Celostátní liga
Základní informace
Kategorie
kadetky U17
Sezona
2020/21
Zápasy
fáze | kolo | číslo | domácí / hosté | datum a čas | místo | rozhodčí | Komisař | skore | čtvrtiny | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
skupina A | 1. kolo | 2 |
HB Basket Praha B
Sokol Nusle
|
Bude upřesněno
- |
SK Aritma Praha |
|
Preview | |||
skupina A | 1. kolo | 3 |
TJ Sokol Kladno
BK Kralupy junior
|
Bude upřesněno
- |
Hala 5. ZŠ Kladno |
|
Preview | |||
skupina A | 1. kolo | 4 |
BA Sparta Praha B
Tygři Praha
|
Bude upřesněno
- |
Hala Kuncova |
|
Preview | |||
skupina A | 1. kolo | 1 |
BK Lokomotiva Karlovy Vary
DBaK
|
Bude upřesněno
- |
SH BK Loko Karlovy Vary |
|
Preview | |||
skupina A | 2. kolo | 8 |
Sokol Nusle
BK Kralupy junior
|
19. 9. 2020
15:00 |
TJ Sokol Nusle |
Ondřej Koc Jan Jelínek |
67
58
|
25
10
37
27
52
42 |
Review | |
skupina A | 2. kolo | 5 |
BK Lokomotiva Karlovy Vary
BA Sparta Praha B
|
19. 9. 2020
17:00 |
SH BK Loko Karlovy Vary |
Michal Kuncl Michal Bakajsa |
44
67
|
7
22
19
43
33
58
44
67 |
Review | |
skupina A | 2. kolo | 7 |
HB Basket Praha B
TJ Sokol Kladno
|
19. 9. 2020
18:00 |
sportovní hala Zličín |
Antonín Ďurana Richard Menšík |
43
59
|
12
14
24
36
29
49 |
Review | |
skupina A | 2. kolo | 6 |
DBaK
Tygři Praha
|
19. 9. 2020
18:30 |
Tělocvična 25. ZŠ |
Jiří Kubíček Pavel Podhůrský |
45
89
|
10
17
22
37
34
63 |
Review | |
skupina A | 3. kolo | 11 |
HB Basket Praha B
BK Kralupy junior
|
20. 9. 2020
09:00 |
sportovní hala Zličín |
Jan Hendrych Antonín Ďurana |
59
61
|
15
13
25
33
43
43 |
Review | |
skupina A | 3. kolo | 12 |
Sokol Nusle
TJ Sokol Kladno
|
20. 9. 2020
09:00 |
TJ Sokol Nusle |
Ondřej Koc Jan Jelínek |
76
29
|
17
11
28
16
50
20 |
Review | |
skupina A | 3. kolo | 10 |
DBaK
BA Sparta Praha B
|
20. 9. 2020
11:45 |
Tělocvična 25. ZŠ |
Jiří Kubíček Pavel Podhůrský |
90
84
|
21
15
36
33
51
60
76
76 |
Review | |
skupina A | 3. kolo | 9 |
BK Lokomotiva Karlovy Vary
Tygři Praha
|
20. 9. 2020
12:30 |
SH BK Loko Karlovy Vary |
Michal Kuncl Michal Bakajsa |
36
95
|
4
27
14
46
26
55 |
Review | |
skupina A | 4. kolo | 14 |
Tygři Praha
BK Kralupy junior
|
3. 10. 2020
10:00 |
Sportovní hala Jeneč |
Jan Jeřáb Jakub Vampola |
113
42
|
21
11
47
22
78
36 |
Review | |
skupina A | 4. kolo | 13 |
BA Sparta Praha B
TJ Sokol Kladno
|
3. 10. 2020
16:00 |
Hala Kuncova |
Jan Renc Radomír Kohout |
70
47
|
20
14
34
27
53
33 |
Review | |
skupina A | 4. kolo | 15 |
BK Lokomotiva Karlovy Vary
HB Basket Praha B
|
3. 10. 2020
17:30 |
SH BK Loko Karlovy Vary |
Jaroslav Pazourek Jindřich Nesper |
47
69
|
10
15
18
36
33
57 |
Review | |
skupina A | 4. kolo | 16 |
DBaK
Sokol Nusle
|
2. 10. 2020
18:30 |
Tělocvična 25. ZŠ |
Jindřich Nesper Pavel Podhůrský |
48
50
|
16
14
25
31
41
43 |
Review | |
skupina A | 5. kolo | 19 |
BK Lokomotiva Karlovy Vary
Sokol Nusle
|
4. 10. 2020
10:00 |
SH BK Loko Karlovy Vary |
Jindřich Nesper Martin Kozel |
37
46
|
9
16
17
30
25
43 |
Review | |
skupina A | 5. kolo | 20 |
DBaK
HB Basket Praha B
|
4. 10. 2020
13:30 |
Městská sportovní hala |
Petr Blahout František Syrovátka |
66
49
|
20
11
48
22
60
35 |
Review | |
skupina A | 5. kolo | 17 |
BA Sparta Praha B
BK Kralupy junior
|
4. 10. 2020
15:00 |
Hala Kuncova |
Michal Horník Michal Vyhlídal |
82
53
|
17
12
33
29
57
40 |
Review | |
skupina A | 5. kolo | 18 |
Tygři Praha
TJ Sokol Kladno
|
4. 10. 2020
15:00 |
Sportovní hala Jeneč |
Jan Jeřáb Jakub Vampola |
92
22
|
24
7
57
10
70
16 |
Review | |
skupina A | 6. kolo | 21 |
HB Basket Praha B
BA Sparta Praha B
|
Bude upřesněno
- |
sportovní hala Zličín |
|
Preview | |||
skupina A | 6. kolo | 22 |
Sokol Nusle
Tygři Praha
|
Bude upřesněno
- |
TJ Sokol Nusle |
|
Preview | |||
skupina A | 6. kolo | 23 |
TJ Sokol Kladno
BK Lokomotiva Karlovy Vary
|
Bude upřesněno
- |
Hala 5. ZŠ Kladno |
|
Preview | |||
skupina A | 6. kolo | 24 |
BK Kralupy junior
DBaK
|
Bude upřesněno
- |
SH Kralupy nad Vltavou |
|
Preview | |||
skupina A | 7. kolo | 25 |
HB Basket Praha B
Tygři Praha
|
Bude upřesněno
- |
sportovní hala Zličín |
|
Preview | |||
skupina A | 7. kolo | 26 |
Sokol Nusle
BA Sparta Praha B
|
Bude upřesněno
- |
TJ Sokol Nusle |
|
Preview | |||
skupina A | 7. kolo | 27 |
TJ Sokol Kladno
DBaK
|
Bude upřesněno
- |
Hala 5. ZŠ Kladno |
|
Preview | |||
skupina A | 7. kolo | 28 |
BK Kralupy junior
BK Lokomotiva Karlovy Vary
|
Bude upřesněno
- |
SH Kralupy nad Vltavou |
|
Preview | |||
skupina A | 8. kolo | 29 |
DBaK
BK Lokomotiva Karlovy Vary
|
Bude upřesněno
- |
ZŠ Kožlany |
|
Preview | |||
skupina A | 8. kolo | 30 |
Sokol Nusle
HB Basket Praha B
|
Bude upřesněno
- |
TJ Sokol Nusle |
|
Preview | |||
skupina A | 8. kolo | 31 |
BK Kralupy junior
TJ Sokol Kladno
|
Bude upřesněno
- |
SH Kralupy nad Vltavou |
|
Preview | |||
skupina A | 8. kolo | 32 |
Tygři Praha
BA Sparta Praha B
|
Bude upřesněno
- |
Sportovní hala Jeneč |
|
Preview | |||
skupina A | 9. kolo | 33 |
Tygři Praha
BK Lokomotiva Karlovy Vary
|
Bude upřesněno
- |
Sportovní hala Jeneč |
|
Preview | |||
skupina A | 9. kolo | 34 |
BA Sparta Praha B
DBaK
|
Bude upřesněno
- |
Hala Kuncova |
|
Preview | |||
skupina A | 9. kolo | 35 |
BK Kralupy junior
HB Basket Praha B
|
Bude upřesněno
- |
SH Kralupy nad Vltavou |
|
Preview | |||
skupina A | 9. kolo | 36 |
TJ Sokol Kladno
Sokol Nusle
|
Bude upřesněno
- |
Hala 5. ZŠ Kladno |
|
Preview | |||
skupina A | 10. kolo | 37 |
BA Sparta Praha B
BK Lokomotiva Karlovy Vary
|
Bude upřesněno
- |
Hala Kuncova |
|
Preview | |||
skupina A | 10. kolo | 38 |
Tygři Praha
DBaK
|
Bude upřesněno
- |
Sportovní hala Jeneč |
|
Preview | |||
skupina A | 10. kolo | 39 |
TJ Sokol Kladno
HB Basket Praha B
|
Bude upřesněno
- |
Hala 5. ZŠ Kladno |
|
Preview | |||
skupina A | 10. kolo | 40 |
BK Kralupy junior
Sokol Nusle
|
Bude upřesněno
- |
SH Kralupy nad Vltavou |
|
Preview | |||
skupina A | 11. kolo | 41 |
BK Kralupy junior
BA Sparta Praha B
|
Bude upřesněno
- |
SH Kralupy nad Vltavou |
|
Preview | |||
skupina A | 11. kolo | 42 |
TJ Sokol Kladno
Tygři Praha
|
Bude upřesněno
- |
Hala 5. ZŠ Kladno |
|
Preview | |||
skupina A | 11. kolo | 43 |
Sokol Nusle
BK Lokomotiva Karlovy Vary
|
Bude upřesněno
- |
TJ Sokol Nusle |
|
Preview | |||
skupina A | 11. kolo | 44 |
HB Basket Praha B
DBaK
|
Bude upřesněno
- |
SK Aritma Praha |
|
Preview | |||
skupina A | 12. kolo | 45 |
TJ Sokol Kladno
BA Sparta Praha B
|
Bude upřesněno
- |
Hala 5. ZŠ Kladno |
|
Preview | |||
skupina A | 12. kolo | 46 |
BK Kralupy junior
Tygři Praha
|
Bude upřesněno
- |
SH Kralupy nad Vltavou |
|
Preview | |||
skupina A | 12. kolo | 47 |
HB Basket Praha B
BK Lokomotiva Karlovy Vary
|
Bude upřesněno
- |
SK Aritma Praha |
|
Preview | |||
skupina A | 12. kolo | 48 |
Sokol Nusle
DBaK
|
Bude upřesněno
- |
TJ Sokol Nusle |
|
Preview | |||
skupina A | 13. kolo | 49 |
Tygři Praha
HB Basket Praha B
|
Bude upřesněno
- |
Sportovní hala Jeneč |
|
Preview | |||
skupina A | 13. kolo | 50 |
BA Sparta Praha B
Sokol Nusle
|
Bude upřesněno
- |
Hala Kuncova |
|
Preview | |||
skupina A | 13. kolo | 51 |
DBaK
TJ Sokol Kladno
|
Bude upřesněno
- |
ZŠ Kožlany |
|
Preview | |||
skupina A | 13. kolo | 52 |
BK Lokomotiva Karlovy Vary
BK Kralupy junior
|
Bude upřesněno
- |
SH BK Loko Karlovy Vary |
|
Preview | |||
skupina A | 14. kolo | 53 |
BA Sparta Praha B
HB Basket Praha B
|
Bude upřesněno
- |
Hala Kuncova |
|
Preview | |||
skupina A | 14. kolo | 54 |
Tygři Praha
Sokol Nusle
|
Bude upřesněno
- |
Sportovní hala Jeneč |
|
Preview | |||
skupina A | 14. kolo | 55 |
BK Lokomotiva Karlovy Vary
TJ Sokol Kladno
|
Bude upřesněno
- |
SH BK Loko Karlovy Vary |
|
Preview | |||
skupina A | 14. kolo | 56 |
DBaK
BK Kralupy junior
|
Bude upřesněno
- |
ZŠ Kožlany |
|
Preview |
Tabulky
pořadí | tým | z | v | p | vstřeleno | obdrženo | B | posledních 5 zápasů |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Tygři Praha | 4 | 4 | 0 | 389 | 145 | 8 | |
2. | Sokol Nusle | 4 | 4 | 0 | 239 | 172 | 8 | |
3. | BA Sparta B | 4 | 3 | 1 | 303 | 234 | 7 | |
4. | DBaK | 4 | 2 | 2 | 249 | 272 | 6 | |
5. | HB Basket B | 4 | 1 | 3 | 220 | 233 | 5 | |
6. | BKj. Kralupy n.V. | 4 | 1 | 3 | 214 | 321 | 5 | |
7. | TJ Sokol Kladno | 4 | 1 | 3 | 157 | 281 | 5 | |
8. | Loko Karlovy Vary | 4 | 0 | 4 | 164 | 277 | 4 |
Data nejsou momentálně dostupná.
Data nejsou momentálně dostupná.
Tým | Z | 2B | 3B | TH | TH % | F- |
---|---|---|---|---|---|---|
Sokol Nusle | 4 | 19.3 | 2.3 | 14.5 /25.0 | 58.0 | 16.3 |
BKj. Kralupy n.V. | 4 | 15.0 | 5.8 | 6.3 /11.1 | 56.8 | 17.3 |
Loko Karlovy Vary | 4 | 14.8 | 2.3 | 4.8 /9.3 | 51.4 | 17.3 |
BA Sparta B | 4 | 24.0 | 4.0 | 15.8 /26.8 | 58.9 | 17.0 |
HB Basket B | 4 | 18.3 | 3.3 | 8.8 /20.8 | 42.2 | 12.3 |
TJ Sokol Kladno | 4 | 15.8 | 0.8 | 5.5 /16.3 | 33.8 | 15.8 |
DBaK | 4 | 25.0 | 1.3 | 8.5 /18.8 | 45.3 | 23.0 |
Tygři Praha | 4 | 36.3 | 5.5 | 8.3 /18.8 | 44.0 | 14.3 |
USK Praha B | 3 | 18.3 | 1.0 | 7.3 /19.3 | 37.9 | 20.0 |
ŠBK P-H Sadská | 3 | 26.3 | 4.7 | 12.0 /21.0 | 57.1 | 20.0 |
KP Brno B | 3 | 12.7 | 1.7 | 5.7 /11.7 | 48.6 | 14.3 |
Žabiny Brno B | 4 | 23.5 | 3.3 | 13.5 /22.3 | 60.7 | 12.8 |
Sokol H. Králové B | 4 | 28.0 | 4.0 | 7.3 /17.8 | 40.8 | 16.8 |
Studánka Pardubice | 3 | 15.7 | 1.7 | 6.7 /20.4 | 32.8 | 17.3 |
Basket Ostrava | 3 | 23.3 | 2.0 | 8.0 /17.3 | 46.2 | 18.7 |
Jiskra Kyjov | 4 | 22.3 | 2.3 | 11.0 /20.8 | 53.0 | 17.8 |
Basket Slovanka B | 3 | 20.0 | 3.0 | 7.3 /24.6 | 29.7 | 20.7 |
K2 Prostějov | 3 | 16.3 | 5.7 | 12.7 /24.4 | 52.1 | 19.3 |
Válečnice Děčín | 2 | 25.0 | 1.0 | 10.5 /23.0 | 45.7 | 20.5 |
Basket Severočesko | 2 | 17.5 | 1.0 | 13.0 /35.0 | 37.1 | 18.5 |
BK Brandýs n.L. | 1 | 18.0 | 1.0 | 3.0 /14.0 | 21.4 | 0.0 |
SLUNETA Ústí n. L. | 2 | 39.0 | 2.0 | 15.0 /23.5 | 63.8 | 21.5 |
Rozhodčí | Z | 1. | 2. | 3. | D | H | C |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Vyhlídal Michal | 2 | 1 | 1 | 0 | 1.5 | 1.0 | 1.3 |
Vildová Linda | 2 | 0 | 2 | 0 | 1.0 | 1.8 | 1.4 |
Vampola Jakub | 2 | 0 | 2 | 0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 |
Vagnerova Anna | 1 | 0 | 1 | 0 | 2.5 | 2.0 | 2.3 |
Trmač Vladislav | 1 | 0 | 1 | 0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 |
Štancl Dominik | 1 | 1 | 0 | 0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 |
Špaček Jan | 2 | 0 | 2 | 0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 |
Šmůla Petr | 1 | 0 | 1 | 0 | 1.0 | 1.5 | 1.3 |
Syrovátka František | 1 | 0 | 1 | 0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 |
Slanina Vladimír | 1 | 1 | 0 | 0 | 1.0 | 1.5 | 1.3 |
Renc Jan | 1 | 1 | 0 | 0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 |
Poláček Vojtěch | 2 | 0 | 2 | 0 | 1.5 | 1.5 | 1.5 |
Podhůrský Pavel | 3 | 0 | 3 | 0 | 1.0 | 1.2 | 1.1 |
Perlík Michal | 1 | 1 | 0 | 0 | 2.0 | 2.0 | 2.0 |
Pazourek Jaroslav | 1 | 1 | 0 | 0 | 2.0 | 1.0 | 1.5 |
Novák Petr | 2 | 2 | 0 | 0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 |
Nesper Jindřich | 3 | 2 | 1 | 0 | 1.7 | 1.0 | 1.3 |
Menšík Richard | 1 | 0 | 1 | 0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 |
Matys Pavel | 1 | 1 | 0 | 0 | 2.0 | 2.0 | 2.0 |
Mašek Tomáš | 1 | 0 | 1 | 0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 |
Mareš Roman | 1 | 1 | 0 | 0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 |
Lunhul Vladislav | 1 | 0 | 1 | 0 | 1.0 | 1.5 | 1.3 |
Kuncl Michal | 2 | 2 | 0 | 0 | 1.8 | 1.0 | 1.4 |
Kubíček Jiří | 2 | 2 | 0 | 0 | 1.0 | 1.3 | 1.1 |
Kozel Martin | 1 | 0 | 1 | 0 | 2.0 | 1.0 | 1.5 |
Kotrbatá Zuzana | 1 | 0 | 1 | 0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 |
Kohout Radomír | 1 | 0 | 1 | 0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 |
Kocián Michal | 2 | 2 | 0 | 0 | 1.0 | 1.5 | 1.3 |
Koc Ondřej | 2 | 2 | 0 | 0 | 1.5 | 1.3 | 1.4 |
Klapetek René | 2 | 0 | 2 | 0 | 1.0 | 1.3 | 1.1 |
Jindřichová Simona | 1 | 1 | 0 | 0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 |
Jeřáb Jan | 2 | 2 | 0 | 0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 |
Jelínek Jan | 2 | 0 | 2 | 0 | 1.8 | 1.3 | 1.5 |
Horník Michal | 1 | 1 | 0 | 0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 |
Hendrych Jan | 1 | 1 | 0 | 0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 |
Havlíček Petr | 4 | 1 | 3 | 0 | 1.0 | 1.3 | 1.1 |
Fanta Jiří | 2 | 2 | 0 | 0 | 1.0 | 1.3 | 1.1 |
Ďurana Antonín | 2 | 1 | 1 | 0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 |
Dolejš Václav | 2 | 2 | 0 | 0 | 2.3 | 1.0 | 1.6 |
Bráblík Jan | 2 | 0 | 2 | 0 | 1.5 | 1.0 | 1.3 |
Bohata Pavel | 3 | 3 | 0 | 0 | 1.0 | 1.2 | 1.1 |
Blahout Petr | 1 | 1 | 0 | 0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 |
Bendová Linda | 1 | 0 | 1 | 0 | 1.0 | 1.5 | 1.3 |
Baudyš Petr | 1 | 1 | 0 | 0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 |
Bakajsa Michal | 2 | 0 | 2 | 0 | 1.5 | 1.0 | 1.3 |
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař | N | MIN | AVG | MAX | o |
---|---|---|---|---|---|
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data. |
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře