Celostátní liga

Základní informace

Kategorie
kadetky U17
Sezona
2020/21

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
skupina B 1. kolo 57
USK Praha B
Basket Slovanka B
Bude upřesněno
-
SH Královka
Preview
skupina B 1. kolo 58
Basket Severočesko
Válečnice Děčín
Bude upřesněno
-
SH SOŠOŘ Jablonec n.N.
Preview
skupina B 1. kolo 59
TJ Slovan Litoměřice
SLUNETA Ústí n.L.
Bude upřesněno
-
Hala 6. ZŠ
Preview
skupina B 1. kolo 60
ŠBK Parker-Hannifin Sadská
BK Brandýs nad Labem
Bude upřesněno
-
Hala ZŠ
Preview
skupina B 2. kolo 61
USK Praha B
ŠBK Parker-Hannifin Sadská
19. 9. 2020
13:00
Hala Královka, plocha B Michal Vyhlídal
Vojtěch Poláček
39
80
12
21
20
38
30
54
Review
skupina B 2. kolo 62
Basket Slovanka B
BK Brandýs nad Labem
Bude upřesněno
-
ZŠ Hovorčovická
Preview
skupina B 2. kolo 63
Basket Severočesko
TJ Slovan Litoměřice
Bude upřesněno
-
SH SOŠOŘ Jablonec n.N.
Preview
skupina B 2. kolo 64
Válečnice Děčín
SLUNETA Ústí n.L.
Bude upřesněno
-
ARMEX Sportcentrum
Preview
skupina B 3. kolo 65
USK Praha B
BK Brandýs nad Labem
Bude upřesněno
-
Hala Královka, plocha B
Preview
skupina B 3. kolo 66
Basket Slovanka B
ŠBK Parker-Hannifin Sadská
20. 9. 2020
13:00
ZŠ Hovorčovická Pavel Bohata
Tomáš Mašek
50
87
11
17
17
39
36
60
Review
skupina B 3. kolo 67
Basket Severočesko
SLUNETA Ústí n.L.
Bude upřesněno
-
SH SOŠOŘ Jablonec n.N.
Preview
skupina B 3. kolo 68
Válečnice Děčín
TJ Slovan Litoměřice
Bude upřesněno
-
ARMEX Sportcentrum
Preview
skupina B 4. kolo 69
ŠBK Parker-Hannifin Sadská
TJ Slovan Litoměřice
Bude upřesněno
-
Hala ZŠ
Preview
skupina B 4. kolo 70
BK Brandýs nad Labem
SLUNETA Ústí n.L.
3. 10. 2020
15:00
ZŠ Na Výsluní Vladimír Slanina
Petr Šmůla
42
102
11
32
19
67
24
84
Review
skupina B 4. kolo 71
USK Praha B
Basket Severočesko
3. 10. 2020
14:00
Hala Královka, plocha B Michal Perlík
Anna Vagnerova
51
50
15
17
30
20
50
35
Review
skupina B 4. kolo 72
Basket Slovanka B
Válečnice Děčín
3. 10. 2020
10:00
ZŠ Hovorčovická Pavel Bohata
Linda Bendová
50
58
18
18
27
31
35
39
Review
skupina B 5. kolo 73
ŠBK Parker-Hannifin Sadská
SLUNETA Ústí n.L.
4. 10. 2020
14:00
Hala ZŠ Pavel Matys
Vojtěch Poláček
69
96
12
29
27
49
44
68
Review
skupina B 5. kolo 74
BK Brandýs nad Labem
TJ Slovan Litoměřice
Bude upřesněno
-
ZŠ Na Výsluní
Preview
skupina B 5. kolo 75
USK Praha B
Válečnice Děčín
4. 10. 2020
10:00
Hala Královka, plocha B Simona Jindřichová
Zuzana Kotrbatá
51
69
16
12
26
31
40
50
Review
skupina B 5. kolo 76
Basket Slovanka B
Basket Severočesko
4. 10. 2020
13:00
ZŠ Hovorčovická Pavel Bohata
Vladislav Lunhul
69
52
17
12
38
27
52
44
Review
skupina B 6. kolo 77
Basket Severočesko
ŠBK Parker-Hannifin Sadská
Bude upřesněno
-
SH SOŠOŘ Jablonec n.N.
Preview
skupina B 6. kolo 78
Válečnice Děčín
BK Brandýs nad Labem
Bude upřesněno
-
ARMEX Sportcentrum
Preview
skupina B 6. kolo 79
TJ Slovan Litoměřice
USK Praha B
Bude upřesněno
-
Hala 6. ZŠ
Preview
skupina B 6. kolo 80
SLUNETA Ústí n.L.
Basket Slovanka B
Bude upřesněno
-
SPŠ spojů
Preview
skupina B 7. kolo 81
Basket Severočesko
BK Brandýs nad Labem
Bude upřesněno
-
SH SOŠOŘ Jablonec n.N.
Preview
skupina B 7. kolo 82
Válečnice Děčín
ŠBK Parker-Hannifin Sadská
Bude upřesněno
-
ARMEX Sportcentrum
Preview
skupina B 7. kolo 83
TJ Slovan Litoměřice
Basket Slovanka B
Bude upřesněno
-
Hala 6. ZŠ
Preview
skupina B 7. kolo 84
SLUNETA Ústí n.L.
USK Praha B
Bude upřesněno
-
Sportcentrum SLUNETA
Preview
skupina B 8. kolo 85
Basket Slovanka B
USK Praha B
Bude upřesněno
-
Sportovní hala
Preview
skupina B 8. kolo 86
Válečnice Děčín
Basket Severočesko
Bude upřesněno
-
ARMEX Sportcentrum
Preview
skupina B 8. kolo 87
SLUNETA Ústí n.L.
TJ Slovan Litoměřice
Bude upřesněno
-
SPŠ spojů
Preview
skupina B 8. kolo 88
BK Brandýs nad Labem
ŠBK Parker-Hannifin Sadská
Bude upřesněno
-
ZŠ Na Výsluní
Preview
skupina B 9. kolo 89
BK Brandýs nad Labem
USK Praha B
Bude upřesněno
-
ZŠ Na Výsluní
Preview
skupina B 9. kolo 90
ŠBK Parker-Hannifin Sadská
Basket Slovanka B
Bude upřesněno
-
Hala ZŠ
Preview
skupina B 9. kolo 91
SLUNETA Ústí n.L.
Basket Severočesko
Bude upřesněno
-
SPŠ spojů
Preview
skupina B 9. kolo 92
TJ Slovan Litoměřice
Válečnice Děčín
Bude upřesněno
-
Hala 6. ZŠ
Preview
skupina B 10. kolo 93
ŠBK Parker-Hannifin Sadská
USK Praha B
Bude upřesněno
-
Hala ZŠ
Preview
skupina B 10. kolo 94
BK Brandýs nad Labem
Basket Slovanka B
Bude upřesněno
-
ZŠ Na Výsluní
Preview
skupina B 10. kolo 95
TJ Slovan Litoměřice
Basket Severočesko
Bude upřesněno
-
Hala 6. ZŠ
Preview
skupina B 10. kolo 96
SLUNETA Ústí n.L.
Válečnice Děčín
Bude upřesněno
-
SPŠ spojů
Preview
skupina B 11. kolo 97
SLUNETA Ústí n.L.
ŠBK Parker-Hannifin Sadská
Bude upřesněno
-
SPŠ spojů
Preview
skupina B 11. kolo 98
TJ Slovan Litoměřice
BK Brandýs nad Labem
Bude upřesněno
-
Hala 6. ZŠ
Preview
skupina B 11. kolo 99
Válečnice Děčín
USK Praha B
Bude upřesněno
-
ARMEX Sportcentrum
Preview
skupina B 11. kolo 100
Basket Severočesko
Basket Slovanka B
Bude upřesněno
-
SH SOŠOŘ Jablonec n.N.
Preview
skupina B 12. kolo 101
TJ Slovan Litoměřice
ŠBK Parker-Hannifin Sadská
Bude upřesněno
-
Hala 6. ZŠ
Preview
skupina B 12. kolo 102
SLUNETA Ústí n.L.
BK Brandýs nad Labem
Bude upřesněno
-
SPŠ spojů
Preview
skupina B 12. kolo 103
Basket Severočesko
USK Praha B
Bude upřesněno
-
SH SOŠOŘ Jablonec n.N.
Preview
skupina B 12. kolo 104
Válečnice Děčín
Basket Slovanka B
Bude upřesněno
-
ARMEX Sportcentrum
Preview
skupina B 13. kolo 105
BK Brandýs nad Labem
Basket Severočesko
Bude upřesněno
-
ZŠ Na Výsluní
Preview
skupina B 13. kolo 106
ŠBK Parker-Hannifin Sadská
Válečnice Děčín
Bude upřesněno
-
Hala ZŠ
Preview
skupina B 13. kolo 107
Basket Slovanka B
TJ Slovan Litoměřice
Bude upřesněno
-
Sportovní hala
Preview
skupina B 13. kolo 108
USK Praha B
SLUNETA Ústí n.L.
Bude upřesněno
-
SH Královka
Preview
skupina B 14. kolo 109
ŠBK Parker-Hannifin Sadská
Basket Severočesko
Bude upřesněno
-
Hala ZŠ
Preview
skupina B 14. kolo 110
BK Brandýs nad Labem
Válečnice Děčín
Bude upřesněno
-
ZŠ Na Výsluní
Preview
skupina B 14. kolo 111
USK Praha B
TJ Slovan Litoměřice
Bude upřesněno
-
SH Královka
Preview
skupina B 14. kolo 112
Basket Slovanka B
SLUNETA Ústí n.L.
Bude upřesněno
-
Sportovní hala
Preview
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
Sandra Mádlová BA Sparta B 16 4 1.0 26.5 6.5 2.3 6.8/9.5 71.1 3.0
23 Kateřina Nováková Basket Slovanka B 17 7 1.0 10.9 1.7 2.4 / 3.0 0.1/0.4 0.0* 1.7
Melánie Štréblová Sluneta Ústí n.L. 17 5 1.0 13.0 5.2 0.2 2.0/2.8 71.4 1.4
Sára Lišková Tygři Praha 17 5 1.0 10.8 3.8 0.4 / 0.6 2.0/4.2 47.6 0.8
Aneta Zahradníčková BK Vyškov 17 3 1.0 14.3 3.0 2.3 1.3/2.3 57.1 3.3
Eliška Skoumalová Sokol H. Králové "B" 16 4 1.0 10.8 2.3 2.0 0.3/1.0 0.0* 2.5
Zuzana Tomanová HB Basket B 16 4 1.0 9.3 3.3 0.8 0.5/0.5 0.0* 3.0
Lenka Spurná Válečnice Děčín 17 4 1.0 8.5 3.8 0.0 1.0/2.3 44.4 1.8
Amálie Štenclová HB Basket B 15 2 1.0 16.0 5.5 0.5 3.5/4.0 87.5 2.0
Aneta Kytlicová OSK Olomouc 16 3 1.0 10.7 4.0 0.7 0.7/2.3 28.6 1.7
Tereza Ježková Basket Severočesko 17 3 1.0 9.7 2.7 0.0 4.3/7.3 59.1 0.3
Eliška Kubečková Loko Liberec 17 2 1.0 14.5 7.0 0.0 0.5/3.0 16.7 2.5
Simona Pazourková USK Praha B 16 3 1.0 9.3 3.7 0.0 2.0/4.3 46.2 3.0
Zuzana Baštová USK Praha B 15 5 1.0 5.2 2.4 0.0 0.4/1.6 0.0* 3.0
Petra Klokočníková Basket Poděbrady 17 4 1.0 6.0 2.5 0.3 0.3/1.5 0.0* 2.8
Lucie Vilímová BK Brandýs n.L. 17 4 1.0 5.3 1.8 0.5 0.3/0.5 0.0* 0.8
Alžběta Matasová Tygřice Louny 16 2 1.0 10.0 4.0 0.5 0.5/2.0 25.0 3.0
Iva Kalousková Žabiny Brno B 17 4 1.0 5.0 1.0 0.8 0.8/2.0 37.5 1.8
Anna Ženíšková HB Basket 16 4 7.3 4.8 0.8 0.5 / 0.5 1.8/3.5 50.0 2.8
Natálie Exnerová BKj. Kralupy n.V. 16 3 1.0 5.7 2.0 0.3 0.7/1.3 0.0* 2.7
Eliška Formánková Slovan Litoměřice B 17 2 1.0 7.5 2.0 1.0 0.5/1.0 0.0* 0.5
Marie Holá HB Basket 16 2 12.5 6.5 3.0 0.0 0.5/1.0 0.0* 0.5
Adéla Mezihoráková Žabiny Brno 16 2 22.5 6.0 2.0 0.5 / 3.0 0.5/0.5 0.0* 3.0
Ema Ospalá KP Brno B 16 4 1.0 2.8 1.0 0.3 0.0/0.5 0.0* 1.5
Markéta Nováková Jiskra Kyjov 15 2 1.0 5.0 1.5 0.0 2.0/2.5 80.0 3.5
Martina Šalkovičová Tigers Č. Budějovice 16 3 1.0 3.0 1.0 0.3 0.0/0.0 0.0* 2.0
12 Viktorie Jurtíková K2 Prostějov 17 3 1.0 3.0 1.0 0.3 0.0/0.0 0.0* 1.3
Natálie Benešová Žabiny Brno 17 2 8.0 3.5 1.5 0.0 / 1.0 0.5/0.5 0.0* 1.0
Karolína Bisová USK Praha 16 3 5.7 2.3 0.3 0.0 1.7/2.7 62.5 0.3
11 Natálie Jindrová Sokol Kladno 17 2 1.0 2.0 0.5 0.0 1.0/1.5 0.0* 0.0
Vanesa Randulová Basket Ostrava 17 3 1.0 1.3 0.7 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
Eliška Perglová Sokol Kladno 15 1 1.0 3.0 1.0 0.0 1.0/4.0 25.0 3.0
Štěpánka Láníková BSK CTJ Jičín 16 1 1.0 3.0 1.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
Lenka Kovandová Aritma Praha 16 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Natálie Nyklová USK Praha 15 3 1.0 0.7 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.3
Lucie Lindrová Sokol H. Králové 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lucie Vaculíková Uherský Brod 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jindřiška Hrubá Levhartice Chomutov 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
99 Aneta Skoumalová BŠ Tygři Praha 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Juliette Bangme Semgady Sokol Nusle B 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kristýna Klupáková Slovan Litoměřice 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Laura Barthová Lokomotiva Liberec 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lucie Najmanová Biž. Jablonec n. N. 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Eliška Trollerová Loko Karlovy Vary 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ema Kadlecová KP Brno B 15 2 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0* 1.0
Julie Pilařová TJ Sokol Kladno 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Žofie Marie Holubová KP Šlapanice 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Eliška Mátlová KP Brno 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Aneta Goliášová KP Brno 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
30 Marie Kořínková BKj. Kralupy n.V. 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Eva Holainová Basket Ostrava 15 4 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Klára Vondřičková BK Strakonice 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Natálie Durdová BKj. Kralupy n.V. 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Barbora Vaníková DBaK 17 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Emma Fürbacherová BK Klatovy 17 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 4.0
Beáta Sykáčková Studánka Pardubice 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Číslo Hráč Tým Věk B 2B 3B TH F-
Sandra Mádlová BA Sparta B 16 64 16 6 22 8
23 Kateřina Nováková Basket Slovanka B 17 40 8 8 0 8
Melánie Štréblová Sluneta Ústí n.L. 17 40 14 2 6 2
Sára Lišková Tygři Praha 17 48 20 2 2 2
Aneta Zahradníčková BK Vyškov 17 22 4 3 9 3
Eliška Skoumalová Sokol H. Králové "B" 16 16 3 3 1 4
Zuzana Tomanová HB Basket B 16 32 16 2 4 10
Lenka Spurná Válečnice Děčín 17 22 8 0 6 6
Amálie Štenclová HB Basket B 15 19 6 1 4 4
Aneta Kytlicová OSK Olomouc 16 18 5 1 5 5
Tereza Ježková Basket Severočesko 17 34 10 0 14 0
Eliška Kubečková Loko Liberec 17 20 7 0 8 4
Simona Pazourková USK Praha B 16 26 10 0 6 8
Zuzana Baštová USK Praha B 15
Petra Klokočníková Basket Poděbrady 17 14 5 2 2 4
Lucie Vilímová BK Brandýs n.L. 17
Alžběta Matasová Tygřice Louny 16 9 3 0 5 4
Iva Kalousková Žabiny Brno B 17 6 0 2 2 6
Anna Ženíšková HB Basket 16 5 2 1 0 4
Natálie Exnerová BKj. Kralupy n.V. 16 12 5 1 2 4
Eliška Formánková Slovan Litoměřice B 17
Marie Holá HB Basket 16 14 7 0 1 1
Adéla Mezihoráková Žabiny Brno 16
Ema Ospalá KP Brno B 16
Markéta Nováková Jiskra Kyjov 15 6 2 0 4 5
Martina Šalkovičová Tigers Č. Budějovice 16 9 4 0 2 4
12 Viktorie Jurtíková K2 Prostějov 17 6 3 1 0 2
Natálie Benešová Žabiny Brno 17 6 3 0 0 4
Karolína Bisová USK Praha 16
11 Natálie Jindrová Sokol Kladno 17 6 1 1 2 3
Vanesa Randulová Basket Ostrava 17 2 1 0 0 3
Eliška Perglová Sokol Kladno 15
Štěpánka Láníková BSK CTJ Jičín 16
Lenka Kovandová Aritma Praha 16 4 2 0 0 1
Natálie Nyklová USK Praha 15
Lucie Lindrová Sokol H. Králové 16 4 2 0 1 3
Lucie Vaculíková Uherský Brod 16 16 3 3 1 4
Jindřiška Hrubá Levhartice Chomutov 17
99 Aneta Skoumalová BŠ Tygři Praha 16 18 7 3 4 4
Juliette Bangme Semgady Sokol Nusle B 17
Kristýna Klupáková Slovan Litoměřice 16
Laura Barthová Lokomotiva Liberec 15
Lucie Najmanová Biž. Jablonec n. N. 15
Eliška Trollerová Loko Karlovy Vary 16
Ema Kadlecová KP Brno B 15
Julie Pilařová TJ Sokol Kladno 14
Žofie Marie Holubová KP Šlapanice 16
Eliška Mátlová KP Brno 17 4 2 0 0 2
Aneta Goliášová KP Brno 16 11 4 1 0 4
30 Marie Kořínková BKj. Kralupy n.V. 15
Eva Holainová Basket Ostrava 15
Klára Vondřičková BK Strakonice 17 18 8 0 2 1
Natálie Durdová BKj. Kralupy n.V. 17
Barbora Vaníková DBaK 17 0 0 0 0 0
Emma Fürbacherová BK Klatovy 17
Beáta Sykáčková Studánka Pardubice 17
Tým Z 2B 3B TH TH % F-
4 19.3 2.3 14.5 /25.0 58.0 16.3
4 15.0 5.8 6.3 /11.1 56.8 17.3
4 14.8 2.3 4.8 /9.3 51.4 17.3
4 24.0 4.0 15.8 /26.8 58.9 17.0
4 18.3 3.3 8.8 /20.8 42.2 12.3
4 15.8 0.8 5.5 /16.3 33.8 15.8
4 25.0 1.3 8.5 /18.8 45.3 23.0
4 36.3 5.5 8.3 /18.8 44.0 14.3
3 18.3 1.0 7.3 /19.3 37.9 20.0
3 26.3 4.7 12.0 /21.0 57.1 20.0
3 12.7 1.7 5.7 /11.7 48.6 14.3
4 23.5 3.3 13.5 /22.3 60.7 12.8
4 28.0 4.0 7.3 /17.8 40.8 16.8
3 15.7 1.7 6.7 /20.4 32.8 17.3
3 23.3 2.0 8.0 /17.3 46.2 18.7
4 22.3 2.3 11.0 /20.8 53.0 17.8
3 20.0 3.0 7.3 /24.6 29.7 20.7
3 16.3 5.7 12.7 /24.4 52.1 19.3
2 25.0 1.0 10.5 /23.0 45.7 20.5
2 17.5 1.0 13.0 /35.0 37.1 18.5
1 18.0 1.0 3.0 /14.0 21.4 0.0
2 39.0 2.0 15.0 /23.5 63.8 21.5