita Válečníci Děčín 19 2 1.0 4.0 0.5 1.0 0.0/1.0 0.0* 3.5
Jan Kříž Sokol Písek B 19 1 1.0 7.0 2.0 1.0 0.0/2.0 0.0 2.0
Matěj Tegel Sokol Nová Paka 18 1 1.0 6.0 2.0 0.0 2.0/2.0 100.0 2.0
Stanislav Sychra Slovan Černá Pole C 18 2 1.0 2.5 1.0 0.0 0.5/2.5 20.0 3.0
Igor Janouch BK Tábor 18 1 1.0 5.0 1.0 0.0 3.0/7.0 42.9 1.0
Jan Popelka Tigers Č. Budějovice 19 1 1.0 5.0 1.0 1.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Marek Řízek BK Děčín Křešice 19 1 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Tomáš Eibl BK Baník Most B 19 2 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/1.0 0.0* 2.5
Tomáš Candrák ADFORS Basket Litomy 18 4 1.0 0.5 0.0 0.0 0.5/1.0 0.0* 0.3
Vojtěch Konečný Basket Brno 17 2 12.5 1.0 0.5 0.0 / 0.5 0.0/0.0 0.0* 3.5
Ondřej Patera BA 2006 Roudnice n.L. 19 2 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.5
Jan Jelínek SA Brno 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Lukšík SAM Brno B 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matěj Pospíšil SAM Brno C 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Rossi Sokol BK Chrudim 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
14 František Horák Tesla Pardubice 19 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Michal Novák BK Kral-Jun.muži 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Musil Loko Břeclav 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Heřík Snakes Ostrava C 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jaroslav Jirák BA Nymburk 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Vojtíšek Válečníci Děčín B 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tadeáš Beneš BK Brandýs n. L. 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Kapusta BBK DS Brno 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Dominik Brož BK Přeštice 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
David Lašák Jižní Supi B 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Max Kočvara Basket Kohouti D 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matěj Šesták SK Bruntál 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vítek Bis TJ Znojmo 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Choma BK Krnov 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Fleisig BK Klatovy 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vojtěch Jurman BK Teplice 18 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
Adam Helvig Sokol pražský 18 1 5.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Mikulaj NH Ostrava B 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tadeáš Fousek BC Benešov 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michal Uldrych SKB Rokycany 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Václav Bartoš BC Benešov 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Daniel Severa Basketbal TJ Svitavy 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Patrik Pastrňák Snakes Ostrava B 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vojtěch Kvapil BVK Holice 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petr Brada BK Přeštice 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Peterek SKB Rokycany "B" 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Aleš Chytil Sokol Vysoké Mýto 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
David Řánek TJ Loko Cheb 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Davies Lipník 19 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 3.0
Jan Pacelt BK Sokolov U 22 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Sklenář Měl 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Blaštík BK Opava 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Radim Stehlík BK Loko Plzeň 16 2 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Aleš Kejmar BraB 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Franěk R&J EBC Mělník 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Robin Klapetek Opava B 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Holman BK Teplice 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Šimon Kolář Bra 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Kalabza SKB Rokycany (MS) 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kilián Krytinář BK Vyškov 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Neděla Sp. Uherský Brod 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
David Mihál NH Ostrava 17 2 16.0 0.0 0.0 0.0 / 1.5 0.0/0.0 0.0* 0.5
Michael Jan Franěk Jižní Supi 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Číslo Hráč Tým Věk B 2B 3B TH F-
Jan Haman Kanonýři Josefov 18 42 16 4 6 2
Ondřej Týfa BK Loko Trutnov 19 81 27 6 9 6
Tomáš Sýkora CBU 18
Vít Ženíšek BK Loko Plzeň 19 32 14 0 4 6
Jakub Šurý BK Klatovy "B" 19 78 20 12 2 4
4 Tomáš Olbort Tygři Brno 17
Aleš Venzara TJ Sokol BK Chrudim 19 24 12 0 4 4
Petr Ondřej Vitvar Thermia K. Vary (MS) 18 20 4 3 3 5
David Fraňo Levharti Chomutov 18
Jan Kolář BKj Kralupy 19
Eliáš Kalish BCM Orli Prostějov 16
Vít Kadlec TB Č. Budějovice C 18 2 1 0 0 0
Šimon Sůva BK Mariánské Lázně 17 12 4 1 1 1
Dalibor Gojiš BK Vyškov 18 6 2 1 1 2
Radek Slavíček SKB Tišnov 19 9 4 0 2 4
Jakub Šrámek Tesla Pardubice 19
Štěpán Jirků BBK Blansko 19 7 3 1 1 2
Jonáš Janota BA Nymburk 16
Jáchym Cita Válečníci Děčín 19
Jan Kříž Sokol Písek B 19
Matěj Tegel Sokol Nová Paka 18
Stanislav Sychra Slovan Černá Pole C 18
Igor Janouch BK Tábor 18 10 2 0 6 2
Jan Popelka Tigers Č. Budějovice 19 5 1 1 0 1
Marek Řízek BK Děčín Křešice 19
Tomáš Eibl BK Baník Most B 19
Tomáš Candrák ADFORS Basket Litomy 18
Vojtěch Konečný Basket Brno 17
Ondřej Patera BA 2006 Roudnice n.L. 19
Jan Jelínek SA Brno 19
Tomáš Lukšík SAM Brno B 18
Matěj Pospíšil SAM Brno C 18
Tomáš Rossi Sokol BK Chrudim 18 20 10 1 2 2
14 František Horák Tesla Pardubice 19
Michal Novák BK Kral-Jun.muži 18
Jakub Musil Loko Břeclav 20
Lukáš Heřík Snakes Ostrava C 19
Jaroslav Jirák BA Nymburk 19
Jan Vojtíšek Válečníci Děčín B 17
Tadeáš Beneš BK Brandýs n. L. 19
Jakub Kapusta BBK DS Brno 18
Dominik Brož BK Přeštice 16
David Lašák Jižní Supi B 19
Max Kočvara Basket Kohouti D 18
Matěj Šesták SK Bruntál 18
Vítek Bis TJ Znojmo 18
Jakub Choma BK Krnov 19
Ondřej Fleisig BK Klatovy 19
Vojtěch Jurman BK Teplice 18
Adam Helvig Sokol pražský 18
Jan Mikulaj NH Ostrava B 18
Tadeáš Fousek BC Benešov 19
Michal Uldrych SKB Rokycany 18 3 1 0 1 1
Václav Bartoš BC Benešov 18
Daniel Severa Basketbal TJ Svitavy 19
Patrik Pastrňák Snakes Ostrava B 19
Vojtěch Kvapil BVK Holice 18 20 10 0 0 1
Petr Brada BK Přeštice 18 1 0 0 1 0
Jan Peterek SKB Rokycany "B" 19 5 2 0 1 4
Aleš Chytil Sokol Vysoké Mýto 19
David Řánek TJ Loko Cheb 19 4 2 0 0 0
Tomáš Davies Lipník 19 0 0 0 0 6
Jan Pacelt BK Sokolov U 22 19 7 2 1 0 1
Jan Sklenář Měl 19
Jan Blaštík BK Opava 19
Radim Stehlík BK Loko Plzeň 16 16 2 3 3 0
Aleš Kejmar BraB 18
Jan Franěk R&J EBC Mělník 18
Robin Klapetek Opava B 17
Lukáš Holman BK Teplice 19
Šimon Kolář Bra 18
Lukáš Kalabza SKB Rokycany (MS) 19
Kilián Krytinář BK Vyškov 18 5 2 1 1 5
Jakub Neděla Sp. Uherský Brod 19
David Mihál NH Ostrava 17
Michael Jan Franěk Jižní Supi 19
Tým Z 2B 3B TH TH % F-
2 29.5 4.0 11.0 /17.5 62.9 14.5
1 23.0 3.0 4.0 /13.0 30.8 15.0
2 27.0 5.0 5.5 /8.5 64.7 10.5
2 14.0 2.5 4.0 /11.5 34.8 12.0
0 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
0 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
4 17.3 2.8 8.8 /14.1 62.5 11.8
4 24.5 6.3 4.8 /10.8 44.2 16.5
0 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
0 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
1 29.0 4.0 15.0 /26.0 57.7 15.0
3 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
4 33.5 3.5 9.3 /17.1 54.4 11.5
2 16.5 2.5 4.0 /6.5 61.5 9.5
2 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
2 23.5 2.5 12.0 /21.0 57.1 25.5
1 16.0 3.0 8.0 /14.0 57.1 11.0
1 18.0 3.0 11.0 /16.0 68.8 14.0
1 15.0 2.0 11.0 /28.0 39.3 12.0
1 22.0 3.0 7.0 /13.0 53.8 25.0
1 34.0 9.0 7.0 /10.0 70.0 8.0
1 28.0 3.0 9.0 /12.0 75.0 10.0
2 46.5 1.5 7.0 /14.0 50.0 11.5
1 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
1 17.0 4.0 13.0 /26.0 50.0 15.0
0 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
2 26.0 2.5 4.0 /5.5 72.7 15.0
2 18.5 2.5 6.5 /13.5 48.1 12.0
1 41.0 11.0 5.0 /13.0 38.5 25.0
1 19.0 3.0 5.0 /25.0 20.0 0.0
1 25.0 2.0 6.0 /15.0 40.0 14.0