Nadregionální liga
Základní informace
Kategorie
kadetky U17
Sezona
2020/21
Zápasy
fáze | kolo | číslo | domácí / hosté | datum a čas | místo | rozhodčí | Komisař | skore | čtvrtiny | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Skupina A | 1. kolo | 185 |
Tygři Praha B
BC Slaný
|
Bude upřesněno
- |
Sportovní hala Jeneč |
|
Preview | |||
Skupina A | 1. kolo | 186 |
DBaK B
BK Mariánské Lázně
|
Bude upřesněno
- |
Tělocvična 25. ZŠ |
|
Preview | |||
Skupina A | 1. kolo | 187 |
BK Baník Most
BA Tygřice Louny
|
Bude upřesněno
- |
Sportovní hala Most - malá hala |
|
Preview | |||
Skupina A | 2. kolo | 188 |
ASK Lovosice
BK Baník Most
|
3. 10. 2020
09:00 |
Hala U Přívozu |
Vladimír Kesler Adam Pistora |
34
101
|
15
28
20
48
28
69 |
Review | |
Skupina A | 2. kolo | 189 |
Tygři Praha B
DBaK B
|
3. 10. 2020
12:00 |
Sportovní hala Jeneč |
Jan Jeřáb Jakub Vampola |
103
38
|
30
8
58
18
82
32 |
Review | |
Skupina A | 2. kolo | 190 |
BC Slaný
BK Mariánské Lázně
|
3. 10. 2020
16:00 |
Víceúčelová sportovní hala |
Josef Matějček Lukáš Paukner |
60
52
|
16
20
23
26
50
33 |
Review | |
Skupina A | 3. kolo | 191 |
ASK Lovosice
BA Tygřice Louny
|
4. 10. 2020
09:00 |
Hala U Přívozu |
Ondřej Asztalos Adam Pistora |
60
58
|
12
17
26
26
45
42 |
Review | |
Skupina A | 3. kolo | 193 |
BC Slaný
DBaK B
|
4. 10. 2020
12:00 |
Víceúčelová sportovní hala |
Josef Matějček Lukáš Paukner |
79
32
|
22
7
42
18
66
20 |
Review | |
Skupina A | 3. kolo | 192 |
Tygři Praha B
BK Mariánské Lázně
|
4. 10. 2020
13:00 |
Sportovní hala Jeneč |
Jan Jeřáb Jakub Vampola |
88
56
|
20
11
46
28
60
42 |
Review | |
Skupina A | 4. kolo | 194 |
BK Baník Most
DBaK B
|
Bude upřesněno
- |
Sportovní hala Most - malá hala |
|
Preview | |||
Skupina A | 4. kolo | 195 |
BA Tygřice Louny
BK Mariánské Lázně
|
Bude upřesněno
- |
Hala ZŠ Přemyslovců |
|
Preview | |||
Skupina A | 4. kolo | 196 |
ASK Lovosice
Tygři Praha B
|
Bude upřesněno
- |
Hala U Přívozu |
|
Preview | |||
Skupina A | 5. kolo | 197 |
BK Baník Most
BK Mariánské Lázně
|
Bude upřesněno
- |
Sportovní hala Most - malá hala |
|
Preview | |||
Skupina A | 5. kolo | 198 |
BA Tygřice Louny
DBaK B
|
Bude upřesněno
- |
Hala ZŠ Přemyslovců |
|
Preview | |||
Skupina A | 5. kolo | 199 |
ASK Lovosice
BC Slaný
|
Bude upřesněno
- |
Hala U Přívozu |
|
Preview | |||
Skupina A | 6. kolo | 200 |
Tygři Praha B
BK Baník Most
|
Bude upřesněno
- |
Sportovní hala Jeneč |
|
Preview | |||
Skupina A | 6. kolo | 201 |
BC Slaný
BA Tygřice Louny
|
Bude upřesněno
- |
Víceúčelová sportovní hala |
|
Preview | |||
Skupina A | 6. kolo | 202 |
DBaK B
ASK Lovosice
|
Bude upřesněno
- |
Tělocvična 25. ZŠ |
|
Preview | |||
Skupina A | 7. kolo | 203 |
Tygři Praha B
BA Tygřice Louny
|
Bude upřesněno
- |
Sportovní hala Jeneč |
|
Preview | |||
Skupina A | 7. kolo | 204 |
BC Slaný
BK Baník Most
|
Bude upřesněno
- |
Víceúčelová sportovní hala |
|
Preview | |||
Skupina A | 7. kolo | 205 |
BK Mariánské Lázně
ASK Lovosice
|
Bude upřesněno
- |
Městská sportovní hala |
|
Preview | |||
Skupina A | 8. kolo | 206 |
BC Slaný
Tygři Praha B
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
Skupina A | 8. kolo | 207 |
BK Mariánské Lázně
DBaK B
|
Bude upřesněno
- |
Městská sportovní hala |
|
Preview | |||
Skupina A | 8. kolo | 208 |
BA Tygřice Louny
BK Baník Most
|
Bude upřesněno
- |
Tělocvična ZŠ kpt. O. Jaroše |
|
Preview | |||
Skupina A | 9. kolo | 209 |
BA Tygřice Louny
ASK Lovosice
|
Bude upřesněno
- |
Hala ZŠ Přemyslovců |
|
Preview | |||
Skupina A | 9. kolo | 210 |
BK Mariánské Lázně
Tygři Praha B
|
Bude upřesněno
- |
Městská sportovní hala |
|
Preview | |||
Skupina A | 9. kolo | 211 |
DBaK B
BC Slaný
|
Bude upřesněno
- |
Tělocvična 25. ZŠ |
|
Preview | |||
Skupina A | 10. kolo | 212 |
BK Baník Most
ASK Lovosice
|
Bude upřesněno
- |
Sportovní hala Most - malá hala |
|
Preview | |||
Skupina A | 10. kolo | 213 |
DBaK B
Tygři Praha B
|
Bude upřesněno
- |
Tělocvična 25. ZŠ |
|
Preview | |||
Skupina A | 10. kolo | 214 |
BK Mariánské Lázně
BC Slaný
|
Bude upřesněno
- |
Městská sportovní hala |
|
Preview | |||
Skupina A | 11. kolo | 215 |
BK Mariánské Lázně
BK Baník Most
|
Bude upřesněno
- |
Městská sportovní hala |
|
Preview | |||
Skupina A | 11. kolo | 216 |
DBaK B
BA Tygřice Louny
|
Bude upřesněno
- |
Tělocvična 25. ZŠ |
|
Preview | |||
Skupina A | 11. kolo | 217 |
BC Slaný
ASK Lovosice
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
Skupina A | 12. kolo | 218 |
DBaK B
BK Baník Most
|
Bude upřesněno
- |
Tělocvična 25. ZŠ |
|
Preview | |||
Skupina A | 12. kolo | 219 |
BK Mariánské Lázně
BA Tygřice Louny
|
Bude upřesněno
- |
Městská sportovní hala |
|
Preview | |||
Skupina A | 12. kolo | 220 |
Tygři Praha B
ASK Lovosice
|
Bude upřesněno
- |
Sportovní hala Jeneč |
|
Preview | |||
Skupina A | 13. kolo | 221 |
BA Tygřice Louny
Tygři Praha B
|
Bude upřesněno
- |
Tělocvična ZŠ kpt. O. Jaroše |
|
Preview | |||
Skupina A | 13. kolo | 222 |
BK Baník Most
BC Slaný
|
Bude upřesněno
- |
Sportovní hala Most - malá hala |
|
Preview | |||
Skupina A | 13. kolo | 223 |
ASK Lovosice
BK Mariánské Lázně
|
Bude upřesněno
- |
Hala U Přívozu |
|
Preview | |||
Skupina A | 14. kolo | 224 |
BK Baník Most
Tygři Praha B
|
Bude upřesněno
- |
Sportovní hala Most - malá hala |
|
Preview | |||
Skupina A | 14. kolo | 225 |
BA Tygřice Louny
BC Slaný
|
Bude upřesněno
- |
Tělocvična ZŠ kpt. O. Jaroše |
|
Preview | |||
Skupina A | 14. kolo | 226 |
ASK Lovosice
DBaK B
|
Bude upřesněno
- |
Hala U Přívozu |
|
Preview |
Tabulky
pořadí | tým | z | v | p | vstřeleno | obdrženo | B | posledních 5 zápasů |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Tygři Praha B | 2 | 2 | 0 | 191 | 94 | 4 | |
2. | BC Slaný | 2 | 2 | 0 | 139 | 84 | 4 | |
3. | ASK Lovosice | 2 | 1 | 1 | 94 | 159 | 3 | |
4. | Baník Most | 1 | 1 | 0 | 101 | 34 | 2 | |
5. | BK M. Lázně | 2 | 0 | 2 | 108 | 148 | 2 | |
6. | DBaK B | 2 | 0 | 2 | 70 | 182 | 2 | |
7. | Tygřice Louny | 1 | 0 | 1 | 58 | 60 | 1 |
Data nejsou momentálně dostupná.
Data nejsou momentálně dostupná.
Tým | Z | 2B | 3B | TH | TH % | F- |
---|---|---|---|---|---|---|
Sokol H. Počernice | 3 | 37.3 | 0.7 | 8.3 /16.0 | 52.1 | 15.0 |
BK Medvědi Tábor | 3 | 21.3 | 1.3 | 7.3 /18.3 | 40.0 | 9.3 |
SKB Česká Třebová | 3 | 19.3 | 3.0 | 8.3 /16.0 | 52.1 | 12.0 |
Sokol Hradec Králové "C" | 3 | 32.3 | 2.0 | 6.0 /13.7 | 43.9 | 18.0 |
SKB Tišnov | 2 | 13.0 | 3.5 | 8.5 /14.5 | 58.6 | 11.5 |
BK Blansko | 2 | 20.0 | 2.0 | 3.5 /7.5 | 46.7 | 12.5 |
FASTAV Zlín | 2 | 0.0 | 0.0 | 0.0 /0.0 | 0.0 | 0.0 |
TJ Šumperk | 2 | 25.0 | 1.0 | 2.5 /12.5 | 20.0 | 17.0 |
BK Příbor | 2 | 12.0 | 2.0 | 6.0 /20.0 | 30.0 | 13.0 |
BK Frýdek-Místek | 2 | 19.5 | 0.5 | 5.0 /8.5 | 58.8 | 8.5 |
BS Český Brod | 3 | 21.0 | 0.7 | 9.3 /18.0 | 51.9 | 17.7 |
Vlčice Žďár | 2 | 28.0 | 1.0 | 3.0 /8.0 | 37.5 | 24.0 |
Renocar Podolí | 0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 /0.0 | 0.0 | 0.0 |
Basket Ostrava B | 2 | 31.5 | 1.5 | 9.5 /15.0 | 63.3 | 14.5 |
Gepardi Rožnov p/R | 2 | 23.0 | 0.5 | 6.5 /18.5 | 35.1 | 14.0 |
ASK Lovosice | 2 | 20.0 | 0.5 | 5.5 /11.0 | 50.0 | 12.5 |
Baník Most | 1 | 45.0 | 2.0 | 5.0 /9.0 | 55.6 | 11.0 |
Tygři Praha B | 2 | 38.5 | 5.5 | 2.0 /9.0 | 22.2 | 13.5 |
DBaK B | 2 | 14.0 | 0.0 | 7.0 /14.0 | 50.0 | 11.5 |
BC Slaný | 2 | 28.0 | 1.0 | 10.5 /15.0 | 70.0 | 15.5 |
BK M. Lázně | 2 | 21.0 | 1.0 | 9.0 /14.0 | 64.3 | 9.5 |
Basket Říčany | 1 | 29.0 | 0.0 | 5.0 /7.0 | 71.4 | 15.0 |
BC Vysočina | 2 | 18.5 | 1.0 | 12.5 /29.5 | 42.4 | 10.5 |
Basket Valmez | 1 | 22.0 | 1.0 | 9.0 /20.0 | 45.0 | 13.0 |
Přerov | 1 | 21.0 | 1.0 | 18.0 /37.0 | 48.6 | 20.0 |
SK Bruntál | 1 | 43.0 | 3.0 | 6.0 /19.0 | 31.6 | 15.0 |
SBŠ Ostrava B | 1 | 0.0 | 0.0 | 0.0 /0.0 | 0.0 | 0.0 |
Tygřice Louny | 1 | 0.0 | 0.0 | 0.0 /0.0 | 0.0 | 0.0 |
Tým | 2B | 3B | TH | F- |
---|---|---|---|---|
Sokol H. Počernice | 42 | 1 | 11/27 | 18 |
BK Medvědi Tábor | 23 | 3 | 13/30 | 13 |
SKB Česká Třebová | 23 | 5 | 12/23 | 13 |
Sokol Hradec Králové "C" | 48 | 3 | 9/19 | 19 |
SKB Tišnov | 14 | 5 | 11/20 | 13 |
BK Blansko | 22 | 2 | 6/11 | 14 |
FASTAV Zlín | 0 | 0 | 0/0 | 0 |
TJ Šumperk | 30 | 2 | 3/14 | 20 |
BK Příbor | 14 | 3 | 6/20 | 14 |
BK Frýdek-Místek | 39 | 1 | 10/17 | 17 |
BS Český Brod | 31 | 1 | 13/25 | 23 |
Vlčice Žďár | 29 | 2 | 6/11 | 30 |
Renocar Podolí | ||||
Basket Ostrava B | 34 | 2 | 13/21 | 16 |
Gepardi Rožnov p/R | 23 | 1 | 8/21 | 16 |
ASK Lovosice | 27 | 1 | 6/12 | 16 |
Baník Most | 45 | 2 | 5/9 | 11 |
Tygři Praha B | 49 | 10 | 2/14 | 15 |
DBaK B | 14 | 0 | 10/20 | 15 |
BC Slaný | 32 | 1 | 12/17 | 20 |
BK M. Lázně | 22 | 1 | 9/15 | 13 |
Basket Říčany | 29 | 0 | 5/7 | 15 |
BC Vysočina | 28 | 1 | 17/42 | 14 |
Basket Valmez | 22 | 1 | 9/20 | 13 |
Přerov | 21 | 1 | 18/37 | 20 |
SK Bruntál | 43 | 3 | 6/19 | 15 |
SBŠ Ostrava B | 0 | 0 | 0/0 | 0 |
Tygřice Louny | 0 | 0 | 0/0 | 0 |
Rozhodčí | Z | 1. | 2. | 3. | D | H | C |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Vávra Petr | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | - |
Vampola Jakub | 2 | 0 | 2 | 0 | - | - | - |
Válek Jakub | 1 | 0 | 1 | 0 | - | - | - |
Štancl Dominik | 1 | 0 | 1 | 0 | - | - | - |
Strnad Pavel | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | - |
Sokolovský Ladislav | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | - |
Slovák Michal | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | - |
Slovák Miroslav | 1 | 0 | 1 | 0 | - | - | - |
Sekáč Martin | 2 | 1 | 1 | 0 | - | - | - |
Rýdl Milan | 1 | 0 | 1 | 0 | - | - | - |
Přidal Matouš | 1 | 0 | 1 | 0 | - | - | - |
Posker Jan | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | - |
Pistora Adam | 2 | 0 | 2 | 0 | - | - | - |
Paukner Lukáš | 3 | 0 | 3 | 0 | - | - | - |
Novák Petr | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | - |
Nedbálek Petr | 1 | 0 | 1 | 0 | - | - | - |
Mrzena Lukáš | 1 | 0 | 1 | 0 | - | - | - |
Matějček Josef | 2 | 2 | 0 | 0 | - | - | - |
Kuspišová Nikol | 1 | 0 | 1 | 0 | - | - | - |
Kremser Jakub | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | - |
Kraváček Břetislav | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | - |
Klapetek René | 1 | 0 | 1 | 0 | - | - | - |
Kesler Vladimír | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | - |
Kazda Petr | 2 | 1 | 1 | 0 | - | - | - |
Jeřáb Jan | 2 | 2 | 0 | 0 | - | - | - |
Jelínek Matouš | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | - |
Jedličková Kateřina | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | - |
Jansová Kristýna | 2 | 2 | 0 | 0 | - | - | - |
Chlup Aleš | 2 | 0 | 2 | 0 | - | - | - |
Hudec Filip | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | - |
Friedl Miroslav | 2 | 1 | 1 | 0 | - | - | - |
Fiala Matouš | 2 | 2 | 0 | 0 | - | - | - |
Dostal Vojtěch | 1 | 0 | 1 | 0 | - | - | - |
Buršík Petr | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | - |
Bubeníčková Michaela | 1 | 0 | 1 | 0 | - | - | - |
Bráblík Jan | 2 | 1 | 1 | 0 | - | - | - |
Beran Antonín | 2 | 2 | 0 | 0 | - | - | - |
Baldíková Bára | 1 | 0 | 1 | 0 | - | - | - |
Asztalos Ondřej | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | - |
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař | N | MIN | AVG | MAX | o |
---|---|---|---|---|---|
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data. |
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře