1. liga
Základní informace
Kategorie
ženy
Sezona
2020/21
Zápasy
fáze | kolo | číslo | domácí / hosté | datum a čas | místo | rozhodčí | Komisař | skore | čtvrtiny | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
základní část | 1. kolo | 1 |
USK Praha B
TJ Sokol Pečky
|
Bude upřesněno
- |
SH Královka |
|
Preview | |||
základní část | 1. kolo | 2 |
BK Havířov
BK Studánka Pardubice
|
Bude upřesněno
- |
Městská SH ZŠ Žákovská |
|
Preview | |||
základní část | 1. kolo | 3 |
Sokol Nusle
BC Benešov
|
Bude upřesněno
- |
TJ Sokol Nusle |
|
Preview | |||
základní část | 1. kolo | 4 |
BSK KP Brno
Žabiny Brno B
|
Bude upřesněno
- |
Městská hala míčových sportů-nová |
|
Preview | |||
základní část | 1. kolo | 5 |
HB Aritma
BA Sparta
|
Bude upřesněno
- |
SK Aritma Praha |
|
Preview | |||
základní část | 1. kolo | 6 |
Bižuterie Jablonec n.N.
BK Brandýs nad Labem
|
Bude upřesněno
- |
SH SOŠOŘ Jablonec n.N. |
|
Preview | |||
základní část | 2. kolo | 7 |
USK Praha B
Bižuterie Jablonec n.N.
|
Bude upřesněno
- |
SH Královka |
|
Preview | |||
základní část | 2. kolo | 12 |
BC Benešov
Žabiny Brno B
|
Bude upřesněno
- |
SH Benešov |
|
Preview | |||
základní část | 2. kolo | 8 |
TJ Sokol Pečky
BK Brandýs nad Labem
|
19. 9. 2020
14:45 |
Městská sportovní hala |
Vladimír Slanina Jiří Siegfried |
83
82
|
22
14
43
31
61
54 |
Review | |
základní část | 2. kolo | 9 |
BK Havířov
HB Aritma
|
19. 9. 2020
15:00 |
Městská SH ZŠ Žákovská |
Tomáš Holubek Václav Sýkora |
65
55
|
19
9
34
30
50
40 |
Review | |
základní část | 2. kolo | 10 |
BK Studánka Pardubice
BA Sparta
|
18. 9. 2020
16:30 |
hala Sportovní gymnázium |
Michal Kult Roman Mareš |
41
79
|
7
20
18
39
30
60 |
Review | |
základní část | 2. kolo | 11 |
Sokol Nusle
BSK KP Brno
|
19. 9. 2020
17:00 |
TJ Sokol Nusle |
Ondřej Koc Jan Jelínek |
97
76
|
22
17
42
31
73
56 |
Review | |
základní část | 3. kolo | 17 |
Sokol Nusle
Žabiny Brno B
|
Bude upřesněno
- |
TJ Sokol Nusle |
|
Preview | |||
základní část | 3. kolo | 14 |
TJ Sokol Pečky
Bižuterie Jablonec n.N.
|
Bude upřesněno
- |
Městská sportovní hala |
|
Preview | |||
základní část | 3. kolo | 13 |
USK Praha B
BK Brandýs nad Labem
|
20. 9. 2020
09:00 |
SH Královka |
Petr Blahout Barbora Toboláková |
84
43
|
23
12
47
25
72
34 |
Review | |
základní část | 3. kolo | 15 |
BK Havířov
BA Sparta
|
20. 9. 2020
11:15 |
Městská SH ZŠ Žákovská |
Tomáš Holubek Václav Sýkora |
80
67
|
21
21
34
33
62
45 |
Review | |
základní část | 3. kolo | 18 |
BC Benešov
BSK KP Brno
|
20. 9. 2020
14:00 |
SH Benešov |
Tomáš Linhart Pavel Hendrich |
76
80
|
27
14
42
33
63
57 |
Review | |
základní část | 3. kolo | 16 |
BK Studánka Pardubice
HB Aritma
|
20. 9. 2020
18:30 |
hala Sportovní gymnázium |
Michal Kult Roman Mareš |
48
52
|
6
11
23
21
39
39 |
Review | |
základní část | 4. kolo | 22 |
BA Sparta
BC Benešov
|
Bude upřesněno
- |
Hala Kuncova |
|
Preview | |||
základní část | 4. kolo | 23 |
USK Praha B
BK Havířov
|
3. 10. 2020
13:00 |
SH Královka |
Petr Baudyš Michal Tesař |
71
31
|
18
12
43
18
62
22 |
Review | |
základní část | 4. kolo | 24 |
TJ Sokol Pečky
BK Studánka Pardubice
|
3. 10. 2020
14:45 |
Městská sportovní hala |
Matěj Barták Jakub Hejduk |
67
60
|
15
9
27
18
50
33 |
Review | |
základní část | 4. kolo | 19 |
Bižuterie Jablonec n.N.
BSK KP Brno
|
3. 10. 2020
17:00 |
SH SOŠOŘ Jablonec n.N. |
Tomáš Mašek Jaroslav Poživil |
71
52
|
21
13
34
27
56
39 |
Review | |
základní část | 4. kolo | 20 |
BK Brandýs nad Labem
Žabiny Brno B
|
3. 10. 2020
17:00 |
Sportcentrum |
Petr Hruša Patricie-Anna Reitzová |
51
73
|
10
13
26
37
41
59 |
Review | |
základní část | 4. kolo | 21 |
HB Aritma
Sokol Nusle
|
3. 10. 2020
18:00 |
SK Aritma Praha |
Lucie Peterková Pavel Koudela |
65
90
|
17
26
40
44
54
63 |
Review | |
základní část | 5. kolo | 28 |
BA Sparta
Sokol Nusle
|
Bude upřesněno
- |
Hala Kuncova |
|
Preview | |||
základní část | 5. kolo | 30 |
TJ Sokol Pečky
BK Havířov
|
4. 10. 2020
09:15 |
Městská sportovní hala |
Matěj Barták Jakub Hejduk |
83
61
|
13
10
37
26
56
41 |
Review | |
základní část | 5. kolo | 25 |
Bižuterie Jablonec n.N.
Žabiny Brno B
|
4. 10. 2020
10:00 |
SH SOŠOŘ Jablonec n.N. |
Tomáš Mašek Jaroslav Poživil |
65
72
|
18
19
39
36
55
52 |
Review | |
základní část | 5. kolo | 26 |
BK Brandýs nad Labem
BSK KP Brno
|
4. 10. 2020
10:00 |
Sportcentrum |
Martin Kučírek Patricie-Anna Reitzová |
72
54
|
28
15
45
24
58
38 |
Review | |
základní část | 5. kolo | 29 |
USK Praha B
BK Studánka Pardubice
|
4. 10. 2020
10:00 |
SH Královka |
Marek Vondráček Michal Tesař |
66
49
|
19
13
29
23
48
39 |
Review | |
základní část | 5. kolo | 27 |
HB Aritma
BC Benešov
|
4. 10. 2020
10:30 |
SK Aritma Praha |
Marek Vošahlík Pavel Koudela |
68
75
|
12
13
34
31
44
47
59
59 |
Review | |
základní část | 6. kolo | 31 |
BK Havířov
Bižuterie Jablonec n.N.
|
Bude upřesněno
- |
Městská SH ZŠ Žákovská |
|
Preview | |||
základní část | 6. kolo | 32 |
BK Studánka Pardubice
BK Brandýs nad Labem
|
Bude upřesněno
- |
hala Sportovní gymnázium |
|
Preview | |||
základní část | 6. kolo | 33 |
Sokol Nusle
USK Praha B
|
Bude upřesněno
- |
TJ Sokol Nusle |
|
Preview | |||
základní část | 6. kolo | 34 |
BC Benešov
TJ Sokol Pečky
|
Bude upřesněno
- |
SH Benešov |
|
Preview | |||
základní část | 6. kolo | 35 |
BSK KP Brno
HB Aritma
|
Bude upřesněno
- |
Městská hala míčových sportů-nová |
|
Preview | |||
základní část | 6. kolo | 36 |
Žabiny Brno B
BA Sparta
|
Bude upřesněno
- |
SH Rosnička Brno |
|
Preview | |||
základní část | 7. kolo | 37 |
BK Havířov
BK Brandýs nad Labem
|
Bude upřesněno
- |
Městská SH ZŠ Žákovská |
|
Preview | |||
základní část | 7. kolo | 38 |
BK Studánka Pardubice
Bižuterie Jablonec n.N.
|
Bude upřesněno
- |
hala Sportovní gymnázium |
|
Preview | |||
základní část | 7. kolo | 39 |
Sokol Nusle
TJ Sokol Pečky
|
Bude upřesněno
- |
TJ Sokol Nusle |
|
Preview | |||
základní část | 7. kolo | 40 |
BC Benešov
USK Praha B
|
Bude upřesněno
- |
SH Benešov |
|
Preview | |||
základní část | 7. kolo | 41 |
BSK KP Brno
BA Sparta
|
Bude upřesněno
- |
Městská hala míčových sportů-nová |
|
Preview | |||
základní část | 7. kolo | 42 |
Žabiny Brno B
HB Aritma
|
Bude upřesněno
- |
SH Rosnička Brno |
|
Preview | |||
základní část | 8. kolo | 43 |
Bižuterie Jablonec n.N.
HB Aritma
|
Bude upřesněno
- |
SH SOŠOŘ Jablonec n.N. |
|
Preview | |||
základní část | 8. kolo | 44 |
BK Brandýs nad Labem
BA Sparta
|
Bude upřesněno
- |
ZŠ Na Výsluní |
|
Preview | |||
základní část | 8. kolo | 45 |
USK Praha B
BSK KP Brno
|
Bude upřesněno
- |
SH Královka |
|
Preview | |||
základní část | 8. kolo | 46 |
TJ Sokol Pečky
Žabiny Brno B
|
Bude upřesněno
- |
Městská sportovní hala |
|
Preview | |||
základní část | 8. kolo | 47 |
BK Havířov
Sokol Nusle
|
Bude upřesněno
- |
Městská SH ZŠ Žákovská |
|
Preview | |||
základní část | 8. kolo | 48 |
BK Studánka Pardubice
BC Benešov
|
Bude upřesněno
- |
hala Sportovní gymnázium |
|
Preview | |||
základní část | 9. kolo | 49 |
Bižuterie Jablonec n.N.
BA Sparta
|
Bude upřesněno
- |
SH SOŠOŘ Jablonec n.N. |
|
Preview | |||
základní část | 9. kolo | 50 |
BK Brandýs nad Labem
HB Aritma
|
Bude upřesněno
- |
ZŠ Na Výsluní |
|
Preview | |||
základní část | 9. kolo | 51 |
USK Praha B
Žabiny Brno B
|
Bude upřesněno
- |
SH Královka |
|
Preview | |||
základní část | 9. kolo | 52 |
TJ Sokol Pečky
BSK KP Brno
|
Bude upřesněno
- |
Městská sportovní hala |
|
Preview | |||
základní část | 9. kolo | 53 |
BK Havířov
BC Benešov
|
Bude upřesněno
- |
Městská SH ZŠ Žákovská |
|
Preview | |||
základní část | 9. kolo | 54 |
BK Studánka Pardubice
Sokol Nusle
|
Bude upřesněno
- |
hala Sportovní gymnázium |
|
Preview | |||
základní část | 10. kolo | 55 |
Sokol Nusle
Bižuterie Jablonec n.N.
|
Bude upřesněno
- |
TJ Sokol Nusle |
|
Preview | |||
základní část | 10. kolo | 56 |
BC Benešov
BK Brandýs nad Labem
|
Bude upřesněno
- |
SH Benešov |
|
Preview | |||
základní část | 10. kolo | 57 |
BSK KP Brno
BK Havířov
|
Bude upřesněno
- |
Městská hala míčových sportů-nová |
|
Preview | |||
základní část | 10. kolo | 58 |
Žabiny Brno B
BK Studánka Pardubice
|
Bude upřesněno
- |
SH Rosnička Brno |
|
Preview | |||
základní část | 10. kolo | 59 |
HB Aritma
USK Praha B
|
Bude upřesněno
- |
SK Aritma Praha |
|
Preview | |||
základní část | 10. kolo | 60 |
BA Sparta
TJ Sokol Pečky
|
Bude upřesněno
- |
Hala Kuncova |
|
Preview | |||
základní část | 11. kolo | 61 |
Sokol Nusle
BK Brandýs nad Labem
|
Bude upřesněno
- |
TJ Sokol Nusle |
|
Preview | |||
základní část | 11. kolo | 62 |
BC Benešov
Bižuterie Jablonec n.N.
|
Bude upřesněno
- |
SH Benešov |
|
Preview | |||
základní část | 11. kolo | 63 |
BSK KP Brno
BK Studánka Pardubice
|
Bude upřesněno
- |
Městská hala míčových sportů-nová |
|
Preview | |||
základní část | 11. kolo | 64 |
Žabiny Brno B
BK Havířov
|
Bude upřesněno
- |
SH Rosnička Brno |
|
Preview | |||
základní část | 11. kolo | 65 |
HB Aritma
TJ Sokol Pečky
|
Bude upřesněno
- |
SK Aritma Praha |
|
Preview | |||
základní část | 11. kolo | 66 |
BA Sparta
USK Praha B
|
Bude upřesněno
- |
Hala Kuncova |
|
Preview | |||
základní část | 12. kolo | 67 |
TJ Sokol Pečky
USK Praha B
|
Bude upřesněno
- |
Městská sportovní hala |
|
Preview | |||
základní část | 12. kolo | 68 |
BK Studánka Pardubice
BK Havířov
|
Bude upřesněno
- |
hala Sportovní gymnázium |
|
Preview | |||
základní část | 12. kolo | 69 |
BC Benešov
Sokol Nusle
|
Bude upřesněno
- |
SH Benešov |
|
Preview | |||
základní část | 12. kolo | 70 |
Žabiny Brno B
BSK KP Brno
|
Bude upřesněno
- |
SH Rosnička Brno |
|
Preview | |||
základní část | 12. kolo | 71 |
BA Sparta
HB Aritma
|
Bude upřesněno
- |
Hala Kuncova |
|
Preview | |||
základní část | 12. kolo | 72 |
BK Brandýs nad Labem
Bižuterie Jablonec n.N.
|
Bude upřesněno
- |
ZŠ Na Výsluní |
|
Preview | |||
základní část | 13. kolo | 73 |
BK Brandýs nad Labem
USK Praha B
|
Bude upřesněno
- |
ZŠ Na Výsluní |
|
Preview | |||
základní část | 13. kolo | 74 |
Bižuterie Jablonec n.N.
TJ Sokol Pečky
|
Bude upřesněno
- |
SH SOŠOŘ Jablonec n.N. |
|
Preview | |||
základní část | 13. kolo | 75 |
BA Sparta
BK Havířov
|
Bude upřesněno
- |
Hala Kuncova |
|
Preview | |||
základní část | 13. kolo | 76 |
HB Aritma
BK Studánka Pardubice
|
Bude upřesněno
- |
SK Aritma Praha |
|
Preview | |||
základní část | 13. kolo | 77 |
Žabiny Brno B
Sokol Nusle
|
Bude upřesněno
- |
SH Rosnička Brno |
|
Preview | |||
základní část | 13. kolo | 78 |
BSK KP Brno
BC Benešov
|
Bude upřesněno
- |
Městská hala míčových sportů-nová |
|
Preview | |||
základní část | 14. kolo | 79 |
Bižuterie Jablonec n.N.
USK Praha B
|
Bude upřesněno
- |
SH SOŠOŘ Jablonec n.N. |
|
Preview | |||
základní část | 14. kolo | 80 |
BK Brandýs nad Labem
TJ Sokol Pečky
|
Bude upřesněno
- |
ZŠ Na Výsluní |
|
Preview | |||
základní část | 14. kolo | 81 |
HB Aritma
BK Havířov
|
Bude upřesněno
- |
SK Aritma Praha |
|
Preview | |||
základní část | 14. kolo | 82 |
BA Sparta
BK Studánka Pardubice
|
Bude upřesněno
- |
Hala Kuncova |
|
Preview | |||
základní část | 14. kolo | 83 |
BSK KP Brno
Sokol Nusle
|
Bude upřesněno
- |
Městská hala míčových sportů-nová |
|
Preview | |||
základní část | 14. kolo | 84 |
Žabiny Brno B
BC Benešov
|
Bude upřesněno
- |
SH Rosnička Brno |
|
Preview | |||
základní část | 15. kolo | 85 |
Žabiny Brno B
Bižuterie Jablonec n.N.
|
Bude upřesněno
- |
SH Rosnička Brno |
|
Preview | |||
základní část | 15. kolo | 86 |
BSK KP Brno
BK Brandýs nad Labem
|
Bude upřesněno
- |
Městská hala míčových sportů-nová |
|
Preview | |||
základní část | 15. kolo | 87 |
BC Benešov
HB Aritma
|
Bude upřesněno
- |
SH Benešov |
|
Preview | |||
základní část | 15. kolo | 88 |
Sokol Nusle
BA Sparta
|
Bude upřesněno
- |
TJ Sokol Nusle |
|
Preview | |||
základní část | 15. kolo | 89 |
BK Studánka Pardubice
USK Praha B
|
Bude upřesněno
- |
hala Sportovní gymnázium |
|
Preview | |||
základní část | 15. kolo | 90 |
BK Havířov
TJ Sokol Pečky
|
Bude upřesněno
- |
Městská SH ZŠ Žákovská |
|
Preview | |||
základní část | 16. kolo | 91 |
BSK KP Brno
Bižuterie Jablonec n.N.
|
Bude upřesněno
- |
Městská hala míčových sportů-nová |
|
Preview | |||
základní část | 16. kolo | 92 |
Žabiny Brno B
BK Brandýs nad Labem
|
Bude upřesněno
- |
SH Rosnička Brno |
|
Preview | |||
základní část | 16. kolo | 93 |
Sokol Nusle
HB Aritma
|
Bude upřesněno
- |
TJ Sokol Nusle |
|
Preview | |||
základní část | 16. kolo | 94 |
BC Benešov
BA Sparta
|
Bude upřesněno
- |
SH Benešov |
|
Preview | |||
základní část | 16. kolo | 95 |
BK Havířov
USK Praha B
|
Bude upřesněno
- |
Městská SH ZŠ Žákovská |
|
Preview | |||
základní část | 16. kolo | 96 |
BK Studánka Pardubice
TJ Sokol Pečky
|
Bude upřesněno
- |
hala Sportovní gymnázium |
|
Preview | |||
základní část | 17. kolo | 97 |
BK Brandýs nad Labem
BK Havířov
|
Bude upřesněno
- |
ZŠ Na Výsluní |
|
Preview | |||
základní část | 17. kolo | 98 |
Bižuterie Jablonec n.N.
BK Studánka Pardubice
|
Bude upřesněno
- |
SH SOŠOŘ Jablonec n.N. |
|
Preview | |||
základní část | 17. kolo | 99 |
TJ Sokol Pečky
Sokol Nusle
|
Bude upřesněno
- |
Městská sportovní hala |
|
Preview | |||
základní část | 17. kolo | 100 |
USK Praha B
BC Benešov
|
Bude upřesněno
- |
SH Královka |
|
Preview | |||
základní část | 17. kolo | 101 |
BA Sparta
BSK KP Brno
|
Bude upřesněno
- |
Hala Kuncova |
|
Preview | |||
základní část | 17. kolo | 102 |
HB Aritma
Žabiny Brno B
|
Bude upřesněno
- |
SK Aritma Praha |
|
Preview | |||
základní část | 18. kolo | 103 |
Bižuterie Jablonec n.N.
BK Havířov
|
Bude upřesněno
- |
SH SOŠOŘ Jablonec n.N. |
|
Preview | |||
základní část | 18. kolo | 104 |
BK Brandýs nad Labem
BK Studánka Pardubice
|
Bude upřesněno
- |
ZŠ Na Výsluní |
|
Preview | |||
základní část | 18. kolo | 105 |
USK Praha B
Sokol Nusle
|
Bude upřesněno
- |
SH Královka |
|
Preview | |||
základní část | 18. kolo | 106 |
TJ Sokol Pečky
BC Benešov
|
Bude upřesněno
- |
Městská sportovní hala |
|
Preview | |||
základní část | 18. kolo | 107 |
HB Aritma
BSK KP Brno
|
Bude upřesněno
- |
SK Aritma Praha |
|
Preview | |||
základní část | 18. kolo | 108 |
BA Sparta
Žabiny Brno B
|
Bude upřesněno
- |
Hala Kuncova |
|
Preview | |||
základní část | 19. kolo | 109 |
BA Sparta
Bižuterie Jablonec n.N.
|
Bude upřesněno
- |
Hala Kuncova |
|
Preview | |||
základní část | 19. kolo | 110 |
HB Aritma
BK Brandýs nad Labem
|
Bude upřesněno
- |
SK Aritma Praha |
|
Preview | |||
základní část | 19. kolo | 111 |
Žabiny Brno B
USK Praha B
|
Bude upřesněno
- |
SH Rosnička Brno |
|
Preview | |||
základní část | 19. kolo | 112 |
BSK KP Brno
TJ Sokol Pečky
|
Bude upřesněno
- |
Městská hala míčových sportů-nová |
|
Preview | |||
základní část | 19. kolo | 113 |
BC Benešov
BK Havířov
|
Bude upřesněno
- |
SH Benešov |
|
Preview | |||
základní část | 19. kolo | 114 |
Sokol Nusle
BK Studánka Pardubice
|
Bude upřesněno
- |
TJ Sokol Nusle |
|
Preview | |||
základní část | 20. kolo | 115 |
HB Aritma
Bižuterie Jablonec n.N.
|
Bude upřesněno
- |
SK Aritma Praha |
|
Preview | |||
základní část | 20. kolo | 116 |
BA Sparta
BK Brandýs nad Labem
|
Bude upřesněno
- |
Hala Kuncova |
|
Preview | |||
základní část | 20. kolo | 117 |
BSK KP Brno
USK Praha B
|
Bude upřesněno
- |
Městská hala míčových sportů-nová |
|
Preview | |||
základní část | 20. kolo | 118 |
Žabiny Brno B
TJ Sokol Pečky
|
Bude upřesněno
- |
SH Rosnička Brno |
|
Preview | |||
základní část | 20. kolo | 119 |
Sokol Nusle
BK Havířov
|
Bude upřesněno
- |
TJ Sokol Nusle |
|
Preview | |||
základní část | 20. kolo | 120 |
BC Benešov
BK Studánka Pardubice
|
Bude upřesněno
- |
SH Benešov |
|
Preview | |||
základní část | 21. kolo | 121 |
BK Brandýs nad Labem
Sokol Nusle
|
Bude upřesněno
- |
ZŠ Na Výsluní |
|
Preview | |||
základní část | 21. kolo | 122 |
Bižuterie Jablonec n.N.
BC Benešov
|
Bude upřesněno
- |
SH SOŠOŘ Jablonec n.N. |
|
Preview | |||
základní část | 21. kolo | 123 |
BK Studánka Pardubice
BSK KP Brno
|
Bude upřesněno
- |
hala Sportovní gymnázium |
|
Preview | |||
základní část | 21. kolo | 124 |
BK Havířov
Žabiny Brno B
|
Bude upřesněno
- |
Městská SH ZŠ Žákovská |
|
Preview | |||
základní část | 21. kolo | 125 |
TJ Sokol Pečky
HB Aritma
|
Bude upřesněno
- |
Městská sportovní hala |
|
Preview | |||
základní část | 21. kolo | 126 |
USK Praha B
BA Sparta
|
Bude upřesněno
- |
SH Královka |
|
Preview | |||
základní část | 22. kolo | 127 |
Bižuterie Jablonec n.N.
Sokol Nusle
|
Bude upřesněno
- |
SH SOŠOŘ Jablonec n.N. |
|
Preview | |||
základní část | 22. kolo | 128 |
BK Brandýs nad Labem
BC Benešov
|
Bude upřesněno
- |
ZŠ Na Výsluní |
|
Preview | |||
základní část | 22. kolo | 129 |
BK Havířov
BSK KP Brno
|
Bude upřesněno
- |
Městská SH ZŠ Žákovská |
|
Preview | |||
základní část | 22. kolo | 130 |
BK Studánka Pardubice
Žabiny Brno B
|
Bude upřesněno
- |
hala Sportovní gymnázium |
|
Preview | |||
základní část | 22. kolo | 131 |
USK Praha B
HB Aritma
|
Bude upřesněno
- |
SH Královka |
|
Preview | |||
základní část | 22. kolo | 132 |
TJ Sokol Pečky
BA Sparta
|
Bude upřesněno
- |
Městská sportovní hala |
|
Preview |
Tabulky
pořadí | tým | z | v | p | vstřeleno | obdrženo | B | posledních 5 zápasů |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | USK Praha B | 3 | 3 | 0 | 221 | 123 | 6 | |
2. | Sokol Pečky | 3 | 3 | 0 | 233 | 203 | 6 | |
3. | BK Havířov | 4 | 2 | 2 | 237 | 276 | 6 | |
4. | HB Aritma | 4 | 1 | 3 | 240 | 278 | 5 | |
5. | BK Brandýs n.L. | 4 | 1 | 3 | 248 | 294 | 5 | |
6. | BSK KP Brno | 4 | 1 | 3 | 262 | 316 | 5 | |
7. | Sokol Nusle | 2 | 2 | 0 | 187 | 141 | 4 | |
8. | Žabiny Brno B | 2 | 2 | 0 | 145 | 116 | 4 | |
9. | Studánka Pardubice | 4 | 0 | 4 | 198 | 264 | 4 | |
10. | BA Sparta | 2 | 1 | 1 | 146 | 121 | 3 | |
11. | B. Jablonec n. N. | 2 | 1 | 1 | 136 | 124 | 3 | |
12. | BC Benešov | 2 | 1 | 1 | 151 | 148 | 3 |
Data nejsou momentálně dostupná.
Data nejsou momentálně dostupná.
Tým | Z | 2B | 3B | TH | TH % | DÚ | DO | DC | AS | M+ | M- | F+ | F- | BL |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Studánka Pardubice | 3 | 16.0 | 2.3 | 10.7 /19.4 | 55.2 | 15.3 | 27.7 | 43.0 | 9.7 | 7.3 | 24.7 | 21.0 | 18.3 | 1.3 |
BA Sparta | 2 | 22.0 | 6.5 | 9.5 /12.5 | 76.0 | 16.0 | 26.5 | 42.5 | 10.0 | 14.0 | 19.0 | 16.5 | 18.5 | 1.0 |
Sokol Pečky | 3 | 23.3 | 5.0 | 16.0 /22.7 | 70.6 | 18.0 | 27.0 | 45.0 | 19.7 | 12.7 | 14.7 | 20.3 | 22.3 | 2.0 |
BK Brandýs n.L. | 4 | 19.3 | 3.5 | 13.0 /21.0 | 61.9 | 14.5 | 19.5 | 34.0 | 5.5 | 4.3 | 19.5 | 18.5 | 18.0 | 1.3 |
BK Havířov | 4 | 16.5 | 5.8 | 9.0 /13.3 | 67.9 | 15.5 | 28.5 | 44.0 | 11.8 | 9.0 | 18.5 | 15.3 | 14.3 | 3.3 |
HB Aritma | 4 | 20.0 | 3.5 | 9.5 /14.5 | 65.5 | 13.5 | 27.0 | 40.5 | 6.0 | 5.3 | 12.5 | 14.8 | 18.8 | 1.3 |
Sokol Nusle | 2 | 27.5 | 6.5 | 19.0 /27.0 | 70.4 | 15.5 | 33.5 | 49.0 | 13.5 | 5.0 | 10.0 | 22.5 | 19.0 | 3.0 |
BSK KP Brno | 4 | 17.8 | 5.5 | 13.5 /21.3 | 63.5 | 11.3 | 26.8 | 38.0 | 7.3 | 7.5 | 18.3 | 20.5 | 18.8 | 1.0 |
USK Praha B | 2 | 28.5 | 3.0 | 11.5 /16.5 | 69.7 | 13.5 | 34.5 | 48.0 | 23.0 | 16.0 | 14.5 | 16.0 | 15.5 | 2.0 |
BC Benešov | 2 | 24.5 | 5.0 | 11.5 /14.5 | 79.3 | 9.0 | 24.5 | 33.5 | 9.5 | 7.5 | 16.5 | 16.5 | 16.0 | 3.5 |
B. Jablonec n. N. | 2 | 22.0 | 4.0 | 12.0 /15.0 | 80.0 | 20.0 | 39.0 | 59.0 | 15.0 | 6.5 | 18.5 | 16.5 | 21.0 | 1.0 |
Žabiny Brno B | 2 | 30.5 | 1.0 | 8.5 /13.5 | 63.0 | 11.0 | 21.0 | 32.0 | 3.5 | 3.0 | 8.5 | 14.5 | 13.0 | 0.0 |
Tým | 2B | 3B | TH | DÚ | DO | DC | AS | M+ | M- | F+ | F- | BL |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Studánka Pardubice | 17 | 4 | 14/28 | 17 | 32 | 49 | 12 | 9 | 29 | 25 | 24 | 4 |
BA Sparta | 24 | 7 | 13/17 | 21 | 32 | 53 | 11 | 19 | 21 | 19 | 25 | 2 |
Sokol Pečky | 27 | 8 | 17/26 | 19 | 31 | 50 | 21 | 14 | 17 | 24 | 25 | 3 |
BK Brandýs n.L. | 23 | 8 | 23/37 | 19 | 31 | 50 | 8 | 9 | 28 | 25 | 22 | 3 |
BK Havířov | 22 | 10 | 13/22 | 24 | 32 | 56 | 13 | 13 | 23 | 21 | 15 | 7 |
HB Aritma | 23 | 7 | 16/23 | 18 | 36 | 54 | 12 | 8 | 20 | 19 | 25 | 4 |
Sokol Nusle | 28 | 9 | 24/34 | 22 | 36 | 58 | 25 | 10 | 17 | 25 | 19 | 4 |
BSK KP Brno | 26 | 9 | 17/30 | 17 | 35 | 52 | 13 | 11 | 27 | 23 | 20 | 2 |
USK Praha B | 30 | 3 | 15/21 | 16 | 40 | 56 | 26 | 17 | 17 | 18 | 21 | 2 |
BC Benešov | 27 | 6 | 13/17 | 14 | 27 | 41 | 15 | 15 | 19 | 19 | 18 | 5 |
B. Jablonec n. N. | 25 | 4 | 15/19 | 22 | 43 | 65 | 20 | 9 | 20 | 17 | 23 | 2 |
Žabiny Brno B | 32 | 2 | 14/21 | 18 | 33 | 51 | 6 | 6 | 9 | 19 | 17 | 0 |
Rozhodčí | Z | 1. | 2. | 3. | D | H | K | C |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Vošahlík Marek | 1 | 1 | 0 | 0 | 1.0 | 1.0 | - | 1.0 |
Vondráček Marek | 1 | 1 | 0 | 0 | 1.5 | 1.0 | - | 1.3 |
Toboláková Barbora | 1 | 0 | 1 | 0 | 1.0 | 3.0 | - | 2.0 |
Tesař Michal | 2 | 0 | 2 | 0 | 1.3 | 1.0 | - | 1.1 |
Sýkora Václav | 2 | 0 | 2 | 0 | 1.3 | 1.0 | - | 1.1 |
Slanina Vladimír | 1 | 1 | 0 | 0 | 1.5 | 1.0 | - | 1.3 |
Siegfried Jiří | 1 | 0 | 1 | 0 | 1.0 | 2.5 | - | 1.8 |
Reitzová Patricie-Anna | 2 | 0 | 2 | 0 | 3.0 | 1.5 | - | 2.3 |
Poživil Jaroslav | 2 | 0 | 2 | 0 | 1.5 | 1.3 | - | 1.4 |
Peterková Lucie | 1 | 1 | 0 | 0 | 1.0 | 1.0 | - | 1.0 |
Mašek Tomáš | 2 | 2 | 0 | 0 | 1.5 | 1.3 | - | 1.4 |
Mareš Roman | 2 | 0 | 2 | 0 | 1.0 | 1.0 | - | 1.0 |
Linhart Tomáš | 1 | 1 | 0 | 0 | 1.5 | 1.0 | - | 1.3 |
Kult Michal | 2 | 2 | 0 | 0 | 1.0 | 1.0 | - | 1.0 |
Kučírek Martin | 1 | 1 | 0 | 0 | 1.5 | 1.5 | - | 1.5 |
Koudela Pavel | 2 | 0 | 2 | 0 | 1.0 | 1.0 | - | 1.0 |
Koc Ondřej | 1 | 1 | 0 | 0 | 1.5 | 1.5 | - | 1.5 |
Jelínek Jan | 1 | 0 | 1 | 0 | 2.0 | 1.5 | - | 1.8 |
Hruša Petr | 1 | 1 | 0 | 0 | 1.5 | 1.0 | - | 1.3 |
Holubek Tomáš | 2 | 2 | 0 | 0 | 1.0 | 1.0 | - | 1.0 |
Hendrich Pavel | 1 | 0 | 1 | 0 | 2.0 | 1.0 | - | 1.5 |
Hejduk Jakub | 2 | 0 | 2 | 0 | 1.0 | 1.0 | - | 1.0 |
Blahout Petr | 1 | 1 | 0 | 0 | 1.0 | 1.0 | - | 1.0 |
Baudyš Petr | 1 | 1 | 0 | 0 | 1.0 | 1.0 | - | 1.0 |
Barták Matěj | 2 | 2 | 0 | 0 | 1.0 | 1.0 | - | 1.0 |
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
K: průměrná známka od komisařů
C: celková průměrná známka
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
K: průměrná známka od komisařů
C: celková průměrná známka
Komisař | N | MIN | AVG | MAX | o |
---|---|---|---|---|---|
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data. |
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře