Extraliga
Základní informace
Kategorie
juniorky U19
Sezona
2020/21
Zápasy
fáze | kolo | číslo | domácí / hosté | datum a čas | místo | rozhodčí | Komisař | skore | čtvrtiny | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
základní část | 1. kolo | 1 |
BK Havířov
SBŠ Ostrava
|
Bude upřesněno
- |
Městská SH ZŠ Žákovská |
|
Preview | |||
základní část | 1. kolo | 2 |
HB Basket Praha
BA Sparta Praha
|
Bude upřesněno
- |
SK Aritma Praha |
|
Preview | |||
základní část | 1. kolo | 3 |
USK Praha
BK Studánka Pardubice
|
Bude upřesněno
- |
SH Královka |
|
Preview | |||
základní část | 1. kolo | 4 |
Sokol Hradec Králové
BK Loko Trutnov
|
Bude upřesněno
- |
hala Sokol Hradec Králové |
|
Preview | |||
základní část | 1. kolo | 5 |
Basket Slovanka
BK Strakonice
|
Bude upřesněno
- |
SK Aritma Praha |
|
Preview | |||
základní část | 1. kolo | 6 |
Žabiny Brno
KP Brno
|
Bude upřesněno
- |
SH Rosnička Brno |
|
Preview | |||
základní část | 2. kolo | 7 |
BK Havířov
Žabiny Brno
|
Bude upřesněno
- |
Městská SH ZŠ Žákovská |
|
Preview | |||
základní část | 2. kolo | 12 |
BK Studánka Pardubice
BK Loko Trutnov
|
Bude upřesněno
- |
hala Sportovní gymnázium |
|
Preview | |||
základní část | 2. kolo | 10 |
BA Sparta Praha
BK Strakonice
|
26. 9. 2020
12:00 |
Hala Kuncova |
Lukáš Hartig Martin Svoboda |
72
53
|
25
10
43
29
59
44 |
Review | |
základní část | 2. kolo | 8 |
SBŠ Ostrava
KP Brno
|
26. 9. 2020
13:00 |
Hala Sportovního Gymnázia |
Jonáš Kavan Jakub Kremser |
61
78
|
9
25
24
37
44
54 |
Review | |
základní část | 2. kolo | 9 |
HB Basket Praha
Basket Slovanka
|
26. 9. 2020
13:00 |
sportovní hala Zličín |
Dalibor Kouba Ondřej Koc |
71
94
|
10
31
29
53
45
71 |
Review | |
základní část | 2. kolo | 11 |
USK Praha
Sokol Hradec Králové
|
26. 9. 2020
13:30 |
SH Královka |
Patricie-Anna Reitzová Lukáš Kalabza |
69
83
|
26
16
44
42
56
68 |
Review | |
základní část | 3. kolo | 18 |
BK Studánka Pardubice
Sokol Hradec Králové
|
Bude upřesněno
- |
hala Sportovní gymnázium |
|
Preview | |||
základní část | 3. kolo | 14 |
SBŠ Ostrava
Žabiny Brno
|
Bude upřesněno
- |
Hala Sportovního Gymnázia |
|
Preview | |||
základní část | 3. kolo | 13 |
BK Havířov
KP Brno
|
27. 9. 2020
10:00 |
Městská SH ZŠ Žákovská |
Pavel Nehoda Jan Menšík |
63
72
|
12
18
25
28
45
48 |
Review | |
základní část | 3. kolo | 17 |
USK Praha
BK Loko Trutnov
|
27. 9. 2020
10:00 |
SH Královka |
Patricie-Anna Reitzová Lukáš Kalabza |
93
54
|
32
17
53
30
68
44 |
Review | |
základní část | 3. kolo | 16 |
BA Sparta Praha
Basket Slovanka
|
27. 9. 2020
11:00 |
Hala Kuncova |
Lukáš Hartig Jan Hošek |
47
74
|
5
15
12
37
31
57 |
Review | |
základní část | 3. kolo | 15 |
HB Basket Praha
BK Strakonice
|
27. 9. 2020
11:15 |
sportovní hala Zličín |
Dalibor Kouba Ondřej Koc |
97
73
|
17
14
43
33
69
56 |
Review | |
základní část | 4. kolo | 21 |
Basket Slovanka
USK Praha
|
Bude upřesněno
- |
ZŠ Na Slovance |
|
Preview | |||
základní část | 4. kolo | 22 |
BK Strakonice
BK Studánka Pardubice
|
Bude upřesněno
- |
STARZ aréna |
|
Preview | |||
základní část | 4. kolo | 23 |
BK Havířov
HB Basket Praha
|
Bude upřesněno
- |
Městská SH ZŠ Žákovská |
|
Preview | |||
základní část | 4. kolo | 24 |
SBŠ Ostrava
BA Sparta Praha
|
Bude upřesněno
- |
Hala Sportovního Gymnázia |
|
Preview | |||
základní část | 4. kolo | 20 |
KP Brno
BK Loko Trutnov
|
10. 10. 2020
12:45 |
Městská hala míčových sportů - stará hala |
Petr Novák Vojtěch Dostal |
48
55
|
10
6
20
23
31
37 |
Review | |
základní část | 4. kolo | 19 |
Žabiny Brno
Sokol Hradec Králové
|
10. 10. 2020
18:00 |
SH Rosnička Brno |
Michal Škaroupka Marek Vaníček |
74
83
|
22
14
35
39
55
62 |
Review | |
základní část | 5. kolo | 27 |
Basket Slovanka
BK Studánka Pardubice
|
Bude upřesněno
- |
ZŠ Na Slovance |
|
Preview | |||
základní část | 5. kolo | 28 |
BK Strakonice
USK Praha
|
Bude upřesněno
- |
STARZ aréna |
|
Preview | |||
základní část | 5. kolo | 29 |
BK Havířov
BA Sparta Praha
|
Bude upřesněno
- |
Městská SH ZŠ Žákovská |
|
Preview | |||
základní část | 5. kolo | 30 |
SBŠ Ostrava
HB Basket Praha
|
Bude upřesněno
- |
Hala Sportovního Gymnázia |
|
Preview | |||
základní část | 5. kolo | 26 |
KP Brno
Sokol Hradec Králové
|
11. 10. 2020
09:30 |
Městská hala míčových sportů - stará hala |
Petr Novák Vojtěch Dostal |
53
49
|
10
14
23
20
32
36 |
Review | |
základní část | 5. kolo | 25 |
Žabiny Brno
BK Loko Trutnov
|
11. 10. 2020
10:30 |
SH Rosnička Brno |
Michal Škaroupka Marek Vaníček |
70
63
|
18
24
35
35
51
49 |
Review | |
základní část | 6. kolo | 31 |
HB Basket Praha
Žabiny Brno
|
Bude upřesněno
- |
sportovní hala Zličín |
|
Preview | |||
základní část | 6. kolo | 32 |
BA Sparta Praha
KP Brno
|
Bude upřesněno
- |
Hala Kuncova |
|
Preview | |||
základní část | 6. kolo | 33 |
USK Praha
BK Havířov
|
Bude upřesněno
- |
SH Královka |
|
Preview | |||
základní část | 6. kolo | 34 |
BK Studánka Pardubice
SBŠ Ostrava
|
Bude upřesněno
- |
hala Sportovní gymnázium |
|
Preview | |||
základní část | 6. kolo | 35 |
Sokol Hradec Králové
Basket Slovanka
|
Bude upřesněno
- |
hala Sokol Hradec Králové |
|
Preview | |||
základní část | 6. kolo | 36 |
BK Loko Trutnov
BK Strakonice
|
Bude upřesněno
- |
3. ZŠ |
|
Preview | |||
základní část | 7. kolo | 37 |
HB Basket Praha
KP Brno
|
Bude upřesněno
- |
sportovní hala Zličín |
|
Preview | |||
základní část | 7. kolo | 38 |
BA Sparta Praha
Žabiny Brno
|
Bude upřesněno
- |
Hala Kuncova |
|
Preview | |||
základní část | 7. kolo | 39 |
USK Praha
SBŠ Ostrava
|
Bude upřesněno
- |
SH Královka |
|
Preview | |||
základní část | 7. kolo | 40 |
BK Studánka Pardubice
BK Havířov
|
Bude upřesněno
- |
hala Sportovní gymnázium |
|
Preview | |||
základní část | 7. kolo | 41 |
Sokol Hradec Králové
BK Strakonice
|
Bude upřesněno
- |
hala Sokol Hradec Králové |
|
Preview | |||
základní část | 7. kolo | 42 |
BK Loko Trutnov
Basket Slovanka
|
Bude upřesněno
- |
3. ZŠ |
|
Preview | |||
základní část | 8. kolo | 43 |
Žabiny Brno
Basket Slovanka
|
Bude upřesněno
- |
SH Rosnička Brno |
|
Preview | |||
základní část | 8. kolo | 44 |
KP Brno
BK Strakonice
|
Bude upřesněno
- |
Městská hala míčových sportů-nová |
|
Preview | |||
základní část | 8. kolo | 45 |
BK Havířov
Sokol Hradec Králové
|
Bude upřesněno
- |
Městská SH ZŠ Žákovská |
|
Preview | |||
základní část | 8. kolo | 46 |
SBŠ Ostrava
BK Loko Trutnov
|
Bude upřesněno
- |
Hala Sportovního Gymnázia |
|
Preview | |||
základní část | 8. kolo | 47 |
HB Basket Praha
USK Praha
|
Bude upřesněno
- |
SK Aritma Praha |
|
Preview | |||
základní část | 8. kolo | 48 |
BA Sparta Praha
BK Studánka Pardubice
|
Bude upřesněno
- |
Hala Kuncova |
|
Preview | |||
základní část | 9. kolo | 49 |
Žabiny Brno
BK Strakonice
|
Bude upřesněno
- |
SH Rosnička Brno |
|
Preview | |||
základní část | 9. kolo | 50 |
KP Brno
Basket Slovanka
|
Bude upřesněno
- |
Městská hala míčových sportů-nová |
|
Preview | |||
základní část | 9. kolo | 51 |
BK Havířov
BK Loko Trutnov
|
Bude upřesněno
- |
Městská SH ZŠ Žákovská |
|
Preview | |||
základní část | 9. kolo | 52 |
SBŠ Ostrava
Sokol Hradec Králové
|
Bude upřesněno
- |
Hala Sportovního Gymnázia |
|
Preview | |||
základní část | 9. kolo | 53 |
HB Basket Praha
BK Studánka Pardubice
|
Bude upřesněno
- |
SK Aritma Praha |
|
Preview | |||
základní část | 9. kolo | 54 |
BA Sparta Praha
USK Praha
|
Bude upřesněno
- |
Hala Kuncova |
|
Preview | |||
základní část | 10. kolo | 55 |
USK Praha
Žabiny Brno
|
Bude upřesněno
- |
SH Královka |
|
Preview | |||
základní část | 10. kolo | 56 |
BK Studánka Pardubice
KP Brno
|
Bude upřesněno
- |
hala Sportovní gymnázium |
|
Preview | |||
základní část | 10. kolo | 57 |
Sokol Hradec Králové
HB Basket Praha
|
Bude upřesněno
- |
hala Sokol Hradec Králové |
|
Preview | |||
základní část | 10. kolo | 58 |
BK Loko Trutnov
BA Sparta Praha
|
Bude upřesněno
- |
3. ZŠ |
|
Preview | |||
základní část | 10. kolo | 59 |
Basket Slovanka
BK Havířov
|
Bude upřesněno
- |
SK Aritma Praha |
|
Preview | |||
základní část | 10. kolo | 60 |
BK Strakonice
SBŠ Ostrava
|
Bude upřesněno
- |
STARZ aréna |
|
Preview | |||
základní část | 11. kolo | 61 |
USK Praha
KP Brno
|
Bude upřesněno
- |
SH Královka |
|
Preview | |||
základní část | 11. kolo | 62 |
BK Studánka Pardubice
Žabiny Brno
|
Bude upřesněno
- |
hala Sportovní gymnázium |
|
Preview | |||
základní část | 11. kolo | 63 |
Sokol Hradec Králové
BA Sparta Praha
|
Bude upřesněno
- |
hala Sokol Hradec Králové |
|
Preview | |||
základní část | 11. kolo | 64 |
BK Loko Trutnov
HB Basket Praha
|
Bude upřesněno
- |
3. ZŠ |
|
Preview | |||
základní část | 11. kolo | 65 |
Basket Slovanka
SBŠ Ostrava
|
Bude upřesněno
- |
SK Aritma Praha |
|
Preview | |||
základní část | 11. kolo | 66 |
BK Strakonice
BK Havířov
|
Bude upřesněno
- |
STARZ aréna |
|
Preview | |||
základní část | 12. kolo | 67 |
SBŠ Ostrava
BK Havířov
|
Bude upřesněno
- |
Hala Sportovního Gymnázia |
|
Preview | |||
základní část | 12. kolo | 68 |
BA Sparta Praha
HB Basket Praha
|
Bude upřesněno
- |
Hala Kuncova |
|
Preview | |||
základní část | 12. kolo | 69 |
BK Studánka Pardubice
USK Praha
|
Bude upřesněno
- |
hala Sportovní gymnázium |
|
Preview | |||
základní část | 12. kolo | 70 |
BK Loko Trutnov
Sokol Hradec Králové
|
Bude upřesněno
- |
3. ZŠ |
|
Preview | |||
základní část | 12. kolo | 71 |
BK Strakonice
Basket Slovanka
|
Bude upřesněno
- |
STARZ aréna |
|
Preview | |||
základní část | 12. kolo | 72 |
KP Brno
Žabiny Brno
|
Bude upřesněno
- |
Městská hala míčových sportů-nová |
|
Preview | |||
základní část | 13. kolo | 73 |
KP Brno
BK Havířov
|
Bude upřesněno
- |
Městská hala míčových sportů-nová |
|
Preview | |||
základní část | 13. kolo | 74 |
Žabiny Brno
SBŠ Ostrava
|
Bude upřesněno
- |
SH Rosnička Brno |
|
Preview | |||
základní část | 13. kolo | 75 |
BK Strakonice
HB Basket Praha
|
Bude upřesněno
- |
STARZ aréna |
|
Preview | |||
základní část | 13. kolo | 76 |
Basket Slovanka
BA Sparta Praha
|
Bude upřesněno
- |
SK Aritma Praha |
|
Preview | |||
základní část | 13. kolo | 77 |
BK Loko Trutnov
USK Praha
|
Bude upřesněno
- |
3. ZŠ |
|
Preview | |||
základní část | 13. kolo | 78 |
Sokol Hradec Králové
BK Studánka Pardubice
|
Bude upřesněno
- |
hala Sokol Hradec Králové |
|
Preview | |||
základní část | 14. kolo | 79 |
Žabiny Brno
BK Havířov
|
Bude upřesněno
- |
SH Rosnička Brno |
|
Preview | |||
základní část | 14. kolo | 80 |
KP Brno
SBŠ Ostrava
|
Bude upřesněno
- |
Městská hala míčových sportů-nová |
|
Preview | |||
základní část | 14. kolo | 81 |
Basket Slovanka
HB Basket Praha
|
Bude upřesněno
- |
SK Aritma Praha |
|
Preview | |||
základní část | 14. kolo | 82 |
BK Strakonice
BA Sparta Praha
|
Bude upřesněno
- |
STARZ aréna |
|
Preview | |||
základní část | 14. kolo | 83 |
Sokol Hradec Králové
USK Praha
|
Bude upřesněno
- |
hala Sokol Hradec Králové |
|
Preview | |||
základní část | 14. kolo | 84 |
BK Loko Trutnov
BK Studánka Pardubice
|
Bude upřesněno
- |
3. ZŠ |
|
Preview | |||
základní část | 15. kolo | 85 |
BK Loko Trutnov
Žabiny Brno
|
Bude upřesněno
- |
3. ZŠ |
|
Preview | |||
základní část | 15. kolo | 86 |
Sokol Hradec Králové
KP Brno
|
Bude upřesněno
- |
hala Sokol Hradec Králové |
|
Preview | |||
základní část | 15. kolo | 87 |
BK Studánka Pardubice
Basket Slovanka
|
Bude upřesněno
- |
hala Sportovní gymnázium |
|
Preview | |||
základní část | 15. kolo | 88 |
USK Praha
BK Strakonice
|
Bude upřesněno
- |
SH Královka |
|
Preview | |||
základní část | 15. kolo | 89 |
BA Sparta Praha
BK Havířov
|
Bude upřesněno
- |
Hala Kuncova |
|
Preview | |||
základní část | 15. kolo | 90 |
HB Basket Praha
SBŠ Ostrava
|
Bude upřesněno
- |
SK Aritma Praha |
|
Preview | |||
základní část | 16. kolo | 91 |
Sokol Hradec Králové
Žabiny Brno
|
Bude upřesněno
- |
hala Sokol Hradec Králové |
|
Preview | |||
základní část | 16. kolo | 92 |
BK Loko Trutnov
KP Brno
|
Bude upřesněno
- |
3. ZŠ |
|
Preview | |||
základní část | 16. kolo | 93 |
USK Praha
Basket Slovanka
|
Bude upřesněno
- |
SH Královka |
|
Preview | |||
základní část | 16. kolo | 94 |
BK Studánka Pardubice
BK Strakonice
|
Bude upřesněno
- |
hala Sportovní gymnázium |
|
Preview | |||
základní část | 16. kolo | 95 |
HB Basket Praha
BK Havířov
|
Bude upřesněno
- |
SK Aritma Praha |
|
Preview | |||
základní část | 16. kolo | 96 |
BA Sparta Praha
SBŠ Ostrava
|
Bude upřesněno
- |
Hala Kuncova |
|
Preview | |||
základní část | 17. kolo | 97 |
KP Brno
HB Basket Praha
|
Bude upřesněno
- |
Městská hala míčových sportů-nová |
|
Preview | |||
základní část | 17. kolo | 98 |
Žabiny Brno
BA Sparta Praha
|
Bude upřesněno
- |
SH Rosnička Brno |
|
Preview | |||
základní část | 17. kolo | 99 |
SBŠ Ostrava
USK Praha
|
Bude upřesněno
- |
Hala Sportovního Gymnázia |
|
Preview | |||
základní část | 17. kolo | 100 |
BK Havířov
BK Studánka Pardubice
|
Bude upřesněno
- |
Městská SH ZŠ Žákovská |
|
Preview | |||
základní část | 17. kolo | 101 |
BK Strakonice
Sokol Hradec Králové
|
Bude upřesněno
- |
STARZ aréna |
|
Preview | |||
základní část | 17. kolo | 102 |
Basket Slovanka
BK Loko Trutnov
|
Bude upřesněno
- |
SK Aritma Praha |
|
Preview | |||
základní část | 18. kolo | 103 |
Žabiny Brno
HB Basket Praha
|
Bude upřesněno
- |
SH Rosnička Brno |
|
Preview | |||
základní část | 18. kolo | 104 |
KP Brno
BA Sparta Praha
|
Bude upřesněno
- |
Městská hala míčových sportů-nová |
|
Preview | |||
základní část | 18. kolo | 105 |
BK Havířov
USK Praha
|
Bude upřesněno
- |
Městská SH ZŠ Žákovská |
|
Preview | |||
základní část | 18. kolo | 106 |
SBŠ Ostrava
BK Studánka Pardubice
|
Bude upřesněno
- |
Hala Sportovního Gymnázia |
|
Preview | |||
základní část | 18. kolo | 107 |
Basket Slovanka
Sokol Hradec Králové
|
Bude upřesněno
- |
SK Aritma Praha |
|
Preview | |||
základní část | 18. kolo | 108 |
BK Strakonice
BK Loko Trutnov
|
Bude upřesněno
- |
STARZ aréna |
|
Preview | |||
základní část | 19. kolo | 109 |
BK Strakonice
Žabiny Brno
|
Bude upřesněno
- |
STARZ aréna |
|
Preview | |||
základní část | 19. kolo | 110 |
Basket Slovanka
KP Brno
|
Bude upřesněno
- |
SK Aritma Praha |
|
Preview | |||
základní část | 19. kolo | 111 |
BK Loko Trutnov
BK Havířov
|
Bude upřesněno
- |
3. ZŠ |
|
Preview | |||
základní část | 19. kolo | 112 |
Sokol Hradec Králové
SBŠ Ostrava
|
Bude upřesněno
- |
hala Sokol Hradec Králové |
|
Preview | |||
základní část | 19. kolo | 113 |
BK Studánka Pardubice
HB Basket Praha
|
Bude upřesněno
- |
hala Sportovní gymnázium |
|
Preview | |||
základní část | 19. kolo | 114 |
USK Praha
BA Sparta Praha
|
Bude upřesněno
- |
SH Královka |
|
Preview | |||
základní část | 20. kolo | 115 |
Basket Slovanka
Žabiny Brno
|
Bude upřesněno
- |
SK Aritma Praha |
|
Preview | |||
základní část | 20. kolo | 116 |
BK Strakonice
KP Brno
|
Bude upřesněno
- |
STARZ aréna |
|
Preview | |||
základní část | 20. kolo | 117 |
Sokol Hradec Králové
BK Havířov
|
Bude upřesněno
- |
hala Sokol Hradec Králové |
|
Preview | |||
základní část | 20. kolo | 118 |
BK Loko Trutnov
SBŠ Ostrava
|
Bude upřesněno
- |
3. ZŠ |
|
Preview | |||
základní část | 20. kolo | 119 |
USK Praha
HB Basket Praha
|
Bude upřesněno
- |
SH Královka |
|
Preview | |||
základní část | 20. kolo | 120 |
BK Studánka Pardubice
BA Sparta Praha
|
Bude upřesněno
- |
hala Sportovní gymnázium |
|
Preview | |||
základní část | 21. kolo | 121 |
KP Brno
USK Praha
|
Bude upřesněno
- |
Městská hala míčových sportů-nová |
|
Preview | |||
základní část | 21. kolo | 122 |
Žabiny Brno
BK Studánka Pardubice
|
Bude upřesněno
- |
SH Rosnička Brno |
|
Preview | |||
základní část | 21. kolo | 123 |
BA Sparta Praha
Sokol Hradec Králové
|
Bude upřesněno
- |
Hala Kuncova |
|
Preview | |||
základní část | 21. kolo | 124 |
HB Basket Praha
BK Loko Trutnov
|
Bude upřesněno
- |
SK Aritma Praha |
|
Preview | |||
základní část | 21. kolo | 125 |
SBŠ Ostrava
Basket Slovanka
|
Bude upřesněno
- |
Hala Sportovního Gymnázia |
|
Preview | |||
základní část | 21. kolo | 126 |
BK Havířov
BK Strakonice
|
Bude upřesněno
- |
Městská SH ZŠ Žákovská |
|
Preview | |||
základní část | 22. kolo | 127 |
Žabiny Brno
USK Praha
|
Bude upřesněno
- |
SH Rosnička Brno |
|
Preview | |||
základní část | 22. kolo | 128 |
KP Brno
BK Studánka Pardubice
|
Bude upřesněno
- |
Městská hala míčových sportů-nová |
|
Preview | |||
základní část | 22. kolo | 129 |
HB Basket Praha
Sokol Hradec Králové
|
Bude upřesněno
- |
SK Aritma Praha |
|
Preview | |||
základní část | 22. kolo | 130 |
BA Sparta Praha
BK Loko Trutnov
|
Bude upřesněno
- |
Hala Kuncova |
|
Preview | |||
základní část | 22. kolo | 131 |
BK Havířov
Basket Slovanka
|
Bude upřesněno
- |
Městská SH ZŠ Žákovská |
|
Preview | |||
základní část | 22. kolo | 132 |
SBŠ Ostrava
BK Strakonice
|
Bude upřesněno
- |
Hala Sportovního Gymnázia |
|
Preview |
Tabulky
pořadí | tým | z | v | p | vstřeleno | obdrženo | B | posledních 5 zápasů |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | KP Brno | 4 | 3 | 1 | 251 | 228 | 7 | |
2. | Sokol H. Králové | 3 | 2 | 1 | 215 | 196 | 5 | |
3. | Basket Slovanka | 2 | 2 | 0 | 168 | 118 | 4 | |
4. | Loko Trutnov | 3 | 1 | 2 | 172 | 211 | 4 | |
5. | USK Praha | 2 | 1 | 1 | 162 | 137 | 3 | |
6. | HB Basket | 2 | 1 | 1 | 168 | 167 | 3 | |
7. | Žabiny Brno | 2 | 1 | 1 | 144 | 146 | 3 | |
8. | BA Sparta Praha | 2 | 1 | 1 | 119 | 127 | 3 | |
9. | BK Strakonice | 2 | 0 | 2 | 126 | 169 | 2 | |
10. | BK Havířov | 1 | 0 | 1 | 63 | 72 | 1 | |
11. | SBŠ Ostrava | 1 | 0 | 1 | 61 | 78 | 1 | |
12. | Studánka Pardubice | 0 | 0 | 0 |
|
Data nejsou momentálně dostupná.
Data nejsou momentálně dostupná.
Tým | Z | 2B | 3B | TH | TH % | DÚ | DO | DC | AS | M+ | M- | F+ | F- | BL |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
BA Sparta Praha | 2 | 18.0 | 3.0 | 14.5 /20.5 | 70.7 | 14.0 | 36.0 | 50.0 | 3.5 | 9.5 | 22.0 | 23.0 | 16.5 | 0.5 |
BK Strakonice | 2 | 20.5 | 4.5 | 8.5 /14.5 | 58.6 | 16.5 | 24.0 | 40.5 | 5.0 | 15.5 | 21.5 | 18.0 | 22.5 | 0.0 |
SBŠ Ostrava | 1 | 15.0 | 6.0 | 13.0 /22.0 | 59.1 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 17.0 | 0.0 |
KP Brno | 4 | 17.0 | 5.3 | 13.0 /19.5 | 66.7 | 9.0 | 26.3 | 35.3 | 6.8 | 8.8 | 16.0 | 12.0 | 13.8 | 1.0 |
HB Basket | 2 | 31.0 | 4.0 | 10.0 /17.0 | 58.8 | 21.0 | 26.5 | 47.5 | 14.0 | 20.0 | 26.0 | 15.5 | 15.0 | 1.5 |
Basket Slovanka | 2 | 31.5 | 4.5 | 7.5 /13.0 | 57.7 | 21.5 | 30.0 | 51.5 | 15.0 | 14.0 | 21.0 | 13.5 | 16.0 | 5.0 |
USK Praha | 2 | 30.5 | 3.0 | 11.0 /20.0 | 55.0 | 10.0 | 36.5 | 46.5 | 23.0 | 10.0 | 20.5 | 19.0 | 17.0 | 4.0 |
Sokol H. Králové | 3 | 25.0 | 3.7 | 10.7 /15.4 | 69.6 | 23.7 | 27.3 | 51.0 | 14.3 | 16.0 | 13.3 | 15.0 | 17.7 | 4.3 |
BK Havířov | 1 | 19.0 | 6.0 | 7.0 /12.0 | 58.3 | 14.0 | 27.0 | 41.0 | 13.0 | 17.0 | 23.0 | 14.0 | 18.0 | 3.0 |
Loko Trutnov | 3 | 12.0 | 7.0 | 12.3 /17.3 | 71.2 | 12.7 | 30.0 | 42.7 | 10.3 | 12.7 | 18.3 | 15.3 | 15.0 | 1.7 |
Žabiny Brno | 2 | 24.0 | 4.0 | 12.0 /16.5 | 72.7 | 20.5 | 35.5 | 56.0 | 10.5 | 8.0 | 21.5 | 15.0 | 18.0 | 1.5 |
Tým | 2B | 3B | TH | DÚ | DO | DC | AS | M+ | M- | F+ | F- | BL |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
BA Sparta Praha | 19 | 5 | 19/26 | 16 | 40 | 56 | 6 | 11 | 22 | 26 | 18 | 1 |
BK Strakonice | 30 | 7 | 10/16 | 18 | 24 | 42 | 8 | 17 | 27 | 18 | 26 | 0 |
SBŠ Ostrava | 15 | 6 | 13/22 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 17 | 0 |
KP Brno | 22 | 10 | 16/25 | 14 | 38 | 52 | 12 | 14 | 24 | 19 | 19 | 2 |
HB Basket | 34 | 6 | 11/21 | 23 | 32 | 55 | 17 | 21 | 27 | 19 | 18 | 2 |
Basket Slovanka | 41 | 7 | 9/15 | 22 | 32 | 54 | 25 | 17 | 29 | 15 | 20 | 8 |
USK Praha | 32 | 5 | 14/25 | 12 | 37 | 49 | 26 | 14 | 24 | 20 | 19 | 6 |
Sokol H. Králové | 31 | 4 | 15/22 | 26 | 28 | 54 | 19 | 18 | 17 | 19 | 19 | 5 |
BK Havířov | 19 | 6 | 7/12 | 14 | 27 | 41 | 13 | 17 | 23 | 14 | 18 | 3 |
Loko Trutnov | 16 | 9 | 19/25 | 14 | 35 | 49 | 17 | 15 | 23 | 19 | 20 | 2 |
Žabiny Brno | 27 | 5 | 17/22 | 27 | 36 | 63 | 12 | 10 | 24 | 16 | 19 | 2 |
Rozhodčí | Z | 1. | 2. | 3. | D | H | C |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Vaníček Marek | 2 | 0 | 2 | 0 | 1.3 | 2.8 | 2.0 |
Škaroupka Michal | 2 | 2 | 0 | 0 | 1.5 | 2.5 | 2.0 |
Svoboda Martin | 1 | 0 | 1 | 0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 |
Reitzová Patricie-Anna | 2 | 2 | 0 | 0 | 2.5 | 1.8 | 2.1 |
Novák Petr | 2 | 2 | 0 | 0 | 1.3 | 2.5 | 1.9 |
Nehoda Pavel | 1 | 1 | 0 | 0 | 1.5 | 1.0 | 1.3 |
Menšík Jan | 1 | 0 | 1 | 0 | 1.5 | 1.0 | 1.3 |
Kremser Jakub | 1 | 0 | 1 | 0 | 1.5 | 1.0 | 1.3 |
Kouba Dalibor | 2 | 2 | 0 | 0 | 2.0 | 1.0 | 1.5 |
Koc Ondřej | 2 | 0 | 2 | 0 | 2.0 | 1.0 | 1.5 |
Kavan Jonáš | 1 | 1 | 0 | 0 | 2.0 | 1.0 | 1.5 |
Kalabza Lukáš | 2 | 0 | 2 | 0 | 2.5 | 2.0 | 2.3 |
Hošek Jan | 1 | 0 | 1 | 0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 |
Hartig Lukáš | 2 | 2 | 0 | 0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 |
Dostal Vojtěch | 2 | 0 | 2 | 0 | 1.3 | 2.5 | 1.9 |
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař | N | MIN | AVG | MAX | o |
---|---|---|---|---|---|
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data. |
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře