Žákovská liga

Základní informace

Kategorie
starší žákyně U15
Sezona
2020/21

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Skupina B 1. kolo 57
BK Studánka Pardubice
USK Praha
Bude upřesněno
-
hala Sportovní gymnázium
Preview
Skupina B 1. kolo 58
Loko Trutnov
BSK Continental TJ Jičín
Bude upřesněno
-
3. ZŠ
Preview
Skupina B 1. kolo 59
Basket Slovanka
Sokol Nusle
Bude upřesněno
-
TJ Pankrác
Preview
Skupina B 1. kolo 60
ŠBK Parker-Hannifin Sadská
BK Brandýs nad Labem
Bude upřesněno
-
Hala ZŠ
Preview
Skupina B 2. kolo 61
BK Studánka Pardubice
ŠBK Parker-Hannifin Sadská
12. 9. 2020
16:00
tělocvična sportovní Gymnázium Petr Havlíček
Roman Mareš
38
85
9
27
22
50
28
67
Review
Skupina B 2. kolo 62
USK Praha
BK Brandýs nad Labem
12. 9. 2020
15:00
Hala Královka, plocha B Jan Jelínek
Jan Průša
58
28
16
7
26
14
42
21
Review
Skupina B 2. kolo 63
Loko Trutnov
Basket Slovanka
12. 9. 2020
14:00
3. ZŠ Jiří Šlaj
Jan Kout
64
53
17
3
29
21
48
37
Review
Skupina B 2. kolo 64
BSK Continental TJ Jičín
Sokol Nusle
12. 9. 2020
17:00
Sportovní areál Jičín - malá hala Barbora Toboláková
Pavel Matys
93
77
26
18
51
39
76
52
Review
Skupina B 3. kolo 65
BK Studánka Pardubice
BK Brandýs nad Labem
13. 9. 2020
10:00
tělocvična sportovní Gymnázium Petr Havlíček
Roman Mareš
29
95
6
24
14
46
23
74
Review
Skupina B 3. kolo 66
USK Praha
ŠBK Parker-Hannifin Sadská
13. 9. 2020
10:00
Hala Královka, plocha B Jan Jelínek
Jan Průša
58
46
17
10
28
30
48
42
Review
Skupina B 3. kolo 67
Loko Trutnov
Sokol Nusle
13. 9. 2020
14:00
3. ZŠ Jiří Šlaj
Jan Kout
71
43
18
12
33
26
54
35
Review
Skupina B 3. kolo 68
BSK Continental TJ Jičín
Basket Slovanka
13. 9. 2020
10:00
Sportovní areál Jičín - malá hala Barbora Toboláková
Pavel Matys
93
69
24
18
52
38
72
50
Review
Skupina B 4. kolo 69
ŠBK Parker-Hannifin Sadská
Basket Slovanka
26. 9. 2020
17:00
Hala ZŠ Barbora Kopecká
Michal Bakajsa
79
50
11
11
32
20
50
36
Review
Skupina B 4. kolo 70
BK Brandýs nad Labem
Sokol Nusle
Bude upřesněno
-
ZŠ Na Výsluní
Preview
Skupina B 4. kolo 71
BK Studánka Pardubice
Loko Trutnov
26. 9. 2020
13:00
SH ZŠ Studánka Barbora Toboláková
Miloslav Jon
38
93
18
13
24
42
32
71
Review
Skupina B 4. kolo 72
USK Praha
BSK Continental TJ Jičín
26. 9. 2020
15:00
Hala Královka, plocha B Pavel Matys
Fedor Lysov
59
51
21
14
34
27
43
38
Review
Skupina B 5. kolo 73
ŠBK Parker-Hannifin Sadská
Sokol Nusle
1. 10. 2020
16:45
Hala ZŠ Vladimír Slanina
Vojtěch Poláček
83
51
18
16
39
29
66
37
Review
Skupina B 5. kolo 74
BK Brandýs nad Labem
Basket Slovanka
27. 9. 2020
09:30
ZŠ Na Výsluní Barbora Kopecká
Michal Bakajsa
28
74
3
23
8
39
20
60
Review
Skupina B 5. kolo 75
BK Studánka Pardubice
BSK Continental TJ Jičín
27. 9. 2020
09:30
SH ZŠ Studánka Roman Mareš
Petr Havlíček
33
73
7
21
13
40
23
58
Review
Skupina B 5. kolo 76
USK Praha
Loko Trutnov
Bude upřesněno
-
Hala Královka, plocha B
Preview
Skupina B 6. kolo 77
Loko Trutnov
ŠBK Parker-Hannifin Sadská
10. 10. 2020
14:30
3. ZŠ Jiří Kubíček
Ondřej Vlach
58
66
14
17
19
40
37
52
Review
Skupina B 6. kolo 78
BSK Continental TJ Jičín
BK Brandýs nad Labem
10. 10. 2020
17:00
Sportovní areál Jičín - malá hala Patricie-Anna Reitzová
Martin Koudela
82
55
23
17
32
28
62
44
Review
Skupina B 6. kolo 79
Basket Slovanka
BK Studánka Pardubice
10. 10. 2020
16:00
ZŠ Hovorčovická Barbora Toboláková
Klaudia Karwowska
87
27
26
7
44
15
59
21
Review
Skupina B 6. kolo 80
Sokol Nusle
USK Praha
10. 10. 2020
12:00
TJ Sokol Nusle Barbora Kopecká
Vojtěch Šmíd
51
80
9
25
24
46
37
54
Review
Skupina B 7. kolo 81
Loko Trutnov
BK Brandýs nad Labem
11. 10. 2020
09:00
3. ZŠ Pavel Theodor
Ondřej Vlach
85
55
23
13
49
32
70
44
Review
Skupina B 7. kolo 82
BSK Continental TJ Jičín
ŠBK Parker-Hannifin Sadská
11. 10. 2020
10:00
Sportovní areál Jičín - malá hala Patricie-Anna Reitzová
Martin Koudela
66
70
23
14
37
33
53
51
Review
Skupina B 7. kolo 83
Basket Slovanka
USK Praha
11. 10. 2020
11:00
ZŠ Hovorčovická Barbora Toboláková
Klaudia Karwowska
39
77
14
21
24
43
28
56
Review
Skupina B 7. kolo 84
Sokol Nusle
BK Studánka Pardubice
11. 10. 2020
09:00
TJ Sokol Nusle Barbora Kopecká
Vojtěch Šmíd
66
39
17
12
29
23
51
32
Review
Skupina B 8. kolo 85
USK Praha
BK Studánka Pardubice
Bude upřesněno
-
SH Královka
Preview
Skupina B 8. kolo 86
BSK Continental TJ Jičín
Loko Trutnov
Bude upřesněno
-
Sportovní areál Jičín - malá hala
Preview
Skupina B 8. kolo 87
Sokol Nusle
Basket Slovanka
Bude upřesněno
-
TJ Sokol Nusle
Preview
Skupina B 8. kolo 88
BK Brandýs nad Labem
ŠBK Parker-Hannifin Sadská
Bude upřesněno
-
ZŠ Na Výsluní
Preview
Skupina B 9. kolo 89
BK Brandýs nad Labem
BK Studánka Pardubice
Bude upřesněno
-
ZŠ Na Výsluní
Preview
Skupina B 9. kolo 90
ŠBK Parker-Hannifin Sadská
USK Praha
Bude upřesněno
-
Hala ZŠ
Preview
Skupina B 9. kolo 91
Sokol Nusle
Loko Trutnov
Bude upřesněno
-
TJ Sokol Nusle
Preview
Skupina B 9. kolo 92
Basket Slovanka
BSK Continental TJ Jičín
Bude upřesněno
-
TJ Pankrác
Preview
Skupina B 10. kolo 93
ŠBK Parker-Hannifin Sadská
BK Studánka Pardubice
Bude upřesněno
-
Hala ZŠ
Preview
Skupina B 10. kolo 94
BK Brandýs nad Labem
USK Praha
Bude upřesněno
-
ZŠ Na Výsluní
Preview
Skupina B 10. kolo 95
Basket Slovanka
Loko Trutnov
Bude upřesněno
-
TJ Pankrác
Preview
Skupina B 10. kolo 96
Sokol Nusle
BSK Continental TJ Jičín
Bude upřesněno
-
TJ Sokol Nusle
Preview
Skupina B 11. kolo 97
Sokol Nusle
ŠBK Parker-Hannifin Sadská
Bude upřesněno
-
TJ Sokol Nusle
Preview
Skupina B 11. kolo 98
Basket Slovanka
BK Brandýs nad Labem
Bude upřesněno
-
TJ Pankrác
Preview
Skupina B 11. kolo 99
BSK Continental TJ Jičín
BK Studánka Pardubice
Bude upřesněno
-
Sportovní areál Jičín - malá hala
Preview
Skupina B 11. kolo 100
Loko Trutnov
USK Praha
Bude upřesněno
-
3. ZŠ
Preview
Skupina B 12. kolo 101
Basket Slovanka
ŠBK Parker-Hannifin Sadská
Bude upřesněno
-
TJ Pankrác
Preview
Skupina B 12. kolo 102
Sokol Nusle
BK Brandýs nad Labem
Bude upřesněno
-
TJ Sokol Nusle
Preview
Skupina B 12. kolo 103
Loko Trutnov
BK Studánka Pardubice
Bude upřesněno
-
3. ZŠ
Preview
Skupina B 12. kolo 104
BSK Continental TJ Jičín
USK Praha
Bude upřesněno
-
Sportovní areál Jičín - malá hala
Preview
Skupina B 13. kolo 105
BK Brandýs nad Labem
Loko Trutnov
Bude upřesněno
-
ZŠ Na Výsluní
Preview
Skupina B 13. kolo 106
ŠBK Parker-Hannifin Sadská
BSK Continental TJ Jičín
Bude upřesněno
-
Hala ZŠ
Preview
Skupina B 13. kolo 107
USK Praha
Basket Slovanka
Bude upřesněno
-
SH Královka
Preview
Skupina B 13. kolo 108
BK Studánka Pardubice
Sokol Nusle
Bude upřesněno
-
hala Sportovní gymnázium
Preview
Skupina B 14. kolo 109
ŠBK Parker-Hannifin Sadská
Loko Trutnov
Bude upřesněno
-
Hala ZŠ
Preview
Skupina B 14. kolo 110
BK Brandýs nad Labem
BSK Continental TJ Jičín
Bude upřesněno
-
ZŠ Na Výsluní
Preview
Skupina B 14. kolo 111
BK Studánka Pardubice
Basket Slovanka
Bude upřesněno
-
hala Sportovní gymnázium
Preview
Skupina B 14. kolo 112
USK Praha
Sokol Nusle
Bude upřesněno
-
SH Královka
Preview
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
1 Emilie Brzoňová BŠ Tygři Praha 15 10 1.0 13.0 4.4 1.1 0.9/1.2 0.0* 0.8
Michaela Zárubová Studánka Pardubice 14 6 1.0 14.3 6.2 0.3 1.0/2.3 42.9 2.5
Markéta Nováková K2 Prostějov 15 6 1.0 12.7 3.8 0.5 3.5/4.0 87.5 2.7
Denisa Ježková Basket Severočesko 15 5 1.0 12.2 5.6 0.0 1.0/1.8 0.0* 2.6
Julie Kleinová BK Žabiny Brno C 15 3 1.0 16.0 5.0 1.3 2.0/3.3 60.0 2.0
10 Claudie Zitová Loko Trutnov 15 5 1.0 8.2 3.4 0.2 0.8/2.0 40.0 0.6
Ema Píbilová BK Medvědi Tábor 15 3 1.0 13.3 6.3 0.0 0.7/2.0 33.3 1.3
Nikola Večeřová TJ Sokol Kladno 15 4 1.0 9.5 4.0 0.0 1.5/4.0 37.5 2.3
Kristýna Vaňková DBaK B 15 3 1.0 11.0 4.7 0.0 1.7/2.7 62.5 3.0
Amálie Štenclová HB Basket B 15 2 1.0 16.0 5.5 0.5 3.5/4.0 87.5 2.0
Sofie Kaducová Basket Ostrava 14 4 1.0 8.0 2.8 0.0 2.5/4.3 58.8 2.8
Amélie Vopičková BK Loko K. Vary 15 5 1.0 6.2 2.0 0.2 1.6/4.0 40.0 3.0
Antonie Baborovská Loko Karlovy Vary 15 4 1.0 7.5 2.8 0.5 0.5/0.8 0.0* 3.3
Tereza Nováková USK Praha B 15 8 1.0 3.3 1.4 0.0 0.5/1.1 0.0* 1.3
Monika Olečková KP Brno 15 2 1.0 12.5 4.5 1.0 0.5/4.0 12.5 3.0
Agáta Borovcová Sokol Hradec Králové "C" 15 6 1.0 4.2 1.2 0.2 1.3/2.8 47.1 0.7
Marie Staňková BK Levhartice Chomutov 15 8 1.0 2.8 1.3 0.0 0.3/0.5 0.0* 1.1
Natálie Machačová BA Sparta 14 4 1.0 5.3 2.0 0.0 1.3/2.5 50.0 1.8
Renata Šinovská Basket Ostrava 15 3 1.0 6.3 2.3 0.3 0.7/2.3 28.6 2.7
Nella Bernasová BK Strakonice 15 2 22.0 8.0 2.0 1.0 / 3.0 1.0/1.0 0.0* 3.5
Eliška Salaková HB Basket 14 3 1.0 5.3 2.3 0.0 0.7/0.7 0.0* 0.7
Anna Alešová BK Brandýs n. L. 14 4 1.0 3.8 1.5 0.3 0.0/0.3 0.0* 1.8
Kateřina Hlušičková BA Sparta B 15 4 1.0 3.8 1.8 0.0 0.3/1.8 0.0* 2.0
Barbora Čechová BS Český Brod 15 3 1.0 4.7 1.7 0.3 0.3/0.7 0.0* 2.7
Alžběta Brzoňová Tygři Praha "B" 15 2 1.0 5.0 2.5 0.0 0.0/1.0 0.0* 2.0
Adéla Linhartová USK Praha 15 2 22.5 4.5 2.0 0.0 / 1.0 0.5/1.0 0.0* 2.0
Eliška Čechová Vlčice Žďár 15 2 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/0.5 0.0* 4.5
Anna Tóthová Sokol Nusle 15 5 1.0 1.6 0.6 0.0 0.4/1.2 0.0* 1.4
9 Marika Rýdlová Basket Slovanka 15 4 1.0 1.5 0.8 0.0 0.0/0.5 0.0* 0.5
Kamila Martínková BK Brandýs n.L. 15 1 1.0 6.0 1.0 1.0 1.0/6.0 16.7 0.0
Alžběta Križanová BKHAV 15 2 1.0 2.5 1.0 0.0 0.5/1.0 0.0* 1.0
Vendula Čiklová KP Brno B 15 3 1.0 1.3 0.3 0.0 0.7/2.0 33.3 2.3
Valérie Strnadová ŠBK P-H Sadská 13 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
Kateřina Kloudová Levhartice Chomutov 15 4 7.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kateřina Ebertová Slovan Litoměřice 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
13 Johana Hnízdilová K2 Prostějov 15 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Sabina Jochmanová Renocar Podolí 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Stella Vodvárková Sokol H. Králové 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Táňa Kořínková OSK Olomouc 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
24 Žaneta Sirotková Basket Slovanka 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Barbara Urbánková SBŠ Ostrava 15 2 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Anežka Doležalová Studánka Pardubice 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Barbora Struhárová Klatovy U15 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Anna Davidová BK Strakonice 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Bára Mikulášková BK Lipník n.B. 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ela Nenadálová USK Praha 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jana Bělicová BK Havířov 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Anna Horká ŠBK P-H Sadská 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vanda Ospalá KP Brno 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Číslo Hráč Tým Věk B 2B 3B TH F-
1 Emilie Brzoňová BŠ Tygři Praha 15 38 12 4 4 4
Michaela Zárubová Studánka Pardubice 14 17 8 1 3 3
Markéta Nováková K2 Prostějov 15 44 16 2 26 6
Denisa Ježková Basket Severočesko 15 38 16 0 6 8
Julie Kleinová BK Žabiny Brno C 15 57 21 6 9 9
10 Claudie Zitová Loko Trutnov 15 40 16 2 4 2
Ema Píbilová BK Medvědi Tábor 15 4 1 0 2 0
Nikola Večeřová TJ Sokol Kladno 15 14 7 0 2 5
Kristýna Vaňková DBaK B 15 48 24 0 15 12
Amálie Štenclová HB Basket B 15 32 16 2 8 8
Sofie Kaducová Basket Ostrava 14 9 4 0 5 5
Amélie Vopičková BK Loko K. Vary 15 11 4 1 3 5
Antonie Baborovská Loko Karlovy Vary 15 18 9 1 3 5
Tereza Nováková USK Praha B 15 18 8 0 6 8
Monika Olečková KP Brno 15 70 26 6 20 6
Agáta Borovcová Sokol Hradec Králové "C" 15 21 3 0 15 9
Marie Staňková BK Levhartice Chomutov 15 6 3 0 1 3
Natálie Machačová BA Sparta 14 12 4 0 4 4
Renata Šinovská Basket Ostrava 15 13 5 1 4 3
Nella Bernasová BK Strakonice 15 29 11 1 7 0
Eliška Salaková HB Basket 14 8 4 0 2 1
Anna Alešová BK Brandýs n. L. 14 6 3 1 0 3
Kateřina Hlušičková BA Sparta B 15 12 6 0 4 3
Barbora Čechová BS Český Brod 15 42 14 6 2 6
Alžběta Brzoňová Tygři Praha "B" 15
Adéla Linhartová USK Praha 15 19 8 1 3 5
Eliška Čechová Vlčice Žďár 15 6 2 0 2 4
Anna Tóthová Sokol Nusle 15 14 6 0 2 4
9 Marika Rýdlová Basket Slovanka 15 4 2 0 0 2
Kamila Martínková BK Brandýs n.L. 15 17 5 0 7 4
Alžběta Križanová BKHAV 15 3 1 0 1 2
Vendula Čiklová KP Brno B 15 4 2 0 1 4
Valérie Strnadová ŠBK P-H Sadská 13 2 1 0 0 2
Kateřina Kloudová Levhartice Chomutov 15 18 9 0 2 4
Kateřina Ebertová Slovan Litoměřice 15 11 5 1 1 4
13 Johana Hnízdilová K2 Prostějov 15 27 11 1 5 3
Sabina Jochmanová Renocar Podolí 15 6 2 2 0 3
Stella Vodvárková Sokol H. Králové 15
Táňa Kořínková OSK Olomouc 15
24 Žaneta Sirotková Basket Slovanka 15 9 3 1 0 1
Barbara Urbánková SBŠ Ostrava 15 0 0 0 0 2
Anežka Doležalová Studánka Pardubice 15 2 1 0 1 3
Barbora Struhárová Klatovy U15 15
Anna Davidová BK Strakonice 14
Bára Mikulášková BK Lipník n.B. 15 3 1 0 1 0
Ela Nenadálová USK Praha 13 4 1 0 2 0
Jana Bělicová BK Havířov 15 9 3 1 4 4
Anna Horká ŠBK P-H Sadská 15 7 3 0 1 0
Vanda Ospalá KP Brno 14
Tým Z 2B 3B TH TH % F-
4 23.0 0.5 13.8 /31.3 44.0 18.8
5 35.6 0.2 8.4 /19.2 43.8 20.2
5 17.0 2.4 12.8 /26.4 48.5 15.8
6 32.3 3.0 6.2 /16.9 36.6 17.5
5 28.0 1.0 5.6 /18.2 30.8 16.2
5 19.8 1.0 7.2 /15.6 46.2 23.2
6 13.5 1.0 4.0 /11.0 36.4 15.8
5 29.2 1.0 12.8 /22.4 57.1 11.6
5 27.4 0.6 9.8 /21.0 46.7 17.8
6 27.5 2.2 14.8 /26.5 56.0 17.5
6 31.0 0.5 8.0 /17.8 44.9 19.0
6 24.7 2.5 5.2 /17.7 29.2 16.2
4 26.3 2.8 9.8 /16.3 60.0 17.8
4 18.0 3.0 10.3 /23.8 43.2 18.8
5 17.2 4.2 8.8 /17.0 51.8 11.4
6 18.0 2.0 8.0 /17.0 47.1 11.5
4 20.0 0.8 9.3 /20.3 45.7 12.3
4 24.5 2.3 13.3 /26.8 49.5 16.3
2 20.0 0.5 6.0 /14.0 42.9 20.5
5 18.6 1.4 9.6 /18.2 52.7 14.8
4 38.8 4.5 12.3 /23.1 53.3 24.3
5 18.2 3.6 10.4 /20.8 50.0 16.8
3 29.0 2.0 10.0 /21.3 46.9 21.7
2 27.5 1.0 15.5 /30.0 51.7 0.0