Žákovská liga
Základní informace
Kategorie
mladší žákyně U14
Sezona
2020/21
Zápasy
fáze | kolo | číslo | domácí / hosté | datum a čas | místo | rozhodčí | Komisař | skore | čtvrtiny | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Skupina E | 1. kolo | 169 |
Žabiny Brno
BK Žabiny Brno B
|
3. 10. 2020
09:00 |
SH Rosnička Brno |
Natálie Karabínová Ivo Mikulec |
105
25
|
33
10
59
19
84
23 |
Review | |
Skupina E | 1. kolo | 170 |
Jiskra Kyjov
KP Brno
|
28. 9. 2020
10:00 |
Hala TJ Jiskra |
Marek Vaníček Ondřej Josefus |
52
68
|
7
19
24
37
35
53 |
Review | |
Skupina E | 1. kolo | 171 |
SK Basketbal Tišnov
K2 Prostějov
|
28. 9. 2020
10:00 |
SH SKK Tišnov |
Karel Janík Kristýna Jansová |
30
90
|
2
18
12
41
26
61 |
Review | |
Skupina E | 2. kolo | 174 |
BK Žabiny Brno B
KP Brno
|
Bude upřesněno
- |
SH Rosnička Brno |
|
Preview | |||
Skupina E | 2. kolo | 173 |
Žabiny Brno
Jiskra Kyjov
|
Bude upřesněno
- |
SH Rosnička Brno |
|
Preview | |||
Skupina E | 2. kolo | 172 |
Sokol Hradec Králové
SK Basketbal Tišnov
|
20. 9. 2020
10:30 |
hala Sokol Hradec Králové |
Michal Kocián Petr Havlíček |
166
8
|
42
2
87
2
122
7 |
Review | |
Skupina E | 3. kolo | 176 |
Žabiny Brno
KP Brno
|
Bude upřesněno
- |
SH Rosnička Brno |
|
Preview | |||
Skupina E | 3. kolo | 177 |
BK Žabiny Brno B
Jiskra Kyjov
|
Bude upřesněno
- |
SH Rosnička Brno |
|
Preview | |||
Skupina E | 3. kolo | 175 |
Sokol Hradec Králové
K2 Prostějov
|
20. 9. 2020
14:30 |
hala Sokol Hradec Králové |
Pavel Theodor Vladislav Trmač |
115
22
|
28
2
51
8
80
17 |
Review | |
Skupina E | 4. kolo | 180 |
Sokol Hradec Králové
Žabiny Brno
|
4. 10. 2020
15:00 |
hala Sokol Hradec Králové |
Michal Scholze Michaela Bubeníčková |
66
58
|
13
9
32
25
57
41 |
Review | |
Skupina E | 4. kolo | 179 |
K2 Prostějov
KP Brno
|
3. 10. 2020
15:30 |
ZŠ Palackého |
Václav Dolejš Jan Bráblík |
49
55
|
19
8
25
28
37
38 |
Review | |
Skupina E | 4. kolo | 178 |
SK Basketbal Tišnov
Jiskra Kyjov
|
3. 10. 2020
16:00 |
SH SKK Tišnov |
Karel Janík Kristýna Jansová |
11
137
|
5
36
5
61
5
108 |
Review | |
Skupina E | 5. kolo | 181 |
SK Basketbal Tišnov
KP Brno
|
4. 10. 2020
09:00 |
SH SKK Tišnov |
Karel Janík Kristýna Jansová |
27
90
|
4
17
11
34
15
57 |
Review | |
Skupina E | 5. kolo | 182 |
K2 Prostějov
Jiskra Kyjov
|
4. 10. 2020
09:15 |
ZŠ Palackého |
Václav Dolejš Jan Bráblík |
60
58
|
12
12
26
22
40
40 |
Review | |
Skupina E | 5. kolo | 183 |
Sokol Hradec Králové
BK Žabiny Brno B
|
4. 10. 2020
13:00 |
hala Sokol Hradec Králové |
Roman Mareš Vladislav Trmač |
144
16
|
35
7
82
7
107
14 |
Review | |
Skupina E | 6. kolo | 184 |
Žabiny Brno
SK Basketbal Tišnov
|
Bude upřesněno
- |
SH Rosnička Brno |
|
Preview | |||
Skupina E | 6. kolo | 185 |
BK Žabiny Brno B
K2 Prostějov
|
Bude upřesněno
- |
SH Rosnička Brno |
|
Preview | |||
Skupina E | 6. kolo | 186 |
Jiskra Kyjov
Sokol Hradec Králové
|
Bude upřesněno
- |
Hala TJ Jiskra |
|
Preview | |||
Skupina E | 7. kolo | 187 |
Žabiny Brno
K2 Prostějov
|
Bude upřesněno
- |
SH Rosnička Brno |
|
Preview | |||
Skupina E | 7. kolo | 188 |
BK Žabiny Brno B
SK Basketbal Tišnov
|
Bude upřesněno
- |
SH Rosnička Brno |
|
Preview | |||
Skupina E | 7. kolo | 189 |
KP Brno
Sokol Hradec Králové
|
Bude upřesněno
- |
Městská hala míčových sportů-nová |
|
Preview | |||
Skupina E | 8. kolo | 190 |
BK Žabiny Brno B
Žabiny Brno
|
Bude upřesněno
- |
SH Rosnička Brno |
|
Preview | |||
Skupina E | 8. kolo | 191 |
KP Brno
Jiskra Kyjov
|
Bude upřesněno
- |
Městská hala míčových sportů-nová |
|
Preview | |||
Skupina E | 8. kolo | 192 |
K2 Prostějov
SK Basketbal Tišnov
|
Bude upřesněno
- |
Sportcentrum DDM 1 |
|
Preview | |||
Skupina E | 9. kolo | 193 |
K2 Prostějov
Sokol Hradec Králové
|
Bude upřesněno
- |
Sportcentrum DDM 1 |
|
Preview | |||
Skupina E | 9. kolo | 194 |
KP Brno
Žabiny Brno
|
Bude upřesněno
- |
Městská hala míčových sportů-nová |
|
Preview | |||
Skupina E | 9. kolo | 195 |
Jiskra Kyjov
BK Žabiny Brno B
|
Bude upřesněno
- |
Hala TJ Jiskra |
|
Preview | |||
Skupina E | 10. kolo | 196 |
SK Basketbal Tišnov
Sokol Hradec Králové
|
Bude upřesněno
- |
SH SKK Tišnov |
|
Preview | |||
Skupina E | 10. kolo | 197 |
Jiskra Kyjov
Žabiny Brno
|
Bude upřesněno
- |
Hala TJ Jiskra |
|
Preview | |||
Skupina E | 10. kolo | 198 |
KP Brno
BK Žabiny Brno B
|
Bude upřesněno
- |
Městská hala míčových sportů-nová |
|
Preview | |||
Skupina E | 11. kolo | 199 |
KP Brno
SK Basketbal Tišnov
|
Bude upřesněno
- |
Městská hala míčových sportů-nová |
|
Preview | |||
Skupina E | 11. kolo | 200 |
Jiskra Kyjov
K2 Prostějov
|
Bude upřesněno
- |
Hala TJ Jiskra |
|
Preview | |||
Skupina E | 11. kolo | 201 |
BK Žabiny Brno B
Sokol Hradec Králové
|
Bude upřesněno
- |
SH Rosnička Brno |
|
Preview | |||
Skupina E | 12. kolo | 202 |
Jiskra Kyjov
SK Basketbal Tišnov
|
Bude upřesněno
- |
Hala TJ Jiskra |
|
Preview | |||
Skupina E | 12. kolo | 203 |
KP Brno
K2 Prostějov
|
Bude upřesněno
- |
Městská hala míčových sportů-nová |
|
Preview | |||
Skupina E | 12. kolo | 204 |
Žabiny Brno
Sokol Hradec Králové
|
Bude upřesněno
- |
SH Rosnička Brno |
|
Preview | |||
Skupina E | 13. kolo | 205 |
K2 Prostějov
Žabiny Brno
|
Bude upřesněno
- |
Sportcentrum DDM 1 |
|
Preview | |||
Skupina E | 13. kolo | 206 |
SK Basketbal Tišnov
BK Žabiny Brno B
|
Bude upřesněno
- |
ZŠ Smíškova |
|
Preview | |||
Skupina E | 13. kolo | 207 |
Sokol Hradec Králové
KP Brno
|
Bude upřesněno
- |
hala Sokol Hradec Králové |
|
Preview | |||
Skupina E | 14. kolo | 208 |
SK Basketbal Tišnov
Žabiny Brno
|
Bude upřesněno
- |
ZŠ Smíškova |
|
Preview | |||
Skupina E | 14. kolo | 209 |
K2 Prostějov
BK Žabiny Brno B
|
Bude upřesněno
- |
Sportcentrum DDM 1 |
|
Preview | |||
Skupina E | 14. kolo | 210 |
Sokol Hradec Králové
Jiskra Kyjov
|
Bude upřesněno
- |
hala Sokol Hradec Králové |
|
Preview |
Tabulky
pořadí | tým | z | v | p | vstřeleno | obdrženo | B | posledních 5 zápasů |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Sokol H. Králové | 4 | 4 | 0 | 491 | 104 | 8 | |
2. | KP Brno | 3 | 3 | 0 | 213 | 128 | 6 | |
3. | K2 Prostějov | 4 | 2 | 2 | 221 | 258 | 6 | |
4. | Jiskra Kyjov | 3 | 1 | 2 | 247 | 139 | 4 | |
5. | SKB Tišnov | 4 | 0 | 4 | 76 | 483 | 4 | |
6. | Žabiny Brno | 2 | 1 | 1 | 163 | 91 | 3 | |
7. | Žabiny Brno B | 2 | 0 | 2 | 41 | 249 | 2 |
Data nejsou momentálně dostupná.
Data nejsou momentálně dostupná.
Tým | Z | 2B | 3B | TH | TH % | F- |
---|---|---|---|---|---|---|
BK Klatovy | 5 | 35.2 | 2.4 | 5.6 /15.0 | 37.3 | 18.2 |
BK Strakonice | 4 | 33.5 | 1.3 | 6.3 /16.3 | 38.5 | 0.0 |
BK Beroun | 4 | 19.3 | 0.0 | 3.8 /13.8 | 27.3 | 16.3 |
Tygři Praha | 4 | 42.5 | 0.5 | 6.3 /18.6 | 33.8 | 14.0 |
DBaK | 5 | 24.4 | 0.2 | 6.8 /19.8 | 34.3 | 17.2 |
BC Benešov | 4 | 19.8 | 0.0 | 4.5 /17.5 | 25.7 | 16.5 |
BK Levhartice Chomutov | 4 | 49.3 | 0.0 | 10.8 /25.1 | 43.0 | 15.8 |
HB Basket B | 5 | 18.8 | 0.0 | 3.4 /11.0 | 30.9 | 17.0 |
Loko Karlovy Vary | 4 | 22.0 | 0.0 | 6.0 /15.5 | 38.7 | 18.0 |
BC Slaný | 5 | 31.0 | 0.2 | 3.6 /16.6 | 21.7 | 14.6 |
USK Praha | 4 | 33.5 | 0.0 | 9.5 /25.5 | 37.3 | 15.3 |
ŠBK Parker-Hannifin Sadská | 4 | 32.5 | 0.5 | 10.3 /20.8 | 49.4 | 23.5 |
Basket Slovanka | 4 | 32.3 | 0.5 | 7.0 /21.5 | 32.6 | 19.3 |
Pandy Čelákovice | 4 | 17.8 | 0.0 | 9.8 /24.6 | 39.8 | 16.5 |
Basket Severočesko | 4 | 24.3 | 0.0 | 11.8 /26.8 | 43.9 | 15.8 |
Studánka Pardubice | 4 | 13.3 | 0.5 | 3.8 /10.6 | 35.7 | 15.0 |
BK Frýdek-Místek | 5 | 23.0 | 0.6 | 6.6 /14.4 | 45.8 | 12.4 |
Basket Ostrava | 4 | 19.0 | 0.8 | 4.5 /11.8 | 38.3 | 15.0 |
Loko Krnov | 4 | 23.3 | 1.0 | 3.8 /12.8 | 29.4 | 14.0 |
OSK Olomouc | 4 | 37.3 | 3.0 | 7.3 /14.6 | 50.0 | 11.8 |
BK Havířov | 5 | 17.0 | 0.2 | 8.4 /20.6 | 40.8 | 13.0 |
SBŠ Ostrava | 4 | 24.0 | 1.3 | 9.5 /9.5 | 100.0 | 3.5 |
BA Sparta Praha | 4 | 30.8 | 1.8 | 7.0 /23.0 | 30.4 | 13.5 |
HB Basket | 3 | 25.3 | 1.3 | 8.3 /20.3 | 41.0 | 19.7 |
SLUNETA Ústí nad Labem | 4 | 42.3 | 0.5 | 9.5 /21.8 | 43.7 | 13.0 |
ASK Lovosice | 3 | 10.7 | 0.0 | 1.7 /12.0 | 13.9 | 18.7 |
Pastelka MB | 3 | 21.0 | 0.0 | 6.0 /21.0 | 28.6 | 16.3 |
BK Studánka Pardubice B | 4 | 36.8 | 0.3 | 5.8 /13.6 | 42.6 | 20.3 |
Sokol H. Králové | 4 | 53.3 | 2.0 | 10.3 /20.3 | 50.6 | 18.0 |
SKB Tišnov | 4 | 8.3 | 0.0 | 2.5 /9.3 | 27.0 | 14.5 |
K2 Prostějov | 4 | 21.0 | 1.8 | 8.0 /20.0 | 40.0 | 15.0 |
SK Bruntál | 4 | 24.8 | 1.0 | 7.8 /19.8 | 39.2 | 15.3 |
BK Lvice Litoměřice | 3 | 5.3 | 0.3 | 1.3 /7.6 | 17.4 | 6.3 |
Jiskra Kyjov | 3 | 35.0 | 1.0 | 9.3 /22.0 | 42.4 | 15.7 |
KP Brno | 3 | 29.3 | 2.0 | 6.3 /20.6 | 30.6 | 16.3 |
BC Kolín | 2 | 20.5 | 0.0 | 10.5 /22.0 | 47.7 | 17.0 |
TJ Sokol Pečky | 2 | 25.5 | 1.0 | 7.5 /12.0 | 62.5 | 15.0 |
Loko Trutnov | 2 | 14.0 | 0.0 | 5.0 /11.0 | 45.5 | 12.5 |
BSK TJ Jičín | 2 | 40.5 | 2.5 | 11.5 /21.5 | 53.5 | 8.0 |
Žabiny Brno | 2 | 34.5 | 0.0 | 12.5 /30.5 | 41.0 | 14.0 |
Žabiny Brno B | 2 | 5.0 | 0.0 | 10.5 /20.0 | 52.5 | 21.5 |
Rozhodčí | Z | 1. | 2. | 3. | D | H | C |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Zámostný Jindřich | 1 | 0 | 1 | 0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 |
Vyhlídal Michal | 3 | 3 | 0 | 0 | 1.7 | 1.0 | 1.3 |
Vaníček Marek | 1 | 1 | 0 | 0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 |
Vampola Jakub | 1 | 1 | 0 | 0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 |
Vagnerova Anna | 2 | 0 | 2 | 0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 |
Ulrych Lukáš | 1 | 1 | 0 | 0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 |
Trmač Vladislav | 2 | 0 | 2 | 0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 |
Toboláková Barbora | 2 | 0 | 2 | 0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 |
Theodor Pavel | 1 | 1 | 0 | 0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 |
Šmíd Vojtěch | 1 | 0 | 1 | 0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 |
Ščurek Vojtěch | 2 | 2 | 0 | 0 | 1.3 | 1.0 | 1.1 |
Svejkovský Ondřej | 1 | 0 | 1 | 0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 |
Strnad Pavel | 2 | 1 | 1 | 0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 |
Scholze Michal | 1 | 1 | 0 | 0 | 1.0 | 2.5 | 1.8 |
Schmidt David | 1 | 0 | 1 | 0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 |
Reitzová Patricie-Anna | 2 | 2 | 0 | 0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 |
Přidal Matouš | 5 | 0 | 5 | 0 | 1.3 | 1.2 | 1.3 |
Průša Jan | 2 | 0 | 2 | 0 | 3.0 | 1.3 | 2.1 |
Poláček Vojtěch | 4 | 0 | 4 | 0 | 1.5 | 1.1 | 1.3 |
Pokorný Štěpán | 2 | 2 | 0 | 0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 |
Podhůrský Pavel | 5 | 0 | 5 | 0 | 1.0 | 1.5 | 1.3 |
Peterková Lucie | 1 | 1 | 0 | 0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 |
Perlík Michal | 1 | 1 | 0 | 0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 |
Pazourek Jaroslav | 1 | 1 | 0 | 0 | 2.5 | 1.5 | 2.0 |
Paukner Lukáš | 2 | 0 | 2 | 0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 |
Panič Dragan | 1 | 0 | 1 | 0 | 1.5 | 1.0 | 1.3 |
Nesper Jindřich | 3 | 0 | 3 | 0 | 1.3 | 1.2 | 1.3 |
Musil Jan | 1 | 1 | 0 | 0 | 1.5 | 1.0 | 1.3 |
Mrzena Lukáš | 1 | 0 | 1 | 0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 |
Mikulec Ivo | 1 | 0 | 1 | 0 | 1.5 | 2.0 | 1.8 |
Menšík Richard | 3 | 0 | 3 | 0 | 1.0 | 1.2 | 1.1 |
Matys Pavel | 1 | 1 | 0 | 0 | 2.0 | 1.0 | 1.5 |
Matějček Josef | 2 | 2 | 0 | 0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 |
Mašek Tomáš | 1 | 0 | 1 | 0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 |
Mareš Roman | 1 | 1 | 0 | 0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 |
Machálek Jan | 1 | 0 | 1 | 0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 |
Lysov Fedor | 1 | 0 | 1 | 0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 |
Lunhul Vladislav | 1 | 0 | 1 | 0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 |
Lejčko Jan | 1 | 1 | 0 | 0 | 3.0 | 1.0 | 2.0 |
Kvoch Jan | 1 | 1 | 0 | 0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 |
Kuncl Michal | 3 | 3 | 0 | 0 | 1.7 | 1.0 | 1.3 |
Kubíček Jiří | 2 | 2 | 0 | 0 | 1.0 | 1.3 | 1.1 |
Križanová Johana | 4 | 0 | 4 | 0 | 1.3 | 1.1 | 1.2 |
Kremser Jakub | 2 | 2 | 0 | 0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 |
Kraina Tomáš | 2 | 2 | 0 | 0 | 1.0 | 1.3 | 1.1 |
Kozel Martin | 1 | 0 | 1 | 0 | 2.0 | 1.0 | 1.5 |
Kotrbatá Zuzana | 1 | 1 | 0 | 0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 |
Kocián Michal | 1 | 1 | 0 | 0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 |
Koc Ondřej | 2 | 2 | 0 | 0 | 1.8 | 1.3 | 1.5 |
Klapetek René | 1 | 0 | 1 | 0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 |
Kesler Vladimír | 3 | 0 | 3 | 0 | 1.0 | 1.3 | 1.2 |
Kavan Jonáš | 1 | 1 | 0 | 0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 |
Kašpar Tomáš | 1 | 1 | 0 | 0 | 1.5 | 1.0 | 1.3 |
Karwowska Klaudia | 2 | 1 | 1 | 0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 |
Karabínová Natálie | 1 | 1 | 0 | 0 | 1.5 | 1.5 | 1.5 |
Kalabza Lukáš | 1 | 0 | 1 | 0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 |
Josefus Ondřej | 1 | 0 | 1 | 0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 |
Jon Miloslav | 2 | 0 | 2 | 0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 |
Jodl Jiří | 1 | 1 | 0 | 0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 |
Jilg Albert | 1 | 0 | 1 | 0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 |
Ježek Václav | 3 | 2 | 1 | 0 | 1.2 | 1.0 | 1.1 |
Jarolímek Otto | 1 | 1 | 0 | 0 | 1.5 | 1.0 | 1.3 |
Jansová Kristýna | 3 | 0 | 3 | 0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 |
Janovský Jaroslav | 1 | 1 | 0 | 0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 |
Janík Karel | 3 | 3 | 0 | 0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 |
Chodura Ondřej | 1 | 0 | 1 | 0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 |
Hudec Filip | 3 | 2 | 1 | 0 | 2.0 | 1.0 | 1.5 |
Holubek Tomáš | 1 | 1 | 0 | 0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 |
Holeš Daniel | 2 | 2 | 0 | 0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 |
Hendrych Jan | 1 | 1 | 0 | 0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 |
Hejduk Jakub | 1 | 0 | 1 | 0 | 1.5 | 1.0 | 1.3 |
Havlíček Petr | 1 | 0 | 1 | 0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 |
Havlíček Petr | 1 | 1 | 0 | 0 | 1.0 | 2.5 | 1.8 |
Hartig Lukáš | 2 | 2 | 0 | 0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 |
Hackl Filip | 1 | 0 | 1 | 0 | 1.0 | 2.0 | 1.5 |
Giecek Adam | 2 | 0 | 2 | 0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 |
Eisner Petr | 1 | 1 | 0 | 0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 |
Ďurana Antonín | 1 | 1 | 0 | 0 | 1.0 | 1.5 | 1.3 |
Doubková Tereza | 2 | 0 | 2 | 0 | 1.5 | 1.0 | 1.3 |
Dolejš Václav | 2 | 2 | 0 | 0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 |
Bukovský Michal | 1 | 1 | 0 | 0 | 1.5 | 1.0 | 1.3 |
Bubeníčková Michaela | 1 | 0 | 1 | 0 | 1.0 | 2.0 | 1.5 |
Bráblík Jan | 2 | 0 | 2 | 0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 |
Bohata Pavel | 2 | 2 | 0 | 0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 |
Bočková Lenka | 1 | 1 | 0 | 0 | 1.0 | 2.0 | 1.5 |
Bešina Marek | 1 | 1 | 0 | 0 | 1.0 | 3.0 | 2.0 |
Bendová Linda | 1 | 1 | 0 | 0 | 2.5 | 1.0 | 1.8 |
Barták Matěj | 1 | 1 | 0 | 0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 |
Balog Lukáš | 2 | 2 | 0 | 0 | 1.0 | 1.5 | 1.3 |
Bakajsa Michal | 3 | 1 | 2 | 0 | 2.3 | 1.0 | 1.7 |
Baďura Ota | 1 | 1 | 0 | 0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 |
Anton Karel | 2 | 2 | 0 | 0 | 1.0 | 1.5 | 1.3 |
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař | N | MIN | AVG | MAX | o |
---|---|---|---|---|---|
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data. |
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře