Celostátní liga

Základní informace

Kategorie
kadetky U17
Sezona
2020/21

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
skupina A 1. kolo 2
HB Basket Praha B
Sokol Nusle
Bude upřesněno
-
SK Aritma Praha
Preview
skupina A 1. kolo 3
TJ Sokol Kladno
BK Kralupy junior
Bude upřesněno
-
Hala 5. ZŠ Kladno
Preview
skupina A 1. kolo 4
BA Sparta Praha B
BŠ Tygři Praha
Bude upřesněno
-
Hala Kuncova
Preview
skupina A 1. kolo 1
BK Lokomotiva Karlovy Vary
DBaK
Bude upřesněno
-
SH BK Loko Karlovy Vary
Preview
skupina A 2. kolo 5
BK Lokomotiva Karlovy Vary
BA Sparta Praha B
19. 9. 2020
17:00
SH BK Loko Karlovy Vary Michal Kuncl
Michal Bakajsa
44
67
7
22
19
43
33
58
44
67
Review
skupina A 2. kolo 6
DBaK
BŠ Tygři Praha
19. 9. 2020
18:30
Tělocvična 25. ZŠ Jiří Kubíček
Pavel Podhůrský
45
89
10
17
22
37
34
63
Review
skupina A 2. kolo 7
HB Basket Praha B
TJ Sokol Kladno
19. 9. 2020
18:00
sportovní hala Zličín Antonín Ďurana
Richard Menšík
43
59
12
14
24
36
29
49
Review
skupina A 2. kolo 8
Sokol Nusle
BK Kralupy junior
19. 9. 2020
15:00
TJ Sokol Nusle Ondřej Koc
Jan Jelínek
67
58
25
10
37
27
52
42
Review
skupina A 3. kolo 9
BK Lokomotiva Karlovy Vary
BŠ Tygři Praha
20. 9. 2020
12:30
SH BK Loko Karlovy Vary Michal Kuncl
Michal Bakajsa
36
95
4
27
14
46
26
55
Review
skupina A 3. kolo 10
DBaK
BA Sparta Praha B
20. 9. 2020
11:45
Tělocvična 25. ZŠ Jiří Kubíček
Pavel Podhůrský
90
84
21
15
36
33
51
60
76
76
Review
skupina A 3. kolo 11
HB Basket Praha B
BK Kralupy junior
20. 9. 2020
09:00
sportovní hala Zličín Jan Hendrych
Antonín Ďurana
59
61
15
13
25
33
43
43
Review
skupina A 3. kolo 12
Sokol Nusle
TJ Sokol Kladno
20. 9. 2020
09:00
TJ Sokol Nusle Ondřej Koc
Jan Jelínek
76
29
17
11
28
16
50
20
Review
skupina A 4. kolo 13
BA Sparta Praha B
TJ Sokol Kladno
3. 10. 2020
16:00
Hala Kuncova Jan Renc
Radomír Kohout
70
47
20
14
34
27
53
33
Review
skupina A 4. kolo 14
BŠ Tygři Praha
BK Kralupy junior
3. 10. 2020
10:00
Sportovní hala Jeneč Jan Jeřáb
Jakub Vampola
113
42
21
11
47
22
78
36
Review
skupina A 4. kolo 15
BK Lokomotiva Karlovy Vary
HB Basket Praha B
3. 10. 2020
17:30
SH BK Loko Karlovy Vary Jaroslav Pazourek
Jindřich Nesper
47
69
10
15
18
36
33
57
Review
skupina A 4. kolo 16
DBaK
Sokol Nusle
2. 10. 2020
18:30
Tělocvična 25. ZŠ Jindřich Nesper
Pavel Podhůrský
48
50
16
14
25
31
41
43
Review
skupina A 5. kolo 17
BA Sparta Praha B
BK Kralupy junior
4. 10. 2020
15:00
Hala Kuncova Michal Horník
Michal Vyhlídal
82
53
17
12
33
29
57
40
Review
skupina A 5. kolo 18
BŠ Tygři Praha
TJ Sokol Kladno
4. 10. 2020
15:00
Sportovní hala Jeneč Jan Jeřáb
Jakub Vampola
92
22
24
7
57
10
70
16
Review
skupina A 5. kolo 19
BK Lokomotiva Karlovy Vary
Sokol Nusle
4. 10. 2020
10:00
SH BK Loko Karlovy Vary Jindřich Nesper
Martin Kozel
37
46
9
16
17
30
25
43
Review
skupina A 5. kolo 20
DBaK
HB Basket Praha B
4. 10. 2020
13:30
Městská sportovní hala Petr Blahout
František Syrovátka
66
49
20
11
48
22
60
35
Review
skupina A 6. kolo 21
HB Basket Praha B
BA Sparta Praha B
Bude upřesněno
-
sportovní hala Zličín
Preview
skupina A 6. kolo 22
Sokol Nusle
BŠ Tygři Praha
Bude upřesněno
-
TJ Sokol Nusle
Preview
skupina A 6. kolo 23
TJ Sokol Kladno
BK Lokomotiva Karlovy Vary
Bude upřesněno
-
Hala 5. ZŠ Kladno
Preview
skupina A 6. kolo 24
BK Kralupy junior
DBaK
Bude upřesněno
-
SH Kralupy nad Vltavou
Preview
skupina A 7. kolo 25
HB Basket Praha B
BŠ Tygři Praha
Bude upřesněno
-
sportovní hala Zličín
Preview
skupina A 7. kolo 26
Sokol Nusle
BA Sparta Praha B
Bude upřesněno
-
TJ Sokol Nusle
Preview
skupina A 7. kolo 27
TJ Sokol Kladno
DBaK
Bude upřesněno
-
Hala 5. ZŠ Kladno
Preview
skupina A 7. kolo 28
BK Kralupy junior
BK Lokomotiva Karlovy Vary
Bude upřesněno
-
SH Kralupy nad Vltavou
Preview
skupina A 8. kolo 29
DBaK
BK Lokomotiva Karlovy Vary
Bude upřesněno
-
ZŠ Kožlany
Preview
skupina A 8. kolo 30
Sokol Nusle
HB Basket Praha B
Bude upřesněno
-
TJ Sokol Nusle
Preview
skupina A 8. kolo 31
BK Kralupy junior
TJ Sokol Kladno
Bude upřesněno
-
SH Kralupy nad Vltavou
Preview
skupina A 8. kolo 32
BŠ Tygři Praha
BA Sparta Praha B
Bude upřesněno
-
Sportovní hala Jeneč
Preview
skupina A 9. kolo 33
BŠ Tygři Praha
BK Lokomotiva Karlovy Vary
Bude upřesněno
-
Sportovní hala Jeneč
Preview
skupina A 9. kolo 34
BA Sparta Praha B
DBaK
Bude upřesněno
-
Hala Kuncova
Preview
skupina A 9. kolo 35
BK Kralupy junior
HB Basket Praha B
Bude upřesněno
-
SH Kralupy nad Vltavou
Preview
skupina A 9. kolo 36
TJ Sokol Kladno
Sokol Nusle
Bude upřesněno
-
Hala 5. ZŠ Kladno
Preview
skupina A 10. kolo 37
BA Sparta Praha B
BK Lokomotiva Karlovy Vary
Bude upřesněno
-
Hala Kuncova
Preview
skupina A 10. kolo 38
BŠ Tygři Praha
DBaK
Bude upřesněno
-
Sportovní hala Jeneč
Preview
skupina A 10. kolo 39
TJ Sokol Kladno
HB Basket Praha B
Bude upřesněno
-
Hala 5. ZŠ Kladno
Preview
skupina A 10. kolo 40
BK Kralupy junior
Sokol Nusle
Bude upřesněno
-
SH Kralupy nad Vltavou
Preview
skupina A 11. kolo 41
BK Kralupy junior
BA Sparta Praha B
Bude upřesněno
-
SH Kralupy nad Vltavou
Preview
skupina A 11. kolo 42
TJ Sokol Kladno
BŠ Tygři Praha
Bude upřesněno
-
Hala 5. ZŠ Kladno
Preview
skupina A 11. kolo 43
Sokol Nusle
BK Lokomotiva Karlovy Vary
Bude upřesněno
-
TJ Sokol Nusle
Preview
skupina A 11. kolo 44
HB Basket Praha B
DBaK
Bude upřesněno
-
SK Aritma Praha
Preview
skupina A 12. kolo 45
TJ Sokol Kladno
BA Sparta Praha B
Bude upřesněno
-
Hala 5. ZŠ Kladno
Preview
skupina A 12. kolo 46
BK Kralupy junior
BŠ Tygři Praha
Bude upřesněno
-
SH Kralupy nad Vltavou
Preview
skupina A 12. kolo 47
HB Basket Praha B
BK Lokomotiva Karlovy Vary
Bude upřesněno
-
SK Aritma Praha
Preview
skupina A 12. kolo 48
Sokol Nusle
DBaK
Bude upřesněno
-
TJ Sokol Nusle
Preview
skupina A 13. kolo 49
BŠ Tygři Praha
HB Basket Praha B
Bude upřesněno
-
Sportovní hala Jeneč
Preview
skupina A 13. kolo 50
BA Sparta Praha B
Sokol Nusle
Bude upřesněno
-
Hala Kuncova
Preview
skupina A 13. kolo 51
DBaK
TJ Sokol Kladno
Bude upřesněno
-
ZŠ Kožlany
Preview
skupina A 13. kolo 52
BK Lokomotiva Karlovy Vary
BK Kralupy junior
Bude upřesněno
-
SH BK Loko Karlovy Vary
Preview
skupina A 14. kolo 53
BA Sparta Praha B
HB Basket Praha B
Bude upřesněno
-
Hala Kuncova
Preview
skupina A 14. kolo 54
BŠ Tygři Praha
Sokol Nusle
Bude upřesněno
-
Sportovní hala Jeneč
Preview
skupina A 14. kolo 55
BK Lokomotiva Karlovy Vary
TJ Sokol Kladno
Bude upřesněno
-
SH BK Loko Karlovy Vary
Preview
skupina A 14. kolo 56
DBaK
BK Kralupy junior
Bude upřesněno
-
ZŠ Kožlany
Preview
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
Sandra Mádlová BA Sparta B 16 4 1.0 26.5 6.5 2.3 6.8/9.5 71.1 3.0
23 Kateřina Nováková Basket Slovanka B 17 7 1.0 10.9 1.7 2.4 / 3.0 0.1/0.4 0.0* 1.7
Melánie Štréblová Sluneta Ústí n.L. 17 5 1.0 13.0 5.2 0.2 2.0/2.8 71.4 1.4
Sára Lišková Tygři Praha 17 5 1.0 10.8 3.8 0.4 / 0.6 2.0/4.2 47.6 0.8
Aneta Zahradníčková BK Vyškov 17 3 1.0 14.3 3.0 2.3 1.3/2.3 57.1 3.3
Eliška Skoumalová Sokol H. Králové "B" 16 4 1.0 10.8 2.3 2.0 0.3/1.0 0.0* 2.5
Zuzana Tomanová HB Basket B 16 4 1.0 9.3 3.3 0.8 0.5/0.5 0.0* 3.0
Lenka Spurná Válečnice Děčín 17 4 1.0 8.5 3.8 0.0 1.0/2.3 44.4 1.8
Amálie Štenclová HB Basket B 15 2 1.0 16.0 5.5 0.5 3.5/4.0 87.5 2.0
Aneta Kytlicová OSK Olomouc 16 3 1.0 10.7 4.0 0.7 0.7/2.3 28.6 1.7
Tereza Ježková Basket Severočesko 17 3 1.0 9.7 2.7 0.0 4.3/7.3 59.1 0.3
Eliška Kubečková Loko Liberec 17 2 1.0 14.5 7.0 0.0 0.5/3.0 16.7 2.5
Simona Pazourková USK Praha B 16 3 1.0 9.3 3.7 0.0 2.0/4.3 46.2 3.0
Zuzana Baštová USK Praha B 15 5 1.0 5.2 2.4 0.0 0.4/1.6 0.0* 3.0
Petra Klokočníková Basket Poděbrady 17 4 1.0 6.0 2.5 0.3 0.3/1.5 0.0* 2.8
Lucie Vilímová BK Brandýs n.L. 17 4 1.0 5.3 1.8 0.5 0.3/0.5 0.0* 0.8
Alžběta Matasová Tygřice Louny 16 2 1.0 10.0 4.0 0.5 0.5/2.0 25.0 3.0
Iva Kalousková Žabiny Brno B 17 4 1.0 5.0 1.0 0.8 0.8/2.0 37.5 1.8
Anna Ženíšková HB Basket 16 4 7.3 4.8 0.8 0.5 / 0.5 1.8/3.5 50.0 2.8
Natálie Exnerová BKj. Kralupy n.V. 16 3 1.0 5.7 2.0 0.3 0.7/1.3 0.0* 2.7
Eliška Formánková Slovan Litoměřice B 17 2 1.0 7.5 2.0 1.0 0.5/1.0 0.0* 0.5
Marie Holá HB Basket 16 2 12.5 6.5 3.0 0.0 0.5/1.0 0.0* 0.5
Adéla Mezihoráková Žabiny Brno 16 2 22.5 6.0 2.0 0.5 / 3.0 0.5/0.5 0.0* 3.0
Ema Ospalá KP Brno B 16 4 1.0 2.8 1.0 0.3 0.0/0.5 0.0* 1.5
Markéta Nováková Jiskra Kyjov 15 2 1.0 5.0 1.5 0.0 2.0/2.5 80.0 3.5
Martina Šalkovičová Tigers Č. Budějovice 16 3 1.0 3.0 1.0 0.3 0.0/0.0 0.0* 2.0
12 Viktorie Jurtíková K2 Prostějov 17 3 1.0 3.0 1.0 0.3 0.0/0.0 0.0* 1.3
Natálie Benešová Žabiny Brno 17 2 8.0 3.5 1.5 0.0 / 1.0 0.5/0.5 0.0* 1.0
Karolína Bisová USK Praha 16 3 5.7 2.3 0.3 0.0 1.7/2.7 62.5 0.3
11 Natálie Jindrová Sokol Kladno 17 2 1.0 2.0 0.5 0.0 1.0/1.5 0.0* 0.0
Vanesa Randulová Basket Ostrava 17 3 1.0 1.3 0.7 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
Eliška Perglová Sokol Kladno 15 1 1.0 3.0 1.0 0.0 1.0/4.0 25.0 3.0
Štěpánka Láníková BSK CTJ Jičín 16 1 1.0 3.0 1.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
Lenka Kovandová Aritma Praha 16 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Natálie Nyklová USK Praha 15 3 1.0 0.7 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.3
Lucie Lindrová Sokol H. Králové 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lucie Vaculíková Uherský Brod 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jindřiška Hrubá Levhartice Chomutov 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
99 Aneta Skoumalová BŠ Tygři Praha 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Juliette Bangme Semgady Sokol Nusle B 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kristýna Klupáková Slovan Litoměřice 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Laura Barthová Lokomotiva Liberec 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lucie Najmanová Biž. Jablonec n. N. 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Eliška Trollerová Loko Karlovy Vary 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ema Kadlecová KP Brno B 15 2 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0* 1.0
Julie Pilařová TJ Sokol Kladno 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Žofie Marie Holubová KP Šlapanice 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Eliška Mátlová KP Brno 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Aneta Goliášová KP Brno 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
30 Marie Kořínková BKj. Kralupy n.V. 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Eva Holainová Basket Ostrava 15 4 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Klára Vondřičková BK Strakonice 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Natálie Durdová BKj. Kralupy n.V. 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Barbora Vaníková DBaK 17 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Emma Fürbacherová BK Klatovy 17 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 4.0
Beáta Sykáčková Studánka Pardubice 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Číslo Hráč Tým Věk B 2B 3B TH F-
Sandra Mádlová BA Sparta B 16 64 16 6 22 8
23 Kateřina Nováková Basket Slovanka B 17 40 8 8 0 8
Melánie Štréblová Sluneta Ústí n.L. 17 40 14 2 6 2
Sára Lišková Tygři Praha 17 48 20 2 2 2
Aneta Zahradníčková BK Vyškov 17 22 4 3 9 3
Eliška Skoumalová Sokol H. Králové "B" 16 16 3 3 1 4
Zuzana Tomanová HB Basket B 16 32 16 2 4 10
Lenka Spurná Válečnice Děčín 17 22 8 0 6 6
Amálie Štenclová HB Basket B 15 19 6 1 4 4
Aneta Kytlicová OSK Olomouc 16 18 5 1 5 5
Tereza Ježková Basket Severočesko 17 34 10 0 14 0
Eliška Kubečková Loko Liberec 17 20 7 0 8 4
Simona Pazourková USK Praha B 16 26 10 0 6 8
Zuzana Baštová USK Praha B 15
Petra Klokočníková Basket Poděbrady 17 14 5 2 2 4
Lucie Vilímová BK Brandýs n.L. 17
Alžběta Matasová Tygřice Louny 16 9 3 0 5 4
Iva Kalousková Žabiny Brno B 17 6 0 2 2 6
Anna Ženíšková HB Basket 16 5 2 1 0 4
Natálie Exnerová BKj. Kralupy n.V. 16 12 5 1 2 4
Eliška Formánková Slovan Litoměřice B 17
Marie Holá HB Basket 16 14 7 0 1 1
Adéla Mezihoráková Žabiny Brno 16
Ema Ospalá KP Brno B 16
Markéta Nováková Jiskra Kyjov 15 6 2 0 4 5
Martina Šalkovičová Tigers Č. Budějovice 16 9 4 0 2 4
12 Viktorie Jurtíková K2 Prostějov 17 6 3 1 0 2
Natálie Benešová Žabiny Brno 17 6 3 0 0 4
Karolína Bisová USK Praha 16
11 Natálie Jindrová Sokol Kladno 17 6 1 1 2 3
Vanesa Randulová Basket Ostrava 17 2 1 0 0 3
Eliška Perglová Sokol Kladno 15
Štěpánka Láníková BSK CTJ Jičín 16
Lenka Kovandová Aritma Praha 16 4 2 0 0 1
Natálie Nyklová USK Praha 15
Lucie Lindrová Sokol H. Králové 16 4 2 0 1 3
Lucie Vaculíková Uherský Brod 16 16 3 3 1 4
Jindřiška Hrubá Levhartice Chomutov 17
99 Aneta Skoumalová BŠ Tygři Praha 16 18 7 3 4 4
Juliette Bangme Semgady Sokol Nusle B 17
Kristýna Klupáková Slovan Litoměřice 16
Laura Barthová Lokomotiva Liberec 15
Lucie Najmanová Biž. Jablonec n. N. 15
Eliška Trollerová Loko Karlovy Vary 16
Ema Kadlecová KP Brno B 15
Julie Pilařová TJ Sokol Kladno 14
Žofie Marie Holubová KP Šlapanice 16
Eliška Mátlová KP Brno 17 4 2 0 0 2
Aneta Goliášová KP Brno 16 11 4 1 0 4
30 Marie Kořínková BKj. Kralupy n.V. 15
Eva Holainová Basket Ostrava 15
Klára Vondřičková BK Strakonice 17 18 8 0 2 1
Natálie Durdová BKj. Kralupy n.V. 17
Barbora Vaníková DBaK 17 0 0 0 0 0
Emma Fürbacherová BK Klatovy 17
Beáta Sykáčková Studánka Pardubice 17
Tým Z 2B 3B TH TH % F-
4 19.3 2.3 14.5 /25.0 58.0 16.3
4 15.0 5.8 6.3 /11.1 56.8 17.3
4 14.8 2.3 4.8 /9.3 51.4 17.3
4 24.0 4.0 15.8 /26.8 58.9 17.0
4 18.3 3.3 8.8 /20.8 42.2 12.3
4 15.8 0.8 5.5 /16.3 33.8 15.8
4 25.0 1.3 8.5 /18.8 45.3 23.0
4 36.3 5.5 8.3 /18.8 44.0 14.3
3 18.3 1.0 7.3 /19.3 37.9 20.0
3 26.3 4.7 12.0 /21.0 57.1 20.0
3 12.7 1.7 5.7 /11.7 48.6 14.3
4 23.5 3.3 13.5 /22.3 60.7 12.8
4 28.0 4.0 7.3 /17.8 40.8 16.8
3 15.7 1.7 6.7 /20.4 32.8 17.3
3 23.3 2.0 8.0 /17.3 46.2 18.7
4 22.3 2.3 11.0 /20.8 53.0 17.8
3 20.0 3.0 7.3 /24.6 29.7 20.7
3 16.3 5.7 12.7 /24.4 52.1 19.3
2 25.0 1.0 10.5 /23.0 45.7 20.5
2 17.5 1.0 13.0 /35.0 37.1 18.5
1 18.0 1.0 3.0 /14.0 21.4 0.0
2 39.0 2.0 15.0 /23.5 63.8 21.5