Celostátní liga
Základní informace
Kategorie
juniorky U19
Sezona
2020/21
Zápasy
fáze | kolo | číslo | domácí / hosté | datum a čas | místo | rozhodčí | Komisař | skore | čtvrtiny | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
skupina B | 1. kolo | 57 |
Basket Pastelka MB
TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou
|
Bude upřesněno
- |
IX. základní škola |
|
Preview | |||
skupina B | 1. kolo | 58 |
BK Kralupy junior
USK Praha B
|
Bude upřesněno
- |
SH Kralupy nad Vltavou |
|
Preview | |||
skupina B | 1. kolo | 59 |
SLUNETA Ústí nad Labem
BK Lvice Litoměřice
|
Bude upřesněno
- |
SPŠ spojů |
|
Preview | |||
skupina B | 1. kolo | 60 |
Basket Slovanka B
Sokol Nusle
|
Bude upřesněno
- |
ZŠ Hovorčovická |
|
Preview | |||
skupina B | 2. kolo | 62 |
TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou
Sokol Nusle
|
Bude upřesněno
- |
SH SOŠOŘ Jablonec n.N. |
|
Preview | |||
skupina B | 2. kolo | 64 |
USK Praha B
BK Lvice Litoměřice
|
Bude upřesněno
- |
SH Královka |
|
Preview | |||
skupina B | 2. kolo | 61 |
Basket Pastelka MB
Basket Slovanka B
|
26. 9. 2020
14:00 |
IX. základní škola |
Jaroslav Poživil Vitaliy Shumskyy |
60
64
|
14
20
30
36
41
47 |
Review | |
skupina B | 2. kolo | 63 |
BK Kralupy junior
SLUNETA Ústí nad Labem
|
26. 9. 2020
14:00 |
SH Kralupy nad Vltavou |
Karel Anton Michael Mycak |
61
68
|
16
18
34
44
42
56 |
Review | |
skupina B | 3. kolo | 66 |
TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou
Basket Slovanka B
|
Bude upřesněno
- |
SH SOŠOŘ Jablonec n.N. |
|
Preview | |||
skupina B | 3. kolo | 67 |
BK Kralupy junior
BK Lvice Litoměřice
|
Bude upřesněno
- |
SH Kralupy nad Vltavou |
|
Preview | |||
skupina B | 3. kolo | 68 |
USK Praha B
SLUNETA Ústí nad Labem
|
27. 9. 2020
12:00 |
SH Královka |
Patricie-Anna Reitzová Lukáš Kalabza |
84
81
|
27
24
45
38
65
66 |
Review | |
skupina B | 3. kolo | 65 |
Basket Pastelka MB
Sokol Nusle
|
25. 9. 2020
18:00 |
Sportovní hala Ml. Boleslav |
Jaroslav Poživil Vitaliy Shumskyy |
77
79
|
22
18
38
35
57
59 |
Review | |
skupina B | 4. kolo | 72 |
TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou
USK Praha B
|
Bude upřesněno
- |
SH SOŠOŘ Jablonec n.N. |
|
Preview | |||
skupina B | 4. kolo | 70 |
Sokol Nusle
BK Lvice Litoměřice
|
10. 10. 2020
10:00 |
TJ Sokol Nusle |
Barbora Kopecká Vojtěch Šmíd |
48
62
|
8
18
25
25
34
46 |
Review | |
skupina B | 4. kolo | 71 |
Basket Pastelka MB
BK Kralupy junior
|
10. 10. 2020
16:00 |
IX. základní škola |
Jan Musil Linda Bendová |
69
61
|
20
17
45
27
57
48 |
Review | |
skupina B | 4. kolo | 69 |
Basket Slovanka B
SLUNETA Ústí nad Labem
|
10. 10. 2020
18:00 |
ZŠ Hovorčovická |
Barbora Toboláková Klaudia Karwowska |
64
76
|
14
13
25
36
36
48 |
Review | |
skupina B | 5. kolo | 75 |
Basket Pastelka MB
USK Praha B
|
Bude upřesněno
- |
IX. základní škola |
|
Preview | |||
skupina B | 5. kolo | 76 |
TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou
BK Kralupy junior
|
11. 10. 2020
10:00 |
SH SOŠOŘ Jablonec n.N. |
Jiří Siegfried Jan Lejčko |
78
59
|
19
13
37
29
60
43 |
Review | |
skupina B | 5. kolo | 74 |
Sokol Nusle
SLUNETA Ústí nad Labem
|
11. 10. 2020
11:00 |
TJ Sokol Nusle |
Barbora Kopecká Vojtěch Šmíd |
66
58
|
18
15
39
24
47
46 |
Review | |
skupina B | 5. kolo | 73 |
Basket Slovanka B
BK Lvice Litoměřice
|
11. 10. 2020
13:00 |
ZŠ Hovorčovická |
Barbora Toboláková Klaudia Karwowska |
55
66
|
11
16
29
39
44
52 |
Review | |
skupina B | 6. kolo | 77 |
BK Kralupy junior
Basket Slovanka B
|
Bude upřesněno
- |
SH Kralupy nad Vltavou |
|
Preview | |||
skupina B | 6. kolo | 78 |
USK Praha B
Sokol Nusle
|
Bude upřesněno
- |
SH Královka |
|
Preview | |||
skupina B | 6. kolo | 79 |
SLUNETA Ústí nad Labem
Basket Pastelka MB
|
Bude upřesněno
- |
SPŠ spojů |
|
Preview | |||
skupina B | 6. kolo | 80 |
BK Lvice Litoměřice
TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou
|
Bude upřesněno
- |
Hala 6. ZŠ |
|
Preview | |||
skupina B | 7. kolo | 81 |
BK Kralupy junior
Sokol Nusle
|
Bude upřesněno
- |
SH Kralupy nad Vltavou |
|
Preview | |||
skupina B | 7. kolo | 82 |
USK Praha B
Basket Slovanka B
|
Bude upřesněno
- |
SH Královka |
|
Preview | |||
skupina B | 7. kolo | 83 |
SLUNETA Ústí nad Labem
TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou
|
Bude upřesněno
- |
SPŠ spojů |
|
Preview | |||
skupina B | 7. kolo | 84 |
BK Lvice Litoměřice
Basket Pastelka MB
|
Bude upřesněno
- |
Hala 6. ZŠ |
|
Preview | |||
skupina B | 8. kolo | 85 |
TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou
Basket Pastelka MB
|
Bude upřesněno
- |
SH SOŠOŘ Jablonec n.N. |
|
Preview | |||
skupina B | 8. kolo | 86 |
USK Praha B
BK Kralupy junior
|
Bude upřesněno
- |
SH Královka |
|
Preview | |||
skupina B | 8. kolo | 87 |
BK Lvice Litoměřice
SLUNETA Ústí nad Labem
|
Bude upřesněno
- |
Kalich aréna |
|
Preview | |||
skupina B | 8. kolo | 88 |
Sokol Nusle
Basket Slovanka B
|
Bude upřesněno
- |
TJ Sokol Nusle |
|
Preview | |||
skupina B | 9. kolo | 89 |
Sokol Nusle
Basket Pastelka MB
|
Bude upřesněno
- |
TJ Sokol Nusle |
|
Preview | |||
skupina B | 9. kolo | 90 |
Basket Slovanka B
TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou
|
Bude upřesněno
- |
ZŠ Hovorčovická |
|
Preview | |||
skupina B | 9. kolo | 91 |
BK Lvice Litoměřice
BK Kralupy junior
|
Bude upřesněno
- |
Kalich aréna |
|
Preview | |||
skupina B | 9. kolo | 92 |
SLUNETA Ústí nad Labem
USK Praha B
|
Bude upřesněno
- |
SPŠ spojů |
|
Preview | |||
skupina B | 10. kolo | 93 |
Basket Slovanka B
Basket Pastelka MB
|
Bude upřesněno
- |
ZŠ Hovorčovická |
|
Preview | |||
skupina B | 10. kolo | 94 |
Sokol Nusle
TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou
|
Bude upřesněno
- |
TJ Sokol Nusle |
|
Preview | |||
skupina B | 10. kolo | 95 |
SLUNETA Ústí nad Labem
BK Kralupy junior
|
Bude upřesněno
- |
SPŠ spojů |
|
Preview | |||
skupina B | 10. kolo | 96 |
BK Lvice Litoměřice
USK Praha B
|
Bude upřesněno
- |
Kalich aréna |
|
Preview | |||
skupina B | 11. kolo | 97 |
BK Lvice Litoměřice
Basket Slovanka B
|
Bude upřesněno
- |
Kalich aréna |
|
Preview | |||
skupina B | 11. kolo | 98 |
SLUNETA Ústí nad Labem
Sokol Nusle
|
Bude upřesněno
- |
SPŠ spojů |
|
Preview | |||
skupina B | 11. kolo | 99 |
USK Praha B
Basket Pastelka MB
|
Bude upřesněno
- |
SH Královka |
|
Preview | |||
skupina B | 11. kolo | 100 |
BK Kralupy junior
TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou
|
Bude upřesněno
- |
SH Kralupy nad Vltavou |
|
Preview | |||
skupina B | 12. kolo | 101 |
SLUNETA Ústí nad Labem
Basket Slovanka B
|
Bude upřesněno
- |
SPŠ spojů |
|
Preview | |||
skupina B | 12. kolo | 102 |
BK Lvice Litoměřice
Sokol Nusle
|
Bude upřesněno
- |
Kalich aréna |
|
Preview | |||
skupina B | 12. kolo | 103 |
BK Kralupy junior
Basket Pastelka MB
|
Bude upřesněno
- |
SH Kralupy nad Vltavou |
|
Preview | |||
skupina B | 12. kolo | 104 |
USK Praha B
TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou
|
Bude upřesněno
- |
SH Královka |
|
Preview | |||
skupina B | 13. kolo | 105 |
Sokol Nusle
BK Kralupy junior
|
Bude upřesněno
- |
TJ Sokol Nusle |
|
Preview | |||
skupina B | 13. kolo | 106 |
Basket Slovanka B
USK Praha B
|
Bude upřesněno
- |
ZŠ Hovorčovická |
|
Preview | |||
skupina B | 13. kolo | 107 |
TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou
SLUNETA Ústí nad Labem
|
Bude upřesněno
- |
SH SOŠOŘ Jablonec n.N. |
|
Preview | |||
skupina B | 13. kolo | 108 |
Basket Pastelka MB
BK Lvice Litoměřice
|
Bude upřesněno
- |
IX. základní škola |
|
Preview | |||
skupina B | 14. kolo | 109 |
Basket Slovanka B
BK Kralupy junior
|
Bude upřesněno
- |
ZŠ Hovorčovická |
|
Preview | |||
skupina B | 14. kolo | 110 |
Sokol Nusle
USK Praha B
|
Bude upřesněno
- |
TJ Sokol Nusle |
|
Preview | |||
skupina B | 14. kolo | 111 |
Basket Pastelka MB
SLUNETA Ústí nad Labem
|
Bude upřesněno
- |
IX. základní škola |
|
Preview | |||
skupina B | 14. kolo | 112 |
TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou
BK Lvice Litoměřice
|
Bude upřesněno
- |
SH SOŠOŘ Jablonec n.N. |
|
Preview |
Tabulky
pořadí | tým | z | v | p | vstřeleno | obdrženo | B | posledních 5 zápasů |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Sluneta Ústí n.L. | 4 | 2 | 2 | 283 | 275 | 6 | |
2. | Sokol Nusle | 3 | 2 | 1 | 193 | 197 | 5 | |
3. | BK Lvice Litoměřice | 2 | 2 | 0 | 128 | 103 | 4 | |
4. | Basket Pastelka MB | 3 | 1 | 2 | 206 | 204 | 4 | |
5. | Basket Slovanka B | 3 | 1 | 2 | 183 | 202 | 4 | |
6. | BKj. Kralupy n.V. | 3 | 0 | 3 | 181 | 215 | 3 | |
7. | B. Jablonec n. N. | 1 | 1 | 0 | 78 | 59 | 2 | |
8. | USK Praha B | 1 | 1 | 0 | 84 | 81 | 2 |
Data nejsou momentálně dostupná.
Data nejsou momentálně dostupná.
Tým | Z | 2B | 3B | TH | TH % | F- |
---|---|---|---|---|---|---|
Basket Pastelka MB | 3 | 21.3 | 2.0 | 20.0 /34.3 | 58.3 | 19.0 |
Sokol Nusle | 3 | 22.0 | 2.0 | 14.3 /26.3 | 54.4 | 21.0 |
Sokol Kladno | 2 | 22.5 | 3.0 | 13.5 /23.0 | 58.7 | 16.0 |
BA Tygřice Louny | 2 | 21.0 | 6.5 | 11.0 /21.0 | 52.4 | 17.0 |
HB Basket B | 3 | 15.0 | 3.0 | 6.3 /13.0 | 48.7 | 14.7 |
Tigers Č. Budějovice | 3 | 28.3 | 1.0 | 8.7 /18.4 | 47.3 | 18.3 |
Aritma Praha | 3 | 15.0 | 1.0 | 14.7 /26.0 | 56.4 | 15.7 |
BK Klatovy | 3 | 30.0 | 0.0 | 8.3 /15.3 | 54.3 | 16.3 |
DBaK | 4 | 31.0 | 2.3 | 9.8 /17.8 | 54.9 | 17.8 |
Levhartice Chomutov | 4 | 27.0 | 4.5 | 9.3 /15.1 | 61.7 | 21.0 |
Basket Slovanka B | 3 | 15.7 | 7.0 | 8.7 /16.7 | 52.0 | 21.3 |
BKj. Kralupy n.V. | 3 | 24.7 | 2.0 | 5.0 /14.0 | 35.7 | 17.3 |
Sluneta Ústí n.L. | 4 | 24.5 | 3.8 | 10.5 /20.3 | 51.9 | 19.5 |
BK Brandýs n.L. | 4 | 23.0 | 6.0 | 9.3 /15.8 | 58.7 | 12.8 |
Basket Poděbrady | 4 | 20.5 | 1.3 | 7.0 /14.0 | 50.0 | 17.3 |
BC Vysočina | 4 | 18.3 | 1.8 | 9.0 /17.0 | 52.9 | 18.0 |
BSK TJ Jičín | 4 | 16.0 | 3.8 | 7.8 /16.8 | 46.3 | 11.3 |
BK Vyškov | 3 | 20.3 | 5.0 | 6.7 /14.4 | 46.5 | 19.0 |
KP Brno B | 4 | 23.0 | 3.8 | 7.8 /18.3 | 42.5 | 17.8 |
USK Praha B | 1 | 23.0 | 4.0 | 26.0 /39.0 | 66.7 | 0.0 |
OSK Olomouc | 3 | 24.3 | 5.0 | 8.7 /20.4 | 42.6 | 15.0 |
BK Lvice Litoměřice | 2 | 25.0 | 1.5 | 9.5 /15.5 | 61.3 | 12.0 |
Žabiny Brno B | 2 | 25.0 | 5.5 | 13.0 /22.0 | 59.1 | 11.0 |
B. Jablonec n. N. | 1 | 33.0 | 2.0 | 6.0 /17.0 | 35.3 | 12.0 |
Rozhodčí | Z | 1. | 2. | 3. | D | H | C |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Vaníček Marek | 3 | 0 | 3 | 0 | 1.2 | 1.3 | 1.3 |
Vampola Jakub | 2 | 2 | 0 | 0 | 1.5 | 1.0 | 1.3 |
Válek Jakub | 1 | 1 | 0 | 0 | 1.0 | 1.5 | 1.3 |
Toboláková Barbora | 2 | 2 | 0 | 0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 |
Šmíd Vojtěch | 2 | 0 | 2 | 0 | 1.5 | 1.0 | 1.3 |
Šmíd Pavel | 2 | 2 | 0 | 0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 |
Šlaj Jiří | 2 | 0 | 2 | 0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 |
Škaroupka Michal | 2 | 2 | 0 | 0 | 1.5 | 1.3 | 1.4 |
Šenk Pavel | 2 | 2 | 0 | 0 | 1.0 | 1.3 | 1.1 |
Syrovátka František | 1 | 0 | 1 | 0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 |
Siegfried Jiří | 1 | 1 | 0 | 0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 |
Shumskyy Vitaliy | 2 | 0 | 2 | 0 | 2.3 | 2.5 | 2.4 |
Sekáč Martin | 2 | 2 | 0 | 0 | 1.5 | 1.0 | 1.3 |
Reitzová Patricie-Anna | 1 | 1 | 0 | 0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 |
Račanský Martin | 2 | 2 | 0 | 0 | 1.0 | 1.3 | 1.1 |
Průša Jan | 2 | 0 | 2 | 0 | 1.5 | 1.0 | 1.3 |
Poživil Jaroslav | 2 | 2 | 0 | 0 | 1.8 | 2.5 | 2.1 |
Mycak Michael | 3 | 0 | 3 | 0 | 1.0 | 1.5 | 1.3 |
Musil Jan | 1 | 1 | 0 | 0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 |
Mrázek Michal | 1 | 1 | 0 | 0 | 1.0 | 1.5 | 1.3 |
Matys Pavel | 1 | 0 | 1 | 0 | 1.0 | 3.0 | 2.0 |
Lejčko Jan | 3 | 2 | 1 | 0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 |
Kubeš Michal | 2 | 0 | 2 | 0 | 1.5 | 1.0 | 1.3 |
Koudela Pavel | 2 | 0 | 2 | 0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 |
Kopecká Barbora | 4 | 4 | 0 | 0 | 1.3 | 1.5 | 1.4 |
Koc Ondřej | 2 | 2 | 0 | 0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 |
Karwowska Klaudia | 2 | 0 | 2 | 0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 |
Kapl Antonín | 3 | 2 | 1 | 0 | 1.0 | 1.3 | 1.1 |
Kalabza Lukáš | 1 | 0 | 1 | 0 | 2.0 | 1.0 | 1.5 |
Jindřichová Simona | 2 | 0 | 2 | 0 | 1.0 | 1.3 | 1.1 |
Jelínek Jan | 1 | 1 | 0 | 0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 |
Hynková Klára | 1 | 0 | 1 | 0 | 1.5 | 1.0 | 1.3 |
Bohata Pavel | 2 | 2 | 0 | 0 | 1.0 | 1.3 | 1.1 |
Bešina Marek | 2 | 0 | 2 | 0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 |
Bendová Linda | 3 | 0 | 3 | 0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 |
Balog Lukáš | 1 | 1 | 0 | 0 | 1.0 | 3.0 | 2.0 |
Bakajsa Michal | 2 | 0 | 2 | 0 | 1.0 | 1.5 | 1.3 |
Baďura Ota | 1 | 0 | 1 | 0 | 1.0 | 1.5 | 1.3 |
Anton Karel | 1 | 1 | 0 | 0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 |
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař | N | MIN | AVG | MAX | o |
---|---|---|---|---|---|
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data. |
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře