2. liga

Základní informace

Kategorie
muži
Sezona
2020/21

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
skupina C 1. kolo 265
TJ Jiskra Kyjov
TJ Slavia Kroměříž
Bude upřesněno
-
Hala TJ Jiskra
Preview
skupina C 1. kolo 266
KK Valašské Meziříčí
SK UP Olomouc
Bude upřesněno
-
Tělocvična SPŠ stavební
Preview
skupina C 1. kolo 267
SA Brno
TJ Slovan Černá Pole Brno
Bude upřesněno
-
SH Morenda
Preview
skupina C 1. kolo 268
SK Renocar Podolí
SK Žabovřesky
Bude upřesněno
-
SH Podolí u Brna
Preview
skupina C 1. kolo 269
BK NH Ostrava B
TJ Sokol Karviná
Bude upřesněno
-
SH Ostrava-Tatran
Preview
skupina C 1. kolo 270
TJ Šumperk
BK Opava "B"
Bude upřesněno
-
Hala Tyršův stadion
Preview
skupina C 2. kolo 271
TJ Jiskra Kyjov
TJ Šumperk
19. 9. 2020
18:15
Hala TJ Jiskra Petr Mynarčík
Michal Kubeš
83
70
21
15
40
36
63
53
Review
skupina C 2. kolo 272
TJ Slavia Kroměříž
BK Opava "B"
19. 9. 2020
18:30
Hala TJ Slavia Pavel Nehoda
Martin Račanský
77
100
17
24
36
52
56
79
Review
skupina C 2. kolo 273
KK Valašské Meziříčí
BK NH Ostrava B
Bude upřesněno
-
Tělocvična SPŠ stavební
Preview
skupina C 2. kolo 274
SK UP Olomouc
TJ Sokol Karviná
19. 9. 2020
19:00
Sportovní hala UP Jan Kovář
Antonín Kapl
64
85
19
28
34
49
49
58
Review
skupina C 2. kolo 275
SA Brno
SK Renocar Podolí
28. 9. 2020
19:30
SH Morenda Kamil Karafiát
Natálie Karabínová
99
75
27
21
49
38
68
53
Review
skupina C 2. kolo 276
TJ Slovan Černá Pole Brno
SK Žabovřesky
19. 9. 2020
17:00
SH Morenda Michal Mrázek
Jakub Válek
63
61
14
18
31
27
49
38
Review
skupina C 3. kolo 277
TJ Jiskra Kyjov
BK Opava "B"
20. 9. 2020
13:00
Hala TJ Jiskra Petr Mynarčík
Michal Kubeš
71
92
14
34
37
48
54
66
Review
skupina C 3. kolo 278
TJ Slavia Kroměříž
TJ Šumperk
20. 9. 2020
10:00
Hala TJ Slavia Pavel Nehoda
Martin Račanský
89
76
31
25
60
36
75
53
Review
skupina C 3. kolo 279
KK Valašské Meziříčí
TJ Sokol Karviná
Bude upřesněno
-
SPŠSt Valašské Meziříčí
Preview
skupina C 3. kolo 280
SK UP Olomouc
BK NH Ostrava B
20. 9. 2020
11:30
Sportovní hala UP Ivo Melichárek
Antonín Kapl
84
77
24
20
42
36
60
54
Review
skupina C 3. kolo 281
SA Brno
SK Žabovřesky
20. 9. 2020
09:30
SH Morenda Michal Mrázek
Jakub Válek
122
77
37
24
67
43
91
60
Review
skupina C 3. kolo 282
TJ Slovan Černá Pole Brno
SK Renocar Podolí
Bude upřesněno
-
SH Morenda
Preview
skupina C 4. kolo 283
TJ Šumperk
SK Renocar Podolí
3. 10. 2020
18:00
Hala Tyršův stadion Jakub Kremser
Jakub Válek
68
70
21
16
39
35
51
51
Review
skupina C 4. kolo 284
BK Opava "B"
SK Žabovřesky
3. 10. 2020
15:00
Víceúčelová hala Opava Adam Giecek
Ondřej Rusz
112
64
29
11
53
36
92
49
Review
skupina C 4. kolo 285
BK NH Ostrava B
SA Brno
3. 10. 2020
14:00
SH Ostrava-Tatran Jonáš Kavan
Bára Nováková
96
66
25
10
61
32
77
44
Review
skupina C 4. kolo 286
TJ Sokol Karviná
TJ Slovan Černá Pole Brno
3. 10. 2020
18:00
Tělocvična ZŠ Družby Tomáš Holubek
René Klapetek
100
69
21
19
44
38
78
52
Review
skupina C 4. kolo 287
TJ Jiskra Kyjov
KK Valašské Meziříčí
3. 10. 2020
18:15
Hala TJ Jiskra Petr Novák
Michal Mrázek
54
92
12
18
26
43
34
65
Review
skupina C 4. kolo 288
TJ Slavia Kroměříž
SK UP Olomouc
3. 10. 2020
18:30
Hala TJ Slavia Pavel Nehoda
Jan Menšík
77
64
18
22
43
35
58
48
Review
skupina C 5. kolo 289
TJ Šumperk
SK Žabovřesky
4. 10. 2020
11:00
Hala Tyršův stadion Jakub Kremser
Jakub Válek
82
74
25
20
41
43
57
56
Review
skupina C 5. kolo 290
BK Opava "B"
SK Renocar Podolí
4. 10. 2020
11:00
Víceúčelová hala Opava Adam Giecek
Ondřej Rusz
89
61
17
16
46
28
74
40
Review
skupina C 5. kolo 291
BK NH Ostrava B
TJ Slovan Černá Pole Brno
4. 10. 2020
11:30
SH Ostrava-Tatran Jonáš Kavan
Bára Nováková
82
50
22
15
49
27
66
37
Review
skupina C 5. kolo 292
TJ Sokol Karviná
SA Brno
4. 10. 2020
11:00
Tělocvična ZŠ Družby Tomáš Holubek
René Klapetek
99
76
21
27
48
35
77
60
Review
skupina C 5. kolo 293
TJ Jiskra Kyjov
SK UP Olomouc
4. 10. 2020
15:00
Hala TJ Jiskra Robin Petrák
Michal Mrázek
85
69
24
12
45
31
55
45
Review
skupina C 5. kolo 294
TJ Slavia Kroměříž
KK Valašské Meziříčí
4. 10. 2020
11:45
Hala TJ Slavia Václav Sýkora
Jan Menšík
66
74
25
29
46
43
58
63
Review
skupina C 6. kolo 295
KK Valašské Meziříčí
TJ Šumperk
Bude upřesněno
-
SPŠSt Valašské Meziříčí
Preview
skupina C 6. kolo 296
SK UP Olomouc
BK Opava "B"
Bude upřesněno
-
SH UP Olomouc
Preview
skupina C 6. kolo 297
SA Brno
TJ Jiskra Kyjov
Bude upřesněno
-
SH Morenda
Preview
skupina C 6. kolo 298
TJ Slovan Černá Pole Brno
TJ Slavia Kroměříž
Bude upřesněno
-
SH Morenda
Preview
skupina C 6. kolo 299
SK Renocar Podolí
BK NH Ostrava B
Bude upřesněno
-
SH Podolí u Brna
Preview
skupina C 6. kolo 300
SK Žabovřesky
TJ Sokol Karviná
Bude upřesněno
-
SH Rosnička Brno
Preview
skupina C 7. kolo 301
KK Valašské Meziříčí
BK Opava "B"
Bude upřesněno
-
SPŠSt Valašské Meziříčí
Preview
skupina C 7. kolo 302
SK UP Olomouc
TJ Šumperk
Bude upřesněno
-
SH UP Olomouc
Preview
skupina C 7. kolo 303
SA Brno
TJ Slavia Kroměříž
Bude upřesněno
-
SH Morenda
Preview
skupina C 7. kolo 304
TJ Slovan Černá Pole Brno
TJ Jiskra Kyjov
Bude upřesněno
-
SH Morenda
Preview
skupina C 7. kolo 305
SK Renocar Podolí
TJ Sokol Karviná
Bude upřesněno
-
SH Podolí u Brna
Preview
skupina C 7. kolo 306
SK Žabovřesky
BK NH Ostrava B
Bude upřesněno
-
SH Rosnička Brno
Preview
skupina C 8. kolo 307
TJ Šumperk
BK NH Ostrava B
Bude upřesněno
-
Hala Tyršův stadion
Preview
skupina C 8. kolo 308
BK Opava "B"
TJ Sokol Karviná
Bude upřesněno
-
Víceúčelová hala Opava
Preview
skupina C 8. kolo 309
TJ Jiskra Kyjov
SK Renocar Podolí
Bude upřesněno
-
Hala TJ Jiskra
Preview
skupina C 8. kolo 310
TJ Slavia Kroměříž
SK Žabovřesky
Bude upřesněno
-
Hala TJ Slavia
Preview
skupina C 8. kolo 311
KK Valašské Meziříčí
SA Brno
Bude upřesněno
-
SPŠSt Valašské Meziříčí
Preview
skupina C 8. kolo 312
SK UP Olomouc
TJ Slovan Černá Pole Brno
Bude upřesněno
-
Sportovní hala UP
Preview
skupina C 9. kolo 313
TJ Šumperk
TJ Sokol Karviná
Bude upřesněno
-
Hala Tyršův stadion
Preview
skupina C 9. kolo 314
BK Opava "B"
BK NH Ostrava B
Bude upřesněno
-
Víceúčelová hala Opava
Preview
skupina C 9. kolo 315
TJ Jiskra Kyjov
SK Žabovřesky
Bude upřesněno
-
Hala TJ Jiskra
Preview
skupina C 9. kolo 316
TJ Slavia Kroměříž
SK Renocar Podolí
Bude upřesněno
-
Hala TJ Slavia
Preview
skupina C 9. kolo 317
KK Valašské Meziříčí
TJ Slovan Černá Pole Brno
Bude upřesněno
-
SPŠSt Valašské Meziříčí
Preview
skupina C 9. kolo 318
SK UP Olomouc
SA Brno
Bude upřesněno
-
Sportovní hala UP
Preview
skupina C 10. kolo 319
SA Brno
TJ Šumperk
Bude upřesněno
-
SH Morenda
Preview
skupina C 10. kolo 320
TJ Slovan Černá Pole Brno
BK Opava "B"
Bude upřesněno
-
SH Morenda
Preview
skupina C 10. kolo 321
SK Renocar Podolí
KK Valašské Meziříčí
Bude upřesněno
-
SH Podolí u Brna
Preview
skupina C 10. kolo 322
SK Žabovřesky
SK UP Olomouc
Bude upřesněno
-
SH Rosnička Brno
Preview
skupina C 10. kolo 323
BK NH Ostrava B
TJ Jiskra Kyjov
Bude upřesněno
-
SH Ostrava-Tatran
Preview
skupina C 10. kolo 324
TJ Sokol Karviná
TJ Slavia Kroměříž
Bude upřesněno
-
Tělocvična ZŠ Družby
Preview
skupina C 11. kolo 325
SA Brno
BK Opava "B"
Bude upřesněno
-
SH Morenda
Preview
skupina C 11. kolo 326
TJ Slovan Černá Pole Brno
TJ Šumperk
Bude upřesněno
-
SH Morenda
Preview
skupina C 11. kolo 327
SK Renocar Podolí
SK UP Olomouc
Bude upřesněno
-
SH Podolí u Brna
Preview
skupina C 11. kolo 328
SK Žabovřesky
KK Valašské Meziříčí
Bude upřesněno
-
SH Rosnička Brno
Preview
skupina C 11. kolo 329
BK NH Ostrava B
TJ Slavia Kroměříž
Bude upřesněno
-
SH Ostrava-Tatran
Preview
skupina C 11. kolo 330
TJ Sokol Karviná
TJ Jiskra Kyjov
Bude upřesněno
-
Tělocvična ZŠ Družby
Preview
skupina C 12. kolo 331
TJ Slavia Kroměříž
TJ Jiskra Kyjov
Bude upřesněno
-
Hala TJ Slavia
Preview
skupina C 12. kolo 332
SK UP Olomouc
KK Valašské Meziříčí
Bude upřesněno
-
Sportovní hala UP
Preview
skupina C 12. kolo 333
TJ Slovan Černá Pole Brno
SA Brno
Bude upřesněno
-
SH Morenda
Preview
skupina C 12. kolo 334
SK Žabovřesky
SK Renocar Podolí
Bude upřesněno
-
SH Rosnička Brno
Preview
skupina C 12. kolo 335
TJ Sokol Karviná
BK NH Ostrava B
Bude upřesněno
-
Tělocvična ZŠ Družby
Preview
skupina C 12. kolo 336
BK Opava "B"
TJ Šumperk
Bude upřesněno
-
Víceúčelová hala Opava
Preview
skupina C 13. kolo 337
BK Opava "B"
TJ Jiskra Kyjov
Bude upřesněno
-
Víceúčelová hala Opava
Preview
skupina C 13. kolo 338
TJ Šumperk
TJ Slavia Kroměříž
Bude upřesněno
-
Hala Tyršův stadion
Preview
skupina C 13. kolo 339
TJ Sokol Karviná
KK Valašské Meziříčí
Bude upřesněno
-
Tělocvična ZŠ Družby
Preview
skupina C 13. kolo 340
BK NH Ostrava B
SK UP Olomouc
Bude upřesněno
-
SH Ostrava-Tatran
Preview
skupina C 13. kolo 341
SK Žabovřesky
SA Brno
Bude upřesněno
-
SH Rosnička Brno
Preview
skupina C 13. kolo 342
SK Renocar Podolí
TJ Slovan Černá Pole Brno
Bude upřesněno
-
SH Podolí u Brna
Preview
skupina C 14. kolo 343
TJ Šumperk
TJ Jiskra Kyjov
Bude upřesněno
-
Hala Tyršův stadion
Preview
skupina C 14. kolo 344
BK Opava "B"
TJ Slavia Kroměříž
Bude upřesněno
-
Víceúčelová hala Opava
Preview
skupina C 14. kolo 345
BK NH Ostrava B
KK Valašské Meziříčí
Bude upřesněno
-
SH Ostrava-Tatran
Preview
skupina C 14. kolo 346
TJ Sokol Karviná
SK UP Olomouc
Bude upřesněno
-
Tělocvična ZŠ Družby
Preview
skupina C 14. kolo 347
SK Renocar Podolí
SA Brno
Bude upřesněno
-
SH Podolí u Brna
Preview
skupina C 14. kolo 348
SK Žabovřesky
TJ Slovan Černá Pole Brno
Bude upřesněno
-
SH Rosnička Brno
Preview
skupina C 15. kolo 349
SK Žabovřesky
TJ Šumperk
Bude upřesněno
-
SH Rosnička Brno
Preview
skupina C 15. kolo 350
SK Renocar Podolí
BK Opava "B"
Bude upřesněno
-
SH Podolí u Brna
Preview
skupina C 15. kolo 351
TJ Slovan Černá Pole Brno
BK NH Ostrava B
Bude upřesněno
-
SH Morenda
Preview
skupina C 15. kolo 352
SA Brno
TJ Sokol Karviná
Bude upřesněno
-
SH Morenda
Preview
skupina C 15. kolo 353
SK UP Olomouc
TJ Jiskra Kyjov
Bude upřesněno
-
Sportovní hala UP
Preview
skupina C 15. kolo 354
KK Valašské Meziříčí
TJ Slavia Kroměříž
Bude upřesněno
-
Tělocvična SPŠ stavební
Preview
skupina C 16. kolo 355
SK Renocar Podolí
TJ Šumperk
Bude upřesněno
-
SH Podolí u Brna
Preview
skupina C 16. kolo 356
SK Žabovřesky
BK Opava "B"
Bude upřesněno
-
SH Rosnička Brno
Preview
skupina C 16. kolo 357
SA Brno
BK NH Ostrava B
Bude upřesněno
-
SH Morenda
Preview
skupina C 16. kolo 358
TJ Slovan Černá Pole Brno
TJ Sokol Karviná
Bude upřesněno
-
SH Morenda
Preview
skupina C 16. kolo 359
KK Valašské Meziříčí
TJ Jiskra Kyjov
Bude upřesněno
-
Tělocvična SPŠ stavební
Preview
skupina C 16. kolo 360
SK UP Olomouc
TJ Slavia Kroměříž
Bude upřesněno
-
Sportovní hala UP
Preview
skupina C 17. kolo 361
BK Opava "B"
KK Valašské Meziříčí
Bude upřesněno
-
Víceúčelová hala Opava
Preview
skupina C 17. kolo 362
TJ Šumperk
SK UP Olomouc
Bude upřesněno
-
Hala Tyršův stadion
Preview
skupina C 17. kolo 363
TJ Slavia Kroměříž
SA Brno
Bude upřesněno
-
Hala TJ Slavia
Preview
skupina C 17. kolo 364
TJ Jiskra Kyjov
TJ Slovan Černá Pole Brno
Bude upřesněno
-
Hala TJ Jiskra
Preview
skupina C 17. kolo 365
TJ Sokol Karviná
SK Renocar Podolí
Bude upřesněno
-
Tělocvična ZŠ Družby
Preview
skupina C 17. kolo 366
BK NH Ostrava B
SK Žabovřesky
Bude upřesněno
-
SH Ostrava-Tatran
Preview
skupina C 18. kolo 367
TJ Šumperk
KK Valašské Meziříčí
Bude upřesněno
-
Hala Tyršův stadion
Preview
skupina C 18. kolo 368
BK Opava "B"
SK UP Olomouc
Bude upřesněno
-
Víceúčelová hala Opava
Preview
skupina C 18. kolo 369
TJ Jiskra Kyjov
SA Brno
Bude upřesněno
-
Hala TJ Jiskra
Preview
skupina C 18. kolo 370
TJ Slavia Kroměříž
TJ Slovan Černá Pole Brno
Bude upřesněno
-
Hala TJ Slavia
Preview
skupina C 18. kolo 371
BK NH Ostrava B
SK Renocar Podolí
Bude upřesněno
-
SH Ostrava-Tatran
Preview
skupina C 18. kolo 372
TJ Sokol Karviná
SK Žabovřesky
Bude upřesněno
-
Tělocvična ZŠ Družby
Preview
skupina C 19. kolo 373
TJ Sokol Karviná
TJ Šumperk
Bude upřesněno
-
Tělocvična ZŠ Družby
Preview
skupina C 19. kolo 374
BK NH Ostrava B
BK Opava "B"
Bude upřesněno
-
SH Ostrava-Tatran
Preview
skupina C 19. kolo 375
SK Žabovřesky
TJ Jiskra Kyjov
Bude upřesněno
-
SH Rosnička Brno
Preview
skupina C 19. kolo 376
SK Renocar Podolí
TJ Slavia Kroměříž
Bude upřesněno
-
SH Podolí u Brna
Preview
skupina C 19. kolo 377
TJ Slovan Černá Pole Brno
KK Valašské Meziříčí
Bude upřesněno
-
SH Morenda
Preview
skupina C 19. kolo 378
SA Brno
SK UP Olomouc
Bude upřesněno
-
SH Morenda
Preview
skupina C 20. kolo 379
BK NH Ostrava B
TJ Šumperk
Bude upřesněno
-
SH Ostrava-Tatran
Preview
skupina C 20. kolo 380
TJ Sokol Karviná
BK Opava "B"
Bude upřesněno
-
Tělocvična ZŠ Družby
Preview
skupina C 20. kolo 381
SK Renocar Podolí
TJ Jiskra Kyjov
Bude upřesněno
-
SH Podolí u Brna
Preview
skupina C 20. kolo 382
SK Žabovřesky
TJ Slavia Kroměříž
Bude upřesněno
-
SH Rosnička Brno
Preview
skupina C 20. kolo 383
SA Brno
KK Valašské Meziříčí
Bude upřesněno
-
SH Morenda
Preview
skupina C 20. kolo 384
TJ Slovan Černá Pole Brno
SK UP Olomouc
Bude upřesněno
-
SH Morenda
Preview
skupina C 21. kolo 385
BK Opava "B"
SA Brno
Bude upřesněno
-
Víceúčelová hala Opava
Preview
skupina C 21. kolo 386
TJ Šumperk
TJ Slovan Černá Pole Brno
Bude upřesněno
-
Hala Tyršův stadion
Preview
skupina C 21. kolo 387
SK UP Olomouc
SK Renocar Podolí
Bude upřesněno
-
Sportovní hala UP
Preview
skupina C 21. kolo 388
KK Valašské Meziříčí
SK Žabovřesky
Bude upřesněno
-
Tělocvična SPŠ stavební
Preview
skupina C 21. kolo 389
TJ Slavia Kroměříž
BK NH Ostrava B
Bude upřesněno
-
Hala TJ Slavia
Preview
skupina C 21. kolo 390
TJ Jiskra Kyjov
TJ Sokol Karviná
Bude upřesněno
-
Hala TJ Jiskra
Preview
skupina C 22. kolo 391
TJ Šumperk
SA Brno
Bude upřesněno
-
Hala Tyršův stadion
Preview
skupina C 22. kolo 392
BK Opava "B"
TJ Slovan Černá Pole Brno
Bude upřesněno
-
Víceúčelová hala Opava
Preview
skupina C 22. kolo 393
KK Valašské Meziříčí
SK Renocar Podolí
Bude upřesněno
-
Tělocvična SPŠ stavební
Preview
skupina C 22. kolo 394
SK UP Olomouc
SK Žabovřesky
Bude upřesněno
-
Sportovní hala UP
Preview
skupina C 22. kolo 395
TJ Jiskra Kyjov
BK NH Ostrava B
Bude upřesněno
-
Hala TJ Jiskra
Preview
skupina C 22. kolo 396
TJ Slavia Kroměříž
TJ Sokol Karviná
Bude upřesněno
-
Hala TJ Slavia
Preview
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
Tomáš Stibor Sokol Pražský 23 18 1.0 9.2 4.2 0.1 / 0.1 0.7/1.7 0.0* 0.7
David Bělohlávek Slavoj Litoměřice 23 17 1.0 4.1 1.8 0.0 0.6/1.4 0.0* 2.0
Jan Voráč Prostějov 21 8 10.5 8.8 3.6 0.0 1.5/5.1 29.3 1.6
Zdeněk Wiesner TJ Šumperk 42 4 1.0 14.5 4.8 0.5 3.5/5.0 70.0 2.0
Jan Wiedner Renocar Podolí 39 3 1.0 18.0 4.7 1.0 5.7/7.0 81.0 2.3
David Kalousek Slavia Kroměříž 26 3 1.0 15.0 3.7 1.7 2.7/3.7 72.7 3.3
7 Jakub Šrámek Tesla 19 3 1.0 14.7 4.0 1.3 2.7/6.0 44.4 1.3
Nikolas Hanák NH Ostrava B 24 3 1.0 14.3 2.0 3.0 1.3/2.0 66.7 2.7
Michal Krhovský OLM 35 4 1.0 10.0 4.3 0.0 1.5/2.0 75.0 3.0
20 Jiří Štěpánek OPA 23 9 11.1 4.2 1.2 0.4 / 1.9 0.4/0.7 0.0* 1.9
Pavel Michalička Slovan Černá Pole C 23 3 1.0 12.0 4.7 0.0 2.7/5.3 50.0 2.7
Václav Kubát BK Klatovy 28 2 1.0 16.5 6.0 1.0 1.5/3.0 50.0 2.5
Michal Sedlák SLUNETA Ústí n.L. 22 1 1.0 33.0 5.0 7.0 2.0/4.0 50.0 1.0
Vojtěch Bašta Peč 23 2 1.0 16.0 5.0 1.5 1.5/4.0 37.5 0.5
Filip Nádvorník TJ Jiskra Havlíčkův 22 2 1.0 15.5 2.5 3.0 1.5/2.0 75.0 4.0
Jan Hendrych Slovan Č. Pole Brno 29 3 1.0 10.0 2.3 0.7 3.3/4.7 71.4 1.7
Filip Zahradníček BAPOD 21 2 1.0 15.0 2.5 2.5 2.5/5.0 50.0 1.5
Štěpán Starý Kondoři Liberec 19 4 1.0 7.5 3.5 0.0 0.5/1.3 0.0* 2.5
René Klapetek BK Opava 19 2 1.0 12.5 6.0 0.0 0.5/0.5 0.0* 3.0
8 Šimon Gareis Slavia Praha B 22 2 1.0 12.0 4.0 0.5 2.5/4.0 62.5 3.5
Jan Strašák SA KOMFORT Brno 23 2 12.5 12.0 3.5 1.5 / 2.5 0.5/1.0 0.0* 3.0
Martin Truneček TJ Sokol BK Chrudim 28 3 1.0 7.3 0.3 1.3 2.7/2.7 100.0 0.7
Kryštof Dosoudil Sokol BK Chrudim 30 2 1.0 10.0 3.0 0.5 2.5/3.0 83.3 3.5
Květoslav Nábělek BCM Orli Prostějov 19 2 20.0 9.5 2.5 1.5 / 4.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
David Paluv Sokol Karviná 19 2 1.0 9.5 2.5 1.5 0.0/1.0 0.0* 2.0
Vít Havránek TJ ČZU Praha 23 2 1.0 9.0 4.5 0.0 0.0/1.5 0.0* 1.5
Zdeněk Vítek Basket Poděbrady 19 3 1.0 5.7 2.3 0.0 1.0/2.7 37.5 2.0
Dominik Kynzl Stavební fakulta A 23 1 1.0 16.0 2.0 4.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
Tomáš Jirsa Sokol Písek B 28 3 1.0 5.3 0.7 1.3 0.0/0.0 0.0* 2.7
Richard Marek Sokol Karviná 42 6 1.0 2.7 0.7 0.3 0.3/0.3 0.0* 0.7
Vojtěch Janda CBU 23 2 1.0 8.0 2.0 1.0 1.0/1.0 0.0* 2.5
Martin Holoubek Basketbal Polabí 19 3 19.7 5.3 2.0 0.0 / 1.3 1.3/1.3 0.0* 4.3
Matěj Sichrovský BK Baník Most B 20 1 1.0 15.0 1.0 4.0 1.0/2.0 50.0 2.0
8 Radim Černý TJ Třebíč 27 2 1.0 6.5 2.0 0.5 1.0/2.0 50.0 3.5
Jiří Mikšovský Kol 23 2 1.0 6.5 1.0 1.0 1.5/2.5 60.0 3.5
Jan Veselý Sokol Kutná Hora 30 2 1.0 6.5 2.5 0.0 1.5/2.5 60.0 2.5
Matěj Cerha Loko Plzeň "B" 20 1 1.0 13.0 2.0 3.0 0.0/0.0 0.0* 4.0
Josef Pokorný Sokol Žižkov B - TESLA 21 1 1.0 12.0 0.0 4.0 0.0/0.0 0.0* 3.0
Filip Novotný Tygři Praha 19 2 1.0 6.0 3.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
Lukáš Rovenský Tesla Pardubice 25 2 1.0 6.0 1.5 1.0 0.0/0.0 0.0* 1.5
Jan Topinka BVK Holice 18 2 1.0 5.5 0.5 1.5 0.0/0.0 0.0* 3.0
Zdeněk Blažek Sokol Písek C 23 1 1.0 11.0 4.0 0.0 3.0/3.0 100.0 4.0
Dominik Plešingr BC Vysočina 21 2 18.5 5.0 1.5 0.5 / 1.0 0.5/1.0 0.0* 0.5
David Šlachta TB Č. Budějovice C 22 1 1.0 9.0 4.0 0.0 1.0/2.0 50.0 3.0
Jakub Malý BC Benešov 35 1 1.0 8.0 2.0 1.0 1.0/2.0 50.0 1.0
Ivo Rotrekl SK Žabovřesky 33 1 1.0 8.0 3.0 0.0 2.0/4.0 50.0 4.0
Kryštof Vlček BK Opava "B" 29 1 1.0 7.0 2.0 0.0 3.0/4.0 75.0 2.0
Tomáš Roštejnský Bol 22 2 1.0 3.0 1.5 0.0 0.0/3.0 0.0 4.0
Petr Štros Sokol Kbely 42 2 1.0 3.0 1.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
Tomáš Tyl BK Vlci Žďár 44 2 1.0 2.5 1.0 0.0 0.5/2.0 25.0 1.0
Jan Folprecht UP 22 1 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/2.0 0.0 2.0
Jakub Stodůlka KK VM B 25 1 1.0 4.0 1.0 0.0 2.0/2.0 100.0 0.0
David Toman BK Klatovy U19 23 2 1.0 2.0 0.5 0.0 1.0/3.0 33.3 2.0
Ondřej Skotálek BVK Holice 25 4 1.0 0.8 0.0 0.3 0.0/0.0 0.0* 0.5
Štěpán Rozsíval SU 23 1 1.0 3.0 0.0 1.0 0.0/0.0 0.0* 3.0
Radek Kelich Pří 39 2 1.0 1.5 0.5 0.0 0.5/1.0 0.0* 1.0
Filip Lapáček KolB 26 2 1.0 1.5 0.0 0.5 0.0/0.0 0.0* 1.0
34 Marek Reška Slovan Černá Pole B 22 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
9 Tomáš Jansa BRN 19 1 8.0 2.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 0.0
16 Karel Vlasák DEC 19 2 7.5 1.0 0.5 0.0 / 1.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
Sebastian Tvarog SK Brno Žabovřesky 19 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/2.0 0.0 0.0
8 Jan Šindler Basketbal Olomouc 23 3 4.0 0.7 0.3 0.0 / 0.7 0.0/0.0 0.0* 0.0
4 Lukáš Vacek KOL 19 6 6.3 0.2 0.0 0.0 / 0.3 0.2/0.3 0.0* 0.5
Jáchym Vaněk Basket Kohouti A 24 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
33 Jakub Bár UNL 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Kubica BK Krnov 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vojtěch Šourek BK Tábor 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Toběrný Wolves Radotín 29 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Malíček Labrador B 22 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matouš Brůna SNAK A 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Krutina Karviná B 25 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Artur Wojnarowský Hladnov Slezská 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
35 Jan Valc AŠ Mladá Boleslav 29 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Šimon Kurečka Opava 2010 B 24 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Klouda Slavoj Litoměřice 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Hrabovský BC Nový Jičín 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Janík TJ Třebíč B 25 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Miroslav Večeřa VYS 24 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
3 Adam Štiak OVA 17 2 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Boháček BK VIVIDBOOKS Pardubice 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Novák TJ Třebíč C 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adam Šiška STRABAG Zlín 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Hošek BA Lynx Liberec 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Filip Hauzer Sokol Pražský 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Červený BCBenB 24 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jaroslav Kovanda SKB Rokycany 39 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Tax BA LYNX Liberec 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vojtěch Mráz BK NAPOS Vysoká n.L. 25 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jaroslav Radimský Slavoj BK Litoměřice C 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Štěpán Špaček TJ Jiskra Kyjov 32 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Richard Gottfried TJ Košíře 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Odstrčilík KK Val. Meziříčí 33 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Bednář Bra 28 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Vodák Slavia Kroměříž B 23 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Dominik Krmášek BC VYSOČINA B 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Stoček BK Vlci Žďár B 23 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Koksa Jiskra Kyjov B 22 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vít Škrhák Sok Hodonín 24 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Šurý BK Klatovy "B" 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Kupilík Jiskra Domažlice 31 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Číslo Hráč Tým Věk B 2B 3B TH F-
Tomáš Stibor Sokol Pražský 23
David Bělohlávek Slavoj Litoměřice 23
Jan Voráč Prostějov 21
Zdeněk Wiesner TJ Šumperk 42 27 10 1 8 5
Jan Wiedner Renocar Podolí 39 21 6 2 9 3
David Kalousek Slavia Kroměříž 26 18 5 3 5 4
7 Jakub Šrámek Tesla 19 11 4 1 0 3
Nikolas Hanák NH Ostrava B 24 21 2 5 2 4
Michal Krhovský OLM 35 16 7 0 3 4
20 Jiří Štěpánek OPA 23 15 6 1 2 4
Pavel Michalička Slovan Černá Pole C 23 7 3 0 2 0
Václav Kubát BK Klatovy 28 20 10 2 3 3
Michal Sedlák SLUNETA Ústí n.L. 22 18 3 5 3 2
Vojtěch Bašta Peč 23 13 2 2 3 3
Filip Nádvorník TJ Jiskra Havlíčkův 22 3 0 1 2 0
Jan Hendrych Slovan Č. Pole Brno 29 12 3 2 8 3
Filip Zahradníček BAPOD 21 7 2 2 1 3
Štěpán Starý Kondoři Liberec 19 0 0 0 0 2
René Klapetek BK Opava 19
8 Šimon Gareis Slavia Praha B 22 39 12 3 9 12
Jan Strašák SA KOMFORT Brno 23 17 4 3 4 4
Martin Truneček TJ Sokol BK Chrudim 28 1 0 0 1 0
Kryštof Dosoudil Sokol BK Chrudim 30 12 3 1 3 4
Květoslav Nábělek BCM Orli Prostějov 19 7 2 1 0 1
David Paluv Sokol Karviná 19
Vít Havránek TJ ČZU Praha 23
Zdeněk Vítek Basket Poděbrady 19 0 0 0 0 1
Dominik Kynzl Stavební fakulta A 23 24 6 6 3 3
Tomáš Jirsa Sokol Písek B 28 9 2 3 0 5
Richard Marek Sokol Karviná 42 5 2 1 1 2
Vojtěch Janda CBU 23 12 3 2 2 3
Martin Holoubek Basketbal Polabí 19 24 6 2 6 4
Matěj Sichrovský BK Baník Most B 20 17 4 3 2 5
8 Radim Černý TJ Třebíč 27 8 4 1 2 5
Jiří Mikšovský Kol 23 8 1 2 1 1
Jan Veselý Sokol Kutná Hora 30 11 5 0 2 3
Matěj Cerha Loko Plzeň "B" 20
Josef Pokorný Sokol Žižkov B - TESLA 21 15 3 3 1 2
Filip Novotný Tygři Praha 19
Lukáš Rovenský Tesla Pardubice 25 7 2 1 0 2
Jan Topinka BVK Holice 18 3 0 1 0 2
Zdeněk Blažek Sokol Písek C 23 11 2 2 3 4
Dominik Plešingr BC Vysočina 21
David Šlachta TB Č. Budějovice C 22 6 3 1 1 3
Jakub Malý BC Benešov 35 8 2 1 1 1
Ivo Rotrekl SK Žabovřesky 33 8 3 0 2 4
Kryštof Vlček BK Opava "B" 29 7 2 0 3 2
Tomáš Roštejnský Bol 22
Petr Štros Sokol Kbely 42 6 3 0 0 3
Tomáš Tyl BK Vlci Žďár 44 3 1 0 1 1
Jan Folprecht UP 22 0 0 0 0 0
Jakub Stodůlka KK VM B 25 9 2 1 3 5
David Toman BK Klatovy U19 23 0 0 0 0 0
Ondřej Skotálek BVK Holice 25 3 0 1 0 1
Štěpán Rozsíval SU 23 6 3 1 1 2
Radek Kelich Pří 39 2 1 0 1 1
Filip Lapáček KolB 26 3 0 1 0 1
34 Marek Reška Slovan Černá Pole B 22 0 0 0 0 3
9 Tomáš Jansa BRN 19 20 6 0 8 4
16 Karel Vlasák DEC 19
Sebastian Tvarog SK Brno Žabovřesky 19
8 Jan Šindler Basketbal Olomouc 23 2 1 0 0 3
4 Lukáš Vacek KOL 19 11 5 0 2 2
Jáchym Vaněk Basket Kohouti A 24 0 0 0 0 3
33 Jakub Bár UNL 20
Jan Kubica BK Krnov 19
Vojtěch Šourek BK Tábor 20 9 3 0 3 1
Jan Toběrný Wolves Radotín 29
Martin Malíček Labrador B 22
Matouš Brůna SNAK A 20 26 7 3 3 2
Jan Krutina Karviná B 25 4 2 0 0 3
Artur Wojnarowský Hladnov Slezská 21 8 2 0 4 0
35 Jan Valc AŠ Mladá Boleslav 29
Šimon Kurečka Opava 2010 B 24
Martin Klouda Slavoj Litoměřice 21 13 6 0 1 4
Martin Hrabovský BC Nový Jičín 21 16 7 1 2 4
Jan Janík TJ Třebíč B 25
Miroslav Večeřa VYS 24 23 10 1 2 4
3 Adam Štiak OVA 17
Lukáš Boháček BK VIVIDBOOKS Pardubice 20 5 2 1 2 3
Tomáš Novák TJ Třebíč C 18
Adam Šiška STRABAG Zlín 18
Martin Hošek BA Lynx Liberec 20 15 7 2 1 3
Filip Hauzer Sokol Pražský 21 2 0 0 2 2
Martin Červený BCBenB 24 11 3 1 2 4
Jaroslav Kovanda SKB Rokycany 39
Martin Tax BA LYNX Liberec 21
Vojtěch Mráz BK NAPOS Vysoká n.L. 25
Jaroslav Radimský Slavoj BK Litoměřice C 20 7 3 1 1 4
Štěpán Špaček TJ Jiskra Kyjov 32
Richard Gottfried TJ Košíře 20 14 4 0 6 0
Martin Odstrčilík KK Val. Meziříčí 33
Jakub Bednář Bra 28
Tomáš Vodák Slavia Kroměříž B 23
Dominik Krmášek BC VYSOČINA B 19 2 1 0 0 2
Tomáš Stoček BK Vlci Žďár B 23 1 0 0 1 1
Martin Koksa Jiskra Kyjov B 22
Vít Škrhák Sok Hodonín 24 13 6 0 2 3
Jakub Šurý BK Klatovy "B" 19 23 7 1 6 3
Ondřej Kupilík Jiskra Domažlice 31
Tým Z 2B 3B TH TH % F-
2 22.5 6.0 18.0 /24.0 75.0 20.0
4 21.5 6.3 16.0 /23.0 69.6 23.0
3 21.0 4.3 10.0 /17.7 56.6 17.0
4 20.8 9.5 10.8 /17.3 62.3 18.5
2 19.5 4.5 16.5 /24.0 68.8 15.0
4 20.5 11.8 6.8 /11.3 60.0 23.5
2 21.0 9.0 16.5 /27.5 60.0 20.5
3 23.0 4.0 8.0 /13.3 60.0 15.3
3 25.7 7.0 13.7 /23.4 58.6 20.7
3 19.3 8.7 10.0 /19.0 52.6 23.3
4 20.8 4.3 13.5 /20.0 67.5 17.8
4 20.0 10.5 9.0 /14.8 61.0 17.8
4 18.0 6.3 10.0 /16.0 62.5 15.3
4 25.5 7.5 8.0 /11.8 68.1 18.8
4 23.0 8.8 12.3 /18.3 67.1 20.3
4 22.0 8.5 10.3 /15.1 68.3 15.5
4 24.5 7.8 10.8 /17.8 60.6 17.0
4 18.5 8.0 13.0 /19.5 66.7 17.0
3 21.7 1.7 12.3 /20.0 61.7 14.7
4 19.8 5.5 13.0 /22.8 57.1 24.0
4 11.0 3.8 5.3 /7.6 70.0 12.0
4 21.5 5.8 13.8 /23.1 59.8 17.8
4 22.8 6.0 13.8 /25.1 55.0 21.5
4 30.8 8.3 12.0 /19.3 62.3 17.5
4 22.3 5.5 9.3 /16.3 56.9 14.3
3 29.7 9.3 7.3 /12.3 59.5 19.3
4 28.0 6.8 14.5 /25.3 57.4 21.0
3 19.7 11.3 11.7 /15.7 74.5 19.0
3 17.3 7.0 13.0 /18.3 70.9 19.7
2 18.0 8.0 9.5 /14.0 67.9 17.0
2 19.5 5.5 11.0 /19.0 57.9 14.5
2 19.5 3.5 4.5 /13.0 34.6 18.0
2 18.0 6.5 8.0 /10.5 76.2 17.0
2 15.5 2.5 7.0 /12.0 58.3 14.0
2 23.5 6.5 8.0 /15.0 53.3 19.5
2 16.5 7.0 29.0 /41.5 69.9 23.5