Nadregionální liga
Základní informace
Kategorie
junioři U19
Sezona
2020/21
Zápasy
fáze | kolo | číslo | domácí / hosté | datum a čas | místo | rozhodčí | Komisař | skore | čtvrtiny | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Skupina A | 1. kolo | 19182 |
BK Klatovy
BK Přeštice
|
11. 10. 2020
13:00 |
SH BK Klatovy |
Václav Galajda Karel Kuška |
120
52
|
28
8
62
15
84
37 |
Review | |
Skupina A | 1. kolo | 19181 |
BK Medvědi Tábor
SKB Rokycany
|
10. 10. 2020
15:00 |
Hala 7. ZŠ Helsinská |
Stanislav Dvořák Lukáš Petrisko |
47
60
|
15
12
31
35
38
45 |
Review | |
Skupina A | 1. kolo | 19180 |
BK Mariánské Lázně
Tigers Basketball České Budějovice
|
10. 10. 2020
16:00 |
Městská sportovní hala |
102
74
|
23
22
52
39
72
54 |
Review | ||
Skupina A | 1. kolo | 19179 |
BK Sokolov
TJ Thermia Karlovy Vary (MS)
|
9. 10. 2020
17:00 |
Sokolov |
Petr Fiala Christian Rychnavský |
49
56
|
19
12
24
27
36
39 |
Review | |
Skupina A | 2. kolo | 19183 |
TJ Thermia Karlovy Vary (MS)
BK Přeštice
|
Bude upřesněno
- |
KV aréna |
|
Preview | |||
Skupina A | 2. kolo | 19184 |
SKB Rokycany
BK Klatovy
|
Bude upřesněno
- |
Sportovní hala SKB |
|
Preview | |||
Skupina A | 2. kolo | 19185 |
Tigers Basketball České Budějovice
BK Medvědi Tábor
|
Bude upřesněno
- |
SH ZŠ Kubatova |
|
Preview | |||
Skupina A | 2. kolo | 19186 |
BK Sokolov
BK Mariánské Lázně
|
Bude upřesněno
- |
SH ISŠTE Sokolov |
|
Preview | |||
Skupina A | 3. kolo | 19187 |
BK Mariánské Lázně
TJ Thermia Karlovy Vary (MS)
|
Bude upřesněno
- |
Městská sportovní hala |
|
Preview | |||
Skupina A | 3. kolo | 19188 |
BK Medvědi Tábor
BK Sokolov
|
Bude upřesněno
- |
Hala 7. ZŠ Helsinská |
|
Preview | |||
Skupina A | 3. kolo | 19189 |
BK Klatovy
Tigers Basketball České Budějovice
|
Bude upřesněno
- |
SH BK Klatovy |
|
Preview | |||
Skupina A | 3. kolo | 19190 |
BK Přeštice
SKB Rokycany
|
Bude upřesněno
- |
Hala TJ Přeštice |
|
Preview | |||
Skupina A | 4. kolo | 19191 |
TJ Thermia Karlovy Vary (MS)
SKB Rokycany
|
Bude upřesněno
- |
KV aréna |
|
Preview | |||
Skupina A | 4. kolo | 19192 |
Tigers Basketball České Budějovice
BK Přeštice
|
Bude upřesněno
- |
SH ZŠ Kubatova |
|
Preview | |||
Skupina A | 4. kolo | 19193 |
BK Sokolov
BK Klatovy
|
Bude upřesněno
- |
Sokolov |
|
Preview | |||
Skupina A | 4. kolo | 19194 |
BK Mariánské Lázně
BK Medvědi Tábor
|
Bude upřesněno
- |
Městská sportovní hala |
|
Preview | |||
Skupina A | 5. kolo | 19195 |
BK Medvědi Tábor
TJ Thermia Karlovy Vary (MS)
|
Bude upřesněno
- |
Hala 7. ZŠ Helsinská |
|
Preview | |||
Skupina A | 5. kolo | 19196 |
BK Klatovy
BK Mariánské Lázně
|
Bude upřesněno
- |
SH BK Klatovy |
|
Preview | |||
Skupina A | 5. kolo | 19197 |
BK Přeštice
BK Sokolov
|
Bude upřesněno
- |
Hala TJ Přeštice |
|
Preview | |||
Skupina A | 5. kolo | 19198 |
SKB Rokycany
Tigers Basketball České Budějovice
|
Bude upřesněno
- |
Sportovní hala SKB |
|
Preview | |||
Skupina A | 6. kolo | 19199 |
TJ Thermia Karlovy Vary (MS)
Tigers Basketball České Budějovice
|
Bude upřesněno
- |
KV aréna |
|
Preview | |||
Skupina A | 6. kolo | 19200 |
BK Sokolov
SKB Rokycany
|
Bude upřesněno
- |
Sokolov |
|
Preview | |||
Skupina A | 6. kolo | 19201 |
BK Mariánské Lázně
BK Přeštice
|
Bude upřesněno
- |
Městská sportovní hala |
|
Preview | |||
Skupina A | 6. kolo | 19202 |
BK Medvědi Tábor
BK Klatovy
|
Bude upřesněno
- |
Hala 7. ZŠ Helsinská |
|
Preview | |||
Skupina A | 7. kolo | 19203 |
BK Klatovy
TJ Thermia Karlovy Vary (MS)
|
Bude upřesněno
- |
SH BK Klatovy |
|
Preview | |||
Skupina A | 7. kolo | 19204 |
BK Přeštice
BK Medvědi Tábor
|
Bude upřesněno
- |
Hala TJ Přeštice |
|
Preview | |||
Skupina A | 7. kolo | 19205 |
SKB Rokycany
BK Mariánské Lázně
|
Bude upřesněno
- |
Sportovní hala SKB |
|
Preview | |||
Skupina A | 7. kolo | 19206 |
Tigers Basketball České Budějovice
BK Sokolov
|
Bude upřesněno
- |
SH ZŠ Kubatova |
|
Preview | |||
Skupina A | 8. kolo | 19207 |
TJ Thermia Karlovy Vary (MS)
BK Sokolov
|
Bude upřesněno
- |
KV aréna |
|
Preview | |||
Skupina A | 8. kolo | 19208 |
Tigers Basketball České Budějovice
BK Mariánské Lázně
|
Bude upřesněno
- |
SH ZŠ Kubatova |
|
Preview | |||
Skupina A | 8. kolo | 19209 |
SKB Rokycany
BK Medvědi Tábor
|
Bude upřesněno
- |
Sportovní hala SKB |
|
Preview | |||
Skupina A | 8. kolo | 19210 |
BK Přeštice
BK Klatovy
|
Bude upřesněno
- |
Hala TJ Přeštice |
|
Preview | |||
Skupina A | 9. kolo | 19211 |
BK Přeštice
TJ Thermia Karlovy Vary (MS)
|
Bude upřesněno
- |
Hala TJ Přeštice |
|
Preview | |||
Skupina A | 9. kolo | 19212 |
BK Klatovy
SKB Rokycany
|
Bude upřesněno
- |
SH BK Klatovy |
|
Preview | |||
Skupina A | 9. kolo | 19213 |
BK Medvědi Tábor
Tigers Basketball České Budějovice
|
Bude upřesněno
- |
Hala 7. ZŠ Helsinská |
|
Preview | |||
Skupina A | 9. kolo | 19214 |
BK Mariánské Lázně
BK Sokolov
|
Bude upřesněno
- |
Městská sportovní hala |
|
Preview | |||
Skupina A | 10. kolo | 19215 |
TJ Thermia Karlovy Vary (MS)
BK Mariánské Lázně
|
Bude upřesněno
- |
KV aréna |
|
Preview | |||
Skupina A | 10. kolo | 19216 |
BK Sokolov
BK Medvědi Tábor
|
Bude upřesněno
- |
Sokolov |
|
Preview | |||
Skupina A | 10. kolo | 19217 |
Tigers Basketball České Budějovice
BK Klatovy
|
Bude upřesněno
- |
SH ZŠ Kubatova |
|
Preview | |||
Skupina A | 10. kolo | 19218 |
SKB Rokycany
BK Přeštice
|
Bude upřesněno
- |
Sportovní hala SKB |
|
Preview | |||
Skupina A | 11. kolo | 19219 |
SKB Rokycany
TJ Thermia Karlovy Vary (MS)
|
Bude upřesněno
- |
Sportovní hala SKB |
|
Preview | |||
Skupina A | 11. kolo | 19220 |
BK Přeštice
Tigers Basketball České Budějovice
|
Bude upřesněno
- |
Hala TJ Přeštice |
|
Preview | |||
Skupina A | 11. kolo | 19221 |
BK Klatovy
BK Sokolov
|
Bude upřesněno
- |
SH BK Klatovy |
|
Preview | |||
Skupina A | 11. kolo | 19222 |
BK Medvědi Tábor
BK Mariánské Lázně
|
Bude upřesněno
- |
Hala 7. ZŠ Helsinská |
|
Preview | |||
Skupina A | 12. kolo | 19223 |
TJ Thermia Karlovy Vary (MS)
BK Medvědi Tábor
|
Bude upřesněno
- |
KV aréna |
|
Preview | |||
Skupina A | 12. kolo | 19224 |
BK Mariánské Lázně
BK Klatovy
|
Bude upřesněno
- |
Městská sportovní hala |
|
Preview | |||
Skupina A | 12. kolo | 19225 |
BK Sokolov
BK Přeštice
|
Bude upřesněno
- |
Sokolov |
|
Preview | |||
Skupina A | 12. kolo | 19226 |
Tigers Basketball České Budějovice
SKB Rokycany
|
Bude upřesněno
- |
SH ZŠ Kubatova |
|
Preview | |||
Skupina A | 13. kolo | 19227 |
Tigers Basketball České Budějovice
TJ Thermia Karlovy Vary (MS)
|
Bude upřesněno
- |
SH ZŠ Kubatova |
|
Preview | |||
Skupina A | 13. kolo | 19228 |
SKB Rokycany
BK Sokolov
|
Bude upřesněno
- |
Sportovní hala SKB |
|
Preview | |||
Skupina A | 13. kolo | 19229 |
BK Přeštice
BK Mariánské Lázně
|
Bude upřesněno
- |
Hala TJ Přeštice |
|
Preview | |||
Skupina A | 13. kolo | 19230 |
BK Klatovy
BK Medvědi Tábor
|
Bude upřesněno
- |
SH BK Klatovy |
|
Preview | |||
Skupina A | 14. kolo | 19231 |
TJ Thermia Karlovy Vary (MS)
BK Klatovy
|
Bude upřesněno
- |
KV aréna |
|
Preview | |||
Skupina A | 14. kolo | 19232 |
BK Medvědi Tábor
BK Přeštice
|
Bude upřesněno
- |
Hala 7. ZŠ Helsinská |
|
Preview | |||
Skupina A | 14. kolo | 19233 |
BK Mariánské Lázně
SKB Rokycany
|
Bude upřesněno
- |
Městská sportovní hala |
|
Preview | |||
Skupina A | 14. kolo | 19234 |
BK Sokolov
Tigers Basketball České Budějovice
|
Bude upřesněno
- |
Sokolov |
|
Preview |
Tabulky
pořadí | tým | z | v | p | vstřeleno | obdrženo | B | posledních 5 zápasů |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | BK Klatovy | 1 | 1 | 0 | 120 | 52 | 2 | |
2. | BK Mariánské Lázně | 1 | 1 | 0 | 102 | 74 | 2 | |
3. | SKB Rokycany | 1 | 1 | 0 | 60 | 47 | 2 | |
4. | Thermia K. Vary (MS) | 1 | 1 | 0 | 56 | 49 | 2 | |
5. | BK Sokolov | 1 | 0 | 1 | 49 | 56 | 1 | |
6. | BK Medvědi Tábor | 1 | 0 | 1 | 47 | 60 | 1 | |
7. | Tigers Č. Budějovice | 1 | 0 | 1 | 74 | 102 | 1 | |
8. | BK Přeštice | 1 | 0 | 1 | 52 | 120 | 1 |
Data nejsou momentálně dostupná.
Data nejsou momentálně dostupná.
Tým | Z | 2B | 3B | TH | TH % | F- |
---|---|---|---|---|---|---|
BKj Kralupy | 2 | 29.5 | 4.0 | 11.0 /17.5 | 62.9 | 14.5 |
BK Teplice | 1 | 23.0 | 3.0 | 4.0 /13.0 | 30.8 | 15.0 |
Jižní Supi B | 2 | 27.0 | 5.0 | 5.5 /8.5 | 64.7 | 10.5 |
BC Benešov | 2 | 14.0 | 2.5 | 4.0 /11.5 | 34.8 | 12.0 |
Loko Břeclav | 0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 /0.0 | 0.0 | 0.0 |
BBK DS Brno | 0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 /0.0 | 0.0 | 0.0 |
Basketbal TJ Svitavy | 4 | 17.3 | 2.8 | 8.8 /14.1 | 62.5 | 11.8 |
Kanonýři Josefov | 4 | 24.5 | 6.3 | 4.8 /10.8 | 44.2 | 16.5 |
TJ Spartak Uherský Brod | 0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 /0.0 | 0.0 | 0.0 |
TJ Znojmo | 0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 /0.0 | 0.0 | 0.0 |
Baník Most | 1 | 29.0 | 4.0 | 15.0 /26.0 | 57.7 | 15.0 |
Válečníci Děčín B | 3 | 0.0 | 0.0 | 0.0 /0.0 | 0.0 | 0.0 |
Tesla Pardubice | 4 | 33.5 | 3.5 | 9.3 /17.1 | 54.4 | 11.5 |
Loko Trutnov | 2 | 16.5 | 2.5 | 4.0 /6.5 | 61.5 | 9.5 |
SAM Brno | 2 | 0.0 | 0.0 | 0.0 /0.0 | 0.0 | 0.0 |
BK Vyškov | 2 | 23.5 | 2.5 | 12.0 /21.0 | 57.1 | 25.5 |
BK Sokolov | 1 | 16.0 | 3.0 | 8.0 /14.0 | 57.1 | 11.0 |
Thermia K. Vary (MS) | 1 | 18.0 | 3.0 | 11.0 /16.0 | 68.8 | 14.0 |
BK Medvědi Tábor | 1 | 15.0 | 2.0 | 11.0 /28.0 | 39.3 | 12.0 |
SKB Rokycany | 1 | 22.0 | 3.0 | 7.0 /13.0 | 53.8 | 25.0 |
BK Mariánské Lázně | 1 | 34.0 | 9.0 | 7.0 /10.0 | 70.0 | 8.0 |
Tigers Č. Budějovice | 1 | 28.0 | 3.0 | 9.0 /12.0 | 75.0 | 10.0 |
TJ Sokol BK Chrudim | 2 | 46.5 | 1.5 | 7.0 /14.0 | 50.0 | 11.5 |
Snakes Ostrava B | 1 | 0.0 | 0.0 | 0.0 /0.0 | 0.0 | 0.0 |
BK Lipník n.B | 1 | 17.0 | 4.0 | 13.0 /26.0 | 50.0 | 15.0 |
Tygři JBC Brno | 0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 /0.0 | 0.0 | 0.0 |
SKB Tišnov | 2 | 26.0 | 2.5 | 4.0 /5.5 | 72.7 | 15.0 |
BBK Blansko | 2 | 18.5 | 2.5 | 6.5 /13.5 | 48.1 | 12.0 |
BK Klatovy | 1 | 41.0 | 11.0 | 5.0 /13.0 | 38.5 | 25.0 |
BK Přeštice | 1 | 19.0 | 3.0 | 5.0 /25.0 | 20.0 | 0.0 |
BK Brandýs n. L. | 1 | 25.0 | 2.0 | 6.0 /15.0 | 40.0 | 14.0 |
Rozhodčí | Z | 1. | 2. | 3. | D | H | C |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Urbánek Štěpán | 3 | 2 | 1 | 0 | - | - | - |
Táborský Zdeněk | 2 | 1 | 1 | 0 | - | - | - |
Šrámek Jakub | 2 | 1 | 1 | 0 | - | - | - |
Špaček Jan | 2 | 1 | 1 | 0 | - | - | - |
Ščurek Vojtěch | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | - |
Strmiska Zdeněk | 2 | 0 | 2 | 0 | - | - | - |
Slezák Jiří | 2 | 1 | 1 | 0 | - | - | - |
Schmidt David | 2 | 1 | 1 | 0 | - | - | - |
Rychnavský Christian | 1 | 0 | 1 | 0 | - | - | - |
Přidal Matouš | 1 | 0 | 1 | 0 | - | - | - |
Polda Tomáš | 2 | 1 | 1 | 0 | - | - | - |
Petrisko Lukáš | 1 | 0 | 1 | 0 | - | - | - |
Marek Vojtěch | 2 | 1 | 1 | 0 | - | - | - |
Kuška Karel | 1 | 0 | 1 | 0 | - | - | - |
Kryštof Pavel | 2 | 0 | 2 | 0 | - | - | - |
Krejsa Vojtěch | 2 | 1 | 1 | 0 | - | - | - |
Josefus Ondřej | 2 | 1 | 1 | 0 | - | - | - |
Jansová Kristýna | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | - |
Galajda Václav | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | - |
Frass Rastislav | 2 | 1 | 1 | 0 | - | - | - |
Fiala Petr | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | - |
Dvořák Stanislav | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | - |
Dočkal Petr | 2 | 1 | 1 | 0 | - | - | - |
Černohorský Marek | 2 | 1 | 1 | 0 | - | - | - |
Čada Filip | 2 | 2 | 0 | 0 | - | - | - |
Baron Martin | 2 | 1 | 1 | 0 | - | - | - |
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař | N | MIN | AVG | MAX | o |
---|---|---|---|---|---|
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data. |
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře