Nadregionální liga

Základní informace

Kategorie
kadetky U17
Sezona
2020/21

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Skupina E 1. kolo 227
SK Bruntál
SBŠ Ostrava B
19. 9. 2020
-
Tělocvična SOŠ Bruntál
Preview
Skupina E 1. kolo 85
BK Příbor
BK Frýdek-Místek
19. 9. 2020
09:00
tělocvična Masarykova gymnázia Michal Slovák
Miroslav Slovák
43
91
14
25
26
50
33
69
Review
Skupina E 1. kolo 86
Basket Ostrava B
Gepardi Rožnov p/R
20. 9. 2020
12:00
Trojhalí Petr Novák
René Klapetek
77
54
24
10
41
24
55
37
Review
Skupina E 2. kolo 228
Gepardi Rožnov p/R
SBŠ Ostrava B
3. 10. 2020
12:30
SEZŠ Rožnov p/R Jan Posker
54
72
14
16
33
36
40
48
Review
Skupina E 2. kolo 87
BK Frýdek-Místek
Basket Ostrava B
3. 10. 2020
17:00
SH SPŠ Frýdek Místek Filip Hudec
Matouš Přidal
52
77
19
14
30
41
39
63
Review
Skupina E 2. kolo 88
SK Bruntál
BK Příbor
3. 10. 2020
10:00
Sportovní hala Bruntál Kateřina Jedličková
Nikol Kuspišová
101
29
21
11
42
19
75
23
Review
Skupina E 3. kolo 229
SBŠ Ostrava B
BK Příbor
Bude upřesněno
-
Preview
Skupina E 3. kolo 89
Basket Ostrava B
SK Bruntál
Bude upřesněno
-
Trojhalí
Preview
Skupina E 3. kolo 90
Gepardi Rožnov p/R
BK Frýdek-Místek
Bude upřesněno
-
SEZŠ Rožnov p/R
Preview
Skupina E 4. kolo 230
BK Frýdek-Místek
SBŠ Ostrava B
Bude upřesněno
-
Preview
Skupina E 4. kolo 91
SK Bruntál
Gepardi Rožnov p/R
Bude upřesněno
-
hala TJ Slavoj
Preview
Skupina E 4. kolo 92
BK Příbor
Basket Ostrava B
Bude upřesněno
-
tělocvična Masarykova gymnázia
Preview
Skupina E 5. kolo 231
SBŠ Ostrava B
Basket Ostrava B
Bude upřesněno
-
Preview
Skupina E 5. kolo 93
Gepardi Rožnov p/R
BK Příbor
Bude upřesněno
-
SEZŠ Rožnov p/R
Preview
Skupina E 5. kolo 94
BK Frýdek-Místek
SK Bruntál
Bude upřesněno
-
SH SPŠ Frýdek Místek
Preview
Skupina E 6. kolo 232
SBŠ Ostrava B
SK Bruntál
Bude upřesněno
-
Preview
Skupina E 6. kolo 95
BK Frýdek-Místek
BK Příbor
Bude upřesněno
-
SH SPŠ Frýdek Místek
Preview
Skupina E 6. kolo 96
Gepardi Rožnov p/R
Basket Ostrava B
Bude upřesněno
-
SEZŠ Rožnov p/R
Preview
Skupina E 7. kolo 233
SBŠ Ostrava B
Gepardi Rožnov p/R
Bude upřesněno
-
Preview
Skupina E 7. kolo 97
Basket Ostrava B
BK Frýdek-Místek
Bude upřesněno
-
Trojhalí
Preview
Skupina E 7. kolo 98
BK Příbor
SK Bruntál
Bude upřesněno
-
tělocvična Masarykova gymnázia
Preview
Skupina E 8. kolo 234
BK Příbor
SBŠ Ostrava B
Bude upřesněno
-
Preview
Skupina E 8. kolo 99
SK Bruntál
Basket Ostrava B
Bude upřesněno
-
hala TJ Slavoj
Preview
Skupina E 8. kolo 100
BK Frýdek-Místek
Gepardi Rožnov p/R
Bude upřesněno
-
SH SPŠ Frýdek Místek
Preview
Skupina E 9. kolo 101
Gepardi Rožnov p/R
SK Bruntál
Bude upřesněno
-
SEZŠ Rožnov p/R
Preview
Skupina E 9. kolo 102
Basket Ostrava B
BK Příbor
Bude upřesněno
-
Trojhalí
Preview
Skupina E 10. kolo 103
BK Příbor
Gepardi Rožnov p/R
Bude upřesněno
-
tělocvična Masarykova gymnázia
Preview
Skupina E 10. kolo 104
SK Bruntál
BK Frýdek-Místek
Bude upřesněno
-
hala TJ Slavoj
Preview

Tabulky

pořadí tým z v p vstřeleno obdrženo B posledních 5 zápasů
1. Basket Ostrava B 2 2 0 154 106 4
2. BK Frýdek-Místek 2 1 1 143 120 3
3. SK Bruntál 1 1 0 101 29 2
4. SBŠ Ostrava B 1 1 0 72 54 2
5. Gepardi Rožnov p/R 2 0 2 108 149 2
6. BK Příbor 2 0 2 72 192 2
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
Veronika Hrdličková SKB Česká Třebová 17 3 1.0 16.3 6.3 0.3 2.7/4.3 61.5 1.0
Anna Vintrová Sokol Hradec Králové "C" 16 3 1.0 16.0 7.3 0.0 1.3/2.7 50.0 0.3
Barbora Keliarová TJ Třebíč 17 2 1.0 21.5 10.0 0.0 1.5/5.5 27.3 1.0
Kateřina Křemenová HB Basket B 16 4 1.0 9.0 2.8 0.8 1.3/3.0 41.7 2.0
Eliška Mátlová KP Brno B 17 5 1.0 5.6 2.2 0.4 0.0/1.0 0.0* 1.6
Karolína Jiráková BK M. Lázně 16 4 1.0 6.8 2.5 0.0 1.8/3.0 58.3 2.5
Tereza Husáková Sokol H. Počernice 16 3 1.0 7.0 3.3 0.0 0.3/0.7 0.0* 1.7
Tereza Malá BC Slaný 17 2 1.0 10.0 4.0 0.5 0.5/1.0 0.0* 0.0
Anna Zrůstová Medvědi Tábor 17 2 1.0 9.0 1.0 2.0 1.0/2.0 50.0 1.0
Kateřina Klukanová Vlčice Žďár 18 2 1.0 8.0 2.5 1.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
Karolína Čechová Basket Říčany 17 1 1.0 14.0 6.0 0.0 2.0/4.0 50.0 0.0
Vanesa Randulová Basket Ostrava B 17 4 1.0 3.0 1.3 0.0 0.5/1.0 0.0* 1.8
Adéla Dlouhá ASK Lovosice 17 2 1.0 6.0 2.0 0.0 2.0/3.0 66.7 2.0
Karolína Pešková SKB Tišnov 17 2 1.0 5.0 1.5 0.0 2.0/3.5 57.1 2.0
Eliška Hupačová DBaK B 17 2 1.0 5.0 2.0 0.0 1.0/1.5 0.0* 1.0
Monika Bilová Gepardi Rožnov p/R 16 2 1.0 5.0 1.5 0.0 2.0/2.5 80.0 1.5
Alžběta Brzoňová Tygři Praha "B" 15 2 1.0 5.0 2.5 0.0 0.0/1.0 0.0* 2.0
Gabriela Válková BK Frýdek-Místek 16 1 1.0 7.0 2.0 1.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
Natálie Křížová Baník Most 16 1 1.0 6.0 3.0 0.0 0.0/2.0 0.0 0.0
7 Klára Vašinová BŠ Tygři Praha 17 1 1.0 6.0 3.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 4.0
Markéta Vrabcová Basket Valmez 17 1 1.0 5.0 2.0 0.0 1.0/2.0 50.0 0.0
Adéla Kočí Levhartice Chomutov 16 6 3.8 0.7 0.3 0.0 0.0/0.3 0.0* 0.3
Tereza Hýlová Porg Basket 16 1 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
Petra Havlínová HB Basket B 16 2 1.0 2.0 0.0 0.5 0.5/1.0 0.0* 1.5
Johanka Kindermannová BCSla 17 4 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.8
Veronika Vejrostová TJ Šumperk 15 2 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/1.0 0.0* 2.5
Barbora Rychecká BC Vysočina 16 2 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
Tereza Gregarová SKB Č. Třeb. 15 4 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.8
24 Erika Kostelníková BK Příbor 16 2 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/2.0 0.0 1.0
Lucie Oravcová SK Bruntál 17 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Michaela Kynclová SBŠ Ostrava 17 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Monika Sedláková BK Blansko 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Barbora Sedláková BK Blansko 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Anežka Najmanová BS Český Brod 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Klára Brodová OSK Olomouc 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Julie Kleinová BK Žabiny Brno C 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kristýna Zábojová BK Blansko 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Agáta Pecková Basket Říčany 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tereza Zlámalová Přerov 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Nela Harabišová SK Bruntál 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Nikol Wavrová SBŠ Ostrava B 17 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Eva Bartoňková STRABAG Zlín 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Stefanie Reichlová Renocar Podolí 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Šárka Bláhová Tygřice Louny 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kateřina Hájková BK Lipník n.B. 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Emma Horáková Basket Slovanka B 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Veronika Grundová Tygřice Louny 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tereza Trávníčková KP Brno 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vendula Pechová BC Vysočina 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Číslo Hráč Tým Věk B 2B 3B TH F-
Veronika Hrdličková SKB Česká Třebová 17 42 16 0 10 0
Anna Vintrová Sokol Hradec Králové "C" 16 44 20 0 4 2
Barbora Keliarová TJ Třebíč 17 16 7 0 2 3
Kateřina Křemenová HB Basket B 16 15 6 1 0 4
Eliška Mátlová KP Brno B 17
Karolína Jiráková BK M. Lázně 16 42 15 0 12 9
Tereza Husáková Sokol H. Počernice 16 10 5 0 1 3
Tereza Malá BC Slaný 17 10 5 1 1 0
Anna Zrůstová Medvědi Tábor 17 18 2 4 2 4
Kateřina Klukanová Vlčice Žďár 18 10 3 2 0 4
Karolína Čechová Basket Říčany 17
Vanesa Randulová Basket Ostrava B 17 16 6 0 4 2
Adéla Dlouhá ASK Lovosice 17 7 3 0 3 3
Karolína Pešková SKB Tišnov 17 16 6 0 4 6
Eliška Hupačová DBaK B 17 8 3 0 2 1
Monika Bilová Gepardi Rožnov p/R 16 5 2 0 3 3
Alžběta Brzoňová Tygři Praha "B" 15 8 4 0 0 3
Gabriela Válková BK Frýdek-Místek 16 7 2 1 0 2
Natálie Křížová Baník Most 16 6 3 0 0 0
7 Klára Vašinová BŠ Tygři Praha 17
Markéta Vrabcová Basket Valmez 17 5 2 0 1 0
Adéla Kočí Levhartice Chomutov 16 28 12 0 4 4
Tereza Hýlová Porg Basket 16 7 3 1 0 2
Petra Havlínová HB Basket B 16 11 3 0 5 3
Johanka Kindermannová BCSla 17 26 12 0 4 4
Veronika Vejrostová TJ Šumperk 15 4 2 0 0 5
Barbora Rychecká BC Vysočina 16 8 4 0 0 2
Tereza Gregarová SKB Č. Třeb. 15 6 3 0 1 3
24 Erika Kostelníková BK Příbor 16 2 1 0 0 1
Lucie Oravcová SK Bruntál 17 2 1 0 0 1
Michaela Kynclová SBŠ Ostrava 17
Monika Sedláková BK Blansko 16
Barbora Sedláková BK Blansko 13
Anežka Najmanová BS Český Brod 17
Klára Brodová OSK Olomouc 16
Julie Kleinová BK Žabiny Brno C 15
Kristýna Zábojová BK Blansko 17
Agáta Pecková Basket Říčany 17
Tereza Zlámalová Přerov 17
Nela Harabišová SK Bruntál 17
Nikol Wavrová SBŠ Ostrava B 17
Eva Bartoňková STRABAG Zlín 15
Stefanie Reichlová Renocar Podolí 18
Šárka Bláhová Tygřice Louny 17
Kateřina Hájková BK Lipník n.B. 16
Emma Horáková Basket Slovanka B 17
Veronika Grundová Tygřice Louny 16
Tereza Trávníčková KP Brno 16
Vendula Pechová BC Vysočina 14 2 1 0 1 0
Tým Z 2B 3B TH TH % F-
3 37.3 0.7 8.3 /16.0 52.1 15.0
3 21.3 1.3 7.3 /18.3 40.0 9.3
3 19.3 3.0 8.3 /16.0 52.1 12.0
3 32.3 2.0 6.0 /13.7 43.9 18.0
2 13.0 3.5 8.5 /14.5 58.6 11.5
2 20.0 2.0 3.5 /7.5 46.7 12.5
2 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
2 25.0 1.0 2.5 /12.5 20.0 17.0
2 12.0 2.0 6.0 /20.0 30.0 13.0
2 19.5 0.5 5.0 /8.5 58.8 8.5
3 21.0 0.7 9.3 /18.0 51.9 17.7
2 28.0 1.0 3.0 /8.0 37.5 24.0
0 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
2 31.5 1.5 9.5 /15.0 63.3 14.5
2 23.0 0.5 6.5 /18.5 35.1 14.0
2 20.0 0.5 5.5 /11.0 50.0 12.5
1 45.0 2.0 5.0 /9.0 55.6 11.0
2 38.5 5.5 2.0 /9.0 22.2 13.5
2 14.0 0.0 7.0 /14.0 50.0 11.5
2 28.0 1.0 10.5 /15.0 70.0 15.5
2 21.0 1.0 9.0 /14.0 64.3 9.5
1 29.0 0.0 5.0 /7.0 71.4 15.0
2 18.5 1.0 12.5 /29.5 42.4 10.5
1 22.0 1.0 9.0 /20.0 45.0 13.0
1 21.0 1.0 18.0 /37.0 48.6 20.0
1 43.0 3.0 6.0 /19.0 31.6 15.0
1 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
1 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0