1. liga

Základní informace

Kategorie
muži
Sezona
2020/21

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Skupina VÝCHOD 1. kolo 91
Basketbal Olomouc
Snakes Ostrava
18. 9. 2020
19:00
SH Gymnázia Olomouc Lukáš Kapaňa
Jan Kovář
Zdeněk Valoušek
79
78
20
18
40
35
54
59
Review
Skupina VÝCHOD 1. kolo 92
BC Nový Jičín
GBA Lions Jindřichův Hradec
18. 9. 2020
19:30
SH Krytý bazén Michal Kubiš
Jiří Fanta
Renáta Kašparová 87
104
22
31
41
51
56
73
Review
Skupina VÝCHOD 1. kolo 93
STRABAG Zlín
BC Vysočina
Bude upřesněno
-
Městská SH Zelené
Preview
Skupina VÝCHOD 1. kolo 94
Basket Opava 2010
BK VIVIDBOOKS Pardubice
18. 9. 2020
20:00
Víceúčelová hala Opava Tomáš Holubek
Robin Petrák
Oldřich Sládek
80
72
20
20
43
44
64
59
Review
Skupina VÝCHOD 1. kolo 95
BCM Orli Prostějov
SA KOMFORT Brno
Bude upřesněno
-
Sportcentrum DDM 1
Preview
Skupina VÝCHOD 2. kolo 96
Snakes Ostrava
SA KOMFORT Brno
27. 9. 2020
17:00
Hala Sportovního Gymnázia Ivor Matějek
Jonáš Kavan
Antonín Kapl 76
82
21
18
46
43
60
60
Review
Skupina VÝCHOD 2. kolo 97
BK VIVIDBOOKS Pardubice
BCM Orli Prostějov
25. 9. 2020
20:00
Hala BK Pardubice, V Ráji 311 Petr Blahout
Pavel Šenk
Pavel Hlaváček 102
110
24
30
47
62
69
86
Review
Skupina VÝCHOD 2. kolo 98
BC Vysočina
Basket Opava 2010
27. 9. 2020
15:30
Hala SMJ Jihlava Kamil Karafiát
Michal Škaroupka
Jiří Süss
79
49
21
14
41
22
55
29
Review
Skupina VÝCHOD 2. kolo 99
GBA Lions Jindřichův Hradec
STRABAG Zlín
25. 9. 2020
19:00
Městská sportovní hala Marek Vošahlík
Matěj Barták
Petr Buršík
95
54
21
17
46
33
70
42
Review
Skupina VÝCHOD 2. kolo 100
Basketbal Olomouc
BC Nový Jičín
25. 9. 2020
19:00
SH Gymnázia Olomouc Ivo Melichárek
Lenka Křičková
Zdeněk Latík 87
96
20
20
49
39
72
60
Review
Skupina VÝCHOD 3. kolo 101
BC Nový Jičín
Snakes Ostrava
2. 10. 2020
19:30
SH Krytý bazén Ondřej Zatloukal
Václav Sýkora
Renáta Kašparová 86
89
22
23
44
45
63
66
Review
Skupina VÝCHOD 3. kolo 102
STRABAG Zlín
Basketbal Olomouc
2. 10. 2020
19:00
Městská SH Zelené Michal Kubiš
Tomáš Holubek
Jiří Süss
84
77
18
19
42
31
59
53
Review
Skupina VÝCHOD 3. kolo 103
Basket Opava 2010
GBA Lions Jindřichův Hradec
Bude upřesněno
-
Víceúčelová hala Opava
Preview
Skupina VÝCHOD 3. kolo 104
BCM Orli Prostějov
BC Vysočina
4. 10. 2020
17:00
Sportcentrum DDM 1 Pavel Nehoda
Petr Novák
Zdeněk Valoušek 70
107
18
32
35
46
49
87
Review
Skupina VÝCHOD 3. kolo 105
SA KOMFORT Brno
BK VIVIDBOOKS Pardubice
2. 10. 2020
19:45
SH Morenda Jiří Jedlička
Jan Renc
Petr Reichl
112
111
20
14
37
36
67
63
92
92
102
102
Review
Skupina VÝCHOD 4. kolo 106
Snakes Ostrava
BK VIVIDBOOKS Pardubice
Bude upřesněno
-
Hala Sportovního Gymnázia
Preview
Skupina VÝCHOD 4. kolo 107
BC Vysočina
SA KOMFORT Brno
Bude upřesněno
-
Hala SMJ Jihlava
Preview
Skupina VÝCHOD 4. kolo 108
GBA Lions Jindřichův Hradec
BCM Orli Prostějov
Bude upřesněno
-
Městská sportovní hala
Preview
Skupina VÝCHOD 4. kolo 109
Basketbal Olomouc
Basket Opava 2010
9. 10. 2020
19:00
SH Gymnázia Olomouc Ivo Melichárek
Michal Komprs
Pavel Večeřa 73
80
11
16
26
37
57
63
Review
Skupina VÝCHOD 4. kolo 110
BC Nový Jičín
STRABAG Zlín
Bude upřesněno
-
SH Krytý bazén
Preview
Skupina VÝCHOD 5. kolo 111
STRABAG Zlín
Snakes Ostrava
Bude upřesněno
-
Městská SH Zelené
Preview
Skupina VÝCHOD 5. kolo 112
Basket Opava 2010
BC Nový Jičín
Bude upřesněno
-
Víceúčelová hala Opava
Preview
Skupina VÝCHOD 5. kolo 113
BCM Orli Prostějov
Basketbal Olomouc
Bude upřesněno
-
Sportcentrum DDM 1
Preview
Skupina VÝCHOD 5. kolo 114
SA KOMFORT Brno
GBA Lions Jindřichův Hradec
Bude upřesněno
-
SH Morenda
Preview
Skupina VÝCHOD 5. kolo 115
BK VIVIDBOOKS Pardubice
BC Vysočina
Bude upřesněno
-
Hala BK Pardubice, V Ráji 311
Preview
Skupina VÝCHOD 6. kolo 116
Snakes Ostrava
BC Vysočina
Bude upřesněno
-
Hala Sportovního Gymnázia
Preview
Skupina VÝCHOD 6. kolo 117
GBA Lions Jindřichův Hradec
BK VIVIDBOOKS Pardubice
Bude upřesněno
-
Městská sportovní hala
Preview
Skupina VÝCHOD 6. kolo 118
Basketbal Olomouc
SA KOMFORT Brno
Bude upřesněno
-
SH Gymnázia Olomouc
Preview
Skupina VÝCHOD 6. kolo 119
BC Nový Jičín
BCM Orli Prostějov
Bude upřesněno
-
SH Krytý bazén
Preview
Skupina VÝCHOD 6. kolo 120
STRABAG Zlín
Basket Opava 2010
Bude upřesněno
-
Městská SH Zelené
Preview
Skupina VÝCHOD 7. kolo 123
SA KOMFORT Brno
BC Nový Jičín
Bude upřesněno
-
SH Morenda
Preview
Skupina VÝCHOD 7. kolo 124
BK VIVIDBOOKS Pardubice
Basketbal Olomouc
Bude upřesněno
-
Hala BK Pardubice, V Ráji 311
Preview
Skupina VÝCHOD 7. kolo 125
BC Vysočina
GBA Lions Jindřichův Hradec
Bude upřesněno
-
Hala SMJ Jihlava
Preview
Skupina VÝCHOD 7. kolo 121
Basket Opava 2010
Snakes Ostrava
Bude upřesněno
-
Víceúčelová hala Opava
Preview
Skupina VÝCHOD 7. kolo 122
BCM Orli Prostějov
STRABAG Zlín
Bude upřesněno
-
Sportcentrum DDM 1
Preview
Skupina VÝCHOD 8. kolo 126
Snakes Ostrava
GBA Lions Jindřichův Hradec
Bude upřesněno
-
Hala Sportovního Gymnázia
Preview
Skupina VÝCHOD 8. kolo 127
Basketbal Olomouc
BC Vysočina
Bude upřesněno
-
SH Gymnázia Olomouc
Preview
Skupina VÝCHOD 8. kolo 128
BC Nový Jičín
BK VIVIDBOOKS Pardubice
Bude upřesněno
-
SH Krytý bazén
Preview
Skupina VÝCHOD 8. kolo 129
STRABAG Zlín
SA KOMFORT Brno
Bude upřesněno
-
Městská SH Zelené
Preview
Skupina VÝCHOD 8. kolo 130
Basket Opava 2010
BCM Orli Prostějov
Bude upřesněno
-
Víceúčelová hala Opava
Preview
Skupina VÝCHOD 9. kolo 131
BCM Orli Prostějov
Snakes Ostrava
Bude upřesněno
-
Sportcentrum DDM 1
Preview
Skupina VÝCHOD 9. kolo 132
SA KOMFORT Brno
Basket Opava 2010
Bude upřesněno
-
SH Morenda
Preview
Skupina VÝCHOD 9. kolo 133
BK VIVIDBOOKS Pardubice
STRABAG Zlín
Bude upřesněno
-
Hala BK Pardubice, V Ráji 311
Preview
Skupina VÝCHOD 9. kolo 134
BC Vysočina
BC Nový Jičín
Bude upřesněno
-
Hala SMJ Jihlava
Preview
Skupina VÝCHOD 9. kolo 135
GBA Lions Jindřichův Hradec
Basketbal Olomouc
Bude upřesněno
-
Městská sportovní hala
Preview
Skupina VÝCHOD 10. kolo 136
Snakes Ostrava
Basketbal Olomouc
Bude upřesněno
-
Hala Sportovního Gymnázia
Preview
Skupina VÝCHOD 10. kolo 137
GBA Lions Jindřichův Hradec
BC Nový Jičín
Bude upřesněno
-
Městská sportovní hala
Preview
Skupina VÝCHOD 10. kolo 138
BC Vysočina
STRABAG Zlín
Bude upřesněno
-
Hala SMJ Jihlava
Preview
Skupina VÝCHOD 10. kolo 139
BK VIVIDBOOKS Pardubice
Basket Opava 2010
Bude upřesněno
-
Hala BK Pardubice, V Ráji 311
Preview
Skupina VÝCHOD 10. kolo 140
SA KOMFORT Brno
BCM Orli Prostějov
Bude upřesněno
-
SH Morenda
Preview
Skupina VÝCHOD 11. kolo 141
SA KOMFORT Brno
Snakes Ostrava
Bude upřesněno
-
SH Morenda
Preview
Skupina VÝCHOD 11. kolo 142
BCM Orli Prostějov
BK VIVIDBOOKS Pardubice
Bude upřesněno
-
Sportcentrum DDM 1
Preview
Skupina VÝCHOD 11. kolo 143
Basket Opava 2010
BC Vysočina
Bude upřesněno
-
Víceúčelová hala Opava
Preview
Skupina VÝCHOD 11. kolo 144
STRABAG Zlín
GBA Lions Jindřichův Hradec
Bude upřesněno
-
Městská SH Zelené
Preview
Skupina VÝCHOD 11. kolo 145
BC Nový Jičín
Basketbal Olomouc
Bude upřesněno
-
SH Krytý bazén
Preview
Skupina VÝCHOD 12. kolo 146
Snakes Ostrava
BC Nový Jičín
Bude upřesněno
-
Hala Sportovního Gymnázia
Preview
Skupina VÝCHOD 12. kolo 147
Basketbal Olomouc
STRABAG Zlín
Bude upřesněno
-
SH Gymnázia Olomouc
Preview
Skupina VÝCHOD 12. kolo 148
GBA Lions Jindřichův Hradec
Basket Opava 2010
Bude upřesněno
-
Městská sportovní hala
Preview
Skupina VÝCHOD 12. kolo 149
BC Vysočina
BCM Orli Prostějov
Bude upřesněno
-
Hala SMJ Jihlava
Preview
Skupina VÝCHOD 12. kolo 150
BK VIVIDBOOKS Pardubice
SA KOMFORT Brno
Bude upřesněno
-
Hala BK Pardubice, V Ráji 311
Preview
Skupina VÝCHOD 13. kolo 151
BK VIVIDBOOKS Pardubice
Snakes Ostrava
Bude upřesněno
-
Hala BK Pardubice, V Ráji 311
Preview
Skupina VÝCHOD 13. kolo 152
SA KOMFORT Brno
BC Vysočina
Bude upřesněno
-
SH Morenda
Preview
Skupina VÝCHOD 13. kolo 153
BCM Orli Prostějov
GBA Lions Jindřichův Hradec
Bude upřesněno
-
Sportcentrum DDM 1
Preview
Skupina VÝCHOD 13. kolo 154
Basket Opava 2010
Basketbal Olomouc
Bude upřesněno
-
Víceúčelová hala Opava
Preview
Skupina VÝCHOD 13. kolo 155
STRABAG Zlín
BC Nový Jičín
Bude upřesněno
-
Městská SH Zelené
Preview
Skupina VÝCHOD 14. kolo 156
Snakes Ostrava
STRABAG Zlín
Bude upřesněno
-
Hala Sportovního Gymnázia
Preview
Skupina VÝCHOD 14. kolo 157
BC Nový Jičín
Basket Opava 2010
Bude upřesněno
-
SH Krytý bazén
Preview
Skupina VÝCHOD 14. kolo 158
Basketbal Olomouc
BCM Orli Prostějov
Bude upřesněno
-
SH Gymnázia Olomouc
Preview
Skupina VÝCHOD 14. kolo 159
GBA Lions Jindřichův Hradec
SA KOMFORT Brno
Bude upřesněno
-
Městská sportovní hala
Preview
Skupina VÝCHOD 14. kolo 160
BC Vysočina
BK VIVIDBOOKS Pardubice
Bude upřesněno
-
Hala SMJ Jihlava
Preview
Skupina VÝCHOD 15. kolo 161
BC Vysočina
Snakes Ostrava
Bude upřesněno
-
Hala SMJ Jihlava
Preview
Skupina VÝCHOD 15. kolo 162
BK VIVIDBOOKS Pardubice
GBA Lions Jindřichův Hradec
Bude upřesněno
-
Hala BK Pardubice, V Ráji 311
Preview
Skupina VÝCHOD 15. kolo 163
SA KOMFORT Brno
Basketbal Olomouc
Bude upřesněno
-
SH Morenda
Preview
Skupina VÝCHOD 15. kolo 164
BCM Orli Prostějov
BC Nový Jičín
Bude upřesněno
-
Sportcentrum DDM 1
Preview
Skupina VÝCHOD 15. kolo 165
Basket Opava 2010
STRABAG Zlín
Bude upřesněno
-
Víceúčelová hala Opava
Preview
Skupina VÝCHOD 16. kolo 166
Snakes Ostrava
Basket Opava 2010
Bude upřesněno
-
Hala Sportovního Gymnázia
Preview
Skupina VÝCHOD 16. kolo 167
STRABAG Zlín
BCM Orli Prostějov
Bude upřesněno
-
Městská SH Zelené
Preview
Skupina VÝCHOD 16. kolo 168
BC Nový Jičín
SA KOMFORT Brno
Bude upřesněno
-
SH Krytý bazén
Preview
Skupina VÝCHOD 16. kolo 169
Basketbal Olomouc
BK VIVIDBOOKS Pardubice
Bude upřesněno
-
SH Gymnázia Olomouc
Preview
Skupina VÝCHOD 16. kolo 170
GBA Lions Jindřichův Hradec
BC Vysočina
Bude upřesněno
-
Městská sportovní hala
Preview
Skupina VÝCHOD 17. kolo 171
GBA Lions Jindřichův Hradec
Snakes Ostrava
Bude upřesněno
-
Městská sportovní hala
Preview
Skupina VÝCHOD 17. kolo 172
BC Vysočina
Basketbal Olomouc
Bude upřesněno
-
Hala SMJ Jihlava
Preview
Skupina VÝCHOD 17. kolo 173
BK VIVIDBOOKS Pardubice
BC Nový Jičín
Bude upřesněno
-
Hala BK Pardubice, V Ráji 311
Preview
Skupina VÝCHOD 17. kolo 174
SA KOMFORT Brno
STRABAG Zlín
Bude upřesněno
-
SH Morenda
Preview
Skupina VÝCHOD 17. kolo 175
BCM Orli Prostějov
Basket Opava 2010
Bude upřesněno
-
Sportcentrum DDM 1
Preview
Skupina VÝCHOD 18. kolo 176
Snakes Ostrava
BCM Orli Prostějov
Bude upřesněno
-
Hala Sportovního Gymnázia
Preview
Skupina VÝCHOD 18. kolo 177
Basket Opava 2010
SA KOMFORT Brno
Bude upřesněno
-
Víceúčelová hala Opava
Preview
Skupina VÝCHOD 18. kolo 178
STRABAG Zlín
BK VIVIDBOOKS Pardubice
Bude upřesněno
-
Městská SH Zelené
Preview
Skupina VÝCHOD 18. kolo 179
BC Nový Jičín
BC Vysočina
Bude upřesněno
-
SH Krytý bazén
Preview
Skupina VÝCHOD 18. kolo 180
Basketbal Olomouc
GBA Lions Jindřichův Hradec
Bude upřesněno
-
SH Gymnázia Olomouc
Preview
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % DO DC AS M+ M- AS/M- F+ F- VAL
Marek Souček SA KOMFORT Brno 31 39 1.0 5.6 2.2 / 4.0 55.5 0.1 / 0.2 0.0* 1.1/1.5 0.0* 1.1 1.9 3.0 0.3 0.2 1.2 0.0 1.4 2.5 4.8
Patrick Samoura USK Praha B 20 16 1.0 13.0 3.2 / 6.9 46.4 0.9 / 3.3 26.9 4.0/5.5 72.7 1.2 3.9 5.1 3.8 1.7 2.0 0.1 4.5 2.9 15.8
21 Martin Vaňák OPA 34 32 15.2 4.4 0.8 / 1.6 0.0* 0.7 / 2.2 33.3 0.7/1.1 0.0* 0.8 1.3 2.0 0.3 0.2 0.6 0.0 0.8 1.4 3.1
Jakub Seifert Levharti Chomutov 22 26 1.0 5.1 2.1 / 6.4 32.5 0.0 / 0.1 0.0* 0.8/2.2 37.5 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.1 -2.7
77 Zurab Kereselidze BRN 24 35 15.4 3.6 1.2 / 2.9 40.2 0.2 / 1.1 0.0* 0.6/0.9 0.0* 0.3 1.2 1.5 0.9 0.5 1.0 0.0 1.3 1.9 2.1
Tobiáš Mikula BK Loko Trutnov 22 4 1.0 25.5 7.5 / 0.0 0.0* 0.8 0.0* 8.3/12.3 67.3 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.5 0.0
51 David Šteffel NJC 36 15 16.1 6.6 2.6 / 5.5 47.0 0.1 / 0.1 0.0* 1.2/1.8 0.0* 1.1 2.4 3.5 0.7 0.1 1.1 0.0 2.0 2.5 5.9
Jiří Szita Réma 24 4 1.0 22.3 6.3 / 0.0 0.0* 2.0 0.0* 3.8/6.3 60.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.3 0.0
Štěpán Brix Sokol pražský 27 14 1.0 4.2 1.5 / 1.5 0.0* 0.1 / 0.1 0.0* 0.8/1.1 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.1 2.8
4 Jan Hlobil Basketbal Olomouc 24 4 31.3 14.5 5.5 / 10.3 53.7 0.8 / 1.3 0.0* 1.3/3.8 33.3 2.8 7.3 10.0 3.0 1.8 4.3 0.2 4.3 4.0 17.8
Norbert Martišek Sokol Vyšehrad 22 13 1.0 4.3 1.9 / 1.9 0.0* 0.0 0.0* 0.5/2.5 18.8 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 3.0 -0.7
4 Martin Nábělek OVA 22 5 23.4 11.0 0.4 / 1.4 0.0* 2.8 / 6.2 45.2 1.8/1.8 0.0* 0.2 2.0 2.2 1.6 0.2 2.4 0.1 2.4 3.4 7.2
Ondřej Šimeček JBC Brno 27 11 1.0 3.9 1.5 / 1.5 0.0* 0.3 / 0.3 0.0* 0.2/0.5 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.7 1.9
Adam Fiala VYS 18 2 1.0 19.5 5.0 / 0.0 0.0* 1.5 0.0* 5.0/7.0 71.4 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.5 0.0
Karel Aušprunk PLZ 26 2 35.5 19.5 6.5 / 10.0 65.0 0.5 / 2.5 20.0 5.0/6.5 76.9 3.0 5.0 8.0 2.5 0.0 3.0 0.4 5.0 3.0 22.0
Jaroslav Prášil STRABAG Zlín 41 2 33.5 17.5 4.0 / 4.5 88.9 2.5 / 7.5 33.3 2.0/2.5 80.0 0.0 4.5 4.5 2.5 2.5 1.5 0.8 2.0 1.5 21.0
Viktor Cvek Basket Opava 2010 32 2 35.0 17.0 3.5 / 8.5 41.2 1.5 / 4.0 37.5 5.5/7.0 78.6 1.0 9.0 10.0 6.0 1.5 4.0 0.8 8.0 3.0 26.5
15 Pavel Englický Sokol Písek 38 2 10.5 14.0 1.0 / 3.0 33.3 4.0 / 9.0 44.4 0.0/1.0 0.0* 2.0 5.0 7.0 2.0 1.0 2.0 0.5 1.0 1.5 12.0
12 Jakub Mandík PLZ 33 19 8.4 1.4 0.6 / 1.5 0.0* 0.0 / 0.2 0.0* 0.3/0.7 0.0* 0.7 0.6 1.4 0.0 0.2 0.5 0.0 0.7 1.6 0.1
6 Martin Novák SVI 27 3 6.7 9.0 4.0 / 5.7 70.6 0.0 / 1.3 0.0* 1.0/1.7 0.0* 2.7 5.0 7.7 2.3 2.3 2.0 0.4 2.3 2.0 16.0
Jan Neuwirth BC Vysočina 19 2 1.0 12.0 3.5 / 0.0 0.0* 0.0 0.0* 5.0/9.5 52.6 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 5.0 0.0
Jiří Lisý BK Chomutov 20 2 1.0 10.0 5.0 / 5.0 100.0 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.5 8.5
98 Jakub Tůma NBK 22 3 19.0 6.3 1.3 / 1.7 0.0* 1.0 / 2.3 42.9 0.7/0.7 0.0* 0.3 1.0 1.3 2.3 0.3 1.3 0.6 1.7 1.3 7.7
9 Lukáš Kantůrek HKR 23 4 21.3 4.5 0.8 / 1.5 0.0* 1.0 / 3.8 26.7 0.0/0.0 0.0* 0.3 0.8 1.0 3.0 0.3 1.3 0.6 1.5 2.5 3.0
Lukáš Vrťátko TJ Jiskra Hořice 22 1 1.0 16.0 3.0 / 0.0 0.0* 2.0 0.0* 4.0/4.0 100.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0
5 Adam Žampach DEC 31 13 8.2 1.2 0.5 / 1.6 0.0* 0.0 / 0.3 0.0* 0.2/0.5 0.0* 0.0 0.3 0.3 0.3 0.0 0.2 0.2 0.5 0.8 -0.3
Stanislav Votroubek Basketbal Polabí 39 2 20.5 7.0 0.5 / 1.0 0.0* 2.0 / 4.5 44.4 0.0/0.0 0.0* 0.0 6.5 6.5 1.0 0.5 0.0 0.0 0.5 2.5 10.5
Lukáš Linhart LJH 28 2 24.0 6.5 2.0 / 2.5 80.0 0.5 / 2.0 25.0 1.0/2.0 50.0 1.5 3.0 4.5 4.5 2.5 1.5 1.5 2.5 2.0 15.0
Roman Menšík Zlín B 25 4 1.0 3.0 1.3 / 1.3 0.0* 0.0 0.0* 0.5/0.8 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 1.8
9 Roman Zachrla KLN 34 5 8.2 2.2 0.2 / 0.6 0.0* 0.4 / 0.8 0.0* 0.6/0.8 0.0* 0.6 1.4 2.0 0.4 0.2 0.8 0.1 0.4 1.0 2.4
Kryštof Mach VYS 24 2 7.0 5.5 1.5 / 2.0 75.0 0.5 / 1.0 0.0* 1.0/1.0 0.0* 0.0 0.5 0.5 0.0 0.5 2.0 0.0 0.5 2.0 2.0
10 Marek Líčeník BRN 25 6 18.0 1.7 0.8 / 1.7 0.0* 0.0 / 0.7 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.3 2.2 2.5 1.8 0.8 1.5 0.2 0.3 3.2 1.2
Alessandro Petric BK VIVIDBOOKS Pardubice 23 3 26.0 3.3 0.7 / 3.0 22.2 0.3 / 2.0 16.7 1.0/1.3 0.0* 0.0 1.3 1.3 4.0 2.7 3.0 0.4 2.0 3.3 2.7
18 Jaroslav Tyrna SK Slavia Praha 34 1 22.0 10.0 4.0 / 4.0 100.0 0.0 0.0* 2.0/2.0 100.0 0.0 7.0 7.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.0 3.0 16.0
Daniel Kotil BAPOD 18 1 1.0 9.0 3.0 / 0.0 0.0* 0.0 0.0* 3.0/4.0 75.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 3.0 0.0
14 Dominik Štěpán OLO 22 2 17.0 4.0 1.5 / 3.5 42.9 0.0 0.0* 1.0/2.5 40.0 1.5 4.0 5.5 1.0 0.5 1.0 0.5 3.0 3.5 6.0
Pavel Dvořák Sojky Pelhřimov 18 1 1.0 8.0 4.0 / 0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/1.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 3.0 0.0
Tomáš Bartoněk STRABAG Zlín 19 1 1.0 6.0 2.0 / 0.0 0.0* 0.0 0.0* 2.0/3.0 66.7 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 3.0 0.0
Matěj Mach Sršni Písek 20 8 7.9 0.8 0.4 / 1.1 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.3 0.0* 0.0 0.6 0.6 0.1 0.0 0.4 0.0 0.0 0.8 -0.6
Tomáš Palas USK 17 1 21.0 5.0 1.0 / 1.0 0.0* 1.0 / 3.0 33.3 0.0/0.0 0.0* 0.0 1.0 1.0 1.0 0.0 2.0 0.5 1.0 4.0 0.0
2 Theodor Dlugoš KOL 24 5 8.4 1.0 0.2 / 0.6 0.0* 0.2 / 1.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.2 0.6 0.8 0.4 0.6 0.6 0.1 0.6 2.0 -0.4
Pavel Malý BK Levharti Chomutov 39 4 1.0 1.3 0.3 / 0.5 0.0* 0.3 / 0.5 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.3 0.3 0.0 0.0 0.8 0.0 0.0 0.3 0.0
7 Tomáš Gavenda DEC 24 10 4.4 0.4 0.1 / 0.4 0.0* 0.0 / 0.3 0.0* 0.2/0.2 0.0* 0.1 0.1 0.2 0.2 0.1 0.4 0.1 0.1 0.8 -0.8
Martin Horkel SNAK A 25 2 3.0 2.0 1.0 / 1.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.5 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 1.5
Wilkenson Valentino Dave Isnord GBA Lions J. Hradec B 21 1 1.0 2.0 1.0 / 1.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.0
23 Lukáš Růžička UNL 23 3 5.3 0.3 0.0 / 0.0 0.0* 0.0 / 0.3 0.0* 0.3/0.7 0.0* 0.0 0.3 0.3 0.0 0.0 0.0 0.0 0.3 0.7 -0.3
Filip Šanda BCM Orli Prostějov 18 2 7.5 0.5 0.0 / 1.5 0.0* 0.0 / 1.5 0.0* 0.5/1.0 0.0* 1.0 1.0 2.0 0.5 0.5 0.0 0.0 0.5 0.5 0.0
Jonáš Písařík Válečníci Děčín 22 1 0.0 0.0 0.0 / 0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Pavel Benák GBA Lions J. Hradec 18 3 10.7 0.0 0.0 / 0.7 0.0* 0.0 / 0.3 0.0* 0.0/1.3 0.0* 0.0 2.0 2.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.7 2.3 -3.0
Jiří Brůha Sokol Pražský 35 1 0.0 0.0 0.0 / 0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
9 Tomáš Jansa BRN 19 2 3.0 0.0 0.0 / 0.0 0.0* 0.0 / 0.5 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0 0.5 -0.5
Tomáš Dvořák BVK Holice 18 1 0.0 0.0 0.0 / 0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Ondřej Novotný Loko Plzeň "B" 19 1 0.0 0.0 0.0 / 0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Tomáš Dihel Opava 2010 B 29 1 0.0 0.0 0.0 / 0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Jan Říčka BK Příbor 23 1 0.0 0.0 0.0 / 0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
24 Ondřej Výcha PCE 22 3 1.0 0.0 0.0 / 0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Jan Kelar Nový Jičín B 23 1 0.0 0.0 0.0 / 0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Jan Leczo BC Nový Jičín 24 1 0.0 0.0 0.0 / 0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Adam Šiška NH Ostrava B 18 1 0.0 0.0 0.0 / 0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Nikola Miličič Sokol Vyšehrad B 20 1 0.0 0.0 0.0 / 0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Matěj Burda Měl 19 1 0.0 0.0 0.0 / 0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Tomáš Schmidl ČBr 18 1 0.0 0.0 0.0 / 0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
František Váňa BCM Orli Prostějov 23 1 0.0 0.0 0.0 / 0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Matěj Wiesner Slavoj BK Litoměřice "B" 18 1 0.0 0.0 0.0 / 0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Lukáš Vašek BK Loko Plzeň 19 1 0.0 0.0 0.0 / 0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Tomáš Široký BC VYSOČINA B 24 2 1.0 0.0 0.0 / 0.5 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.5 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Číslo Hráč Tým Věk B 2B 3B TH DO DC AS M+ M- F+ F- VAL
Marek Souček SA KOMFORT Brno 31
Patrick Samoura USK Praha B 20
21 Martin Vaňák OPA 34
Jakub Seifert Levharti Chomutov 22
77 Zurab Kereselidze BRN 24
Tobiáš Mikula BK Loko Trutnov 22 11 3 2 4 5 13 18 1 1 3 5 4 20
51 David Šteffel NJC 36 26 8 2 4 4 16 18 6 2 6 8 4 36
Jiří Szita Réma 24 7 2 1 2 1 4 4 2 2 1 1 2 7
Štěpán Brix Sokol pražský 27
4 Jan Hlobil Basketbal Olomouc 24 20 8 1 3 5 9 13 4 2 5 6 5 28
Norbert Martišek Sokol Vyšehrad 22
4 Martin Nábělek OVA 22 9 2 0 5 0 0 0 5 1 0 6 0 14
Ondřej Šimeček JBC Brno 27
Adam Fiala VYS 18
Karel Aušprunk PLZ 26 25 9 1 7 3 7 10 3 0 4 5 3 31
Jaroslav Prášil STRABAG Zlín 41 24 4 5 3 0 7 7 3 5 2 3 3 26
Viktor Cvek Basket Opava 2010 32 21 6 2 6 1 11 12 8 2 4 10 4 29
15 Pavel Englický Sokol Písek 38 14 1 4 0 2 5 7 2 1 2 1 3 12
12 Jakub Mandík PLZ 33
6 Martin Novák SVI 27 34 16 0 4 10 16 26 6 10 2 6 8 66
Jan Neuwirth BC Vysočina 19
Jiří Lisý BK Chomutov 20
98 Jakub Tůma NBK 22 16 3 1 7 1 6 7 5 5 2 8 2 32
9 Lukáš Kantůrek HKR 23 4 1 1 1 3 3 6 3 2 2 3 2 5
Lukáš Vrťátko TJ Jiskra Hořice 22 13 2 2 3 1 3 4 0 1 1 2 3 11
5 Adam Žampach DEC 31 8 2 0 4 2 4 6 2 0 1 7 4 14
Stanislav Votroubek Basketbal Polabí 39 9 1 3 0 0 8 8 1 1 0 1 3 13
Lukáš Linhart LJH 28 10 4 1 2 2 5 7 5 3 3 3 3 22
Roman Menšík Zlín B 25
9 Roman Zachrla KLN 34
Kryštof Mach VYS 24 6 3 1 2 0 1 1 0 1 3 1 3 2
10 Marek Líčeník BRN 25
Alessandro Petric BK VIVIDBOOKS Pardubice 23 5 1 1 3 0 2 2 5 5 5 3 4 6
18 Jaroslav Tyrna SK Slavia Praha 34 10 4 0 2 0 7 7 0 0 0 2 3 16
Daniel Kotil BAPOD 18 3 1 0 1 3 3 5 1 0 1 3 4 6
14 Dominik Štěpán OLO 22 22 6 0 10 10 7 17 5 4 3 11 5 39
Pavel Dvořák Sojky Pelhřimov 18
Tomáš Bartoněk STRABAG Zlín 19
Matěj Mach Sršni Písek 20
Tomáš Palas USK 17 1 0 0 1 1 1 2 1 1 4 1 3 -4
2 Theodor Dlugoš KOL 24 26 5 3 7 2 3 3 4 2 3 6 3 20
Pavel Malý BK Levharti Chomutov 39
7 Tomáš Gavenda DEC 24
Martin Horkel SNAK A 25 2 1 0 0 0 1 1 0 0 0 0 2 3
Wilkenson Valentino Dave Isnord GBA Lions J. Hradec B 21
23 Lukáš Růžička UNL 23
Filip Šanda BCM Orli Prostějov 18
Jonáš Písařík Válečníci Děčín 22 0 0 0 0 0 4 4 0 0 2 2 6 0
Pavel Benák GBA Lions J. Hradec 18 0 0 0 0 0 1 1 1 0 1 0 2 1
Jiří Brůha Sokol Pražský 35
9 Tomáš Jansa BRN 19 9 1 1 4 0 2 2 2 1 1 0 3 5
Tomáš Dvořák BVK Holice 18 18 3 3 3 3 5 8 2 0 3 5 1 10
Ondřej Novotný Loko Plzeň "B" 19 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Tomáš Dihel Opava 2010 B 29 0 0 0 0 0 3 3 0 0 0 1 5 0
Jan Říčka BK Příbor 23 6 3 0 0 0 3 3 6 2 2 2 3 9
24 Ondřej Výcha PCE 22 15 7 0 2 3 6 8 3 1 3 5 3 15
Jan Kelar Nový Jičín B 23 7 3 1 1 1 4 5 2 3 2 1 3 3
Jan Leczo BC Nový Jičín 24
Adam Šiška NH Ostrava B 18 6 0 0 6 1 2 3 2 0 1 5 1 12
Nikola Miličič Sokol Vyšehrad B 20 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Matěj Burda Měl 19 9 3 1 3 1 2 2 5 2 1 4 2 12
Tomáš Schmidl ČBr 18
František Váňa BCM Orli Prostějov 23
Matěj Wiesner Slavoj BK Litoměřice "B" 18 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Lukáš Vašek BK Loko Plzeň 19
Tomáš Široký BC VYSOČINA B 24
Tým Z 2B 3B TH TH % DO DC AS M+ M- F+ F- BL
2 13.0 9.5 11.5 /15.0 76.7 13.0 19.0 32.0 12.5 4.5 16.5 17.0 27.0 0.5
2 30.0 4.5 21.5 /38.5 55.8 11.0 29.5 40.5 20.0 8.0 16.0 31.5 26.0 0.5
2 17.5 8.0 20.0 /28.5 70.2 9.5 25.0 34.5 15.5 6.5 16.0 25.5 27.5 2.0
2 19.5 7.0 17.5 /24.0 72.9 12.0 30.5 42.5 18.5 6.5 15.5 21.5 21.0 2.0
1 25.0 3.0 14.0 /19.0 73.7 9.0 30.0 39.0 16.0 11.0 18.0 19.0 18.0 2.0
3 21.0 9.7 17.3 /25.0 69.3 10.3 30.0 40.3 13.0 9.7 19.0 22.0 24.7 2.0
4 20.5 8.8 11.8 /19.8 59.5 16.5 28.0 44.5 18.5 9.3 22.0 22.5 22.8 1.8
3 20.7 8.3 14.7 /23.4 62.9 9.0 16.0 25.0 10.7 9.0 9.3 11.7 24.0 1.0
3 22.7 6.7 24.3 /29.3 83.0 9.7 25.0 34.7 17.0 9.3 15.7 23.0 18.0 0.7
2 24.5 13.5 10.0 /13.5 74.1 11.0 31.0 42.0 27.0 10.5 14.0 15.0 20.5 3.5
3 20.7 6.0 10.3 /16.0 64.6 9.0 24.7 33.7 18.7 8.0 14.7 21.3 21.7 0.3
3 25.0 9.3 17.0 /25.7 66.2 16.0 31.3 47.3 19.7 9.7 21.3 25.7 25.3 1.7
1 25.0 5.0 15.0 /26.0 57.7 11.0 32.0 43.0 24.0 13.0 16.0 21.0 12.0 3.0
2 17.0 6.0 17.0 /21.5 79.1 9.5 27.5 37.0 11.0 10.0 19.0 21.5 17.0 3.0
2 26.5 7.5 14.5 /20.0 72.5 11.0 29.0 40.0 22.0 9.5 18.5 19.0 19.5 1.0
1 30.0 9.0 25.0 /37.0 67.6 24.0 30.0 54.0 31.0 17.0 10.0 24.0 19.0 1.0
2 27.0 8.5 17.5 /30.0 58.3 9.5 20.0 29.5 10.5 5.5 14.0 16.5 35.5 1.0
2 20.5 14.5 8.5 /18.0 47.2 12.5 25.0 37.5 20.0 9.0 11.5 21.5 17.5 0.5
2 22.5 6.0 18.0 /31.0 58.1 16.0 35.0 51.0 15.5 6.5 24.5 27.0 23.5 0.5
2 30.5 11.5 11.0 /18.0 61.1 18.0 29.0 47.0 25.0 10.0 16.0 20.5 23.0 2.5