Žákovská liga
Základní informace
Kategorie
mladší žáci U14
Sezona
2020/21
Zápasy
fáze | kolo | číslo | domácí / hosté | datum a čas | místo | rozhodčí | Komisař | skore | čtvrtiny | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Skupina D | 1. kolo | 156 |
BA Nymburk
Basket Poděbrady
|
Bude upřesněno
- |
ZŠ Komenského |
|
Preview | |||
Skupina D | 1. kolo | 155 |
BK VIVIDBOOKS Pardubice
Královští Sokoli
|
28. 9. 2020
11:00 |
Hala BK Pardubice, V Ráji 311 |
Petr Havlíček Roman Mareš |
70
39
|
24
15
43
23
56
29 |
Review | |
Skupina D | 1. kolo | 157 |
BC Vysočina
BK Sojky Pelhřimov
|
28. 9. 2020
15:00 |
Hala SMJ Jihlava |
Martin Sekáč Maxmilian Zavřel |
85
44
|
22
17
42
24
70
33 |
Review | |
Skupina D | 2. kolo | 159 |
Královští Sokoli
BK Sojky Pelhřimov
|
19. 9. 2020
14:00 |
SH Třebeš Hradec Králové |
Michal Kult Ondřej Vlach |
62
34
|
20
4
37
16
53
20 |
Review | |
Skupina D | 2. kolo | 158 |
BK VIVIDBOOKS Pardubice
BC Vysočina
|
19. 9. 2020
14:30 |
Hala BK Pardubice, V Ráji 311 |
Dominik Štancl Vojtěch Krejsa |
183
17
|
48
4
89
9
142
9 |
Review | |
Skupina D | 2. kolo | 160 |
Basketbal TJ Svitavy
BA Nymburk
|
19. 9. 2020
15:00 |
SH Na Střelnici |
Jan Špaček Vladislav Trmač |
49
82
|
7
27
22
52
33
65 |
Review | |
Skupina D | 3. kolo | 162 |
Královští Sokoli
BC Vysočina
|
20. 9. 2020
09:30 |
SH Třebeš Hradec Králové |
Pavel Theodor Ondřej Vlach |
102
25
|
19
10
57
16
84
17 |
Review | |
Skupina D | 3. kolo | 163 |
Basketbal TJ Svitavy
Basket Poděbrady
|
20. 9. 2020
10:00 |
Gymnasium Svitavy, Sokolovská |
Jan Špaček Vladislav Trmač |
89
73
|
14
19
34
36
65
48 |
Review | |
Skupina D | 3. kolo | 161 |
BK VIVIDBOOKS Pardubice
BK Sojky Pelhřimov
|
20. 9. 2020
12:30 |
Hala BK Pardubice, V Ráji 311 |
Michal Scholze Vojtěch Krejsa |
100
44
|
24
14
47
27
70
34 |
Review | |
Skupina D | 4. kolo | 166 |
BK VIVIDBOOKS Pardubice
Basketbal TJ Svitavy
|
3. 10. 2020
14:00 |
Hala BK Pardubice, V Ráji 311 |
Petr Mynarčík Michal Kubeš |
119
27
|
26
8
53
12
85
14 |
Review | |
Skupina D | 4. kolo | 164 |
BC Vysočina
BA Nymburk
|
3. 10. 2020
15:00 |
Hala SMJ Jihlava |
Kamil Karafiát Maxmilian Zavřel |
62
69
|
8
16
22
34
44
50 |
Review | |
Skupina D | 4. kolo | 165 |
BK Sojky Pelhřimov
Basket Poděbrady
|
3. 10. 2020
16:00 |
SH Pelhřimov |
Petr Jakubík Ondřej Josefus |
73
60
|
26
20
38
33
55
41 |
Review | |
Skupina D | 5. kolo | 167 |
BC Vysočina
Basket Poděbrady
|
4. 10. 2020
09:00 |
Hala SMJ Jihlava |
Kamil Karafiát Maxmilian Zavřel |
84
46
|
21
14
36
23
66
33 |
Review | |
Skupina D | 5. kolo | 168 |
BK Sojky Pelhřimov
BA Nymburk
|
4. 10. 2020
10:00 |
SH Pelhřimov |
Petr Jakubík Ondřej Josefus |
38
75
|
16
18
25
36
33
65 |
Review | |
Skupina D | 5. kolo | 169 |
Královští Sokoli
Basketbal TJ Svitavy
|
4. 10. 2020
10:00 |
SH Třebeš Hradec Králové |
Vojtěch Krejsa Michaela Bubeníčková |
71
35
|
13
8
34
14
60
29 |
Review | |
Skupina D | 6. kolo | 170 |
Basketbal TJ Svitavy
BC Vysočina
|
Bude upřesněno
- |
SH Na Střelnici |
|
Preview | |||
Skupina D | 6. kolo | 171 |
BA Nymburk
BK VIVIDBOOKS Pardubice
|
Bude upřesněno
- |
ZŠ Komenského |
|
Preview | |||
Skupina D | 6. kolo | 172 |
Basket Poděbrady
Královští Sokoli
|
Bude upřesněno
- |
MSH Ostende |
|
Preview | |||
Skupina D | 7. kolo | 173 |
Basketbal TJ Svitavy
BK Sojky Pelhřimov
|
Bude upřesněno
- |
SH Na Střelnici |
|
Preview | |||
Skupina D | 7. kolo | 174 |
BA Nymburk
Královští Sokoli
|
Bude upřesněno
- |
ZŠ Komenského |
|
Preview | |||
Skupina D | 7. kolo | 175 |
Basket Poděbrady
BK VIVIDBOOKS Pardubice
|
Bude upřesněno
- |
MSH Ostende |
|
Preview | |||
Skupina D | 8. kolo | 176 |
Královští Sokoli
BK VIVIDBOOKS Pardubice
|
Bude upřesněno
- |
Sportovní hala Třebeš |
|
Preview | |||
Skupina D | 8. kolo | 177 |
Basket Poděbrady
BA Nymburk
|
Bude upřesněno
- |
MSH Ostende |
|
Preview | |||
Skupina D | 8. kolo | 178 |
BK Sojky Pelhřimov
BC Vysočina
|
Bude upřesněno
- |
SH Pelhřimov |
|
Preview | |||
Skupina D | 9. kolo | 179 |
BK Sojky Pelhřimov
BK VIVIDBOOKS Pardubice
|
Bude upřesněno
- |
SH Pelhřimov |
|
Preview | |||
Skupina D | 9. kolo | 180 |
BC Vysočina
Královští Sokoli
|
Bude upřesněno
- |
Hala SMJ Jihlava |
|
Preview | |||
Skupina D | 9. kolo | 181 |
Basket Poděbrady
Basketbal TJ Svitavy
|
Bude upřesněno
- |
MSH Ostende |
|
Preview | |||
Skupina D | 10. kolo | 182 |
BC Vysočina
BK VIVIDBOOKS Pardubice
|
Bude upřesněno
- |
Hala SMJ Jihlava |
|
Preview | |||
Skupina D | 10. kolo | 183 |
BK Sojky Pelhřimov
Královští Sokoli
|
Bude upřesněno
- |
SH Pelhřimov |
|
Preview | |||
Skupina D | 10. kolo | 184 |
BA Nymburk
Basketbal TJ Svitavy
|
Bude upřesněno
- |
ZŠ Komenského |
|
Preview | |||
Skupina D | 11. kolo | 185 |
Basket Poděbrady
BC Vysočina
|
Bude upřesněno
- |
MSH Ostende |
|
Preview | |||
Skupina D | 11. kolo | 186 |
BA Nymburk
BK Sojky Pelhřimov
|
Bude upřesněno
- |
ZŠ Komenského |
|
Preview | |||
Skupina D | 11. kolo | 187 |
Basketbal TJ Svitavy
Královští Sokoli
|
Bude upřesněno
- |
SH Na Střelnici |
|
Preview | |||
Skupina D | 12. kolo | 188 |
BA Nymburk
BC Vysočina
|
Bude upřesněno
- |
ZŠ Komenského |
|
Preview | |||
Skupina D | 12. kolo | 189 |
Basket Poděbrady
BK Sojky Pelhřimov
|
Bude upřesněno
- |
MSH Ostende |
|
Preview | |||
Skupina D | 12. kolo | 190 |
Basketbal TJ Svitavy
BK VIVIDBOOKS Pardubice
|
Bude upřesněno
- |
SH Na Střelnici |
|
Preview | |||
Skupina D | 13. kolo | 191 |
BK Sojky Pelhřimov
Basketbal TJ Svitavy
|
Bude upřesněno
- |
SH Pelhřimov |
|
Preview | |||
Skupina D | 13. kolo | 192 |
Královští Sokoli
BA Nymburk
|
Bude upřesněno
- |
Sportovní hala Třebeš |
|
Preview | |||
Skupina D | 13. kolo | 193 |
BK VIVIDBOOKS Pardubice
Basket Poděbrady
|
Bude upřesněno
- |
Hala BK Pardubice, V Ráji 311 |
|
Preview | |||
Skupina D | 14. kolo | 194 |
BC Vysočina
Basketbal TJ Svitavy
|
Bude upřesněno
- |
Hala SMJ Jihlava |
|
Preview | |||
Skupina D | 14. kolo | 195 |
BK VIVIDBOOKS Pardubice
BA Nymburk
|
Bude upřesněno
- |
Hala BK Pardubice, V Ráji 311 |
|
Preview | |||
Skupina D | 14. kolo | 196 |
Královští Sokoli
Basket Poděbrady
|
Bude upřesněno
- |
Sportovní hala Třebeš |
|
Preview |
Tabulky
pořadí | tým | z | v | p | vstřeleno | obdrženo | B | posledních 5 zápasů |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | BK VIVIDBOOKS Pardubice | 4 | 4 | 0 | 472 | 127 | 8 | |
2. | Královští Sokoli | 4 | 3 | 1 | 274 | 164 | 7 | |
3. | BC Vysočina | 5 | 2 | 3 | 273 | 444 | 7 | |
4. | BA Nymburk | 3 | 3 | 0 | 226 | 149 | 6 | |
5. | BK Pelhřimov | 5 | 1 | 4 | 233 | 382 | 6 | |
6. | Basketbal TJ Svitavy | 4 | 1 | 3 | 200 | 345 | 5 | |
7. | Basket Poděbrady | 3 | 0 | 3 | 179 | 246 | 3 |
Data nejsou momentálně dostupná.
Data nejsou momentálně dostupná.
Tým | Z | 2B | 3B | TH | TH % | F- |
---|---|---|---|---|---|---|
BK Klatovy | 4 | 27.0 | 2.0 | 11.3 /28.1 | 40.2 | 13.8 |
Jižní Supi | 5 | 30.6 | 1.4 | 8.2 /23.2 | 35.3 | 23.8 |
Sokol Písek Sršni B | 4 | 10.5 | 0.3 | 3.0 /10.0 | 30.0 | 18.3 |
Lokomotiva Plzeň | 3 | 33.0 | 2.0 | 8.7 /21.7 | 40.0 | 20.3 |
BK Teplice | 5 | 14.8 | 0.2 | 10.0 /23.6 | 42.4 | 11.0 |
Tygři Praha | 5 | 40.6 | 2.6 | 8.2 /16.4 | 50.0 | 19.8 |
BA Sparta Praha | 4 | 25.8 | 3.8 | 8.0 /18.5 | 43.2 | 19.5 |
BK Levharti Chomutov | 5 | 17.4 | 0.8 | 7.2 /22.0 | 32.7 | 21.0 |
Sluneta Ústí n. L. | 5 | 20.6 | 1.2 | 7.6 /17.2 | 44.2 | 19.0 |
BK Kladno | 5 | 30.2 | 1.6 | 7.4 /15.2 | 48.7 | 18.0 |
Sokol Vyšehrad | 3 | 6.7 | 0.0 | 2.0 /10.3 | 19.4 | 15.0 |
BK Brandýs n. L. | 4 | 58.5 | 0.5 | 5.5 /13.0 | 42.3 | 12.5 |
TJ Sokol Kbely | 4 | 17.3 | 0.0 | 3.0 /13.8 | 21.8 | 18.3 |
Sokol Pražský | 4 | 65.5 | 2.0 | 5.8 /16.6 | 34.8 | 15.3 |
Královští Sokoli | 4 | 30.0 | 0.3 | 7.8 /18.1 | 43.1 | 17.0 |
BK Pelhřimov | 5 | 18.0 | 0.8 | 7.6 /14.8 | 51.4 | 14.4 |
BK VIVIDBOOKS Pardubice | 4 | 49.0 | 3.5 | 9.5 /13.5 | 70.4 | 13.3 |
BC Vysočina | 5 | 21.8 | 1.2 | 7.4 /19.0 | 38.9 | 15.8 |
Basketbal TJ Svitavy | 4 | 18.3 | 1.8 | 8.3 /26.3 | 31.4 | 20.8 |
BA Nymburk | 3 | 32.3 | 0.3 | 9.7 /27.4 | 35.4 | 24.3 |
Slavia Kroměříž | 3 | 15.7 | 1.0 | 2.7 /10.4 | 25.8 | 17.3 |
Tygři Brno | 4 | 43.3 | 0.8 | 14.0 /31.0 | 45.2 | 16.8 |
Jiskra Kyjov | 3 | 16.0 | 1.0 | 12.0 /30.0 | 40.0 | 18.0 |
SAM Brno | 4 | 33.0 | 1.5 | 14.0 /26.3 | 53.3 | 18.5 |
BCM Orli Prostějov | 2 | 20.5 | 0.0 | 6.5 /17.5 | 37.1 | 15.0 |
FASTAV Zlín | 4 | 23.0 | 0.5 | 8.5 /18.8 | 45.3 | 19.8 |
TJ Start Havířov | 5 | 12.6 | 0.6 | 6.2 /16.2 | 38.3 | 14.6 |
BK Snakes Ostrava B | 5 | 26.2 | 0.4 | 7.4 /23.4 | 31.6 | 17.8 |
Basketpoint Frýdek-Místek | 5 | 17.4 | 1.6 | 5.2 /14.0 | 37.1 | 23.8 |
BK Snakes Ostrava | 5 | 53.8 | 3.0 | 10.6 /30.2 | 35.1 | 18.8 |
NH Ostrava | 5 | 49.6 | 3.2 | 12.4 /21.4 | 57.9 | 17.6 |
BC Nový Jičín | 5 | 16.6 | 1.0 | 6.6 /18.0 | 36.7 | 21.0 |
BK Opava | 5 | 33.4 | 0.2 | 11.0 /27.4 | 40.1 | 19.8 |
SKUP-BCM Olomouc | 5 | 28.2 | 0.6 | 16.2 /35.2 | 46.0 | 17.0 |
Sokol Písek | 3 | 46.3 | 5.0 | 7.3 /14.0 | 52.4 | 16.3 |
BK Jiskra Domažlice | 4 | 17.8 | 0.3 | 6.3 /23.1 | 27.2 | 16.5 |
USK Praha | 5 | 35.2 | 2.6 | 9.8 /22.2 | 44.1 | 18.6 |
Válečníci Děčín | 2 | 60.5 | 0.0 | 9.0 /26.5 | 34.0 | 18.5 |
Sj. BK Litoměřice | 4 | 16.3 | 0.3 | 4.0 /16.8 | 23.9 | 14.8 |
Basket Poděbrady | 3 | 21.7 | 3.3 | 6.3 /16.6 | 38.0 | 19.0 |
BK Mohelnice | 4 | 44.5 | 4.3 | 10.3 /22.6 | 45.6 | 0.0 |
Medvědi Tábor | 3 | 17.0 | 0.3 | 5.0 /12.7 | 39.5 | 17.3 |
BA Tygři Louny | 4 | 11.5 | 1.0 | 4.5 /15.5 | 29.0 | 18.8 |
BA 2006´ Roudnice n.L. | 3 | 5.7 | 1.0 | 4.3 /8.6 | 50.0 | 5.7 |
BK Beroun | 2 | 26.0 | 1.5 | 11.0 /28.0 | 39.3 | 7.5 |
Rozhodčí | Z | 1. | 2. | 3. | D | H | C |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Zavřel Maxmilian | 5 | 0 | 5 | 0 | 1.0 | 1.4 | 1.2 |
Zatloukal Ondřej | 2 | 2 | 0 | 0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 |
Vyhlídal Michal | 2 | 0 | 2 | 0 | 1.5 | 1.0 | 1.3 |
Výborný Rudolf | 1 | 0 | 1 | 0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 |
Vlach Ondřej | 2 | 0 | 2 | 0 | 1.3 | 1.0 | 1.1 |
Vildová Linda | 1 | 0 | 1 | 0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 |
Veselý Ondřej | 2 | 2 | 0 | 0 | 1.5 | 1.3 | 1.4 |
Vagnerova Anna | 2 | 1 | 1 | 0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 |
Ulrych Lukáš | 1 | 1 | 0 | 0 | 1.5 | 1.0 | 1.3 |
Trmač Vladislav | 2 | 0 | 2 | 0 | 1.0 | 2.0 | 1.5 |
Theodor Pavel | 1 | 1 | 0 | 0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 |
Štancl Dominik | 1 | 1 | 0 | 0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 |
Špaček Jan | 2 | 2 | 0 | 0 | 1.0 | 2.0 | 1.5 |
Šmíd Vojtěch | 1 | 0 | 1 | 0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 |
Šenk Pavel | 2 | 2 | 0 | 0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 |
Ščurek Vojtěch | 3 | 3 | 0 | 0 | 1.2 | 1.0 | 1.1 |
Syrovátka František | 1 | 1 | 0 | 0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 |
Svejkovský Ondřej | 1 | 1 | 0 | 0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 |
Siegfried Jiří | 2 | 2 | 0 | 0 | 1.5 | 1.0 | 1.3 |
Scholze Michal | 1 | 1 | 0 | 0 | 1.0 | 1.5 | 1.3 |
Schambergerová Barbora | 1 | 0 | 1 | 0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 |
Sekáč Martin | 1 | 1 | 0 | 0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 |
Rom Daniel | 1 | 1 | 0 | 0 | 1.5 | 1.0 | 1.3 |
Renc Jan | 1 | 0 | 1 | 0 | 1.5 | 1.0 | 1.3 |
Račanský Martin | 1 | 1 | 0 | 0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 |
Přidal Matouš | 1 | 0 | 1 | 0 | 1.0 | 1.5 | 1.3 |
Průša Jan | 1 | 1 | 0 | 0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 |
Poživil Jaroslav | 1 | 1 | 0 | 0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 |
Posker Jan | 2 | 0 | 2 | 0 | 1.0 | 1.5 | 1.3 |
Pokorný Štěpán | 1 | 1 | 0 | 0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 |
Podhůrský Pavel | 2 | 0 | 2 | 0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 |
Pilch Marek | 1 | 0 | 1 | 0 | 2.0 | 1.0 | 1.5 |
Petrák Jakub | 1 | 1 | 0 | 0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 |
Pazourek Jaroslav | 1 | 1 | 0 | 0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 |
Novák Petr | 1 | 1 | 0 | 0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 |
Nevřela Tomáš | 4 | 1 | 3 | 0 | 1.3 | 1.9 | 1.6 |
Nesper Jindřich | 1 | 0 | 1 | 0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 |
Nehoda Pavel | 1 | 1 | 0 | 0 | 1.0 | 1.5 | 1.3 |
Mynarčík Petr | 1 | 1 | 0 | 0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 |
Mycak Michael | 2 | 0 | 2 | 0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 |
Musil Jan | 1 | 1 | 0 | 0 | 1.5 | 1.0 | 1.3 |
Morávek Tomáš | 1 | 0 | 1 | 0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 |
Moravcová Lucie | 1 | 0 | 1 | 0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 |
Mikulec Ivo | 1 | 0 | 1 | 0 | 2.0 | 2.5 | 2.3 |
Menšík Jan | 1 | 1 | 0 | 0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 |
Matys Pavel | 2 | 1 | 1 | 0 | 1.0 | 2.3 | 1.6 |
Mareš Roman | 1 | 0 | 1 | 0 | 1.0 | 1.5 | 1.3 |
Maleček Tomáš | 1 | 0 | 1 | 0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 |
Lysov Fedor | 3 | 0 | 3 | 0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 |
Lunhul Vladislav | 2 | 1 | 1 | 0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 |
Lejčko Jan | 2 | 1 | 1 | 0 | 1.3 | 2.8 | 2.0 |
Kuncl Michal | 1 | 1 | 0 | 0 | 1.5 | 1.0 | 1.3 |
Kult Michal | 1 | 1 | 0 | 0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 |
Kuděj David | 1 | 0 | 1 | 0 | 2.0 | 1.0 | 1.5 |
Kubeš Michal | 3 | 2 | 1 | 0 | 1.0 | 1.2 | 1.1 |
Krob Vlastimil | 1 | 1 | 0 | 0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 |
Križanová Johana | 2 | 0 | 2 | 0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 |
Krejsa Vojtěch | 3 | 1 | 2 | 0 | 1.2 | 1.2 | 1.2 |
Krejčiřík Jiří | 3 | 0 | 3 | 0 | 1.0 | 1.2 | 1.1 |
Kraina Tomáš | 5 | 5 | 0 | 0 | 1.6 | 1.0 | 1.3 |
Kozel Martin | 4 | 0 | 4 | 0 | 1.3 | 1.1 | 1.2 |
Kovačovič Matej | 1 | 1 | 0 | 0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 |
Kočovský Dominik | 2 | 0 | 2 | 0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 |
Kočárník Vojta | 3 | 0 | 3 | 0 | 1.2 | 1.0 | 1.1 |
Kocián Michal | 1 | 1 | 0 | 0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 |
Koc Ondřej | 2 | 2 | 0 | 0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 |
Klapetek René | 1 | 1 | 0 | 0 | 1.5 | 1.0 | 1.3 |
Kesler Vladimír | 5 | 2 | 3 | 0 | 1.1 | 1.0 | 1.1 |
Karwowska Klaudia | 1 | 0 | 1 | 0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 |
Karafiát Kamil | 2 | 2 | 0 | 0 | 1.0 | 1.5 | 1.3 |
Karabínová Natálie | 1 | 1 | 0 | 0 | 2.0 | 2.5 | 2.3 |
Kalabza Lukáš | 2 | 2 | 0 | 0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 |
Josefus Ondřej | 3 | 0 | 3 | 0 | 1.5 | 2.0 | 1.8 |
Jon Miloslav | 3 | 0 | 3 | 0 | 1.2 | 1.2 | 1.2 |
Jodl Jiří | 2 | 2 | 0 | 0 | 1.0 | 1.3 | 1.1 |
Jindřichová Simona | 2 | 1 | 1 | 0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 |
Jeřáb Jan | 1 | 1 | 0 | 0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 |
Jelínek Jan | 2 | 0 | 2 | 0 | 1.5 | 1.0 | 1.3 |
Janovský Filip | 1 | 1 | 0 | 0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 |
Jakubík Petr | 3 | 3 | 0 | 0 | 1.2 | 1.5 | 1.3 |
Chodura Ondřej | 1 | 1 | 0 | 0 | 2.5 | 1.0 | 1.8 |
Hynková Klára | 2 | 0 | 2 | 0 | 1.5 | 1.3 | 1.4 |
Hušek Daniel | 1 | 0 | 1 | 0 | 1.0 | 4.0 | 2.5 |
Hudec Filip | 1 | 0 | 1 | 0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 |
Horník Michal | 2 | 2 | 0 | 0 | 1.5 | 1.0 | 1.3 |
Holubek Tomáš | 2 | 2 | 0 | 0 | 1.0 | 1.3 | 1.1 |
Holaň Dominik | 4 | 2 | 2 | 0 | 1.3 | 1.4 | 1.3 |
Hendrych Jan | 2 | 2 | 0 | 0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 |
Hejnic Jan | 2 | 0 | 2 | 0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 |
Havlíček Petr | 1 | 1 | 0 | 0 | 1.0 | 1.5 | 1.3 |
Eisner Petr | 1 | 1 | 0 | 0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 |
Dostal Vojtěch | 2 | 1 | 1 | 0 | 1.5 | 1.0 | 1.3 |
Čížek Daniel | 1 | 0 | 1 | 0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 |
Bukovský Michal | 1 | 1 | 0 | 0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 |
Bubeníčková Michaela | 1 | 0 | 1 | 0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 |
Bráblík Jan | 1 | 1 | 0 | 0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 |
Bočková Lenka | 6 | 0 | 6 | 0 | 1.6 | 1.0 | 1.3 |
Bešina Marek | 2 | 2 | 0 | 0 | 1.3 | 1.3 | 1.3 |
Barták Matěj | 1 | 1 | 0 | 0 | 1.5 | 1.0 | 1.3 |
Balog Lukáš | 2 | 2 | 0 | 0 | 1.5 | 1.3 | 1.4 |
Baďura Ota | 3 | 0 | 3 | 0 | 1.0 | 1.2 | 1.1 |
Anton Karel | 4 | 4 | 0 | 0 | 1.6 | 1.0 | 1.3 |
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař | N | MIN | AVG | MAX | o |
---|---|---|---|---|---|
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data. |
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře