Žákovská liga

Základní informace

Kategorie
mladší žáci U14
Sezona
2020/21

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Skupina D 1. kolo 155
BK VIVIDBOOKS Pardubice
Královští Sokoli
28. 9. 2020
11:00
Hala BK Pardubice, V Ráji 311 Petr Havlíček
Roman Mareš
70
39
24
15
43
23
56
29
Review
Skupina D 1. kolo 156
BA Nymburk
Basket Poděbrady
Bude upřesněno
-
ZŠ Komenského
Preview
Skupina D 1. kolo 157
BC Vysočina
BK Sojky Pelhřimov
28. 9. 2020
15:00
Hala SMJ Jihlava Martin Sekáč
Maxmilian Zavřel
85
44
22
17
42
24
70
33
Review
Skupina D 2. kolo 158
BK VIVIDBOOKS Pardubice
BC Vysočina
19. 9. 2020
14:30
Hala BK Pardubice, V Ráji 311 Dominik Štancl
Vojtěch Krejsa
183
17
48
4
89
9
142
9
Review
Skupina D 2. kolo 159
Královští Sokoli
BK Sojky Pelhřimov
19. 9. 2020
14:00
SH Třebeš Hradec Králové Michal Kult
Ondřej Vlach
62
34
20
4
37
16
53
20
Review
Skupina D 2. kolo 160
Basketbal TJ Svitavy
BA Nymburk
19. 9. 2020
15:00
SH Na Střelnici Jan Špaček
Vladislav Trmač
49
82
7
27
22
52
33
65
Review
Skupina D 3. kolo 161
BK VIVIDBOOKS Pardubice
BK Sojky Pelhřimov
20. 9. 2020
12:30
Hala BK Pardubice, V Ráji 311 Michal Scholze
Vojtěch Krejsa
100
44
24
14
47
27
70
34
Review
Skupina D 3. kolo 162
Královští Sokoli
BC Vysočina
20. 9. 2020
09:30
SH Třebeš Hradec Králové Pavel Theodor
Ondřej Vlach
102
25
19
10
57
16
84
17
Review
Skupina D 3. kolo 163
Basketbal TJ Svitavy
Basket Poděbrady
20. 9. 2020
10:00
Gymnasium Svitavy, Sokolovská Jan Špaček
Vladislav Trmač
89
73
14
19
34
36
65
48
Review
Skupina D 4. kolo 164
BC Vysočina
BA Nymburk
3. 10. 2020
15:00
Hala SMJ Jihlava Kamil Karafiát
Maxmilian Zavřel
62
69
8
16
22
34
44
50
Review
Skupina D 4. kolo 165
BK Sojky Pelhřimov
Basket Poděbrady
3. 10. 2020
16:00
SH Pelhřimov Petr Jakubík
Ondřej Josefus
73
60
26
20
38
33
55
41
Review
Skupina D 4. kolo 166
BK VIVIDBOOKS Pardubice
Basketbal TJ Svitavy
3. 10. 2020
14:00
Hala BK Pardubice, V Ráji 311 Petr Mynarčík
Michal Kubeš
119
27
26
8
53
12
85
14
Review
Skupina D 5. kolo 167
BC Vysočina
Basket Poděbrady
4. 10. 2020
09:00
Hala SMJ Jihlava Kamil Karafiát
Maxmilian Zavřel
84
46
21
14
36
23
66
33
Review
Skupina D 5. kolo 168
BK Sojky Pelhřimov
BA Nymburk
4. 10. 2020
10:00
SH Pelhřimov Petr Jakubík
Ondřej Josefus
38
75
16
18
25
36
33
65
Review
Skupina D 5. kolo 169
Královští Sokoli
Basketbal TJ Svitavy
4. 10. 2020
10:00
SH Třebeš Hradec Králové Vojtěch Krejsa
Michaela Bubeníčková
71
35
13
8
34
14
60
29
Review
Skupina D 6. kolo 170
Basketbal TJ Svitavy
BC Vysočina
Bude upřesněno
-
SH Na Střelnici
Preview
Skupina D 6. kolo 171
BA Nymburk
BK VIVIDBOOKS Pardubice
Bude upřesněno
-
ZŠ Komenského
Preview
Skupina D 6. kolo 172
Basket Poděbrady
Královští Sokoli
Bude upřesněno
-
MSH Ostende
Preview
Skupina D 7. kolo 173
Basketbal TJ Svitavy
BK Sojky Pelhřimov
Bude upřesněno
-
SH Na Střelnici
Preview
Skupina D 7. kolo 174
BA Nymburk
Královští Sokoli
Bude upřesněno
-
ZŠ Komenského
Preview
Skupina D 7. kolo 175
Basket Poděbrady
BK VIVIDBOOKS Pardubice
Bude upřesněno
-
MSH Ostende
Preview
Skupina D 8. kolo 176
Královští Sokoli
BK VIVIDBOOKS Pardubice
Bude upřesněno
-
Sportovní hala Třebeš
Preview
Skupina D 8. kolo 177
Basket Poděbrady
BA Nymburk
Bude upřesněno
-
MSH Ostende
Preview
Skupina D 8. kolo 178
BK Sojky Pelhřimov
BC Vysočina
Bude upřesněno
-
SH Pelhřimov
Preview
Skupina D 9. kolo 179
BK Sojky Pelhřimov
BK VIVIDBOOKS Pardubice
Bude upřesněno
-
SH Pelhřimov
Preview
Skupina D 9. kolo 180
BC Vysočina
Královští Sokoli
Bude upřesněno
-
Hala SMJ Jihlava
Preview
Skupina D 9. kolo 181
Basket Poděbrady
Basketbal TJ Svitavy
Bude upřesněno
-
MSH Ostende
Preview
Skupina D 10. kolo 182
BC Vysočina
BK VIVIDBOOKS Pardubice
Bude upřesněno
-
Hala SMJ Jihlava
Preview
Skupina D 10. kolo 183
BK Sojky Pelhřimov
Královští Sokoli
Bude upřesněno
-
SH Pelhřimov
Preview
Skupina D 10. kolo 184
BA Nymburk
Basketbal TJ Svitavy
Bude upřesněno
-
ZŠ Komenského
Preview
Skupina D 11. kolo 185
Basket Poděbrady
BC Vysočina
Bude upřesněno
-
MSH Ostende
Preview
Skupina D 11. kolo 186
BA Nymburk
BK Sojky Pelhřimov
Bude upřesněno
-
ZŠ Komenského
Preview
Skupina D 11. kolo 187
Basketbal TJ Svitavy
Královští Sokoli
Bude upřesněno
-
SH Na Střelnici
Preview
Skupina D 12. kolo 188
BA Nymburk
BC Vysočina
Bude upřesněno
-
ZŠ Komenského
Preview
Skupina D 12. kolo 189
Basket Poděbrady
BK Sojky Pelhřimov
Bude upřesněno
-
MSH Ostende
Preview
Skupina D 12. kolo 190
Basketbal TJ Svitavy
BK VIVIDBOOKS Pardubice
Bude upřesněno
-
SH Na Střelnici
Preview
Skupina D 13. kolo 191
BK Sojky Pelhřimov
Basketbal TJ Svitavy
Bude upřesněno
-
SH Pelhřimov
Preview
Skupina D 13. kolo 192
Královští Sokoli
BA Nymburk
Bude upřesněno
-
Sportovní hala Třebeš
Preview
Skupina D 13. kolo 193
BK VIVIDBOOKS Pardubice
Basket Poděbrady
Bude upřesněno
-
Hala BK Pardubice, V Ráji 311
Preview
Skupina D 14. kolo 194
BC Vysočina
Basketbal TJ Svitavy
Bude upřesněno
-
Hala SMJ Jihlava
Preview
Skupina D 14. kolo 195
BK VIVIDBOOKS Pardubice
BA Nymburk
Bude upřesněno
-
Hala BK Pardubice, V Ráji 311
Preview
Skupina D 14. kolo 196
Královští Sokoli
Basket Poděbrady
Bude upřesněno
-
Sportovní hala Třebeš
Preview
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
Adem Gürbüz BK Mohelnice 14 6 1.0 35.3 12.3 2.5 3.2/4.3 73.1 0.0
Martin Vraspír BC Vysočina 14 6 1.0 22.8 8.8 0.3 4.2/7.3 56.8 2.5
Adam Kněžour Královští Sokoli 14 10 1.0 12.0 5.1 0.0 1.8/3.7 48.6 2.1
Filip Štajer BK Brandýs n.L. 14 4 1.0 29.8 11.8 1.3 2.5/9.8 25.6 2.8
Matěj Šupina BK Mohelnice 14 6 1.0 18.3 7.3 0.2 3.2/5.3 59.4 1.2
Šimon Brzák BK Brandýs n. L. 14 5 1.0 21.8 10.4 0.0 1.0/3.4 29.4 1.6
Jan Delevič Sokol Pražský 14 4 1.0 22.5 10.8 0.0 1.0/2.5 40.0 0.5
Štěpán Polák BK Levharti Chomutov 14 10 1.0 8.4 3.7 0.0 1.0/2.7 37.0 2.4
Martin Haman BK VIVIDBOOKS Pardubice 14 6 1.0 13.8 4.5 0.5 3.3/6.2 54.1 2.5
Filip Adamec SŠB Pardubice 14 6 1.0 13.2 6.5 0.0 0.2/1.2 0.0* 1.0
Daniel Sertič Válečníci Děčín 14 6 1.0 12.7 5.2 0.3 1.3/2.5 53.3 1.8
Jan Ille Lions J. Hradec m 13 10 1.0 6.6 2.5 0.0 1.6/3.0 53.3 1.8
Lukáš Horák STRABAG Zlín 14 6 1.0 10.5 4.0 0.0 2.5/6.3 39.5 2.2
Pavel Bašta Jižní Supi 14 5 1.0 11.4 5.0 0.0 1.4/4.4 31.8 1.8
Jan Sýtař USK Praha 14 8 1.0 6.6 1.3 1.0 1.1/1.3 0.0* 0.9
Pavel Vondraš BK Jiskra Domažlice 14 5 1.0 9.8 4.4 0.0 1.0/4.0 25.0 1.4
Matyáš Zita Sokol Písek 14 3 1.0 15.7 6.7 0.0 2.3/2.7 87.5 2.0
Metoděj Pazdera BCM Olomouc 13 3 1.0 14.3 5.7 0.0 3.0/5.3 56.3 2.7
Ondřej Bílek ADFORS Basket Litomyšl 14 4 1.0 10.5 4.5 0.3 0.8/1.5 0.0* 0.3
Daniel Šnaur NH Ostrava 13 5 1.0 8.2 3.2 0.6 0.0/0.4 0.0* 1.6
Jakub Řeha Snakes Ostrava 13 5 1.0 8.0 3.4 0.0 1.2/5.0 24.0 2.6
Adam Trejbal Sj. BK Litoměřice 14 3 1.0 13.0 5.7 0.0 1.7/4.3 38.5 3.7
Vilém Gabzdyl PŘÍ 14 9 1.0 4.1 1.4 0.2 0.6/1.3 0.0* 1.7
Tobiáš Benda BANymU11B 11 2 1.0 18.0 7.0 0.0 4.0/4.0 100.0 2.0
Oliver Zdobinský BK Vividbooks Pardub 13 2 1.0 18.0 7.5 0.5 1.5/2.0 75.0 2.0
Ondřej Nikodým kelti Nové Strašecí 13 2 1.0 17.0 6.0 1.5 0.5/3.5 14.3 0.0
Štěpán Martínek BA Grizzlies Plzeň 14 9 1.0 3.4 1.3 0.1 0.4/0.7 0.0* 0.8
Martin Žák BK Kladno 14 5 1.0 6.0 2.4 0.2 0.6/2.6 23.1 2.0
Tomáš Procházka Sokol Kbely B 14 4 1.0 7.3 3.0 0.0 1.3/4.5 27.8 2.8
Antonín Fastner Loko Plzeň 13 3 1.0 9.7 4.7 0.0 0.3/0.7 0.0* 1.0
Štěpán Grygar Basket Valmez 14 4 1.0 7.0 2.8 0.0 1.5/2.5 60.0 1.3
Rafael Mirafuentes NH Ostrava 14 2 1.0 12.5 4.0 1.0 1.5/3.0 50.0 2.5
Dominik Bürger Sokol Vyšehrad 14 5 1.0 4.6 2.2 0.0 0.2/0.4 0.0* 2.8
Tomáš Horyna TJ Svitavy 12 2 1.0 11.0 4.5 0.0 2.0/3.0 66.7 2.5
Daniel Ulman BCM Orli Prostějov 14 6 1.0 3.7 1.2 0.0 1.3/1.8 0.0* 0.7
Šimon Gruber Jiskra Kyjov 14 3 1.0 7.3 1.3 0.7 2.7/6.0 44.4 4.0
Isa Halilaj BK Teplice 14 5 1.0 4.4 1.8 0.0 0.8/3.8 21.1 0.6
Michal Glac TJ Start Havířov 13 5 1.0 4.0 1.8 0.0 0.4/1.8 0.0* 1.6
Michal Hamtil BANymbU13B 13 3 1.0 6.0 3.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Robin Petr Královští Sokoli 13 4 1.0 4.5 2.3 0.0 0.0/1.0 0.0* 2.3
Lukáš Hofman TJ AŠ Mladá Boleslav 14 3 1.0 5.7 2.7 0.0 0.3/0.7 0.0* 1.0
Lubomír Kahánek Basketpoint Frýdek-Místek 14 5 1.0 3.2 1.6 0.0 0.0/0.2 0.0* 1.8
Michael Prokýšek BK Pelhřimov 14 1 1.0 16.0 5.0 1.0 3.0/8.0 37.5 2.0
Nicolas Moravec BA Tygři Louny 12 4 1.0 3.5 1.3 0.0 1.0/2.8 36.4 2.3
Nikolas Nezdařil NBK Juventa Milovice 14 2 1.0 6.5 2.0 0.5 1.0/6.0 16.7 2.5
Vojtěch Sedlák Olomouc 14 4 1.0 3.0 1.5 0.0 0.0/0.5 0.0* 1.0
Nikolas Hanuš Basketbal TJ Svitavy 14 4 1.0 2.8 1.3 0.0 0.3/0.8 0.0* 1.5
Václav Cápek SAM Brno 14 3 1.0 3.3 1.3 0.0 0.7/2.0 33.3 1.3
Václav Pastrňák BC Nový Jičín 14 3 1.0 3.3 0.7 0.0 2.0/3.7 54.5 1.7
Ondřej Soukup Bra U12B"A"(ms) 12 2 1.0 5.0 2.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.5
Nikos Koulisianis SAM Brno 14 5 1.0 1.8 0.6 0.0 0.6/1.2 0.0* 3.4
Marek Běťák BK Opava B 14 3 1.0 3.0 1.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
Lukáš Smažák Snakes Ostrava 14 2 1.0 4.5 1.0 0.5 1.0/1.0 0.0* 0.0
Marek Zelenka Sokol Písek Sršni B 14 4 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.3
Radek Mesiarik Tygři Brno 14 3 1.0 2.7 0.7 0.0 1.3/2.0 66.7 0.7
Jakub Strnad Basket Poděbrady 13 3 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.7
Jan Fischer BK Ber U13(mix) 12 3 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.7 0.0* 2.0
30 Jakub Žalud BK SLUNETA Ústí n.L. 13 2 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Adam Baltaretu BA 2006´ Roudnice n.L. 13 4 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
Antonio Marek BK Snakes Orlová 14 6 1.0 0.7 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.8
6 Vojtěch Sazama BK Klatovy 14 4 1.0 0.8 0.3 0.0 0.3/1.0 0.0* 0.5
Adam Pázler BA Sparta 14 4 1.0 0.8 0.3 0.0 0.3/0.5 0.0* 0.5
Oliver Langer BK Lions J. Hradec 14 1 1.0 2.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 0.0
Mikoláš Dratva Basketpoint F-M 14 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
Tadeáš Maňák Sokol Pražský 14 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matyáš Dragoun BK Beroun 14 2 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/1.0 0.0* 0.5
Adam Sedlář Nový JIčín 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matyáš Kuhn BK Vyškov 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adam Skoupil Zlín 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vojtěch Macháček BCM Olomouc 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Samuel Růžička Prostějov 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Žůrek Zlín 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Robin Kalousek Kroměříž 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
David Šťastný STRABAG Zlín 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Dominik Majda Tygři Brno 14 2 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Žabenský Snakes Ostrava 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Patrik Čičko Tygři U13B 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Mika Snakes Orlová 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matěj Mršťák NH MOaP 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Barčák BK Opava 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matěj Střelba BŠ Tygři Praha 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Sztolarik FM 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vojtěch Malík Start Havířov 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Sokol Start Havířov 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Hugo Lejsek BK VIVIDBOOKS Pardubice 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Anna Zrůstová Medvědi Tábor 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Bittner BK Levharti Chomutov 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Chlupsa Slavoj Litoměřice 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vít Semerád BA 2006 Roudnice n.L. 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Kunštar Sokol Karviná 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Machálek Slavia Kroměříž 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Kos BC Vysočina 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matyáš Soukop Jiskra Kyjov 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Josef Zimák BA Roudnice n.L. 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Antonín Valenta Slavia Kroměříž 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matyáš Zikmund SLUNETA Ústí n.L. 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
David Mach Lokomotiva Plzeň 14 2 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Mikuláš Klepal BK Klatovy 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Patrik Hampl BA Sparta Praha 14 3 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.7
Václav Gola BC Nový Jičín 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Číslo Hráč Tým Věk B 2B 3B TH F-
Adem Gürbüz BK Mohelnice 14 54 21 3 6 0
Martin Vraspír BC Vysočina 14 84 36 3 21 12
Adam Kněžour Královští Sokoli 14 34 16 0 6 8
Filip Štajer BK Brandýs n.L. 14
Matěj Šupina BK Mohelnice 14 54 20 2 8 0
Šimon Brzák BK Brandýs n. L. 14 82 40 0 2 4
Jan Delevič Sokol Pražský 14 38 17 0 4 1
Štěpán Polák BK Levharti Chomutov 14 63 30 0 9 15
Martin Haman BK VIVIDBOOKS Pardubice 14 26 10 0 10 4
Filip Adamec SŠB Pardubice 14 20 10 0 2 6
Daniel Sertič Válečníci Děčín 14 63 27 0 9 3
Jan Ille Lions J. Hradec m 13 12 6 0 2 4
Lukáš Horák STRABAG Zlín 14 34 12 0 10 6
Pavel Bašta Jižní Supi 14 34 14 0 6 8
Jan Sýtař USK Praha 14 30 10 6 10 4
Pavel Vondraš BK Jiskra Domažlice 14 38 18 0 8 4
Matyáš Zita Sokol Písek 14 42 16 0 10 6
Metoděj Pazdera BCM Olomouc 13 84 40 0 16 10
Ondřej Bílek ADFORS Basket Litomyšl 14 12 4 1 1 2
Daniel Šnaur NH Ostrava 13 38 10 6 0 8
Jakub Řeha Snakes Ostrava 13 24 10 0 4 8
Adam Trejbal Sj. BK Litoměřice 14 48 24 0 10 8
Vilém Gabzdyl PŘÍ 14 18 8 2 2 2
Tobiáš Benda BANymU11B 11 11 5 2 1 2
Oliver Zdobinský BK Vividbooks Pardub 13 4 1 0 2 1
Ondřej Nikodým kelti Nové Strašecí 13 16 8 0 0 4
Štěpán Martínek BA Grizzlies Plzeň 14 20 6 2 4 4
Martin Žák BK Kladno 14 9 4 1 2 4
Tomáš Procházka Sokol Kbely B 14 57 24 0 9 12
Antonín Fastner Loko Plzeň 13 32 16 0 2 4
Štěpán Grygar Basket Valmez 14 3 0 1 0 1
Rafael Mirafuentes NH Ostrava 14 64 26 4 6 4
Dominik Bürger Sokol Vyšehrad 14 12 6 0 2 8
Tomáš Horyna TJ Svitavy 12 3 1 0 1 4
Daniel Ulman BCM Orli Prostějov 14 18 8 0 2 8
Šimon Gruber Jiskra Kyjov 14 28 6 2 10 10
Isa Halilaj BK Teplice 14 16 6 0 4 4
Michal Glac TJ Start Havířov 13 20 10 0 4 6
Michal Hamtil BANymbU13B 13
Robin Petr Královští Sokoli 13 0 0 0 0 1
Lukáš Hofman TJ AŠ Mladá Boleslav 14
Lubomír Kahánek Basketpoint Frýdek-Místek 14 8 4 0 0 5
Michael Prokýšek BK Pelhřimov 14 30 11 1 8 3
Nicolas Moravec BA Tygři Louny 12 10 4 0 6 8
Nikolas Nezdařil NBK Juventa Milovice 14 6 2 1 3 4
Vojtěch Sedlák Olomouc 14 12 6 0 0 4
Nikolas Hanuš Basketbal TJ Svitavy 14 16 8 0 2 8
Václav Cápek SAM Brno 14 8 4 0 0 4
Václav Pastrňák BC Nový Jičín 14 4 1 0 4 3
Ondřej Soukup Bra U12B"A"(ms) 12
Nikos Koulisianis SAM Brno 14 25 8 1 6 5
Marek Běťák BK Opava B 14 24 9 0 6 6
Lukáš Smažák Snakes Ostrava 14 16 6 1 1 2
Marek Zelenka Sokol Písek Sršni B 14 4 2 0 0 4
Radek Mesiarik Tygři Brno 14 8 4 0 8 2
Jakub Strnad Basket Poděbrady 13 2 1 0 0 1
Jan Fischer BK Ber U13(mix) 12 0 0 0 0 0
30 Jakub Žalud BK SLUNETA Ústí n.L. 13 6 3 0 0 6
Adam Baltaretu BA 2006´ Roudnice n.L. 13 4 2 0 0 2
Antonio Marek BK Snakes Orlová 14 0 0 0 0 2
6 Vojtěch Sazama BK Klatovy 14 2 1 0 1 1
Adam Pázler BA Sparta 14 6 2 0 4 2
Oliver Langer BK Lions J. Hradec 14 8 2 1 1 4
Mikoláš Dratva Basketpoint F-M 14 16 6 0 4 3
Tadeáš Maňák Sokol Pražský 14
Matyáš Dragoun BK Beroun 14 4 2 0 0 2
Adam Sedlář Nový JIčín 13
Matyáš Kuhn BK Vyškov 13 17 6 0 5 3
Adam Skoupil Zlín 11
Vojtěch Macháček BCM Olomouc 11 2 1 0 0 0
Samuel Růžička Prostějov 13 0 0 0 0 2
Lukáš Žůrek Zlín 13
Robin Kalousek Kroměříž 13 6 3 0 0 1
David Šťastný STRABAG Zlín 14 13 5 1 0 5
Dominik Majda Tygři Brno 14 6 3 0 2 2
Lukáš Žabenský Snakes Ostrava 12 6 3 0 0 2
Patrik Čičko Tygři U13B 14
Ondřej Mika Snakes Orlová 13 4 2 0 0 3
Matěj Mršťák NH MOaP 12
Jan Barčák BK Opava 13 14 7 0 1 4
Matěj Střelba BŠ Tygři Praha 14 18 9 1 2 4
Martin Sztolarik FM 13 6 3 0 0 2
Vojtěch Malík Start Havířov 12 12 4 0 4 2
Tomáš Sokol Start Havířov 12
Hugo Lejsek BK VIVIDBOOKS Pardubice 14 48 22 0 4 3
Anna Zrůstová Medvědi Tábor 17
Tomáš Bittner BK Levharti Chomutov 11
Lukáš Chlupsa Slavoj Litoměřice 12 13 5 1 0 2
Vít Semerád BA 2006 Roudnice n.L. 11
Tomáš Kunštar Sokol Karviná 14 0 0 0 0 0
Lukáš Machálek Slavia Kroměříž 14 4 2 0 1 3
Ondřej Kos BC Vysočina 13 11 5 0 1 4
Matyáš Soukop Jiskra Kyjov 12
Josef Zimák BA Roudnice n.L. 14 13 3 1 4 1
Antonín Valenta Slavia Kroměříž 14
Matyáš Zikmund SLUNETA Ústí n.L. 12 0 0 0 0 0
David Mach Lokomotiva Plzeň 14 8 4 0 0 4
Mikuláš Klepal BK Klatovy 13 12 5 0 2 3
Patrik Hampl BA Sparta Praha 14 0 0 0 0 2
Václav Gola BC Nový Jičín 14 25 11 1 3 5
Tým Z 2B 3B TH TH % F-
4 27.0 2.0 11.3 /28.1 40.2 13.8
5 30.6 1.4 8.2 /23.2 35.3 23.8
4 10.5 0.3 3.0 /10.0 30.0 18.3
3 33.0 2.0 8.7 /21.7 40.0 20.3
5 14.8 0.2 10.0 /23.6 42.4 11.0
5 40.6 2.6 8.2 /16.4 50.0 19.8
4 25.8 3.8 8.0 /18.5 43.2 19.5
5 17.4 0.8 7.2 /22.0 32.7 21.0
5 20.6 1.2 7.6 /17.2 44.2 19.0
5 30.2 1.6 7.4 /15.2 48.7 18.0
3 6.7 0.0 2.0 /10.3 19.4 15.0
4 58.5 0.5 5.5 /13.0 42.3 12.5
4 17.3 0.0 3.0 /13.8 21.8 18.3
4 65.5 2.0 5.8 /16.6 34.8 15.3
4 30.0 0.3 7.8 /18.1 43.1 17.0
5 18.0 0.8 7.6 /14.8 51.4 14.4
4 49.0 3.5 9.5 /13.5 70.4 13.3
5 21.8 1.2 7.4 /19.0 38.9 15.8
4 18.3 1.8 8.3 /26.3 31.4 20.8
3 32.3 0.3 9.7 /27.4 35.4 24.3
3 15.7 1.0 2.7 /10.4 25.8 17.3
4 43.3 0.8 14.0 /31.0 45.2 16.8
3 16.0 1.0 12.0 /30.0 40.0 18.0
4 33.0 1.5 14.0 /26.3 53.3 18.5
2 20.5 0.0 6.5 /17.5 37.1 15.0
4 23.0 0.5 8.5 /18.8 45.3 19.8
5 12.6 0.6 6.2 /16.2 38.3 14.6
5 26.2 0.4 7.4 /23.4 31.6 17.8
5 17.4 1.6 5.2 /14.0 37.1 23.8
5 53.8 3.0 10.6 /30.2 35.1 18.8
5 49.6 3.2 12.4 /21.4 57.9 17.6
5 16.6 1.0 6.6 /18.0 36.7 21.0
5 33.4 0.2 11.0 /27.4 40.1 19.8
5 28.2 0.6 16.2 /35.2 46.0 17.0
3 46.3 5.0 7.3 /14.0 52.4 16.3
4 17.8 0.3 6.3 /23.1 27.2 16.5
5 35.2 2.6 9.8 /22.2 44.1 18.6
2 60.5 0.0 9.0 /26.5 34.0 18.5
4 16.3 0.3 4.0 /16.8 23.9 14.8
3 21.7 3.3 6.3 /16.6 38.0 19.0
4 44.5 4.3 10.3 /22.6 45.6 0.0
3 17.0 0.3 5.0 /12.7 39.5 17.3
4 11.5 1.0 4.5 /15.5 29.0 18.8
3 5.7 1.0 4.3 /8.6 50.0 5.7
2 26.0 1.5 11.0 /28.0 39.3 7.5