Extraliga
Základní informace
Kategorie
junioři U19
Sezona
2020/21
Zápasy
fáze | kolo | číslo | domácí / hosté | datum a čas | místo | rozhodčí | Komisař | skore | čtvrtiny | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
základní část | 1. kolo | 1 |
Sokol Písek Sršni
GBA Lions Jindřichův Hradec
|
Bude upřesněno
- |
Sportovní hala Sokol |
|
Preview | |||
základní část | 1. kolo | 2 |
USK Praha
Slavoj BK Litoměřice
|
Bude upřesněno
- |
SH Folimanka |
|
Preview | |||
základní část | 1. kolo | 3 |
Sokol pražský
BK Lokomotiva Plzeň
|
Bude upřesněno
- |
Sokol pražský |
|
Preview | |||
základní část | 1. kolo | 4 |
BASKET Brno B
BCM Orli Prostějov
|
Bude upřesněno
- |
Hala míč. sportů Kampus |
|
Preview | |||
základní část | 1. kolo | 5 |
BA Nymburk
BK VIVIDBOOKS Pardubice
|
Bude upřesněno
- |
ZŠ Komenského |
|
Preview | |||
základní část | 1. kolo | 6 |
BK NH Ostrava
BK Snakes Ostrava
|
Bude upřesněno
- |
SH Ostrava-Tatran |
|
Preview | |||
základní část | 2. kolo | 7 |
Sokol Písek Sršni
BK NH Ostrava
|
Bude upřesněno
- |
Sportovní hala Sokol |
|
Preview | |||
základní část | 2. kolo | 9 |
USK Praha
BA Nymburk
|
Bude upřesněno
- |
SH Folimanka |
|
Preview | |||
základní část | 2. kolo | 10 |
Slavoj BK Litoměřice
BK VIVIDBOOKS Pardubice
|
Bude upřesněno
- |
Hala 6. ZŠ |
|
Preview | |||
základní část | 2. kolo | 11 |
Sokol pražský
BASKET Brno B
|
Bude upřesněno
- |
Sokol pražský |
|
Preview | |||
základní část | 2. kolo | 12 |
BK Lokomotiva Plzeň
BCM Orli Prostějov
|
26. 9. 2020
17:00 |
SH Plzeň - hala č.4 |
Jan Musil Ondřej Svejkovský |
77
103
|
15
27
34
52
55
78 |
Review | |
základní část | 2. kolo | 8 |
GBA Lions Jindřichův Hradec
BK Snakes Ostrava
|
26. 9. 2020
18:00 |
Městská sportovní hala |
Roman Kejklíček Lukáš Balog |
95
92
|
18
34
43
58
73
78 |
Review | |
základní část | 3. kolo | 13 |
Sokol Písek Sršni
BK Snakes Ostrava
|
Bude upřesněno
- |
Sportovní hala Sokol |
|
Preview | |||
základní část | 3. kolo | 14 |
GBA Lions Jindřichův Hradec
BK NH Ostrava
|
Bude upřesněno
- |
Městská sportovní hala |
|
Preview | |||
základní část | 3. kolo | 15 |
USK Praha
BK VIVIDBOOKS Pardubice
|
Bude upřesněno
- |
SH Folimanka |
|
Preview | |||
základní část | 3. kolo | 16 |
Slavoj BK Litoměřice
BA Nymburk
|
Bude upřesněno
- |
Hala 6. ZŠ |
|
Preview | |||
základní část | 3. kolo | 18 |
BK Lokomotiva Plzeň
BASKET Brno B
|
Bude upřesněno
- |
SH Plzeň - hala č.4 |
|
Preview | |||
základní část | 3. kolo | 17 |
Sokol pražský
BCM Orli Prostějov
|
27. 9. 2020
11:00 |
Sokol pražský |
Lucie Peterková Michal Kult |
63
96
|
22
24
33
44
54
72 |
Review | |
základní část | 4. kolo | 23 |
Sokol Písek Sršni
USK Praha
|
Bude upřesněno
- |
Sportovní hala Sokol |
|
Preview | |||
základní část | 4. kolo | 24 |
GBA Lions Jindřichův Hradec
Slavoj BK Litoměřice
|
Bude upřesněno
- |
Městská sportovní hala |
|
Preview | |||
základní část | 4. kolo | 19 |
BK NH Ostrava
BASKET Brno B
|
Bude upřesněno
- |
SH Ostrava-Tatran |
|
Preview | |||
základní část | 4. kolo | 22 |
BK VIVIDBOOKS Pardubice
BK Lokomotiva Plzeň
|
Bude upřesněno
- |
Hala BK Pardubice, V Ráji 311 |
|
Preview | |||
základní část | 4. kolo | 21 |
BA Nymburk
Sokol pražský
|
10. 10. 2020
11:00 |
ZŠ Komenského |
Tomáš Mašek Michal Kocián |
107
84
|
21
22
44
50
76
62 |
Review | |
základní část | 4. kolo | 20 |
BK Snakes Ostrava
BCM Orli Prostějov
|
10. 10. 2020
18:00 |
Hala Sportovního Gymnázia |
Pavel Nehoda Michal Mrázek |
82
91
|
26
15
39
34
59
60 |
Review | |
základní část | 5. kolo | 29 |
Sokol Písek Sršni
Slavoj BK Litoměřice
|
Bude upřesněno
- |
Sportovní hala Sokol |
|
Preview | |||
základní část | 5. kolo | 30 |
GBA Lions Jindřichův Hradec
USK Praha
|
Bude upřesněno
- |
Městská sportovní hala |
|
Preview | |||
základní část | 5. kolo | 25 |
BK NH Ostrava
BCM Orli Prostějov
|
Bude upřesněno
- |
SH Ostrava-Tatran |
|
Preview | |||
základní část | 5. kolo | 27 |
BA Nymburk
BK Lokomotiva Plzeň
|
Bude upřesněno
- |
ZŠ Komenského |
|
Preview | |||
základní část | 5. kolo | 26 |
BK Snakes Ostrava
BASKET Brno B
|
11. 10. 2020
09:00 |
Hala Sportovního Gymnázia |
Pavel Nehoda Michal Mrázek |
68
78
|
17
21
43
49
58
63 |
Review | |
základní část | 5. kolo | 28 |
BK VIVIDBOOKS Pardubice
Sokol pražský
|
8. 10. 2020
19:00 |
Hala BK Pardubice, V Ráji 311 |
Petr Baudyš Martin Svoboda |
97
85
|
25
22
55
36
74
60 |
Review | |
základní část | 6. kolo | 31 |
USK Praha
BK NH Ostrava
|
Bude upřesněno
- |
SH Folimanka |
|
Preview | |||
základní část | 6. kolo | 32 |
Slavoj BK Litoměřice
BK Snakes Ostrava
|
Bude upřesněno
- |
Hala 6. ZŠ |
|
Preview | |||
základní část | 6. kolo | 33 |
Sokol pražský
Sokol Písek Sršni
|
Bude upřesněno
- |
Sokol pražský |
|
Preview | |||
základní část | 6. kolo | 34 |
BK Lokomotiva Plzeň
GBA Lions Jindřichův Hradec
|
Bude upřesněno
- |
Městská sportovní hala |
|
Preview | |||
základní část | 6. kolo | 35 |
BASKET Brno B
BA Nymburk
|
Bude upřesněno
- |
Hala míč. sportů Kampus |
|
Preview | |||
základní část | 6. kolo | 36 |
BCM Orli Prostějov
BK VIVIDBOOKS Pardubice
|
Bude upřesněno
- |
Národní sportovní centrum Prostějov |
|
Preview | |||
základní část | 7. kolo | 37 |
USK Praha
BK Snakes Ostrava
|
Bude upřesněno
- |
SH Folimanka |
|
Preview | |||
základní část | 7. kolo | 38 |
Slavoj BK Litoměřice
BK NH Ostrava
|
Bude upřesněno
- |
Hala 6. ZŠ |
|
Preview | |||
základní část | 7. kolo | 39 |
Sokol pražský
GBA Lions Jindřichův Hradec
|
Bude upřesněno
- |
Sokol pražský |
|
Preview | |||
základní část | 7. kolo | 40 |
BK Lokomotiva Plzeň
Sokol Písek Sršni
|
Bude upřesněno
- |
Městská sportovní hala |
|
Preview | |||
základní část | 7. kolo | 41 |
BASKET Brno B
BK VIVIDBOOKS Pardubice
|
Bude upřesněno
- |
Hala míč. sportů Kampus |
|
Preview | |||
základní část | 7. kolo | 42 |
BCM Orli Prostějov
BA Nymburk
|
Bude upřesněno
- |
Národní sportovní centrum Prostějov |
|
Preview | |||
základní část | 8. kolo | 43 |
BK NH Ostrava
BA Nymburk
|
Bude upřesněno
- |
SH Ostrava-Tatran |
|
Preview | |||
základní část | 8. kolo | 44 |
BK Snakes Ostrava
BK VIVIDBOOKS Pardubice
|
Bude upřesněno
- |
Hala Sportovního Gymnázia |
|
Preview | |||
základní část | 8. kolo | 45 |
Sokol Písek Sršni
BASKET Brno B
|
Bude upřesněno
- |
Sportovní hala Sokol |
|
Preview | |||
základní část | 8. kolo | 46 |
GBA Lions Jindřichův Hradec
BCM Orli Prostějov
|
Bude upřesněno
- |
Městská sportovní hala |
|
Preview | |||
základní část | 8. kolo | 47 |
USK Praha
Sokol pražský
|
Bude upřesněno
- |
SH Folimanka |
|
Preview | |||
základní část | 8. kolo | 48 |
Slavoj BK Litoměřice
BK Lokomotiva Plzeň
|
Bude upřesněno
- |
Hala 6. ZŠ |
|
Preview | |||
základní část | 9. kolo | 49 |
BK NH Ostrava
BK VIVIDBOOKS Pardubice
|
Bude upřesněno
- |
SH Ostrava-Tatran |
|
Preview | |||
základní část | 9. kolo | 50 |
BK Snakes Ostrava
BA Nymburk
|
Bude upřesněno
- |
Hala Sportovního Gymnázia |
|
Preview | |||
základní část | 9. kolo | 51 |
Sokol Písek Sršni
BCM Orli Prostějov
|
Bude upřesněno
- |
Sportovní hala Sokol |
|
Preview | |||
základní část | 9. kolo | 52 |
GBA Lions Jindřichův Hradec
BASKET Brno B
|
Bude upřesněno
- |
Městská sportovní hala |
|
Preview | |||
základní část | 9. kolo | 53 |
USK Praha
BK Lokomotiva Plzeň
|
Bude upřesněno
- |
SH Folimanka |
|
Preview | |||
základní část | 9. kolo | 54 |
Slavoj BK Litoměřice
Sokol pražský
|
Bude upřesněno
- |
Hala 6. ZŠ |
|
Preview | |||
základní část | 10. kolo | 55 |
Sokol pražský
BK NH Ostrava
|
Bude upřesněno
- |
Sokol pražský |
|
Preview | |||
základní část | 10. kolo | 56 |
BK Lokomotiva Plzeň
BK Snakes Ostrava
|
Bude upřesněno
- |
Městská sportovní hala |
|
Preview | |||
základní část | 10. kolo | 57 |
BASKET Brno B
USK Praha
|
Bude upřesněno
- |
Hala míč. sportů Kampus |
|
Preview | |||
základní část | 10. kolo | 58 |
BCM Orli Prostějov
Slavoj BK Litoměřice
|
Bude upřesněno
- |
Národní sportovní centrum Prostějov |
|
Preview | |||
základní část | 10. kolo | 59 |
BA Nymburk
Sokol Písek Sršni
|
Bude upřesněno
- |
ZŠ Komenského |
|
Preview | |||
základní část | 10. kolo | 60 |
BK VIVIDBOOKS Pardubice
GBA Lions Jindřichův Hradec
|
Bude upřesněno
- |
Hala BK Pardubice, V Ráji 311 |
|
Preview | |||
základní část | 11. kolo | 61 |
Sokol pražský
BK Snakes Ostrava
|
Bude upřesněno
- |
Sokol pražský |
|
Preview | |||
základní část | 11. kolo | 62 |
BK Lokomotiva Plzeň
BK NH Ostrava
|
Bude upřesněno
- |
Městská sportovní hala |
|
Preview | |||
základní část | 11. kolo | 63 |
BASKET Brno B
Slavoj BK Litoměřice
|
Bude upřesněno
- |
Hala míč. sportů Kampus |
|
Preview | |||
základní část | 11. kolo | 64 |
BCM Orli Prostějov
USK Praha
|
Bude upřesněno
- |
Národní sportovní centrum Prostějov |
|
Preview | |||
základní část | 11. kolo | 65 |
BA Nymburk
GBA Lions Jindřichův Hradec
|
Bude upřesněno
- |
ZŠ Komenského |
|
Preview | |||
základní část | 11. kolo | 66 |
BK VIVIDBOOKS Pardubice
Sokol Písek Sršni
|
Bude upřesněno
- |
Hala BK Pardubice, V Ráji 311 |
|
Preview | |||
základní část | 12. kolo | 67 |
GBA Lions Jindřichův Hradec
Sokol Písek Sršni
|
Bude upřesněno
- |
Městská sportovní hala |
|
Preview | |||
základní část | 12. kolo | 68 |
Slavoj BK Litoměřice
USK Praha
|
Bude upřesněno
- |
Hala 6. ZŠ |
|
Preview | |||
základní část | 12. kolo | 69 |
BK Lokomotiva Plzeň
Sokol pražský
|
Bude upřesněno
- |
Městská sportovní hala |
|
Preview | |||
základní část | 12. kolo | 70 |
BCM Orli Prostějov
BASKET Brno B
|
Bude upřesněno
- |
Národní sportovní centrum Prostějov |
|
Preview | |||
základní část | 12. kolo | 71 |
BK VIVIDBOOKS Pardubice
BA Nymburk
|
Bude upřesněno
- |
Hala BK Pardubice, V Ráji 311 |
|
Preview | |||
základní část | 12. kolo | 72 |
BK Snakes Ostrava
BK NH Ostrava
|
Bude upřesněno
- |
Hala Sportovního Gymnázia |
|
Preview | |||
základní část | 13. kolo | 73 |
BK Snakes Ostrava
Sokol Písek Sršni
|
Bude upřesněno
- |
Hala Sportovního Gymnázia |
|
Preview | |||
základní část | 13. kolo | 74 |
BK NH Ostrava
GBA Lions Jindřichův Hradec
|
Bude upřesněno
- |
SH Ostrava-Tatran |
|
Preview | |||
základní část | 13. kolo | 75 |
BK VIVIDBOOKS Pardubice
USK Praha
|
Bude upřesněno
- |
Hala BK Pardubice, V Ráji 311 |
|
Preview | |||
základní část | 13. kolo | 76 |
BA Nymburk
Slavoj BK Litoměřice
|
Bude upřesněno
- |
ZŠ Komenského |
|
Preview | |||
základní část | 13. kolo | 77 |
BCM Orli Prostějov
Sokol pražský
|
Bude upřesněno
- |
Národní sportovní centrum Prostějov |
|
Preview | |||
základní část | 13. kolo | 78 |
BASKET Brno B
BK Lokomotiva Plzeň
|
Bude upřesněno
- |
Hala míč. sportů Kampus |
|
Preview | |||
základní část | 14. kolo | 79 |
BK NH Ostrava
Sokol Písek Sršni
|
Bude upřesněno
- |
SH Ostrava-Tatran |
|
Preview | |||
základní část | 14. kolo | 80 |
BK Snakes Ostrava
GBA Lions Jindřichův Hradec
|
Bude upřesněno
- |
Hala Sportovního Gymnázia |
|
Preview | |||
základní část | 14. kolo | 81 |
BA Nymburk
USK Praha
|
Bude upřesněno
- |
ZŠ Komenského |
|
Preview | |||
základní část | 14. kolo | 82 |
BK VIVIDBOOKS Pardubice
Slavoj BK Litoměřice
|
Bude upřesněno
- |
Hala BK Pardubice, V Ráji 311 |
|
Preview | |||
základní část | 14. kolo | 83 |
BASKET Brno B
Sokol pražský
|
Bude upřesněno
- |
Hala míč. sportů Kampus |
|
Preview | |||
základní část | 14. kolo | 84 |
BCM Orli Prostějov
BK Lokomotiva Plzeň
|
Bude upřesněno
- |
Národní sportovní centrum Prostějov |
|
Preview | |||
základní část | 15. kolo | 85 |
BCM Orli Prostějov
BK NH Ostrava
|
Bude upřesněno
- |
Národní sportovní centrum Prostějov |
|
Preview | |||
základní část | 15. kolo | 86 |
BASKET Brno B
BK Snakes Ostrava
|
Bude upřesněno
- |
Hala míč. sportů Kampus |
|
Preview | |||
základní část | 15. kolo | 87 |
BK Lokomotiva Plzeň
BA Nymburk
|
Bude upřesněno
- |
Městská sportovní hala |
|
Preview | |||
základní část | 15. kolo | 88 |
Sokol pražský
BK VIVIDBOOKS Pardubice
|
Bude upřesněno
- |
Sokol pražský |
|
Preview | |||
základní část | 15. kolo | 89 |
Slavoj BK Litoměřice
Sokol Písek Sršni
|
Bude upřesněno
- |
Hala 6. ZŠ |
|
Preview | |||
základní část | 15. kolo | 90 |
USK Praha
GBA Lions Jindřichův Hradec
|
11. 10. 2020
12:00 |
SH Folimanka |
Marek Vondráček Dominik Výborný |
72
59
|
18
4
40
28
56
45 |
Review | |
základní část | 16. kolo | 91 |
BASKET Brno B
BK NH Ostrava
|
Bude upřesněno
- |
Hala míč. sportů Kampus |
|
Preview | |||
základní část | 16. kolo | 92 |
BCM Orli Prostějov
BK Snakes Ostrava
|
Bude upřesněno
- |
Národní sportovní centrum Prostějov |
|
Preview | |||
základní část | 16. kolo | 93 |
Sokol pražský
BA Nymburk
|
Bude upřesněno
- |
Sokol pražský |
|
Preview | |||
základní část | 16. kolo | 94 |
BK Lokomotiva Plzeň
BK VIVIDBOOKS Pardubice
|
Bude upřesněno
- |
Městská sportovní hala |
|
Preview | |||
základní část | 16. kolo | 95 |
USK Praha
Sokol Písek Sršni
|
Bude upřesněno
- |
SH Folimanka |
|
Preview | |||
základní část | 16. kolo | 96 |
Slavoj BK Litoměřice
GBA Lions Jindřichův Hradec
|
10. 10. 2020
17:00 |
Hala 6. ZŠ |
Petr Eisner Jaroslav Pazourek |
54
98
|
14
28
28
52
45
72 |
Review | |
základní část | 17. kolo | 97 |
BK Snakes Ostrava
USK Praha
|
Bude upřesněno
- |
Hala Sportovního Gymnázia |
|
Preview | |||
základní část | 17. kolo | 98 |
BK NH Ostrava
Slavoj BK Litoměřice
|
Bude upřesněno
- |
SH Ostrava-Tatran |
|
Preview | |||
základní část | 17. kolo | 99 |
GBA Lions Jindřichův Hradec
Sokol pražský
|
Bude upřesněno
- |
Městská sportovní hala |
|
Preview | |||
základní část | 17. kolo | 100 |
Sokol Písek Sršni
BK Lokomotiva Plzeň
|
Bude upřesněno
- |
Sportovní hala Sokol |
|
Preview | |||
základní část | 17. kolo | 101 |
BK VIVIDBOOKS Pardubice
BASKET Brno B
|
Bude upřesněno
- |
Hala BK Pardubice, V Ráji 311 |
|
Preview | |||
základní část | 17. kolo | 102 |
BA Nymburk
BCM Orli Prostějov
|
Bude upřesněno
- |
ZŠ Komenského |
|
Preview | |||
základní část | 18. kolo | 103 |
BK NH Ostrava
USK Praha
|
Bude upřesněno
- |
SH Ostrava-Tatran |
|
Preview | |||
základní část | 18. kolo | 104 |
BK Snakes Ostrava
Slavoj BK Litoměřice
|
Bude upřesněno
- |
Hala Sportovního Gymnázia |
|
Preview | |||
základní část | 18. kolo | 105 |
Sokol Písek Sršni
Sokol pražský
|
Bude upřesněno
- |
Sportovní hala Sokol |
|
Preview | |||
základní část | 18. kolo | 106 |
GBA Lions Jindřichův Hradec
BK Lokomotiva Plzeň
|
Bude upřesněno
- |
Městská sportovní hala |
|
Preview | |||
základní část | 18. kolo | 107 |
BA Nymburk
BASKET Brno B
|
Bude upřesněno
- |
ZŠ Komenského |
|
Preview | |||
základní část | 18. kolo | 108 |
BK VIVIDBOOKS Pardubice
BCM Orli Prostějov
|
Bude upřesněno
- |
Hala BK Pardubice, V Ráji 311 |
|
Preview | |||
základní část | 19. kolo | 109 |
BK VIVIDBOOKS Pardubice
BK NH Ostrava
|
Bude upřesněno
- |
Hala BK Pardubice, V Ráji 311 |
|
Preview | |||
základní část | 19. kolo | 110 |
BA Nymburk
BK Snakes Ostrava
|
Bude upřesněno
- |
ZŠ Komenského |
|
Preview | |||
základní část | 19. kolo | 111 |
BCM Orli Prostějov
Sokol Písek Sršni
|
Bude upřesněno
- |
Národní sportovní centrum Prostějov |
|
Preview | |||
základní část | 19. kolo | 112 |
BASKET Brno B
GBA Lions Jindřichův Hradec
|
Bude upřesněno
- |
Hala míč. sportů Kampus |
|
Preview | |||
základní část | 19. kolo | 113 |
BK Lokomotiva Plzeň
USK Praha
|
Bude upřesněno
- |
Městská sportovní hala |
|
Preview | |||
základní část | 19. kolo | 114 |
Sokol pražský
Slavoj BK Litoměřice
|
Bude upřesněno
- |
Sokol pražský |
|
Preview | |||
základní část | 20. kolo | 115 |
BA Nymburk
BK NH Ostrava
|
Bude upřesněno
- |
ZŠ Komenského |
|
Preview | |||
základní část | 20. kolo | 116 |
BK VIVIDBOOKS Pardubice
BK Snakes Ostrava
|
Bude upřesněno
- |
Hala BK Pardubice, V Ráji 311 |
|
Preview | |||
základní část | 20. kolo | 117 |
BASKET Brno B
Sokol Písek Sršni
|
Bude upřesněno
- |
Hala míč. sportů Kampus |
|
Preview | |||
základní část | 20. kolo | 118 |
BCM Orli Prostějov
GBA Lions Jindřichův Hradec
|
Bude upřesněno
- |
Národní sportovní centrum Prostějov |
|
Preview | |||
základní část | 20. kolo | 119 |
Sokol pražský
USK Praha
|
Bude upřesněno
- |
Sokol pražský |
|
Preview | |||
základní část | 20. kolo | 120 |
BK Lokomotiva Plzeň
Slavoj BK Litoměřice
|
Bude upřesněno
- |
Městská sportovní hala |
|
Preview | |||
základní část | 21. kolo | 121 |
BK Snakes Ostrava
Sokol pražský
|
Bude upřesněno
- |
Hala Sportovního Gymnázia |
|
Preview | |||
základní část | 21. kolo | 122 |
BK NH Ostrava
BK Lokomotiva Plzeň
|
Bude upřesněno
- |
SH Ostrava-Tatran |
|
Preview | |||
základní část | 21. kolo | 123 |
Slavoj BK Litoměřice
BASKET Brno B
|
Bude upřesněno
- |
Hala 6. ZŠ |
|
Preview | |||
základní část | 21. kolo | 124 |
USK Praha
BCM Orli Prostějov
|
Bude upřesněno
- |
SH Folimanka |
|
Preview | |||
základní část | 21. kolo | 125 |
GBA Lions Jindřichův Hradec
BA Nymburk
|
Bude upřesněno
- |
Městská sportovní hala |
|
Preview | |||
základní část | 21. kolo | 126 |
Sokol Písek Sršni
BK VIVIDBOOKS Pardubice
|
Bude upřesněno
- |
Sportovní hala Sokol |
|
Preview | |||
základní část | 22. kolo | 127 |
BK NH Ostrava
Sokol pražský
|
Bude upřesněno
- |
SH Ostrava-Tatran |
|
Preview | |||
základní část | 22. kolo | 128 |
BK Snakes Ostrava
BK Lokomotiva Plzeň
|
Bude upřesněno
- |
Hala Sportovního Gymnázia |
|
Preview | |||
základní část | 22. kolo | 129 |
USK Praha
BASKET Brno B
|
Bude upřesněno
- |
SH Folimanka |
|
Preview | |||
základní část | 22. kolo | 130 |
Slavoj BK Litoměřice
BCM Orli Prostějov
|
Bude upřesněno
- |
Hala 6. ZŠ |
|
Preview | |||
základní část | 22. kolo | 131 |
Sokol Písek Sršni
BA Nymburk
|
Bude upřesněno
- |
Sportovní hala Sokol |
|
Preview | |||
základní část | 22. kolo | 132 |
GBA Lions Jindřichův Hradec
BK VIVIDBOOKS Pardubice
|
Bude upřesněno
- |
Městská sportovní hala |
|
Preview |
Tabulky
pořadí | tým | z | v | p | vstřeleno | obdrženo | B | posledních 5 zápasů |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | BCM Orli Prostějov | 3 | 3 | 0 | 290 | 222 | 6 | |
2. | GBA Lions J. Hradec | 3 | 2 | 1 | 252 | 218 | 5 | |
3. | Snakes Ostrava | 3 | 0 | 3 | 242 | 264 | 3 | |
4. | Sokol pražský | 3 | 0 | 3 | 232 | 300 | 3 | |
5. | BA Nymburk | 1 | 1 | 0 | 107 | 84 | 2 | |
6. | USK Praha | 1 | 1 | 0 | 72 | 59 | 2 | |
7. | BK VIVIDBOOKS Pardubice | 1 | 1 | 0 | 97 | 85 | 2 | |
8. | BASKET Brno B | 1 | 1 | 0 | 78 | 68 | 2 | |
9. | BK Loko Plzeň | 1 | 0 | 1 | 77 | 103 | 1 | |
10. | Slavoj Litoměřice | 1 | 0 | 1 | 54 | 98 | 1 | |
11. | Sokol Písek | 0 | 0 | 0 |
|
|||
12. | NH Ostrava | 0 | 0 | 0 |
|
Data nejsou momentálně dostupná.
Data nejsou momentálně dostupná.
Tým | Z | 2B | 3B | TH | TH % | DÚ | DO | DC | AS | M+ | M- | F+ | F- | BL |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
BK Loko Plzeň | 1 | 20.0 | 10.0 | 7.0 /13.0 | 53.8 | 8.0 | 29.0 | 37.0 | 13.0 | 12.0 | 29.0 | 11.0 | 25.0 | 1.0 |
BCM Orli Prostějov | 3 | 28.3 | 8.7 | 14.0 /22.7 | 61.8 | 13.0 | 32.7 | 45.7 | 18.0 | 14.7 | 17.7 | 21.7 | 18.0 | 2.3 |
GBA Lions J. Hradec | 3 | 23.7 | 7.0 | 15.7 /29.7 | 52.8 | 17.7 | 37.7 | 55.3 | 14.0 | 12.3 | 18.3 | 24.7 | 17.7 | 5.0 |
Snakes Ostrava | 3 | 23.7 | 7.0 | 12.3 /21.0 | 58.7 | 12.3 | 33.7 | 46.0 | 13.7 | 10.7 | 17.0 | 19.3 | 17.3 | 2.3 |
Sokol pražský | 3 | 22.0 | 8.3 | 8.3 /14.6 | 56.8 | 15.3 | 27.3 | 42.7 | 17.7 | 12.7 | 20.3 | 17.7 | 19.7 | 3.3 |
BK VIVIDBOOKS Pardubice | 1 | 34.0 | 9.0 | 2.0 /8.0 | 25.0 | 19.0 | 38.0 | 57.0 | 28.0 | 9.0 | 19.0 | 14.0 | 13.0 | 1.0 |
BA Nymburk | 1 | 32.0 | 10.0 | 13.0 /24.0 | 54.2 | 17.0 | 37.0 | 54.0 | 27.0 | 8.0 | 16.0 | 22.0 | 18.0 | 0.0 |
Slavoj Litoměřice | 1 | 16.0 | 4.0 | 10.0 /14.0 | 71.4 | 7.0 | 26.0 | 33.0 | 13.0 | 11.0 | 21.0 | 16.0 | 30.0 | 1.0 |
BASKET Brno B | 1 | 26.0 | 6.0 | 8.0 /16.0 | 50.0 | 16.0 | 35.0 | 51.0 | 13.0 | 6.0 | 14.0 | 16.0 | 20.0 | 4.0 |
USK Praha | 1 | 25.0 | 3.0 | 13.0 /18.0 | 72.2 | 15.0 | 47.0 | 62.0 | 12.0 | 6.0 | 23.0 | 18.0 | 26.0 | 8.0 |
Tým | 2B | 3B | TH | DÚ | DO | DC | AS | M+ | M- | F+ | F- | BL |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
BK Loko Plzeň | 20 | 10 | 7/13 | 8 | 29 | 37 | 13 | 12 | 29 | 11 | 25 | 1 |
BCM Orli Prostějov | 32 | 13 | 18/28 | 22 | 36 | 58 | 28 | 19 | 20 | 25 | 22 | 4 |
GBA Lions J. Hradec | 30 | 9 | 21/47 | 24 | 44 | 68 | 22 | 14 | 23 | 30 | 19 | 9 |
Snakes Ostrava | 27 | 8 | 14/23 | 14 | 34 | 48 | 18 | 13 | 19 | 20 | 19 | 5 |
Sokol pražský | 25 | 11 | 10/22 | 20 | 32 | 52 | 20 | 16 | 33 | 22 | 23 | 6 |
BK VIVIDBOOKS Pardubice | 34 | 9 | 2/8 | 19 | 38 | 57 | 28 | 9 | 19 | 14 | 13 | 1 |
BA Nymburk | 32 | 10 | 13/24 | 17 | 37 | 54 | 27 | 8 | 16 | 22 | 18 | 0 |
Slavoj Litoměřice | 16 | 4 | 10/14 | 7 | 26 | 33 | 13 | 11 | 21 | 16 | 30 | 1 |
BASKET Brno B | 26 | 6 | 8/16 | 16 | 35 | 51 | 13 | 6 | 14 | 16 | 20 | 4 |
USK Praha | 25 | 3 | 13/18 | 15 | 47 | 62 | 12 | 6 | 23 | 18 | 26 | 8 |
Rozhodčí | Z | 1. | 2. | 3. | D | H | C |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Výborný Dominik | 1 | 0 | 1 | 0 | 1.0 | 2.5 | 1.8 |
Vondráček Marek | 1 | 1 | 0 | 0 | 1.0 | 1.5 | 1.3 |
Svoboda Martin | 1 | 0 | 1 | 0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 |
Svejkovský Ondřej | 1 | 0 | 1 | 0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 |
Peterková Lucie | 1 | 1 | 0 | 0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 |
Pazourek Jaroslav | 1 | 0 | 1 | 0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 |
Nehoda Pavel | 2 | 2 | 0 | 0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 |
Musil Jan | 1 | 1 | 0 | 0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 |
Mrázek Michal | 2 | 0 | 2 | 0 | 2.0 | 1.0 | 1.5 |
Mašek Tomáš | 1 | 1 | 0 | 0 | 1.5 | 1.0 | 1.3 |
Kult Michal | 1 | 0 | 1 | 0 | 2.0 | 1.0 | 1.5 |
Kocián Michal | 1 | 0 | 1 | 0 | 1.5 | 1.0 | 1.3 |
Kejklíček Roman | 1 | 1 | 0 | 0 | 2.0 | 1.0 | 1.5 |
Eisner Petr | 1 | 1 | 0 | 0 | 1.0 | 1.5 | 1.3 |
Baudyš Petr | 1 | 1 | 0 | 0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 |
Balog Lukáš | 1 | 0 | 1 | 0 | 2.0 | 1.0 | 1.5 |
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař | N | MIN | AVG | MAX | o |
---|---|---|---|---|---|
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data. |
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře