Žákovská liga
Základní informace
Kategorie
mladší žáci U14
Sezona
2020/21
Zápasy
fáze | kolo | číslo | domácí / hosté | datum a čas | místo | rozhodčí | Komisař | skore | čtvrtiny | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Skupina C | 1. kolo | 114 |
Sokol Pražský
BK Brandýs nad Labem
|
Bude upřesněno
- |
Sokol pražský |
|
Preview | |||
Skupina C | 1. kolo | 115 |
Slavoj BK Litoměřice
BA 2006´Roudnice nad Labem
|
Bude upřesněno
- |
Hala 6. ZŠ |
|
Preview | |||
Skupina C | 1. kolo | 113 |
TJ Sokol Kbely
Sokol Vyšehrad
|
29. 9. 2020
18:45 |
ZŠ Albrechtická |
Jakub Petrák Miloslav Jon |
88
13
|
21
6
46
10
65
13 |
Review | |
Skupina C | 2. kolo | 116 |
Válečníci Děčín
BA 2006´Roudnice nad Labem
|
Bude upřesněno
- |
ARMEX Sportcentrum |
|
Preview | |||
Skupina C | 2. kolo | 118 |
Sokol Vyšehrad
BK Brandýs nad Labem
|
19. 9. 2020
13:00 |
Sokolovna Vyšehrad |
Lukáš Kalabza Anna Vagnerova |
24
124
|
8
33
12
71
18
98 |
Review | |
Skupina C | 2. kolo | 117 |
TJ Sokol Kbely
Sokol Pražský
|
19. 9. 2020
18:00 |
ZŠ Albrechtická |
Jaroslav Pazourek Jan Hejnic |
15
107
|
2
32
6
58
9
78 |
Review | |
Skupina C | 3. kolo | 119 |
Válečníci Děčín
Slavoj BK Litoměřice
|
20. 9. 2020
09:00 |
ARMEX Sportcentrum |
Pavel Matys Simona Jindřichová |
145
13
|
41
0
79
3
116
3 |
Review | |
Skupina C | 3. kolo | 120 |
TJ Sokol Kbely
BK Brandýs nad Labem
|
20. 9. 2020
09:00 |
ZŠ Albrechtická |
Štěpán Pokorný Jan Hejnic |
28
104
|
9
31
13
61
22
89 |
Review | |
Skupina C | 3. kolo | 121 |
Sokol Vyšehrad
Sokol Pražský
|
20. 9. 2020
16:30 |
Sokolovna Vyšehrad |
Lukáš Kalabza Barbora Schambergerová |
9
143
|
3
23
3
70
3
105 |
Review | |
Skupina C | 4. kolo | 124 |
Válečníci Děčín
Sokol Vyšehrad
|
Bude upřesněno
- |
ARMEX Sportcentrum |
|
Preview | |||
Skupina C | 4. kolo | 122 |
Slavoj BK Litoměřice
Sokol Pražský
|
3. 10. 2020
10:00 |
Hala 6. ZŠ |
Petr Eisner Daniel Hušek |
17
123
|
9
31
13
61
17
96 |
Review | |
Skupina C | 4. kolo | 123 |
BA 2006´Roudnice nad Labem
BK Brandýs nad Labem
|
3. 10. 2020
11:30 |
BK Real |
Michal Bukovský Lucie Moravcová |
15
177
|
0
43
5
86
12
137 |
Review | |
Skupina C | 5. kolo | 126 |
BA 2006´Roudnice nad Labem
Sokol Pražský
|
4. 10. 2020
10:00 |
BK Real |
Vlastimil Krob Tomáš Morávek |
7
198
|
0
45
3
102
3
158 |
Review | |
Skupina C | 5. kolo | 125 |
Slavoj BK Litoměřice
BK Brandýs nad Labem
|
4. 10. 2020
14:00 |
Hala 6. ZŠ |
Pavel Šenk Vojtěch Šmíd |
23
91
|
6
24
8
45
18
56 |
Review | |
Skupina C | 5. kolo | 127 |
Válečníci Děčín
TJ Sokol Kbely
|
4. 10. 2020
15:00 |
ARMEX Sportcentrum |
Jaroslav Poživil Vojta Kočárník |
115
19
|
29
3
62
9
92
13 |
Review | |
Skupina C | 6. kolo | 128 |
TJ Sokol Kbely
Slavoj BK Litoměřice
|
Bude upřesněno
- |
ZŠ Albrechtická |
|
Preview | |||
Skupina C | 6. kolo | 129 |
Sokol Vyšehrad
BA 2006´Roudnice nad Labem
|
Bude upřesněno
- |
Sokolovna Vyšehrad |
|
Preview | |||
Skupina C | 6. kolo | 130 |
BK Brandýs nad Labem
Válečníci Děčín
|
Bude upřesněno
- |
ZŠ Na Výsluní |
|
Preview | |||
Skupina C | 7. kolo | 131 |
TJ Sokol Kbely
BA 2006´Roudnice nad Labem
|
Bude upřesněno
- |
ZŠ Albrechtická |
|
Preview | |||
Skupina C | 7. kolo | 132 |
Sokol Vyšehrad
Slavoj BK Litoměřice
|
Bude upřesněno
- |
Sokolovna Vyšehrad |
|
Preview | |||
Skupina C | 7. kolo | 133 |
Sokol Pražský
Válečníci Děčín
|
Bude upřesněno
- |
Sokol pražský |
|
Preview | |||
Skupina C | 8. kolo | 134 |
Sokol Vyšehrad
TJ Sokol Kbely
|
Bude upřesněno
- |
Sokolovna Vyšehrad |
|
Preview | |||
Skupina C | 8. kolo | 135 |
BK Brandýs nad Labem
Sokol Pražský
|
Bude upřesněno
- |
ZŠ Na Výsluní |
|
Preview | |||
Skupina C | 8. kolo | 136 |
BA 2006´Roudnice nad Labem
Slavoj BK Litoměřice
|
28. 9. 2020
10:00 |
BK Real |
Ondřej Svejkovský Miloslav Jon |
34
96
|
11
24
19
44
25
64 |
Review | |
Skupina C | 9. kolo | 137 |
Slavoj BK Litoměřice
Válečníci Děčín
|
Bude upřesněno
- |
Hala 6. ZŠ |
|
Preview | |||
Skupina C | 9. kolo | 138 |
BK Brandýs nad Labem
TJ Sokol Kbely
|
Bude upřesněno
- |
ZŠ Na Výsluní |
|
Preview | |||
Skupina C | 9. kolo | 139 |
Sokol Pražský
Sokol Vyšehrad
|
Bude upřesněno
- |
Sokol pražský |
|
Preview | |||
Skupina C | 10. kolo | 140 |
BA 2006´Roudnice nad Labem
Válečníci Děčín
|
Bude upřesněno
- |
BK Real |
|
Preview | |||
Skupina C | 10. kolo | 141 |
Sokol Pražský
TJ Sokol Kbely
|
Bude upřesněno
- |
Sokol pražský |
|
Preview | |||
Skupina C | 10. kolo | 142 |
BK Brandýs nad Labem
Sokol Vyšehrad
|
Bude upřesněno
- |
ZŠ Na Výsluní |
|
Preview | |||
Skupina C | 11. kolo | 143 |
BK Brandýs nad Labem
Slavoj BK Litoměřice
|
Bude upřesněno
- |
ZŠ Na Výsluní |
|
Preview | |||
Skupina C | 11. kolo | 144 |
Sokol Pražský
BA 2006´Roudnice nad Labem
|
Bude upřesněno
- |
Sokol pražský |
|
Preview | |||
Skupina C | 11. kolo | 145 |
TJ Sokol Kbely
Válečníci Děčín
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
Skupina C | 12. kolo | 146 |
Sokol Pražský
Slavoj BK Litoměřice
|
Bude upřesněno
- |
Sokol pražský |
|
Preview | |||
Skupina C | 12. kolo | 147 |
BK Brandýs nad Labem
BA 2006´Roudnice nad Labem
|
Bude upřesněno
- |
ZŠ Na Výsluní |
|
Preview | |||
Skupina C | 12. kolo | 148 |
Sokol Vyšehrad
Válečníci Děčín
|
Bude upřesněno
- |
Sokolovna Vyšehrad |
|
Preview | |||
Skupina C | 13. kolo | 149 |
BA 2006´Roudnice nad Labem
TJ Sokol Kbely
|
Bude upřesněno
- |
BK Real |
|
Preview | |||
Skupina C | 13. kolo | 150 |
Slavoj BK Litoměřice
Sokol Vyšehrad
|
Bude upřesněno
- |
Hala 6. ZŠ |
|
Preview | |||
Skupina C | 13. kolo | 151 |
Válečníci Děčín
Sokol Pražský
|
Bude upřesněno
- |
ARMEX Sportcentrum |
|
Preview | |||
Skupina C | 14. kolo | 152 |
Slavoj BK Litoměřice
TJ Sokol Kbely
|
Bude upřesněno
- |
Hala 6. ZŠ |
|
Preview | |||
Skupina C | 14. kolo | 153 |
BA 2006´Roudnice nad Labem
Sokol Vyšehrad
|
Bude upřesněno
- |
BK Real |
|
Preview | |||
Skupina C | 14. kolo | 154 |
Válečníci Děčín
BK Brandýs nad Labem
|
Bude upřesněno
- |
ARMEX Sportcentrum |
|
Preview |
Tabulky
pořadí | tým | z | v | p | vstřeleno | obdrženo | B | posledních 5 zápasů |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Sokol Pražský | 4 | 4 | 0 | 571 | 48 | 8 | |
2. | BK Brandýs n. L. | 4 | 4 | 0 | 496 | 90 | 8 | |
3. | TJ Sokol Kbely | 4 | 1 | 3 | 150 | 339 | 5 | |
4. | Sj. BK Litoměřice | 4 | 1 | 3 | 149 | 393 | 5 | |
5. | Válečníci Děčín | 2 | 2 | 0 | 260 | 32 | 4 | |
6. | Sokol Vyšehrad | 3 | 0 | 3 | 46 | 355 | 3 | |
7. | BA 2006´ Roudnice n.L. | 3 | 0 | 3 | 56 | 471 | 3 |
Data nejsou momentálně dostupná.
Data nejsou momentálně dostupná.
Tým | Z | 2B | 3B | TH | TH % | F- |
---|---|---|---|---|---|---|
BK Klatovy | 4 | 27.0 | 2.0 | 11.3 /28.1 | 40.2 | 13.8 |
Jižní Supi | 5 | 30.6 | 1.4 | 8.2 /23.2 | 35.3 | 23.8 |
Sokol Písek Sršni B | 4 | 10.5 | 0.3 | 3.0 /10.0 | 30.0 | 18.3 |
Lokomotiva Plzeň | 3 | 33.0 | 2.0 | 8.7 /21.7 | 40.0 | 20.3 |
BK Teplice | 5 | 14.8 | 0.2 | 10.0 /23.6 | 42.4 | 11.0 |
Tygři Praha | 5 | 40.6 | 2.6 | 8.2 /16.4 | 50.0 | 19.8 |
BA Sparta Praha | 4 | 25.8 | 3.8 | 8.0 /18.5 | 43.2 | 19.5 |
BK Levharti Chomutov | 5 | 17.4 | 0.8 | 7.2 /22.0 | 32.7 | 21.0 |
Sluneta Ústí n. L. | 5 | 20.6 | 1.2 | 7.6 /17.2 | 44.2 | 19.0 |
BK Kladno | 5 | 30.2 | 1.6 | 7.4 /15.2 | 48.7 | 18.0 |
Sokol Vyšehrad | 3 | 6.7 | 0.0 | 2.0 /10.3 | 19.4 | 15.0 |
BK Brandýs n. L. | 4 | 58.5 | 0.5 | 5.5 /13.0 | 42.3 | 12.5 |
TJ Sokol Kbely | 4 | 17.3 | 0.0 | 3.0 /13.8 | 21.8 | 18.3 |
Sokol Pražský | 4 | 65.5 | 2.0 | 5.8 /16.6 | 34.8 | 15.3 |
Královští Sokoli | 4 | 30.0 | 0.3 | 7.8 /18.1 | 43.1 | 17.0 |
BK Pelhřimov | 5 | 18.0 | 0.8 | 7.6 /14.8 | 51.4 | 14.4 |
BK VIVIDBOOKS Pardubice | 4 | 49.0 | 3.5 | 9.5 /13.5 | 70.4 | 13.3 |
BC Vysočina | 5 | 21.8 | 1.2 | 7.4 /19.0 | 38.9 | 15.8 |
Basketbal TJ Svitavy | 4 | 18.3 | 1.8 | 8.3 /26.3 | 31.4 | 20.8 |
BA Nymburk | 3 | 32.3 | 0.3 | 9.7 /27.4 | 35.4 | 24.3 |
Slavia Kroměříž | 3 | 15.7 | 1.0 | 2.7 /10.4 | 25.8 | 17.3 |
Tygři Brno | 4 | 43.3 | 0.8 | 14.0 /31.0 | 45.2 | 16.8 |
Jiskra Kyjov | 3 | 16.0 | 1.0 | 12.0 /30.0 | 40.0 | 18.0 |
SAM Brno | 4 | 33.0 | 1.5 | 14.0 /26.3 | 53.3 | 18.5 |
BCM Orli Prostějov | 2 | 20.5 | 0.0 | 6.5 /17.5 | 37.1 | 15.0 |
FASTAV Zlín | 4 | 23.0 | 0.5 | 8.5 /18.8 | 45.3 | 19.8 |
TJ Start Havířov | 5 | 12.6 | 0.6 | 6.2 /16.2 | 38.3 | 14.6 |
BK Snakes Ostrava B | 5 | 26.2 | 0.4 | 7.4 /23.4 | 31.6 | 17.8 |
Basketpoint Frýdek-Místek | 5 | 17.4 | 1.6 | 5.2 /14.0 | 37.1 | 23.8 |
BK Snakes Ostrava | 5 | 53.8 | 3.0 | 10.6 /30.2 | 35.1 | 18.8 |
NH Ostrava | 5 | 49.6 | 3.2 | 12.4 /21.4 | 57.9 | 17.6 |
BC Nový Jičín | 5 | 16.6 | 1.0 | 6.6 /18.0 | 36.7 | 21.0 |
BK Opava | 5 | 33.4 | 0.2 | 11.0 /27.4 | 40.1 | 19.8 |
SKUP-BCM Olomouc | 5 | 28.2 | 0.6 | 16.2 /35.2 | 46.0 | 17.0 |
Sokol Písek | 3 | 46.3 | 5.0 | 7.3 /14.0 | 52.4 | 16.3 |
BK Jiskra Domažlice | 4 | 17.8 | 0.3 | 6.3 /23.1 | 27.2 | 16.5 |
USK Praha | 5 | 35.2 | 2.6 | 9.8 /22.2 | 44.1 | 18.6 |
Válečníci Děčín | 2 | 60.5 | 0.0 | 9.0 /26.5 | 34.0 | 18.5 |
Sj. BK Litoměřice | 4 | 16.3 | 0.3 | 4.0 /16.8 | 23.9 | 14.8 |
Basket Poděbrady | 3 | 21.7 | 3.3 | 6.3 /16.6 | 38.0 | 19.0 |
BK Mohelnice | 4 | 44.5 | 4.3 | 10.3 /22.6 | 45.6 | 0.0 |
Medvědi Tábor | 3 | 17.0 | 0.3 | 5.0 /12.7 | 39.5 | 17.3 |
BA Tygři Louny | 4 | 11.5 | 1.0 | 4.5 /15.5 | 29.0 | 18.8 |
BA 2006´ Roudnice n.L. | 3 | 5.7 | 1.0 | 4.3 /8.6 | 50.0 | 5.7 |
BK Beroun | 2 | 26.0 | 1.5 | 11.0 /28.0 | 39.3 | 7.5 |
Rozhodčí | Z | 1. | 2. | 3. | D | H | C |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Zavřel Maxmilian | 5 | 0 | 5 | 0 | 1.0 | 1.4 | 1.2 |
Zatloukal Ondřej | 2 | 2 | 0 | 0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 |
Vyhlídal Michal | 2 | 0 | 2 | 0 | 1.5 | 1.0 | 1.3 |
Výborný Rudolf | 1 | 0 | 1 | 0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 |
Vlach Ondřej | 2 | 0 | 2 | 0 | 1.3 | 1.0 | 1.1 |
Vildová Linda | 1 | 0 | 1 | 0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 |
Veselý Ondřej | 2 | 2 | 0 | 0 | 1.5 | 1.3 | 1.4 |
Vagnerova Anna | 2 | 1 | 1 | 0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 |
Ulrych Lukáš | 1 | 1 | 0 | 0 | 1.5 | 1.0 | 1.3 |
Trmač Vladislav | 2 | 0 | 2 | 0 | 1.0 | 2.0 | 1.5 |
Theodor Pavel | 1 | 1 | 0 | 0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 |
Štancl Dominik | 1 | 1 | 0 | 0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 |
Špaček Jan | 2 | 2 | 0 | 0 | 1.0 | 2.0 | 1.5 |
Šmíd Vojtěch | 1 | 0 | 1 | 0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 |
Šenk Pavel | 2 | 2 | 0 | 0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 |
Ščurek Vojtěch | 3 | 3 | 0 | 0 | 1.2 | 1.0 | 1.1 |
Syrovátka František | 1 | 1 | 0 | 0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 |
Svejkovský Ondřej | 1 | 1 | 0 | 0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 |
Siegfried Jiří | 2 | 2 | 0 | 0 | 1.5 | 1.0 | 1.3 |
Scholze Michal | 1 | 1 | 0 | 0 | 1.0 | 1.5 | 1.3 |
Schambergerová Barbora | 1 | 0 | 1 | 0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 |
Sekáč Martin | 1 | 1 | 0 | 0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 |
Rom Daniel | 1 | 1 | 0 | 0 | 1.5 | 1.0 | 1.3 |
Renc Jan | 1 | 0 | 1 | 0 | 1.5 | 1.0 | 1.3 |
Račanský Martin | 1 | 1 | 0 | 0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 |
Přidal Matouš | 1 | 0 | 1 | 0 | 1.0 | 1.5 | 1.3 |
Průša Jan | 1 | 1 | 0 | 0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 |
Poživil Jaroslav | 1 | 1 | 0 | 0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 |
Posker Jan | 2 | 0 | 2 | 0 | 1.0 | 1.5 | 1.3 |
Pokorný Štěpán | 1 | 1 | 0 | 0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 |
Podhůrský Pavel | 2 | 0 | 2 | 0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 |
Pilch Marek | 1 | 0 | 1 | 0 | 2.0 | 1.0 | 1.5 |
Petrák Jakub | 1 | 1 | 0 | 0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 |
Pazourek Jaroslav | 1 | 1 | 0 | 0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 |
Novák Petr | 1 | 1 | 0 | 0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 |
Nevřela Tomáš | 4 | 1 | 3 | 0 | 1.3 | 1.9 | 1.6 |
Nesper Jindřich | 1 | 0 | 1 | 0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 |
Nehoda Pavel | 1 | 1 | 0 | 0 | 1.0 | 1.5 | 1.3 |
Mynarčík Petr | 1 | 1 | 0 | 0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 |
Mycak Michael | 2 | 0 | 2 | 0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 |
Musil Jan | 1 | 1 | 0 | 0 | 1.5 | 1.0 | 1.3 |
Morávek Tomáš | 1 | 0 | 1 | 0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 |
Moravcová Lucie | 1 | 0 | 1 | 0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 |
Mikulec Ivo | 1 | 0 | 1 | 0 | 2.0 | 2.5 | 2.3 |
Menšík Jan | 1 | 1 | 0 | 0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 |
Matys Pavel | 2 | 1 | 1 | 0 | 1.0 | 2.3 | 1.6 |
Mareš Roman | 1 | 0 | 1 | 0 | 1.0 | 1.5 | 1.3 |
Maleček Tomáš | 1 | 0 | 1 | 0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 |
Lysov Fedor | 3 | 0 | 3 | 0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 |
Lunhul Vladislav | 2 | 1 | 1 | 0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 |
Lejčko Jan | 2 | 1 | 1 | 0 | 1.3 | 2.8 | 2.0 |
Kuncl Michal | 1 | 1 | 0 | 0 | 1.5 | 1.0 | 1.3 |
Kult Michal | 1 | 1 | 0 | 0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 |
Kuděj David | 1 | 0 | 1 | 0 | 2.0 | 1.0 | 1.5 |
Kubeš Michal | 3 | 2 | 1 | 0 | 1.0 | 1.2 | 1.1 |
Krob Vlastimil | 1 | 1 | 0 | 0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 |
Križanová Johana | 2 | 0 | 2 | 0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 |
Krejsa Vojtěch | 3 | 1 | 2 | 0 | 1.2 | 1.2 | 1.2 |
Krejčiřík Jiří | 3 | 0 | 3 | 0 | 1.0 | 1.2 | 1.1 |
Kraina Tomáš | 5 | 5 | 0 | 0 | 1.6 | 1.0 | 1.3 |
Kozel Martin | 4 | 0 | 4 | 0 | 1.3 | 1.1 | 1.2 |
Kovačovič Matej | 1 | 1 | 0 | 0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 |
Kočovský Dominik | 2 | 0 | 2 | 0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 |
Kočárník Vojta | 3 | 0 | 3 | 0 | 1.2 | 1.0 | 1.1 |
Kocián Michal | 1 | 1 | 0 | 0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 |
Koc Ondřej | 2 | 2 | 0 | 0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 |
Klapetek René | 1 | 1 | 0 | 0 | 1.5 | 1.0 | 1.3 |
Kesler Vladimír | 5 | 2 | 3 | 0 | 1.1 | 1.0 | 1.1 |
Karwowska Klaudia | 1 | 0 | 1 | 0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 |
Karafiát Kamil | 2 | 2 | 0 | 0 | 1.0 | 1.5 | 1.3 |
Karabínová Natálie | 1 | 1 | 0 | 0 | 2.0 | 2.5 | 2.3 |
Kalabza Lukáš | 2 | 2 | 0 | 0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 |
Josefus Ondřej | 3 | 0 | 3 | 0 | 1.5 | 2.0 | 1.8 |
Jon Miloslav | 3 | 0 | 3 | 0 | 1.2 | 1.2 | 1.2 |
Jodl Jiří | 2 | 2 | 0 | 0 | 1.0 | 1.3 | 1.1 |
Jindřichová Simona | 2 | 1 | 1 | 0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 |
Jeřáb Jan | 1 | 1 | 0 | 0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 |
Jelínek Jan | 2 | 0 | 2 | 0 | 1.5 | 1.0 | 1.3 |
Janovský Filip | 1 | 1 | 0 | 0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 |
Jakubík Petr | 3 | 3 | 0 | 0 | 1.2 | 1.5 | 1.3 |
Chodura Ondřej | 1 | 1 | 0 | 0 | 2.5 | 1.0 | 1.8 |
Hynková Klára | 2 | 0 | 2 | 0 | 1.5 | 1.3 | 1.4 |
Hušek Daniel | 1 | 0 | 1 | 0 | 1.0 | 4.0 | 2.5 |
Hudec Filip | 1 | 0 | 1 | 0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 |
Horník Michal | 2 | 2 | 0 | 0 | 1.5 | 1.0 | 1.3 |
Holubek Tomáš | 2 | 2 | 0 | 0 | 1.0 | 1.3 | 1.1 |
Holaň Dominik | 4 | 2 | 2 | 0 | 1.3 | 1.4 | 1.3 |
Hendrych Jan | 2 | 2 | 0 | 0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 |
Hejnic Jan | 2 | 0 | 2 | 0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 |
Havlíček Petr | 1 | 1 | 0 | 0 | 1.0 | 1.5 | 1.3 |
Eisner Petr | 1 | 1 | 0 | 0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 |
Dostal Vojtěch | 2 | 1 | 1 | 0 | 1.5 | 1.0 | 1.3 |
Čížek Daniel | 1 | 0 | 1 | 0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 |
Bukovský Michal | 1 | 1 | 0 | 0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 |
Bubeníčková Michaela | 1 | 0 | 1 | 0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 |
Bráblík Jan | 1 | 1 | 0 | 0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 |
Bočková Lenka | 6 | 0 | 6 | 0 | 1.6 | 1.0 | 1.3 |
Bešina Marek | 2 | 2 | 0 | 0 | 1.3 | 1.3 | 1.3 |
Barták Matěj | 1 | 1 | 0 | 0 | 1.5 | 1.0 | 1.3 |
Balog Lukáš | 2 | 2 | 0 | 0 | 1.5 | 1.3 | 1.4 |
Baďura Ota | 3 | 0 | 3 | 0 | 1.0 | 1.2 | 1.1 |
Anton Karel | 4 | 4 | 0 | 0 | 1.6 | 1.0 | 1.3 |
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař | N | MIN | AVG | MAX | o |
---|---|---|---|---|---|
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data. |
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře