Nadregionální liga
Základní informace
Kategorie
starší žákyně U15
Sezona
2020/21
Zápasy
fáze | kolo | číslo | domácí / hosté | datum a čas | místo | rozhodčí | Komisař | skore | čtvrtiny | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Skupina A | 1. kolo | 85 |
BC Benešov B
BC Benešov
|
Bude upřesněno
- |
SH Benešov |
|
Preview | |||
Skupina A | 1. kolo | 86 |
Tigers Basketball České Budějovice
BK Sojky Pelhřimov
|
Bude upřesněno
- |
SH ZŠ Kubatova |
|
Preview | |||
Skupina A | 1. kolo | 87 |
USK Praha B
ŠSK při 3.ZŠ Příbram
|
Bude upřesněno
- |
SH Královka |
|
Preview | |||
Skupina A | 2. kolo | 88 |
BC Benešov B
BC Kolín
|
12. 9. 2020
09:00 |
SH Benešov |
Petr Buršík Fedor Lysov |
72
35
|
6
5
33
16
56
27 |
Review | |
Skupina A | 2. kolo | 89 |
Tigers Basketball České Budějovice
USK Praha B
|
12. 9. 2020
15:00 |
SH ZŠ Kubatova |
Josef Opava Martin Šlehofer |
57
67
|
15
21
32
35
46
58 |
Review | |
Skupina A | 2. kolo | 90 |
BK Sojky Pelhřimov
ŠSK při 3.ZŠ Příbram
|
12. 9. 2020
17:00 |
SH Pelhřimov |
Miloslav Dytrych Bohumír Fučík |
126
37
|
22
10
58
20
92
26 |
Review | |
Skupina A | 3. kolo | 91 |
BC Benešov
BC Kolín
|
13. 9. 2020
10:00 |
SH Benešov |
Fedor Lysov Jáchym Povolný |
81
50
|
14
12
35
27
58
37 |
Review | |
Skupina A | 3. kolo | 92 |
Tigers Basketball České Budějovice
ŠSK při 3.ZŠ Příbram
|
13. 9. 2020
10:00 |
SH ZŠ Kubatova |
Josef Opava Martin Šlehofer |
71
58
|
15
13
32
27
54
45 |
Review | |
Skupina A | 3. kolo | 93 |
BK Sojky Pelhřimov
USK Praha B
|
13. 9. 2020
10:00 |
SH Pelhřimov |
Miloslav Dytrych Bohumír Fučík |
100
44
|
20
16
60
28
80
36 |
Review | |
Skupina A | 4. kolo | 96 |
BC Benešov
BK Sojky Pelhřimov
|
Bude upřesněno
- |
SH Benešov |
|
Preview | |||
Skupina A | 4. kolo | 94 |
BC Kolín
USK Praha B
|
26. 9. 2020
09:00 |
SOU Spojů Kolín |
Dominik Výborný Vojtěch Podruh |
56
54
|
16
12
32
24
44
40 |
Review | |
Skupina A | 4. kolo | 95 |
BC Benešov B
Tigers Basketball České Budějovice
|
26. 9. 2020
12:00 |
SH Benešov |
Jáchym Povolný Milan Rýdl |
77
34
|
25
11
47
18
61
30 |
Review | |
Skupina A | 5. kolo | 98 |
BC Benešov B
BK Sojky Pelhřimov
|
Bude upřesněno
- |
SH Benešov |
|
Preview | |||
Skupina A | 5. kolo | 97 |
BC Kolín
ŠSK při 3.ZŠ Příbram
|
27. 9. 2020
11:00 |
SOU Spojů Kolín |
Michal Dub Jan Střítežský |
67
58
|
25
11
45
25
54
40 |
Review | |
Skupina A | 5. kolo | 99 |
BC Benešov
Tigers Basketball České Budějovice
|
27. 9. 2020
13:00 |
SH Benešov |
Petr Buršík Josef Seidl |
73
27
|
16
0
30
11
46
20 |
Review | |
Skupina A | 6. kolo | 100 |
Tigers Basketball České Budějovice
BC Kolín
|
Bude upřesněno
- |
SH ZŠ Kubatova |
Josef Opava Martin Šlehofer |
|
Preview | ||
Skupina A | 6. kolo | 102 |
ŠSK při 3.ZŠ Příbram
BC Benešov
|
10. 10. 2020
09:00 |
ZŠ Březové Hory |
Petr Buršík Josef Seidl |
55
86
|
15
23
33
48
41
67 |
Review | |
Skupina A | 6. kolo | 101 |
USK Praha B
BC Benešov B
|
10. 10. 2020
14:00 |
Hala Královka, plocha B |
Dominik Kočovský Zuzana Kotrbatá |
50
52
|
18
12
24
21
32
36
43
43 |
Review | |
Skupina A | 7. kolo | 103 |
BK Sojky Pelhřimov
BC Kolín
|
Bude upřesněno
- |
SH Pelhřimov |
Bohumír Fučík Adéla Krajcigrová |
|
Preview | ||
Skupina A | 7. kolo | 105 |
ŠSK při 3.ZŠ Příbram
BC Benešov B
|
11. 10. 2020
09:00 |
ZŠ Březové Hory |
Petr Buršík Milan Rýdl |
37
98
|
8
31
21
51
29
72 |
Review | |
Skupina A | 7. kolo | 104 |
USK Praha B
BC Benešov
|
11. 10. 2020
10:00 |
SH Královka |
Zuzana Kotrbatá Adam Križanský |
56
75
|
10
18
29
39
43
57 |
Review | |
Skupina A | 8. kolo | 106 |
BC Benešov
BC Benešov B
|
Bude upřesněno
- |
SH Benešov |
|
Preview | |||
Skupina A | 8. kolo | 107 |
BK Sojky Pelhřimov
Tigers Basketball České Budějovice
|
Bude upřesněno
- |
SH Pelhřimov |
|
Preview | |||
Skupina A | 8. kolo | 108 |
ŠSK při 3.ZŠ Příbram
USK Praha B
|
Bude upřesněno
- |
ZŠ Březové Hory |
|
Preview | |||
Skupina A | 9. kolo | 109 |
BC Kolín
BC Benešov
|
Bude upřesněno
- |
Tělocvična 1.ZŠ Kolín |
|
Preview | |||
Skupina A | 9. kolo | 110 |
ŠSK při 3.ZŠ Příbram
Tigers Basketball České Budějovice
|
Bude upřesněno
- |
ZŠ Březové Hory |
|
Preview | |||
Skupina A | 9. kolo | 111 |
USK Praha B
BK Sojky Pelhřimov
|
Bude upřesněno
- |
SH Královka |
|
Preview | |||
Skupina A | 10. kolo | 112 |
BC Kolín
BC Benešov B
|
Bude upřesněno
- |
Tělocvična 1.ZŠ Kolín |
|
Preview | |||
Skupina A | 10. kolo | 113 |
USK Praha B
Tigers Basketball České Budějovice
|
Bude upřesněno
- |
SH Královka |
|
Preview | |||
Skupina A | 10. kolo | 114 |
ŠSK při 3.ZŠ Příbram
BK Sojky Pelhřimov
|
Bude upřesněno
- |
ZŠ Březové Hory |
|
Preview | |||
Skupina A | 11. kolo | 115 |
ŠSK při 3.ZŠ Příbram
BC Kolín
|
Bude upřesněno
- |
ZŠ Březové Hory |
|
Preview | |||
Skupina A | 11. kolo | 116 |
BK Sojky Pelhřimov
BC Benešov B
|
Bude upřesněno
- |
SH Pelhřimov |
|
Preview | |||
Skupina A | 11. kolo | 117 |
Tigers Basketball České Budějovice
BC Benešov
|
Bude upřesněno
- |
SH ZŠ Kubatova |
|
Preview | |||
Skupina A | 12. kolo | 118 |
USK Praha B
BC Kolín
|
Bude upřesněno
- |
SH Královka |
|
Preview | |||
Skupina A | 12. kolo | 119 |
Tigers Basketball České Budějovice
BC Benešov B
|
Bude upřesněno
- |
SH ZŠ Kubatova |
|
Preview | |||
Skupina A | 12. kolo | 120 |
BK Sojky Pelhřimov
BC Benešov
|
Bude upřesněno
- |
SH Pelhřimov |
|
Preview | |||
Skupina A | 13. kolo | 121 |
BC Kolín
BK Sojky Pelhřimov
|
Bude upřesněno
- |
Tělocvična 1.ZŠ Kolín |
|
Preview | |||
Skupina A | 13. kolo | 122 |
BC Benešov
USK Praha B
|
Bude upřesněno
- |
SH Benešov |
|
Preview | |||
Skupina A | 13. kolo | 123 |
BC Benešov B
ŠSK při 3.ZŠ Příbram
|
Bude upřesněno
- |
SH Benešov |
|
Preview | |||
Skupina A | 14. kolo | 124 |
BC Kolín
Tigers Basketball České Budějovice
|
Bude upřesněno
- |
Tělocvična 1.ZŠ Kolín |
|
Preview | |||
Skupina A | 14. kolo | 125 |
BC Benešov B
USK Praha B
|
Bude upřesněno
- |
SH Benešov |
|
Preview | |||
Skupina A | 14. kolo | 126 |
BC Benešov
ŠSK při 3.ZŠ Příbram
|
Bude upřesněno
- |
SH Benešov |
|
Preview |
Tabulky
pořadí | tým | z | v | p | vstřeleno | obdrženo | B | posledních 5 zápasů |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | BC Benešov B | 4 | 4 | 0 | 299 | 156 | 8 | |
2. | BC Benešov | 4 | 4 | 0 | 315 | 188 | 8 | |
3. | BC Kolín | 4 | 2 | 2 | 208 | 265 | 6 | |
4. | USK Praha B | 5 | 1 | 4 | 271 | 340 | 6 | |
5. | Tigers Č. Budějovice | 4 | 1 | 3 | 189 | 275 | 5 | |
6. | Příbram | 5 | 0 | 5 | 245 | 448 | 5 | |
7. | BK Sojky Pelhřimov | 2 | 2 | 0 | 226 | 81 | 4 |
Data nejsou momentálně dostupná.
Data nejsou momentálně dostupná.
Tým | Z | 2B | 3B | TH | TH % | DÚ | DO | DC | AS | M+ | M- | F+ | F- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
BCM Sokolov | 3 | 35.3 | 1.3 | 7.7 /13.7 | 56.1 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 13.3 |
TJ Sokol Toužim | 3 | 15.7 | 1.7 | 7.3 /17.3 | 42.3 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 14.3 |
BC Kolín | 4 | 18.8 | 0.3 | 13.8 /36.6 | 37.7 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 20.8 |
USK Praha B | 5 | 21.8 | 0.4 | 9.4 /27.0 | 34.8 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 22.6 |
BC Benešov B | 4 | 31.0 | 0.3 | 12.0 /29.3 | 41.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 15.5 |
Tigers Č. Budějovice | 4 | 19.5 | 0.0 | 8.3 /14.6 | 56.9 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 17.3 |
Biž. Jablonec n. N. | 4 | 46.8 | 0.3 | 9.0 /20.5 | 43.9 | 22.0 | 32.5 | 54.5 | 6.5 | 38.5 | 24.5 | 14.0 | 18.0 |
Slovan Varnsdorf | 4 | 0.0 | 0.0 | 0.0 /0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 |
Vlčice BK Žďár n. S. | 4 | 19.8 | 0.0 | 4.0 /7.0 | 57.1 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 6.3 |
Basketbal Dubňany | 2 | 0.0 | 0.0 | 0.0 /0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 |
KP Brno B | 4 | 25.0 | 1.8 | 9.0 /19.8 | 45.6 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 7.5 |
BK TJ Spartak DDM Uherský Brod | 2 | 0.0 | 0.0 | 0.0 /0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 |
Panter Javorník | 0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 /0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 |
Lokomotiva Krnov | 4 | 27.5 | 0.5 | 8.3 /20.3 | 40.7 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 12.5 |
FASTAV Zlín | 4 | 27.0 | 2.8 | 6.0 /12.3 | 49.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 11.8 |
SBŠ Ostrava B | 4 | 15.0 | 1.0 | 3.3 /3.3 | 100.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 |
Basket Valmez | 4 | 26.5 | 0.3 | 5.5 /13.5 | 40.7 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 12.5 |
Basket Ostrava B | 4 | 9.3 | 0.5 | 5.5 /17.3 | 31.9 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 15.0 |
Příbram | 5 | 21.2 | 0.2 | 6.0 /15.4 | 39.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 12.2 |
BC Benešov | 4 | 33.0 | 1.5 | 8.3 /23.3 | 35.5 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 20.0 |
BK Teplice | 3 | 21.3 | 1.3 | 5.0 /10.3 | 48.4 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 10.3 |
Tatran Kraslice | 4 | 33.8 | 0.3 | 10.3 /23.8 | 43.2 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 12.0 |
BA Tygřice Louny | 2 | 8.0 | 0.5 | 4.5 /12.0 | 37.5 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 11.5 |
Válečnice Děčín | 4 | 0.0 | 0.0 | 0.0 /0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 |
Pastelka MB(ms) | 5 | 25.8 | 0.0 | 8.2 /27.8 | 29.5 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 17.6 |
BKj. Kralupy n.V. | 5 | 17.4 | 0.0 | 2.2 /7.0 | 31.4 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 15.0 |
Sokol Lanžhot | 0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 /0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 |
Žabiny Brno B | 2 | 0.0 | 0.0 | 0.0 /0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 |
Bruntál | 4 | 13.5 | 2.0 | 3.8 /9.8 | 38.5 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 5.5 |
Slavoj BK Litoměřice | 4 | 26.0 | 1.0 | 7.5 /20.3 | 37.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 14.0 |
Lokomotiva Liberec | 2 | 14.0 | 0.0 | 7.5 /16.0 | 46.9 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 11.5 |
ADFORS Basket Litomyšl | 2 | 30.5 | 0.5 | 7.0 /19.5 | 35.9 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 11.0 |
BK Sojky Pelhřimov | 2 | 56.0 | 0.0 | 1.0 /6.5 | 15.4 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 26.0 |
Sokol Kladno | 1 | 19.0 | 1.0 | 7.0 /15.0 | 46.7 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 17.0 |
AŠ Mladá Boleslav | 2 | 17.5 | 0.0 | 4.5 /11.5 | 39.1 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 12.0 |
Rozhodčí | Z | 1. | 2. | 3. | D | H | C |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Výborný Dominik | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | - |
Vybíral Michal | 2 | 2 | 0 | 0 | - | - | - |
Vostatková Karolína | 2 | 1 | 1 | 0 | - | - | - |
Vondráčková Sabina | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | - |
Vildová Linda | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | - |
Veselá Lucie | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | - |
Urbánek Štěpán | 2 | 0 | 2 | 0 | - | - | - |
Trmač Vladislav | 2 | 1 | 1 | 0 | - | - | - |
Šlehofer Martin | 2 | 0 | 2 | 0 | - | - | - |
Svatoš Miroslav | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | - |
Střítežský Jan | 1 | 0 | 1 | 0 | - | - | - |
Slovák Michal | 1 | 0 | 1 | 0 | - | - | - |
Slovák Marek | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | - |
Skořepa Petr | 2 | 0 | 2 | 0 | - | - | - |
Seidl Josef | 2 | 0 | 2 | 0 | - | - | - |
Rýdl Milan | 2 | 0 | 2 | 0 | - | - | - |
Přidal Matouš | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | - |
Povolný Jáchym | 2 | 1 | 1 | 0 | - | - | - |
Polák Richard | 2 | 0 | 2 | 0 | - | - | - |
Podruh Vojtěch | 1 | 0 | 1 | 0 | - | - | - |
Pavýza Jiří | 1 | 0 | 1 | 0 | - | - | - |
Opava Josef | 2 | 2 | 0 | 0 | - | - | - |
Nedbálek Petr | 1 | 0 | 1 | 0 | - | - | - |
Mareš Roman | 2 | 1 | 1 | 0 | - | - | - |
Machálek Jan | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | - |
Lysov Fedor | 2 | 1 | 1 | 0 | - | - | - |
Kubeš Michal | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | - |
Križanský Adam | 1 | 0 | 1 | 0 | - | - | - |
Kremser Jakub | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | - |
Kraváček Břetislav | 2 | 1 | 1 | 0 | - | - | - |
Kotrbatá Zuzana | 2 | 1 | 1 | 0 | - | - | - |
Koranda Vladimír | 2 | 1 | 1 | 0 | - | - | - |
Kočovský Dominik | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | - |
Kazda Petr | 1 | 0 | 1 | 0 | - | - | - |
Jurník Vojtěch | 2 | 0 | 2 | 0 | - | - | - |
Jedličková Kateřina | 2 | 2 | 0 | 0 | - | - | - |
Jansová Kristýna | 4 | 4 | 0 | 0 | - | - | - |
Janík Karel | 1 | 0 | 1 | 0 | - | - | - |
Chytil Jiří | 1 | 0 | 1 | 0 | - | - | - |
Chodura Ondřej | 1 | 0 | 1 | 0 | - | - | - |
Hušek Daniel | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | - |
Hrabec Jan | 3 | 0 | 3 | 0 | - | - | - |
Holaň Dominik | 2 | 2 | 0 | 0 | - | - | - |
Heřman Matěj | 1 | 0 | 1 | 0 | - | - | - |
Fučík Bohumír | 2 | 0 | 2 | 0 | - | - | - |
Friedl Miroslav | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | - |
Dytrych Miloslav | 2 | 2 | 0 | 0 | - | - | - |
Dub Michal | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | - |
Čabala Tadeáš | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | - |
Buršík Petr | 4 | 4 | 0 | 0 | - | - | - |
Billík Dennis | 1 | 0 | 1 | 0 | - | - | - |
Antoš Adam | 1 | 0 | 1 | 0 | - | - | - |
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař | N | MIN | AVG | MAX | o |
---|---|---|---|---|---|
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data. |
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře