Nadregionální liga

Základní informace

Kategorie
starší žákyně U15
Sezona
2020/21

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Skupina E 1. kolo 211
SBŠ Ostrava B
SK Panter Javorník
Bude upřesněno
-
Hala Sportovního Gymnázia
Preview
Skupina E 1. kolo 212
TJ Lokomotiva Krnov
Basket Valmez
12. 9. 2020
11:00
Hala TJ Lokomotiva
61
35
15
11
35
21
48
25
Review
Skupina E 1. kolo 213
SK Bruntál
STRABAG Zlín
12. 9. 2020
11:00
Sportovní hala Bruntál Kateřina Jedličková
Vojtěch Jurník
65
54
13
11
33
26
47
40
Review
Skupina E 2. kolo 214
Basket Ostrava B
SK Panter Javorník
Bude upřesněno
-
Trojhalí
Preview
Skupina E 2. kolo 215
TJ Lokomotiva Krnov
STRABAG Zlín
13. 9. 2020
11:00
Hala TJ Lokomotiva Jakub Kremser
Ondřej Chodura
73
57
21
15
44
24
60
40
Review
Skupina E 2. kolo 216
SK Bruntál
Basket Valmez
13. 9. 2020
11:00
Sportovní hala Bruntál Kateřina Jedličková
Vojtěch Jurník
70
30
19
3
38
7
59
17
Review
Skupina E 3. kolo 217
STRABAG Zlín
SBŠ Ostrava B
26. 9. 2020
16:00
Městská SH Zelené Břetislav Kraváček
Petr Nedbálek
60
40
15
12
32
19
47
28
Review
Skupina E 3. kolo 218
Basket Valmez
Basket Ostrava B
26. 9. 2020
16:00
SPŠSt Valašské Meziříčí Marek Slovák
Michal Slovák
107
21
37
4
58
12
77
12
Review
Skupina E 3. kolo 219
SK Panter Javorník
TJ Lokomotiva Krnov
26. 9. 2020
-
Sportovní hala ZŠ Zdeněk Latík
Jakub Válek
Preview
Skupina E 4. kolo 220
SBŠ Ostrava B
Basket Valmez
27. 9. 2020
10:30
Hala Sportovního Gymnázia Matouš Přidal
Jan Hrabec
26
65
7
21
12
39
17
49
Review
Skupina E 4. kolo 221
STRABAG Zlín
Basket Ostrava B
27. 9. 2020
10:00
Městská SH Zelené Linda Vildová
Břetislav Kraváček
102
15
20
4
49
5
81
6
Review
Skupina E 4. kolo 222
SK Panter Javorník
SK Bruntál
27. 9. 2020
-
Sportovní hala ZŠ Vojtěch Jurník
Preview
Skupina E 5. kolo 223
SBŠ Ostrava B
SK Bruntál
10. 10. 2020
10:30
Hala Sportovního Gymnázia Dominik Holaň
Jan Hrabec
52
45
21
10
27
21
41
33
Review
Skupina E 5. kolo 224
TJ Lokomotiva Krnov
Basket Ostrava B
10. 10. 2020
17:30
Hala TJ Lokomotiva
80
31
18
5
42
11
60
25
Review
Skupina E 5. kolo 225
Basket Valmez
SK Panter Javorník
10. 10. 2020
-
SPŠSt Valašské Meziříčí
Preview
Skupina E 6. kolo 226
SBŠ Ostrava B
TJ Lokomotiva Krnov
11. 10. 2020
15:00
Hala Sportovního Gymnázia Dominik Holaň
Jan Hrabec
27
45
6
15
12
23
18
30
Review
Skupina E 6. kolo 227
SK Bruntál
Basket Ostrava B
11. 10. 2020
12:30
Sportovní hala Bruntál
106
35
31
10
57
19
82
29
Review
Skupina E 6. kolo 228
STRABAG Zlín
SK Panter Javorník
11. 10. 2020
-
Městská SH Zelené
Preview
Skupina E 7. kolo 229
SBŠ Ostrava B
Basket Ostrava B
Bude upřesněno
-
Hala Sportovního Gymnázia
Preview
Skupina E 7. kolo 230
TJ Lokomotiva Krnov
SK Bruntál
Bude upřesněno
-
Hala TJ Lokomotiva
Preview
Skupina E 7. kolo 231
Basket Valmez
STRABAG Zlín
Bude upřesněno
-
SPŠSt Valašské Meziříčí
Preview
Skupina E 8. kolo 232
Basket Ostrava B
SBŠ Ostrava B
Bude upřesněno
-
Trojhalí
Preview
Skupina E 8. kolo 233
SK Bruntál
TJ Lokomotiva Krnov
Bude upřesněno
-
Sportovní hala Bruntál
Preview
Skupina E 8. kolo 234
STRABAG Zlín
Basket Valmez
Bude upřesněno
-
Městská SH Zelené
Preview
Skupina E 9. kolo 235
SK Panter Javorník
SBŠ Ostrava B
Bude upřesněno
-
Sportovní hala ZŠ
Preview
Skupina E 9. kolo 236
Basket Valmez
TJ Lokomotiva Krnov
Bude upřesněno
-
SPŠSt Valašské Meziříčí
Preview
Skupina E 9. kolo 237
STRABAG Zlín
SK Bruntál
Bude upřesněno
-
Městská SH Zelené
Preview
Skupina E 10. kolo 238
SK Panter Javorník
Basket Ostrava B
Bude upřesněno
-
Sportovní hala ZŠ
Preview
Skupina E 10. kolo 239
Basket Valmez
SK Bruntál
Bude upřesněno
-
SPŠSt Valašské Meziříčí
Preview
Skupina E 10. kolo 240
STRABAG Zlín
TJ Lokomotiva Krnov
Bude upřesněno
-
Městská SH Zelené
Preview
Skupina E 11. kolo 241
SBŠ Ostrava B
STRABAG Zlín
Bude upřesněno
-
Hala Sportovního Gymnázia
Preview
Skupina E 11. kolo 242
Basket Ostrava B
Basket Valmez
Bude upřesněno
-
Trojhalí
Preview
Skupina E 11. kolo 243
TJ Lokomotiva Krnov
SK Panter Javorník
Bude upřesněno
-
Hala TJ Lokomotiva
Preview
Skupina E 12. kolo 244
Basket Valmez
SBŠ Ostrava B
Bude upřesněno
-
SPŠSt Valašské Meziříčí
Preview
Skupina E 12. kolo 245
Basket Ostrava B
STRABAG Zlín
Bude upřesněno
-
Trojhalí
Preview
Skupina E 12. kolo 246
SK Bruntál
SK Panter Javorník
Bude upřesněno
-
Sportovní hala Bruntál
Preview
Skupina E 13. kolo 247
SK Bruntál
SBŠ Ostrava B
Bude upřesněno
-
Sportovní hala Bruntál
Preview
Skupina E 13. kolo 248
Basket Ostrava B
TJ Lokomotiva Krnov
Bude upřesněno
-
Trojhalí
Preview
Skupina E 13. kolo 249
SK Panter Javorník
Basket Valmez
Bude upřesněno
-
Sportovní hala ZŠ
Preview
Skupina E 14. kolo 250
TJ Lokomotiva Krnov
SBŠ Ostrava B
Bude upřesněno
-
Hala TJ Lokomotiva
Preview
Skupina E 14. kolo 251
Basket Ostrava B
SK Bruntál
Bude upřesněno
-
Trojhalí
Preview
Skupina E 14. kolo 252
SK Panter Javorník
STRABAG Zlín
Bude upřesněno
-
Sportovní hala ZŠ
Preview
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
Eva Bartoňková STRABAG Zlín 15 4 1.0 18.0 5.3 2.3 0.8/0.8 0.0* 1.8
Marika Rýdlová BC Benešov 15 8 1.0 8.1 3.3 0.1 1.3/2.6 47.6 1.0
Marie Staňková BK Levhartice Chomutov 15 7 1.0 9.0 3.9 0.1 0.9/1.4 0.0* 2.3
Klára Seidlová BC Benešov B 15 4 1.0 15.5 6.0 0.0 3.5/5.3 66.7 2.3
Ladislava Hasilová Jiskra Kyjov 15 4 1.0 11.5 4.3 0.0 3.0/6.3 48.0 2.0
Bohdana Metyšová BK Studánka Pardubic 13 4 1.0 10.5 5.0 0.0 0.5/1.5 0.0* 1.0
Vendula Hrdličková SKB Česká Třebová 15 3 1.0 12.3 5.3 0.0 1.7/4.7 35.7 1.7
Nela Chlebíková Bruntál 15 3 1.0 12.3 5.0 0.3 1.3/2.3 57.1 1.7
Elena Milotová Junior U13G 13 3 1.0 11.7 5.7 0.0 0.3/1.3 0.0* 1.3
Barbora Veselá BK Sojky Pelhřimov 15 2 1.0 16.0 8.0 0.0 0.0/1.0 0.0* 3.0
Natálie Topolová Kral-JuniorU12G(mix) 12 2 1.0 16.0 6.0 1.0 1.0/2.0 50.0 0.0
Amélie Vopičková Tatran Kraslice 15 5 1.0 6.2 2.0 0.2 1.6/4.0 40.0 3.0
Zuzana Baštová USK Praha B 15 5 1.0 5.2 2.4 0.0 0.4/1.6 0.0* 3.0
Anna Kloboučková BK Teplice 16 2 1.0 12.5 6.0 0.0 0.5/2.5 20.0 1.5
Anna Hálová AŠMBU13G(ms) 13 2 1.0 11.0 5.5 0.0 0.0/1.5 0.0* 2.5
Tereza Vtípilová KP Brno 15 4 1.0 4.3 1.5 0.3 0.5/1.5 0.0* 2.5
Eliška Zdobinská ŠSK Příb U12G 13 2 1.0 8.0 4.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.5
Kristýna Lacinová Vlčice Žďár 15 1 1.0 16.0 7.0 0.0 2.0/4.0 50.0 4.0
Michaela Červená TJ Sokol Toužim 16 3 1.0 5.0 2.0 0.3 0.0/0.0 0.0* 1.7
Tereza Hrstková Basket Valmez 14 2 1.0 7.0 3.5 0.0 0.0/1.0 0.0* 0.0
Tereza Herišerová Válečnice Děčín 15 2 1.0 6.5 2.5 0.0 1.5/2.0 75.0 1.0
Barbora Jiroušková Basket Říčany 15 1 1.0 12.0 4.0 0.0 4.0/4.0 100.0 0.0
Klára Lepší Slavoj BK Litoměřice 14 4 1.0 2.5 1.3 0.0 0.0/2.0 0.0 1.3
Klára Přindová Kol U15 14 4 1.0 2.5 0.8 0.0 1.0/4.0 25.0 3.8
Estella Faltysová ADFORS Basket Litomy 12 2 1.0 5.0 2.5 0.0 0.0/1.0 0.0* 0.0
Ivana Zaňáková BK Strakonice 15 2 1.0 4.5 1.5 0.0 1.5/4.0 37.5 0.0
Tereza Džurdženíková BA Tygřice Louny 14 1 1.0 8.0 3.0 0.0 2.0/3.0 66.7 3.0
Dominika Spurná OSK Olomouc 15 2 1.0 3.5 1.0 0.0 1.5/2.0 75.0 1.0
Eva Holainová Basket Ostrava 15 5 1.0 0.8 0.4 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.2
Kateřina Kleinová BenU13G 13 2 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.5
Karolína Krolopová BCM Sokolov 13 2 1.0 2.0 0.5 0.0 1.0/4.0 25.0 1.5
Eliška Perglová TJ Sokol Kladno 15 1 1.0 3.0 1.0 0.0 1.0/4.0 25.0 3.0
Anežka Černá BKj. Kralupy n.V. 15 3 1.0 0.7 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Jana Kosová Tigers Č. Budějovice 15 2 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 3.5
Lucie Štruplová Pří U15 15 2 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vendula Tillová Panter Javorník 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Karolína Krátká Basket Ostrava B 15 2 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tereza Traspeová Pastelka MB 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
S Tereza Mandátová Jeseník 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Barbora Kryštofová Basketbal Dubňany 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Karolína Buršíková Sokol Lanžhot 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adéla Náplavová Lokomotiva Krnov 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Amálie Moricová SBŠ Ostrava B 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Soňa Dufková Basketbal Dubňany 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Zuzana Lajžnerová Lokomotiva Liberec 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michaela Krejčová Sojky Pelhřimov d. 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Aneta Bafiová Slovan Varnsdorf 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lucie Najmanová Basket Severočesko 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petra Fidranská BA Tygřice Louny 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jolana Jánová ADFORS Basket Litomy 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adéla Vetenglová TJ Sokol Kraslice (m 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vanda Ospalá KP Brno B 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adéla Kubínková Sokol Toužim 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Karolína Siváková BK Vlčata Žďár 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Amálie Březinová USK Praha 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ema Kadlecová KP Brno B 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Barbara Urbánková SBŠ Ostrava 15 3 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.7
Johana Mašíčková Biž. Jablonec n. N. 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Simona Vokšická BK TJ Spartak DDM Uherský Brod 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ema Nevrlá BK Žabiny Brno C 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ema Flegelová BKDěč U17G 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kateřina Šimonová AŠ Mladá Boleslav 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Číslo Hráč Tým Věk B 2B 3B TH F-
Eva Bartoňková STRABAG Zlín 15 48 12 8 4 6
Marika Rýdlová BC Benešov 15 38 16 2 6 6
Marie Staňková BK Levhartice Chomutov 15 63 30 3 9 12
Klára Seidlová BC Benešov B 15 24 10 0 5 5
Ladislava Hasilová Jiskra Kyjov 15
Bohdana Metyšová BK Studánka Pardubic 13 13 6 0 1 3
Vendula Hrdličková SKB Česká Třebová 15
Nela Chlebíková Bruntál 15 28 10 2 4 2
Elena Milotová Junior U13G 13
Barbora Veselá BK Sojky Pelhřimov 15 20 10 0 0 3
Natálie Topolová Kral-JuniorU12G(mix) 12
Amélie Vopičková Tatran Kraslice 15
Zuzana Baštová USK Praha B 15 14 6 0 2 10
Anna Kloboučková BK Teplice 16 18 9 0 1 2
Anna Hálová AŠMBU13G(ms) 13
Tereza Vtípilová KP Brno 15
Eliška Zdobinská ŠSK Příb U12G 13 4 1 0 2 1
Kristýna Lacinová Vlčice Žďár 15 32 14 0 4 8
Michaela Červená TJ Sokol Toužim 16 7 3 1 0 2
Tereza Hrstková Basket Valmez 14 10 5 0 0 0
Tereza Herišerová Válečnice Děčín 15
Barbora Jiroušková Basket Říčany 15 6 3 0 4 2
Klára Lepší Slavoj BK Litoměřice 14 6 3 0 0 4
Klára Přindová Kol U15 14 5 2 0 2 4
Estella Faltysová ADFORS Basket Litomy 12
Ivana Zaňáková BK Strakonice 15
Tereza Džurdženíková BA Tygřice Louny 14 16 6 0 4 6
Dominika Spurná OSK Olomouc 15 11 5 0 3 4
Eva Holainová Basket Ostrava 15
Kateřina Kleinová BenU13G 13 0 0 0 0 2
Karolína Krolopová BCM Sokolov 13 2 1 0 0 0
Eliška Perglová TJ Sokol Kladno 15 6 2 0 2 6
Anežka Černá BKj. Kralupy n.V. 15
Jana Kosová Tigers Č. Budějovice 15 2 1 0 0 5
Lucie Štruplová Pří U15 15 0 0 0 0 0
Vendula Tillová Panter Javorník 15
Karolína Krátká Basket Ostrava B 15 0 0 0 0 0
Tereza Traspeová Pastelka MB 15
S Tereza Mandátová Jeseník 13
Barbora Kryštofová Basketbal Dubňany 12
Karolína Buršíková Sokol Lanžhot 15
Adéla Náplavová Lokomotiva Krnov 15
Amálie Moricová SBŠ Ostrava B 15
Soňa Dufková Basketbal Dubňany 15
Zuzana Lajžnerová Lokomotiva Liberec 14
Michaela Krejčová Sojky Pelhřimov d. 13 8 4 0 0 0
Aneta Bafiová Slovan Varnsdorf 14
Lucie Najmanová Basket Severočesko 15
Petra Fidranská BA Tygřice Louny 13 3 1 0 1 5
Jolana Jánová ADFORS Basket Litomy 14
Adéla Vetenglová TJ Sokol Kraslice (m 13 10 5 0 0 2
Vanda Ospalá KP Brno B 14
Adéla Kubínková Sokol Toužim 12 0 0 0 0 1
Karolína Siváková BK Vlčata Žďár 13
Amálie Březinová USK Praha 13
Ema Kadlecová KP Brno B 15 0 0 0 0 1
Barbara Urbánková SBŠ Ostrava 15 33 15 0 3 0
Johana Mašíčková Biž. Jablonec n. N. 14
Simona Vokšická BK TJ Spartak DDM Uherský Brod 15
Ema Nevrlá BK Žabiny Brno C 15
Ema Flegelová BKDěč U17G 16
Kateřina Šimonová AŠ Mladá Boleslav 15
Tým Z 2B 3B TH TH % DO DC AS M+ M- F+ F-
3 35.3 1.3 7.7 /13.7 56.1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 13.3
3 15.7 1.7 7.3 /17.3 42.3 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 14.3
4 18.8 0.3 13.8 /36.6 37.7 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 20.8
5 21.8 0.4 9.4 /27.0 34.8 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 22.6
4 31.0 0.3 12.0 /29.3 41.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 15.5
4 19.5 0.0 8.3 /14.6 56.9 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 17.3
4 46.8 0.3 9.0 /20.5 43.9 22.0 32.5 54.5 6.5 38.5 24.5 14.0 18.0
4 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
4 19.8 0.0 4.0 /7.0 57.1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 6.3
2 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
4 25.0 1.8 9.0 /19.8 45.6 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 7.5
2 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
0 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
4 27.5 0.5 8.3 /20.3 40.7 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 12.5
4 27.0 2.8 6.0 /12.3 49.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 11.8
4 15.0 1.0 3.3 /3.3 100.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
4 26.5 0.3 5.5 /13.5 40.7 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 12.5
4 9.3 0.5 5.5 /17.3 31.9 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 15.0
5 21.2 0.2 6.0 /15.4 39.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 12.2
4 33.0 1.5 8.3 /23.3 35.5 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 20.0
3 21.3 1.3 5.0 /10.3 48.4 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 10.3
4 33.8 0.3 10.3 /23.8 43.2 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 12.0
2 8.0 0.5 4.5 /12.0 37.5 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 11.5
4 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
5 25.8 0.0 8.2 /27.8 29.5 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 17.6
5 17.4 0.0 2.2 /7.0 31.4 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 15.0
0 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
2 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
4 13.5 2.0 3.8 /9.8 38.5 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 5.5
4 26.0 1.0 7.5 /20.3 37.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 14.0
2 14.0 0.0 7.5 /16.0 46.9 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 11.5
2 30.5 0.5 7.0 /19.5 35.9 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 11.0
2 56.0 0.0 1.0 /6.5 15.4 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 26.0
1 19.0 1.0 7.0 /15.0 46.7 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 17.0
2 17.5 0.0 4.5 /11.5 39.1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 12.0