Celostátní liga
Základní informace
Kategorie
junioři U19
Sezona
2020/21
Zápasy
fáze | kolo | číslo | domácí / hosté | datum a čas | místo | rozhodčí | Komisař | skore | čtvrtiny | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
skupina C | 1. kolo | 113 |
TJ Sokol Karviná
Basketpoint Frýdek-Místek
|
Bude upřesněno
- |
Tělocvična ZŠ Družby |
|
Preview | |||
skupina C | 1. kolo | 114 |
SK Brno Žabovřesky
SAM Brno B
|
Bude upřesněno
- |
SH Rosnička Brno |
|
Preview | |||
skupina C | 1. kolo | 115 |
FASTAV Zlín
BCM Orli Prostějov B
|
Bude upřesněno
- |
Městská SH Zelené |
|
Preview | |||
skupina C | 1. kolo | 116 |
BK Opava
BK Hladnov Ostrava
|
Bude upřesněno
- |
Víceúčelová hala Opava |
|
Preview | |||
skupina C | 2. kolo | 119 |
SK Brno Žabovřesky
FASTAV Zlín
|
Bude upřesněno
- |
SH Rosnička Brno |
|
Preview | |||
skupina C | 2. kolo | 118 |
Basketpoint Frýdek-Místek
BK Hladnov Ostrava
|
26. 9. 2020
16:00 |
7. ZŠ Frýdek-Místek |
Václav Sýkora Filip Hudec |
68
82
|
20
19
36
38
55
57 |
Review | |
skupina C | 2. kolo | 117 |
TJ Sokol Karviná
BK Opava
|
26. 9. 2020
17:00 |
ZŠ Družby Karviná |
Tomáš Holubek Vojtěch Ščurek |
80
111
|
17
35
42
66
54
93 |
Review | |
skupina C | 2. kolo | 120 |
SAM Brno B
BCM Orli Prostějov B
|
26. 9. 2020
17:30 |
SH Morenda |
Natálie Karabínová Ondřej Josefus |
124
63
|
37
18
64
25
100
40 |
Review | |
skupina C | 3. kolo | 124 |
SAM Brno B
FASTAV Zlín
|
Bude upřesněno
- |
SH Morenda |
|
Preview | |||
skupina C | 3. kolo | 121 |
TJ Sokol Karviná
BK Hladnov Ostrava
|
27. 9. 2020
09:00 |
ZŠ Družby Karviná |
Tomáš Holubek Vojtěch Ščurek |
54
81
|
14
15
28
37
41
60 |
Review | |
skupina C | 3. kolo | 123 |
SK Brno Žabovřesky
BCM Orli Prostějov B
|
27. 9. 2020
09:00 |
SH Rosnička Brno |
Lenka Křičková Jan Bráblík |
108
53
|
28
14
56
24
92
42 |
Review | |
skupina C | 3. kolo | 122 |
Basketpoint Frýdek-Místek
BK Opava
|
27. 9. 2020
10:00 |
7. ZŠ Frýdek-Místek |
Václav Sýkora Filip Hudec |
47
128
|
4
38
19
65
31
96 |
Review | |
skupina C | 4. kolo | 125 |
BK Opava
FASTAV Zlín
|
Bude upřesněno
- |
Víceúčelová hala Opava |
|
Preview | |||
skupina C | 4. kolo | 128 |
Basketpoint Frýdek-Místek
SAM Brno B
|
Bude upřesněno
- |
Gymnázium Petra Bezruče |
|
Preview | |||
skupina C | 4. kolo | 127 |
TJ Sokol Karviná
SK Brno Žabovřesky
|
10. 10. 2020
15:30 |
Tělocvična ZŠ Družby |
Jakub Kremser Tomáš Kraina |
57
101
|
8
24
29
45
48
70 |
Review | |
skupina C | 4. kolo | 126 |
BK Hladnov Ostrava
BCM Orli Prostějov B
|
10. 10. 2020
18:00 |
Gymnázium Hladnov |
Jonáš Kavan Bára Nováková |
54
58
|
12
17
23
26
33
42 |
Review | |
skupina C | 5. kolo | 129 |
BK Opava
BCM Orli Prostějov B
|
Bude upřesněno
- |
Víceúčelová hala Opava |
|
Preview | |||
skupina C | 5. kolo | 132 |
Basketpoint Frýdek-Místek
SK Brno Žabovřesky
|
Bude upřesněno
- |
Gymnázium Petra Bezruče |
|
Preview | |||
skupina C | 5. kolo | 131 |
TJ Sokol Karviná
SAM Brno B
|
11. 10. 2020
09:00 |
Tělocvična ZŠ Družby |
Jan Menšík Tomáš Kraina |
68
78
|
11
26
25
34
42
58 |
Review | |
skupina C | 5. kolo | 130 |
BK Hladnov Ostrava
FASTAV Zlín
|
11. 10. 2020
12:00 |
Gymnázium Hladnov |
Jonáš Kavan Bára Nováková |
92
71
|
22
22
45
37
72
51 |
Review | |
skupina C | 6. kolo | 133 |
SK Brno Žabovřesky
BK Opava
|
Bude upřesněno
- |
SH Rosnička Brno |
|
Preview | |||
skupina C | 6. kolo | 134 |
SAM Brno B
BK Hladnov Ostrava
|
Bude upřesněno
- |
SH Morenda |
|
Preview | |||
skupina C | 6. kolo | 135 |
FASTAV Zlín
TJ Sokol Karviná
|
Bude upřesněno
- |
Městská SH Zelené |
|
Preview | |||
skupina C | 6. kolo | 136 |
BCM Orli Prostějov B
Basketpoint Frýdek-Místek
|
Bude upřesněno
- |
Národní sportovní centrum Prostějov |
|
Preview | |||
skupina C | 7. kolo | 137 |
SK Brno Žabovřesky
BK Hladnov Ostrava
|
Bude upřesněno
- |
SH Rosnička Brno |
|
Preview | |||
skupina C | 7. kolo | 138 |
SAM Brno B
BK Opava
|
Bude upřesněno
- |
SH Morenda |
|
Preview | |||
skupina C | 7. kolo | 139 |
FASTAV Zlín
Basketpoint Frýdek-Místek
|
Bude upřesněno
- |
Městská SH Zelené |
|
Preview | |||
skupina C | 7. kolo | 140 |
BCM Orli Prostějov B
TJ Sokol Karviná
|
Bude upřesněno
- |
Národní sportovní centrum Prostějov |
|
Preview | |||
skupina C | 8. kolo | 141 |
Basketpoint Frýdek-Místek
TJ Sokol Karviná
|
Bude upřesněno
- |
Gymnázium Petra Bezruče |
|
Preview | |||
skupina C | 8. kolo | 142 |
SAM Brno B
SK Brno Žabovřesky
|
Bude upřesněno
- |
SH Morenda |
|
Preview | |||
skupina C | 8. kolo | 143 |
BCM Orli Prostějov B
FASTAV Zlín
|
Bude upřesněno
- |
Národní sportovní centrum Prostějov |
|
Preview | |||
skupina C | 8. kolo | 144 |
BK Hladnov Ostrava
BK Opava
|
Bude upřesněno
- |
Hala VŠB-TU Slezská Ostrava |
|
Preview | |||
skupina C | 9. kolo | 145 |
BK Hladnov Ostrava
TJ Sokol Karviná
|
Bude upřesněno
- |
Hala VŠB-TU Slezská Ostrava |
|
Preview | |||
skupina C | 9. kolo | 146 |
BK Opava
Basketpoint Frýdek-Místek
|
Bude upřesněno
- |
Víceúčelová hala Opava |
|
Preview | |||
skupina C | 9. kolo | 147 |
BCM Orli Prostějov B
SK Brno Žabovřesky
|
Bude upřesněno
- |
Národní sportovní centrum Prostějov |
|
Preview | |||
skupina C | 9. kolo | 148 |
FASTAV Zlín
SAM Brno B
|
Bude upřesněno
- |
Městská SH Zelené |
|
Preview | |||
skupina C | 10. kolo | 149 |
BK Opava
TJ Sokol Karviná
|
Bude upřesněno
- |
Víceúčelová hala Opava |
|
Preview | |||
skupina C | 10. kolo | 150 |
BK Hladnov Ostrava
Basketpoint Frýdek-Místek
|
Bude upřesněno
- |
Hala VŠB-TU Slezská Ostrava |
|
Preview | |||
skupina C | 10. kolo | 151 |
FASTAV Zlín
SK Brno Žabovřesky
|
Bude upřesněno
- |
Městská SH Zelené |
|
Preview | |||
skupina C | 10. kolo | 152 |
BCM Orli Prostějov B
SAM Brno B
|
Bude upřesněno
- |
Národní sportovní centrum Prostějov |
|
Preview | |||
skupina C | 11. kolo | 153 |
BCM Orli Prostějov B
BK Opava
|
Bude upřesněno
- |
Národní sportovní centrum Prostějov |
|
Preview | |||
skupina C | 11. kolo | 154 |
FASTAV Zlín
BK Hladnov Ostrava
|
Bude upřesněno
- |
Městská SH Zelené |
|
Preview | |||
skupina C | 11. kolo | 155 |
SAM Brno B
TJ Sokol Karviná
|
Bude upřesněno
- |
SH Morenda |
|
Preview | |||
skupina C | 11. kolo | 156 |
SK Brno Žabovřesky
Basketpoint Frýdek-Místek
|
Bude upřesněno
- |
SH Rosnička Brno |
|
Preview | |||
skupina C | 12. kolo | 157 |
FASTAV Zlín
BK Opava
|
Bude upřesněno
- |
Městská SH Zelené |
|
Preview | |||
skupina C | 12. kolo | 158 |
BCM Orli Prostějov B
BK Hladnov Ostrava
|
Bude upřesněno
- |
Národní sportovní centrum Prostějov |
|
Preview | |||
skupina C | 12. kolo | 159 |
SK Brno Žabovřesky
TJ Sokol Karviná
|
Bude upřesněno
- |
SH Rosnička Brno |
|
Preview | |||
skupina C | 12. kolo | 160 |
SAM Brno B
Basketpoint Frýdek-Místek
|
Bude upřesněno
- |
SH Morenda |
|
Preview | |||
skupina C | 13. kolo | 161 |
BK Hladnov Ostrava
SK Brno Žabovřesky
|
Bude upřesněno
- |
Hala VŠB-TU Slezská Ostrava |
|
Preview | |||
skupina C | 13. kolo | 162 |
BK Opava
SAM Brno B
|
Bude upřesněno
- |
Víceúčelová hala Opava |
|
Preview | |||
skupina C | 13. kolo | 163 |
Basketpoint Frýdek-Místek
FASTAV Zlín
|
Bude upřesněno
- |
Gymnázium Petra Bezruče |
|
Preview | |||
skupina C | 13. kolo | 164 |
TJ Sokol Karviná
BCM Orli Prostějov B
|
Bude upřesněno
- |
Tělocvična ZŠ Družby |
|
Preview | |||
skupina C | 14. kolo | 165 |
BK Opava
SK Brno Žabovřesky
|
Bude upřesněno
- |
Víceúčelová hala Opava |
|
Preview | |||
skupina C | 14. kolo | 166 |
BK Hladnov Ostrava
SAM Brno B
|
Bude upřesněno
- |
Hala VŠB-TU Slezská Ostrava |
|
Preview | |||
skupina C | 14. kolo | 167 |
TJ Sokol Karviná
FASTAV Zlín
|
Bude upřesněno
- |
Tělocvična ZŠ Družby |
|
Preview | |||
skupina C | 14. kolo | 168 |
Basketpoint Frýdek-Místek
BCM Orli Prostějov B
|
Bude upřesněno
- |
Gymnázium Petra Bezruče |
|
Preview |
Tabulky
pořadí | tým | z | v | p | vstřeleno | obdrženo | B | posledních 5 zápasů |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | BK Hladnov | 4 | 3 | 1 | 309 | 251 | 7 | |
2. | BK Opava | 2 | 2 | 0 | 239 | 127 | 4 | |
3. | SK Brno Žabovřesky | 2 | 2 | 0 | 209 | 110 | 4 | |
4. | SAM Brno B | 2 | 2 | 0 | 202 | 131 | 4 | |
5. | Sokol Karviná | 4 | 0 | 4 | 259 | 371 | 4 | |
6. | BCM Orli Prostějov B | 3 | 1 | 2 | 174 | 286 | 4 | |
7. | BP Frýdek-Místek | 2 | 0 | 2 | 115 | 210 | 2 | |
8. | FASTAV Zlín | 1 | 0 | 1 | 71 | 92 | 1 |
Data nejsou momentálně dostupná.
Data nejsou momentálně dostupná.
Tým | Z | 2B | 3B | TH | TH % | F- |
---|---|---|---|---|---|---|
Levharti Chomutov | 3 | 18.3 | 7.3 | 8.7 /18.0 | 48.1 | 17.7 |
Tygři Praha | 4 | 27.8 | 7.5 | 9.5 /16.5 | 57.6 | 18.5 |
SLUNETA Ústí n. L. | 3 | 17.0 | 5.0 | 10.7 /20.7 | 51.6 | 16.3 |
Tygři Praha B | 4 | 16.8 | 7.8 | 8.5 /16.3 | 52.3 | 22.0 |
Sokol Žižkov | 3 | 20.7 | 3.0 | 8.3 /18.0 | 46.3 | 19.3 |
Kondoři Liberec | 4 | 24.5 | 4.3 | 11.3 /18.3 | 61.6 | 13.0 |
GBA Lions J. Hradec B | 1 | 23.0 | 5.0 | 15.0 /27.0 | 55.6 | 21.0 |
Jižní Supi | 2 | 22.0 | 6.5 | 12.5 /16.5 | 75.8 | 21.5 |
BC Vysočina | 2 | 17.0 | 5.5 | 15.0 /38.0 | 39.5 | 25.5 |
Královští Sokoli | 3 | 18.0 | 5.3 | 8.7 /16.0 | 54.2 | 17.3 |
BVK Holice | 2 | 22.0 | 5.5 | 11.0 /20.0 | 55.0 | 20.0 |
Basket Poděbrady | 3 | 24.0 | 4.0 | 16.0 /28.7 | 55.8 | 23.0 |
BP Frýdek-Místek | 2 | 20.0 | 4.5 | 4.0 /4.0 | 100.0 | 14.0 |
BK Hladnov | 4 | 26.8 | 5.0 | 8.8 /18.6 | 47.3 | 15.8 |
Sokol Karviná | 4 | 16.0 | 6.8 | 12.5 /18.5 | 67.6 | 16.0 |
BK Opava | 2 | 39.0 | 9.5 | 13.0 /23.0 | 56.5 | 17.0 |
SAM Brno B | 2 | 37.0 | 5.0 | 12.0 /14.5 | 82.8 | 19.0 |
BCM Orli Prostějov B | 3 | 18.3 | 4.0 | 9.3 /17.3 | 53.8 | 14.3 |
BA Sparta Praha | 1 | 20.0 | 9.0 | 9.0 /9.0 | 100.0 | 20.0 |
GBA Sojky Pelhřimov | 1 | 34.0 | 10.0 | 10.0 /15.0 | 66.7 | 21.0 |
SK Brno Žabovřesky | 2 | 39.0 | 6.0 | 8.5 /16.0 | 53.1 | 16.0 |
Válečníci Děčín | 2 | 19.0 | 6.5 | 13.0 /26.5 | 49.1 | 21.5 |
Sokol Vyšehrad | 2 | 16.5 | 10.0 | 10.0 /13.0 | 76.9 | 15.0 |
FASTAV Zlín | 1 | 17.0 | 10.0 | 7.0 /13.0 | 53.8 | 11.0 |
Rozhodčí | Z | 1. | 2. | 3. | D | H | C |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Zámostný Jindřich | 2 | 0 | 2 | 0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 |
Vaníček Marek | 2 | 0 | 2 | 0 | 1.0 | 1.5 | 1.3 |
Špaček Jan | 2 | 0 | 2 | 0 | 2.0 | 1.5 | 1.8 |
Šmíd Pavel | 1 | 0 | 1 | 0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 |
Šenk Pavel | 6 | 6 | 0 | 0 | 1.0 | 1.2 | 1.1 |
Ščurek Vojtěch | 2 | 0 | 2 | 0 | 1.0 | 1.3 | 1.1 |
Sýkora Václav | 2 | 2 | 0 | 0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 |
Sekáč Martin | 1 | 0 | 1 | 0 | 1.0 | 4.0 | 2.5 |
Průša Jan | 2 | 0 | 2 | 0 | 1.8 | 1.5 | 1.6 |
Poživil Jaroslav | 1 | 0 | 1 | 0 | 1.5 | 1.0 | 1.3 |
Pokorný Štěpán | 1 | 1 | 0 | 0 | 2.0 | 2.0 | 2.0 |
Pazourek Jaroslav | 2 | 2 | 0 | 0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 |
Nováková Bára | 2 | 0 | 2 | 0 | 2.0 | 2.3 | 2.1 |
Mynarčík Petr | 1 | 1 | 0 | 0 | 1.0 | 4.0 | 2.5 |
Menšík Jan | 1 | 1 | 0 | 0 | 1.0 | 1.5 | 1.3 |
Mašek Tomáš | 2 | 2 | 0 | 0 | 1.5 | 1.0 | 1.3 |
Křičková Lenka | 1 | 1 | 0 | 0 | 1.0 | 1.5 | 1.3 |
Kremser Jakub | 1 | 1 | 0 | 0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 |
Kraina Tomáš | 2 | 0 | 2 | 0 | 1.0 | 1.3 | 1.1 |
Kocián Michal | 1 | 0 | 1 | 0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 |
Kesler Vladimír | 2 | 0 | 2 | 0 | 1.5 | 1.0 | 1.3 |
Kejklíček Roman | 1 | 1 | 0 | 0 | 2.0 | 2.0 | 2.0 |
Kavan Jonáš | 2 | 2 | 0 | 0 | 1.0 | 1.8 | 1.4 |
Karabínová Natálie | 1 | 1 | 0 | 0 | 1.0 | 1.5 | 1.3 |
Josefus Ondřej | 1 | 0 | 1 | 0 | 1.0 | 1.5 | 1.3 |
Jon Miloslav | 4 | 0 | 4 | 0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 |
Hudec Filip | 2 | 0 | 2 | 0 | 1.0 | 1.3 | 1.1 |
Hošek Jan | 1 | 0 | 1 | 0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 |
Horník Michal | 2 | 2 | 0 | 0 | 1.5 | 1.5 | 1.5 |
Holubek Tomáš | 2 | 2 | 0 | 0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 |
Hartig Lukáš | 1 | 1 | 0 | 0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 |
Ďurana Antonín | 1 | 1 | 0 | 0 | 1.5 | 1.0 | 1.3 |
Bráblík Jan | 1 | 0 | 1 | 0 | 1.0 | 1.5 | 1.3 |
Bohata Pavel | 2 | 2 | 0 | 0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 |
Baudyš Petr | 1 | 1 | 0 | 0 | 2.0 | 1.0 | 1.5 |
Balog Lukáš | 1 | 0 | 1 | 0 | 2.0 | 2.0 | 2.0 |
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař | N | MIN | AVG | MAX | o |
---|---|---|---|---|---|
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data. |
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře