Celostátní liga

Základní informace

Kategorie
juniorky U19
Sezona
2020/21

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
skupina A 1. kolo 1
DBaK
Sokol Kladno
Bude upřesněno
-
Tělocvična 25. ZŠ
Preview
skupina A 1. kolo 2
HB Basket Praha B
Aritma Praha
Bude upřesněno
-
Sportovní hala Jeneč
Preview
skupina A 1. kolo 3
Tigers Basketball České Budějovice
BK Klatovy
Bude upřesněno
-
SH ZŠ Kubatova
Preview
skupina A 1. kolo 4
BK Levhartice Chomutov
BA Tygřice Louny
Bude upřesněno
-
Městská sportovní hala
Preview
skupina A 2. kolo 5
DBaK
BK Levhartice Chomutov
26. 9. 2020
18:30
Tělocvična 25. ZŠ Jan Lejčko
Linda Bendová
55
94
10
27
21
55
39
78
Review
skupina A 2. kolo 6
Sokol Kladno
BA Tygřice Louny
26. 9. 2020
16:30
Hala 5. ZŠ Kladno Jakub Vampola
Jan Průša
78
70
21
27
36
33
55
50
Review
skupina A 2. kolo 7
HB Basket Praha B
Tigers Basketball České Budějovice
26. 9. 2020
18:00
sportovní hala Zličín Ondřej Koc
Pavel Koudela
34
66
17
15
24
32
28
62
Review
skupina A 2. kolo 8
Aritma Praha
BK Klatovy
26. 9. 2020
18:00
SK Aritma Praha Pavel Šmíd
Jiří Šlaj
66
87
18
25
33
49
52
68
Review
skupina A 3. kolo 9
DBaK
BA Tygřice Louny
27. 9. 2020
11:45
Tělocvična 25. ZŠ Jan Lejčko
Linda Bendová
71
75
19
19
31
39
44
55
Review
skupina A 3. kolo 10
Sokol Kladno
BK Levhartice Chomutov
27. 9. 2020
11:00
Hala 5. ZŠ Kladno Jakub Vampola
Jan Průša
57
74
12
22
29
42
45
56
Review
skupina A 3. kolo 11
HB Basket Praha B
BK Klatovy
27. 9. 2020
09:00
sportovní hala Zličín Ondřej Koc
Pavel Koudela
41
82
9
18
18
39
30
62
Review
skupina A 3. kolo 12
Aritma Praha
Tigers Basketball České Budějovice
27. 9. 2020
10:30
SK Aritma Praha Pavel Šmíd
Jiří Šlaj
38
80
8
19
17
45
23
63
Review
skupina A 4. kolo 13
BK Levhartice Chomutov
Tigers Basketball České Budějovice
10. 10. 2020
14:00
Městská sportovní hala Pavel Bohata
Michael Mycak
62
59
21
8
35
20
45
37
Review
skupina A 4. kolo 14
BA Tygřice Louny
BK Klatovy
Bude upřesněno
-
Hala ZŠ Přemyslovců
Preview
skupina A 4. kolo 15
DBaK
HB Basket Praha B
10. 10. 2020
17:00
Městská sportovní hala Jan Jelínek
František Syrovátka
77
61
16
20
31
38
49
49
Review
skupina A 4. kolo 16
Sokol Kladno
Aritma Praha
Bude upřesněno
-
Hala 5. ZŠ Kladno
Preview
skupina A 5. kolo 17
BK Levhartice Chomutov
BK Klatovy
11. 10. 2020
11:00
Městská sportovní hala Pavel Bohata
Michael Mycak
77
36
20
12
33
24
56
26
Review
skupina A 5. kolo 18
BA Tygřice Louny
Tigers Basketball České Budějovice
Bude upřesněno
-
Hala ZŠ Přemyslovců
Preview
skupina A 5. kolo 19
DBaK
Aritma Praha
11. 10. 2020
12:45
Tělocvična 25. ZŠ Lukáš Balog
Pavel Matys
111
39
23
14
54
21
80
30
Review
skupina A 5. kolo 20
Sokol Kladno
HB Basket Praha B
Bude upřesněno
-
Hala 5. ZŠ Kladno
Preview
skupina A 6. kolo 21
HB Basket Praha B
BK Levhartice Chomutov
Bude upřesněno
-
sportovní hala Zličín
Preview
skupina A 6. kolo 22
Aritma Praha
BA Tygřice Louny
Bude upřesněno
-
SK Aritma Praha
Preview
skupina A 6. kolo 23
Tigers Basketball České Budějovice
DBaK
Bude upřesněno
-
SH ZŠ Kubatova
Preview
skupina A 6. kolo 24
BK Klatovy
Sokol Kladno
Bude upřesněno
-
SH BK Klatovy
Preview
skupina A 7. kolo 25
HB Basket Praha B
BA Tygřice Louny
Bude upřesněno
-
sportovní hala Zličín
Preview
skupina A 7. kolo 26
Aritma Praha
BK Levhartice Chomutov
Bude upřesněno
-
SK Aritma Praha
Preview
skupina A 7. kolo 27
Tigers Basketball České Budějovice
Sokol Kladno
Bude upřesněno
-
SH ZŠ Kubatova
Preview
skupina A 7. kolo 28
BK Klatovy
DBaK
Bude upřesněno
-
SH BK Klatovy
Preview
skupina A 8. kolo 29
Sokol Kladno
DBaK
Bude upřesněno
-
Hala 5. ZŠ Kladno
Preview
skupina A 8. kolo 30
Aritma Praha
HB Basket Praha B
Bude upřesněno
-
SK Aritma Praha
Preview
skupina A 8. kolo 31
BK Klatovy
Tigers Basketball České Budějovice
Bude upřesněno
-
SH BK Klatovy
Preview
skupina A 8. kolo 32
BA Tygřice Louny
BK Levhartice Chomutov
Bude upřesněno
-
Hala ZŠ Přemyslovců
Preview
skupina A 9. kolo 33
BA Tygřice Louny
DBaK
Bude upřesněno
-
Hala ZŠ Přemyslovců
Preview
skupina A 9. kolo 34
BK Levhartice Chomutov
Sokol Kladno
Bude upřesněno
-
Městská sportovní hala
Preview
skupina A 9. kolo 35
BK Klatovy
HB Basket Praha B
Bude upřesněno
-
SH BK Klatovy
Preview
skupina A 9. kolo 36
Tigers Basketball České Budějovice
Aritma Praha
Bude upřesněno
-
SH ZŠ Kubatova
Preview
skupina A 10. kolo 37
BK Levhartice Chomutov
DBaK
Bude upřesněno
-
Městská sportovní hala
Preview
skupina A 10. kolo 38
BA Tygřice Louny
Sokol Kladno
Bude upřesněno
-
Hala ZŠ Přemyslovců
Preview
skupina A 10. kolo 39
Tigers Basketball České Budějovice
HB Basket Praha B
Bude upřesněno
-
SH ZŠ Kubatova
Preview
skupina A 10. kolo 40
BK Klatovy
Aritma Praha
Bude upřesněno
-
SH BK Klatovy
Preview
skupina A 11. kolo 41
BK Klatovy
BK Levhartice Chomutov
Bude upřesněno
-
SH BK Klatovy
Preview
skupina A 11. kolo 42
Tigers Basketball České Budějovice
BA Tygřice Louny
Bude upřesněno
-
SH ZŠ Kubatova
Preview
skupina A 11. kolo 43
Aritma Praha
DBaK
Bude upřesněno
-
SK Aritma Praha
Preview
skupina A 11. kolo 44
HB Basket Praha B
Sokol Kladno
Bude upřesněno
-
Sportovní hala Jeneč
Preview
skupina A 12. kolo 45
Tigers Basketball České Budějovice
BK Levhartice Chomutov
Bude upřesněno
-
SH ZŠ Kubatova
Preview
skupina A 12. kolo 46
BK Klatovy
BA Tygřice Louny
Bude upřesněno
-
SH BK Klatovy
Preview
skupina A 12. kolo 47
HB Basket Praha B
DBaK
Bude upřesněno
-
Sportovní hala Jeneč
Preview
skupina A 12. kolo 48
Aritma Praha
Sokol Kladno
Bude upřesněno
-
SK Aritma Praha
Preview
skupina A 13. kolo 49
BA Tygřice Louny
HB Basket Praha B
Bude upřesněno
-
Hala ZŠ Přemyslovců
Preview
skupina A 13. kolo 50
BK Levhartice Chomutov
Aritma Praha
Bude upřesněno
-
Městská sportovní hala
Preview
skupina A 13. kolo 51
Sokol Kladno
Tigers Basketball České Budějovice
Bude upřesněno
-
Hala 5. ZŠ Kladno
Preview
skupina A 13. kolo 52
DBaK
BK Klatovy
Bude upřesněno
-
Tělocvična 25. ZŠ
Preview
skupina A 14. kolo 53
BK Levhartice Chomutov
HB Basket Praha B
Bude upřesněno
-
Městská sportovní hala
Preview
skupina A 14. kolo 54
BA Tygřice Louny
Aritma Praha
Bude upřesněno
-
Hala ZŠ Přemyslovců
Preview
skupina A 14. kolo 55
DBaK
Tigers Basketball České Budějovice
Bude upřesněno
-
Tělocvična 25. ZŠ
Preview
skupina A 14. kolo 56
Sokol Kladno
BK Klatovy
Bude upřesněno
-
Hala 5. ZŠ Kladno
Preview
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
Lucie Mikulová OSK Olomouc 19 3 1.0 19.7 8.0 0.3 2.7/5.3 50.0 2.0
Ivana Míšková Sokol Nusle 19 4 1.0 14.8 6.0 0.0 2.8/4.3 64.7 0.8
Kateřina Votrubová BK Brandýs n.L. 18 4 1.0 13.8 4.8 0.8 2.0/3.3 61.5 0.5
Oliwia Ewa Růžičková Ško-Energo MB 19 5 1.0 8.6 2.2 0.4 3.0/4.4 68.2 2.2
Viola Durdová BKj. Kralupy n.V. 19 3 1.0 12.0 6.0 0.0 0.0/2.0 0.0 1.7
Kateřina Všetečková BSK TJ Jičín 19 4 1.0 8.5 2.8 0.3 2.3/4.0 56.3 2.0
Natalie Lukačková BA Sparta 19 3 1.0 10.3 2.7 0.7 / 1.7 3.0/4.3 69.2 2.0
Simona Bachmanová Levhartice Chomutov 19 2 1.0 11.5 3.0 0.5 4.0/4.5 88.9 3.0
Iveta Cichrová BK Vyškov 18 3 1.0 7.3 2.3 0.7 0.7/3.3 20.0 1.0
Denisa Lebedová Sluneta Ústí n.L. 18 8 1.0 2.5 1.0 0.0 0.5/1.5 0.0* 0.9
Alžběta Matasová Tygřice Louny 16 2 1.0 10.0 4.0 0.5 0.5/2.0 25.0 3.0
Sára Faustová BK Klatovy 19 3 1.0 6.0 2.3 0.0 1.3/1.7 0.0* 3.7
Veronika Vůchová DBaK 19 4 1.0 4.3 1.3 0.0 1.8/3.0 58.3 2.8
Stella Jeřábková Basket Poděbrady 17 3 1.0 4.0 1.0 0.0 2.0/3.7 54.5 2.7
Kateřina Vilhumová Basket Říčany 19 1 1.0 11.0 2.0 2.0 1.0/2.0 50.0 0.0
Laura Hanousková OLM 19 3 1.0 3.3 1.3 0.0 0.7/2.0 33.3 0.0
Klára Balážová HB Basket B 17 1 1.0 9.0 3.0 1.0 0.0/2.0 0.0 1.0
Hana Hybášková Aritma Praha B 18 1 1.0 9.0 4.0 0.0 1.0/1.0 0.0* 1.0
Kateřina Kejíková KP Brno B 17 2 1.0 4.0 1.0 0.5 0.5/3.0 16.7 2.5
Lucie Ceralová Levhartice Chomutov B 17 5 1.0 1.4 0.6 0.0 0.2/0.2 0.0* 0.2
Nikola Marková HB Basket 18 4 1.0 1.5 0.8 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.3
4 Šárka Perseinová Sokol Kladno 19 2 1.0 2.5 1.0 0.0 0.5/1.0 0.0* 2.5
Tereza Ježková B. Jablonec n. N. 17 1 1.0 5.0 2.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
Kateřina Andresková Žabiny Brno B 17 1 1.0 5.0 1.0 1.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Aneta Jurná Žabiny Brno B 18 2 15.0 2.0 1.0 0.0 / 1.0 0.0/0.5 0.0* 1.0
Michaela Dvořáková Basket Slovanka B 19 2 1.0 1.0 0.5 0.0 / 1.5 0.0/0.0 0.0* 2.0
Kateřina Kaiserová BaK Plzeň "B" 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Markéta Nádvorníková SLO 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Mahulena Srbová HB Basket 19 2 4.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Eliška Formánková Slovan Litoměřice 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Karolína Zachová VSP 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tereza Trávníčková KP Brno 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
55 Adéla Blažková Loko Trutnov 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Andrea Karásková Pod 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Nikol Oravová BK Loko K. Vary 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tereza Čmejrková B. Jablonec n. N. 19 2 2.5 0.0 0.0 0.0 / 0.5 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tereza Varyšová Univerzita Brno 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Hana Kačírková USK Praha B 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Zuzana Johánková BK Klatovy 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michaela Lipavská Black Cats 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Štěpánka Falladová Sokol Dolní Počernice A 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Hana Hlaváčková BC Vysočina 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Číslo Hráč Tým Věk B 2B 3B TH F-
Lucie Mikulová OSK Olomouc 19 22 9 1 6 3
Ivana Míšková Sokol Nusle 19 54 21 0 18 3
Kateřina Votrubová BK Brandýs n.L. 18 34 14 2 14 2
Oliwia Ewa Růžičková Ško-Energo MB 19 30 10 2 12 10
Viola Durdová BKj. Kralupy n.V. 19 14 7 0 0 3
Kateřina Všetečková BSK TJ Jičín 19 30 10 2 10 8
Natalie Lukačková BA Sparta 19 60 12 3 27 6
Simona Bachmanová Levhartice Chomutov 19 13 4 1 6 4
Iveta Cichrová BK Vyškov 18 18 6 4 2 4
Denisa Lebedová Sluneta Ústí n.L. 18 5 2 0 1 3
Alžběta Matasová Tygřice Louny 16 20 8 1 1 4
Sára Faustová BK Klatovy 19 8 3 0 2 5
Veronika Vůchová DBaK 19 16 4 0 8 8
Stella Jeřábková Basket Poděbrady 17 5 2 0 3 4
Kateřina Vilhumová Basket Říčany 19 6 1 1 2 3
Laura Hanousková OLM 19 15 5 1 5 2
Klára Balážová HB Basket B 17 9 3 1 0 1
Hana Hybášková Aritma Praha B 18 11 3 1 5 5
Kateřina Kejíková KP Brno B 17 5 1 1 1 4
Lucie Ceralová Levhartice Chomutov B 17 30 12 0 10 4
Nikola Marková HB Basket 18 2 1 0 0 0
4 Šárka Perseinová Sokol Kladno 19 4 2 0 1 3
Tereza Ježková B. Jablonec n. N. 17 5 2 0 1 1
Kateřina Andresková Žabiny Brno B 17 5 1 1 0 0
Aneta Jurná Žabiny Brno B 18 9 3 1 2 1
Michaela Dvořáková Basket Slovanka B 19
Kateřina Kaiserová BaK Plzeň "B" 18 17 4 3 3 3
Markéta Nádvorníková SLO 18 18 6 2 2 1
Mahulena Srbová HB Basket 19 6 2 1 1 3
Eliška Formánková Slovan Litoměřice 17
Karolína Zachová VSP 18
Tereza Trávníčková KP Brno 16 13 4 1 2 1
55 Adéla Blažková Loko Trutnov 18 11 5 1 2 3
Andrea Karásková Pod 18 10 5 0 0 2
Nikol Oravová BK Loko K. Vary 19 1 0 0 1 0
Tereza Čmejrková B. Jablonec n. N. 19 9 3 1 0 0
Tereza Varyšová Univerzita Brno 19
Hana Kačírková USK Praha B 17
Zuzana Johánková BK Klatovy 19
Michaela Lipavská Black Cats 19
Štěpánka Falladová Sokol Dolní Počernice A 19
Hana Hlaváčková BC Vysočina 18
Tým Z 2B 3B TH TH % F-
3 21.3 2.0 20.0 /34.3 58.3 19.0
3 22.0 2.0 14.3 /26.3 54.4 21.0
2 22.5 3.0 13.5 /23.0 58.7 16.0
2 21.0 6.5 11.0 /21.0 52.4 17.0
3 15.0 3.0 6.3 /13.0 48.7 14.7
3 28.3 1.0 8.7 /18.4 47.3 18.3
3 15.0 1.0 14.7 /26.0 56.4 15.7
3 30.0 0.0 8.3 /15.3 54.3 16.3
4 31.0 2.3 9.8 /17.8 54.9 17.8
4 27.0 4.5 9.3 /15.1 61.7 21.0
3 15.7 7.0 8.7 /16.7 52.0 21.3
3 24.7 2.0 5.0 /14.0 35.7 17.3
4 24.5 3.8 10.5 /20.3 51.9 19.5
4 23.0 6.0 9.3 /15.8 58.7 12.8
4 20.5 1.3 7.0 /14.0 50.0 17.3
4 18.3 1.8 9.0 /17.0 52.9 18.0
4 16.0 3.8 7.8 /16.8 46.3 11.3
3 20.3 5.0 6.7 /14.4 46.5 19.0
4 23.0 3.8 7.8 /18.3 42.5 17.8
1 23.0 4.0 26.0 /39.0 66.7 0.0
3 24.3 5.0 8.7 /20.4 42.6 15.0
2 25.0 1.5 9.5 /15.5 61.3 12.0
2 25.0 5.5 13.0 /22.0 59.1 11.0
1 33.0 2.0 6.0 /17.0 35.3 12.0