Nadregionální liga
Základní informace
Kategorie
junioři U19
Sezona
2020/21
Zápasy
fáze | kolo | číslo | domácí / hosté | datum a čas | místo | rozhodčí | Komisař | skore | čtvrtiny | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Skupina B | 1. kolo | 1 |
Jižní Supi B
BC Benešov
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
Skupina B | 1. kolo | 2 |
BK R&J EBC Mělník
BK Brandýs nad Labem
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
Skupina B | 1. kolo | 3 |
BK Kralupy junior
BK Teplice
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
Skupina B | 1. kolo | 4 |
BK Baník Most
Válečníci Děčín B
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
Skupina B | 2. kolo | 5 |
Jižní Supi B
BK Baník Most
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
Skupina B | 2. kolo | 6 |
BC Benešov
Válečníci Děčín B
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
Skupina B | 2. kolo | 7 |
BK R&J EBC Mělník
BK Kralupy junior
|
Bude upřesněno
- |
Tělocvična IŠST |
Jiří Veselý Dragan Panič |
|
Preview | ||
Skupina B | 2. kolo | 8 |
BK Brandýs nad Labem
BK Teplice
|
Bude upřesněno
- |
ZŠ Na Výsluní |
|
Preview | |||
Skupina B | 3. kolo | 9 |
Jižní Supi B
Válečníci Děčín B
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
Skupina B | 3. kolo | 12 |
BK Brandýs nad Labem
BK Kralupy junior
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
Skupina B | 3. kolo | 10 |
BC Benešov
BK Baník Most
|
Bude upřesněno
- |
SH Benešov |
Michal Dub Petr Buršík |
|
Preview | ||
Skupina B | 3. kolo | 11 |
BK R&J EBC Mělník
BK Teplice
|
Bude upřesněno
- |
Tělocvična IŠST |
|
Preview | |||
Skupina B | 4. kolo | 13 |
BK Baník Most
BK Kralupy junior
|
Bude upřesněno
- |
Sportovní hala Most - malá hala |
|
Preview | |||
Skupina B | 4. kolo | 14 |
Válečníci Děčín B
BK Teplice
|
Bude upřesněno
- |
ARMEX Sportcentrum |
|
Preview | |||
Skupina B | 4. kolo | 15 |
Jižní Supi B
BK R&J EBC Mělník
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
Skupina B | 4. kolo | 16 |
BC Benešov
BK Brandýs nad Labem
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
Skupina B | 5. kolo | 17 |
BK Baník Most
BK Teplice
|
Bude upřesněno
- |
Sportovní hala Most - malá hala |
|
Preview | |||
Skupina B | 5. kolo | 18 |
Válečníci Děčín B
BK Kralupy junior
|
Bude upřesněno
- |
ARMEX Sportcentrum |
|
Preview | |||
Skupina B | 5. kolo | 19 |
Jižní Supi B
BK Brandýs nad Labem
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
Skupina B | 5. kolo | 20 |
BC Benešov
BK R&J EBC Mělník
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
Skupina B | 6. kolo | 21 |
BK R&J EBC Mělník
BK Baník Most
|
Bude upřesněno
- |
Tělocvična IŠST |
|
Preview | |||
Skupina B | 6. kolo | 22 |
BK Brandýs nad Labem
Válečníci Děčín B
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
Skupina B | 6. kolo | 23 |
BK Kralupy junior
Jižní Supi B
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
Skupina B | 6. kolo | 24 |
BK Teplice
BC Benešov
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
Skupina B | 7. kolo | 25 |
BK R&J EBC Mělník
Válečníci Děčín B
|
Bude upřesněno
- |
Tělocvična IŠST |
|
Preview | |||
Skupina B | 7. kolo | 26 |
BK Brandýs nad Labem
BK Baník Most
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
Skupina B | 7. kolo | 27 |
BK Kralupy junior
BC Benešov
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
Skupina B | 7. kolo | 28 |
BK Teplice
Jižní Supi B
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
Skupina B | 8. kolo | 29 |
BC Benešov
Jižní Supi B
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
Skupina B | 8. kolo | 30 |
BK Brandýs nad Labem
BK R&J EBC Mělník
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
Skupina B | 8. kolo | 31 |
BK Teplice
BK Kralupy junior
|
Bude upřesněno
- |
Sokolovna Na Letné |
|
Preview | |||
Skupina B | 8. kolo | 32 |
Válečníci Děčín B
BK Baník Most
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
Skupina B | 9. kolo | 33 |
Válečníci Děčín B
Jižní Supi B
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
Skupina B | 9. kolo | 34 |
BK Baník Most
BC Benešov
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
Skupina B | 9. kolo | 35 |
BK Teplice
BK R&J EBC Mělník
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
Skupina B | 9. kolo | 36 |
BK Kralupy junior
BK Brandýs nad Labem
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
Skupina B | 10. kolo | 37 |
BK Baník Most
Jižní Supi B
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
Skupina B | 10. kolo | 38 |
Válečníci Děčín B
BC Benešov
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
Skupina B | 10. kolo | 39 |
BK Kralupy junior
BK R&J EBC Mělník
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
Skupina B | 10. kolo | 40 |
BK Teplice
BK Brandýs nad Labem
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
Skupina B | 11. kolo | 41 |
BK Teplice
BK Baník Most
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
Skupina B | 11. kolo | 42 |
BK Kralupy junior
Válečníci Děčín B
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
Skupina B | 11. kolo | 43 |
BK Brandýs nad Labem
Jižní Supi B
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
Skupina B | 11. kolo | 44 |
BK R&J EBC Mělník
BC Benešov
|
Bude upřesněno
- |
Tělocvična IŠST |
|
Preview | |||
Skupina B | 12. kolo | 45 |
BK Kralupy junior
BK Baník Most
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
Skupina B | 12. kolo | 46 |
BK Teplice
Válečníci Děčín B
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
Skupina B | 12. kolo | 47 |
BK R&J EBC Mělník
Jižní Supi B
|
Bude upřesněno
- |
Tělocvična IŠST |
|
Preview | |||
Skupina B | 12. kolo | 48 |
BK Brandýs nad Labem
BC Benešov
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
Skupina B | 13. kolo | 49 |
Válečníci Děčín B
BK R&J EBC Mělník
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
Skupina B | 13. kolo | 50 |
BK Baník Most
BK Brandýs nad Labem
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
Skupina B | 13. kolo | 51 |
BC Benešov
BK Kralupy junior
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
Skupina B | 13. kolo | 52 |
Jižní Supi B
BK Teplice
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
Skupina B | 14. kolo | 53 |
BK Baník Most
BK R&J EBC Mělník
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
Skupina B | 14. kolo | 54 |
Válečníci Děčín B
BK Brandýs nad Labem
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
Skupina B | 14. kolo | 55 |
Jižní Supi B
BK Kralupy junior
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
Skupina B | 14. kolo | 56 |
BC Benešov
BK Teplice
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview |
Tabulky
pořadí | tým | z | v | p | vstřeleno | obdrženo | B | posledních 5 zápasů |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | R&J EBC Mělník | 0 | 0 | 0 |
|
|||
2. | BK Brandýs n. L. | 0 | 0 | 0 |
|
|||
3. | BC Benešov | 0 | 0 | 0 |
|
|||
4. | Baník Most | 0 | 0 | 0 |
|
|||
5. | Válečníci Děčín B | 0 | 0 | 0 |
|
|||
6. | Jižní Supi B | 0 | 0 | 0 |
|
|||
7. | BKj Kralupy | 0 | 0 | 0 |
|
|||
8. | BK Teplice | 0 | 0 | 0 |
|
Data nejsou momentálně dostupná.
Data nejsou momentálně dostupná.
Tým | Z | 2B | 3B | TH | TH % | F- |
---|---|---|---|---|---|---|
BKj Kralupy | 2 | 29.5 | 4.0 | 11.0 /17.5 | 62.9 | 14.5 |
BK Teplice | 1 | 23.0 | 3.0 | 4.0 /13.0 | 30.8 | 15.0 |
Jižní Supi B | 2 | 27.0 | 5.0 | 5.5 /8.5 | 64.7 | 10.5 |
BC Benešov | 2 | 14.0 | 2.5 | 4.0 /11.5 | 34.8 | 12.0 |
Loko Břeclav | 0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 /0.0 | 0.0 | 0.0 |
BBK DS Brno | 0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 /0.0 | 0.0 | 0.0 |
Basketbal TJ Svitavy | 4 | 17.3 | 2.8 | 8.8 /14.1 | 62.5 | 11.8 |
Kanonýři Josefov | 4 | 24.5 | 6.3 | 4.8 /10.8 | 44.2 | 16.5 |
TJ Spartak Uherský Brod | 0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 /0.0 | 0.0 | 0.0 |
TJ Znojmo | 0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 /0.0 | 0.0 | 0.0 |
Baník Most | 1 | 29.0 | 4.0 | 15.0 /26.0 | 57.7 | 15.0 |
Válečníci Děčín B | 3 | 0.0 | 0.0 | 0.0 /0.0 | 0.0 | 0.0 |
Tesla Pardubice | 4 | 33.5 | 3.5 | 9.3 /17.1 | 54.4 | 11.5 |
Loko Trutnov | 2 | 16.5 | 2.5 | 4.0 /6.5 | 61.5 | 9.5 |
SAM Brno | 2 | 0.0 | 0.0 | 0.0 /0.0 | 0.0 | 0.0 |
BK Vyškov | 2 | 23.5 | 2.5 | 12.0 /21.0 | 57.1 | 25.5 |
BK Sokolov | 1 | 16.0 | 3.0 | 8.0 /14.0 | 57.1 | 11.0 |
Thermia K. Vary (MS) | 1 | 18.0 | 3.0 | 11.0 /16.0 | 68.8 | 14.0 |
BK Medvědi Tábor | 1 | 15.0 | 2.0 | 11.0 /28.0 | 39.3 | 12.0 |
SKB Rokycany | 1 | 22.0 | 3.0 | 7.0 /13.0 | 53.8 | 25.0 |
BK Mariánské Lázně | 1 | 34.0 | 9.0 | 7.0 /10.0 | 70.0 | 8.0 |
Tigers Č. Budějovice | 1 | 28.0 | 3.0 | 9.0 /12.0 | 75.0 | 10.0 |
TJ Sokol BK Chrudim | 2 | 46.5 | 1.5 | 7.0 /14.0 | 50.0 | 11.5 |
Snakes Ostrava B | 1 | 0.0 | 0.0 | 0.0 /0.0 | 0.0 | 0.0 |
BK Lipník n.B | 1 | 17.0 | 4.0 | 13.0 /26.0 | 50.0 | 15.0 |
Tygři JBC Brno | 0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 /0.0 | 0.0 | 0.0 |
SKB Tišnov | 2 | 26.0 | 2.5 | 4.0 /5.5 | 72.7 | 15.0 |
BBK Blansko | 2 | 18.5 | 2.5 | 6.5 /13.5 | 48.1 | 12.0 |
BK Klatovy | 1 | 41.0 | 11.0 | 5.0 /13.0 | 38.5 | 25.0 |
BK Přeštice | 1 | 19.0 | 3.0 | 5.0 /25.0 | 20.0 | 0.0 |
BK Brandýs n. L. | 1 | 25.0 | 2.0 | 6.0 /15.0 | 40.0 | 14.0 |
Rozhodčí | Z | 1. | 2. | 3. | D | H | C |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Urbánek Štěpán | 3 | 2 | 1 | 0 | - | - | - |
Táborský Zdeněk | 2 | 1 | 1 | 0 | - | - | - |
Šrámek Jakub | 2 | 1 | 1 | 0 | - | - | - |
Špaček Jan | 2 | 1 | 1 | 0 | - | - | - |
Ščurek Vojtěch | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | - |
Strmiska Zdeněk | 2 | 0 | 2 | 0 | - | - | - |
Slezák Jiří | 2 | 1 | 1 | 0 | - | - | - |
Schmidt David | 2 | 1 | 1 | 0 | - | - | - |
Rychnavský Christian | 1 | 0 | 1 | 0 | - | - | - |
Přidal Matouš | 1 | 0 | 1 | 0 | - | - | - |
Polda Tomáš | 2 | 1 | 1 | 0 | - | - | - |
Petrisko Lukáš | 1 | 0 | 1 | 0 | - | - | - |
Marek Vojtěch | 2 | 1 | 1 | 0 | - | - | - |
Kuška Karel | 1 | 0 | 1 | 0 | - | - | - |
Kryštof Pavel | 2 | 0 | 2 | 0 | - | - | - |
Krejsa Vojtěch | 2 | 1 | 1 | 0 | - | - | - |
Josefus Ondřej | 2 | 1 | 1 | 0 | - | - | - |
Jansová Kristýna | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | - |
Galajda Václav | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | - |
Frass Rastislav | 2 | 1 | 1 | 0 | - | - | - |
Fiala Petr | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | - |
Dvořák Stanislav | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | - |
Dočkal Petr | 2 | 1 | 1 | 0 | - | - | - |
Černohorský Marek | 2 | 1 | 1 | 0 | - | - | - |
Čada Filip | 2 | 2 | 0 | 0 | - | - | - |
Baron Martin | 2 | 1 | 1 | 0 | - | - | - |
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař | N | MIN | AVG | MAX | o |
---|---|---|---|---|---|
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data. |
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře