1. liga

Základní informace

Kategorie
muži
Sezona
2020/21

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Skupina ZÁPAD 1. kolo 1
USK Praha B
Sokol Pražský
Bude upřesněno
-
SH Folimanka Daniel Kurucz
Preview
Skupina ZÁPAD 1. kolo 2
Sokol Vyšehrad
BK Lokomotiva Plzeň
18. 9. 2020
19:00
Sokolovna Vyšehrad Michal Šafařík
Pavel Theodor
Otakar Beneš 75
89
23
22
36
39
54
64
Review
Skupina ZÁPAD 1. kolo 3
GBA Sojky Pelhřimov
Slavoj BK Litoměřice
18. 9. 2020
20:00
SH Pelhřimov Štěpán Pokorný
Dominik Výborný
Petr Peška 72
90
27
24
45
46
62
70
Review
Skupina ZÁPAD 1. kolo 4
SK Slavia Praha
Basketbal Polabí
Bude upřesněno
-
Hala Šantrochova
Preview
Skupina ZÁPAD 1. kolo 5
Sokol Písek Sršni
BK Levharti Chomutov
Bude upřesněno
-
Sportovní hala Sokol
Preview
Skupina ZÁPAD 2. kolo 6
Sokol Pražský
BK Levharti Chomutov
11. 10. 2020
14:30
Sokol pražský Petr Hruša
Michal Kult
Zdeněk Ringsmuth 81
94
25
27
53
46
66
74
Review
Skupina ZÁPAD 2. kolo 7
Basketbal Polabí
Sokol Písek Sršni
27. 9. 2020
17:30
MSH Ostende Veronika Vávrová
Jan Musil
Jiří Kukla 73
112
18
27
40
61
55
91
Review
Skupina ZÁPAD 2. kolo 8
Slavoj BK Litoměřice
SK Slavia Praha
25. 9. 2020
19:00
Hala 6. ZŠ Petr Baudyš
Tomáš Mašek
Otakar Beneš 65
73
14
23
33
34
52
54
Review
Skupina ZÁPAD 2. kolo 9
BK Lokomotiva Plzeň
GBA Sojky Pelhřimov
25. 9. 2020
19:00
Městská sportovní hala Lucie Peterková
Michal Kocián
Jiří Smetana
101
86
24
20
51
47
67
67
Review
Skupina ZÁPAD 2. kolo 10
USK Praha B
Sokol Vyšehrad
25. 9. 2020
20:00
SH Folimanka Jan Baloun
Jaroslav Pazourek
Pavel Volejník
80
57
23
18
45
33
66
43
Review
Skupina ZÁPAD 3. kolo 11
Sokol Vyšehrad
Sokol Pražský
Bude upřesněno
-
Sokolovna Vyšehrad
Preview
Skupina ZÁPAD 3. kolo 12
GBA Sojky Pelhřimov
USK Praha B
Bude upřesněno
-
SH Pelhřimov
Preview
Skupina ZÁPAD 3. kolo 13
SK Slavia Praha
BK Lokomotiva Plzeň
Bude upřesněno
-
Hala Slavie Eden
Preview
Skupina ZÁPAD 3. kolo 14
Sokol Písek Sršni
Slavoj BK Litoměřice
Bude upřesněno
-
Sportovní hala Sokol
Preview
Skupina ZÁPAD 3. kolo 15
BK Levharti Chomutov
Basketbal Polabí
2. 10. 2020
19:30
Městská sportovní hala Jan Hošek
Vladimír Slanina
Rudolf Výborný
119
82
35
24
67
44
98
66
Review
Skupina ZÁPAD 4. kolo 16
Sokol Pražský
Basketbal Polabí
9. 10. 2020
19:30
Sokol pražský Pavel Bohata
Ladislav Neuman
Pavel Volejník 81
110
18
30
32
60
51
84
Review
Skupina ZÁPAD 4. kolo 17
Slavoj BK Litoměřice
BK Levharti Chomutov
Bude upřesněno
-
Hala 6. ZŠ Rudolf Výborný
Preview
Skupina ZÁPAD 4. kolo 18
BK Lokomotiva Plzeň
Sokol Písek Sršni
Bude upřesněno
-
Městská sportovní hala Petr Buršík
Preview
Skupina ZÁPAD 4. kolo 19
USK Praha B
SK Slavia Praha
Bude upřesněno
-
SH Folimanka
Preview
Skupina ZÁPAD 4. kolo 20
Sokol Vyšehrad
GBA Sojky Pelhřimov
Bude upřesněno
-
Sokolovna Vyšehrad Zdeněk Ringsmuth
Preview
Skupina ZÁPAD 5. kolo 21
GBA Sojky Pelhřimov
Sokol Pražský
Bude upřesněno
-
SH Pelhřimov
Preview
Skupina ZÁPAD 5. kolo 22
SK Slavia Praha
Sokol Vyšehrad
Bude upřesněno
-
Hala Slavie Eden
Preview
Skupina ZÁPAD 5. kolo 23
Sokol Písek Sršni
USK Praha B
Bude upřesněno
-
Sportovní hala Sokol
Preview
Skupina ZÁPAD 5. kolo 24
BK Levharti Chomutov
BK Lokomotiva Plzeň
Bude upřesněno
-
Městská sportovní hala
Preview
Skupina ZÁPAD 5. kolo 25
Basketbal Polabí
Slavoj BK Litoměřice
Bude upřesněno
-
MSH Ostende
Preview
Skupina ZÁPAD 6. kolo 26
Sokol Pražský
Slavoj BK Litoměřice
Bude upřesněno
-
Sokol pražský
Preview
Skupina ZÁPAD 6. kolo 27
BK Lokomotiva Plzeň
Basketbal Polabí
Bude upřesněno
-
Městská sportovní hala
Preview
Skupina ZÁPAD 6. kolo 28
USK Praha B
BK Levharti Chomutov
Bude upřesněno
-
SH Folimanka
Preview
Skupina ZÁPAD 6. kolo 29
Sokol Vyšehrad
Sokol Písek Sršni
Bude upřesněno
-
Sokolovna Vyšehrad
Preview
Skupina ZÁPAD 6. kolo 30
GBA Sojky Pelhřimov
SK Slavia Praha
Bude upřesněno
-
SH Pelhřimov
Preview
Skupina ZÁPAD 7. kolo 31
SK Slavia Praha
Sokol Pražský
Bude upřesněno
-
Hala Slavie Eden
Preview
Skupina ZÁPAD 7. kolo 32
Sokol Písek Sršni
GBA Sojky Pelhřimov
Bude upřesněno
-
Sportovní hala Sokol
Preview
Skupina ZÁPAD 7. kolo 33
BK Levharti Chomutov
Sokol Vyšehrad
Bude upřesněno
-
Městská sportovní hala
Preview
Skupina ZÁPAD 7. kolo 34
Basketbal Polabí
USK Praha B
Bude upřesněno
-
MSH Ostende
Preview
Skupina ZÁPAD 7. kolo 35
Slavoj BK Litoměřice
BK Lokomotiva Plzeň
Bude upřesněno
-
Hala 6. ZŠ
Preview
Skupina ZÁPAD 8. kolo 36
Sokol Pražský
BK Lokomotiva Plzeň
Bude upřesněno
-
Sokol pražský
Preview
Skupina ZÁPAD 8. kolo 37
USK Praha B
Slavoj BK Litoměřice
Bude upřesněno
-
SH Folimanka
Preview
Skupina ZÁPAD 8. kolo 38
Sokol Vyšehrad
Basketbal Polabí
Bude upřesněno
-
Sokolovna Vyšehrad
Preview
Skupina ZÁPAD 8. kolo 39
GBA Sojky Pelhřimov
BK Levharti Chomutov
Bude upřesněno
-
SH Pelhřimov
Preview
Skupina ZÁPAD 8. kolo 40
SK Slavia Praha
Sokol Písek Sršni
Bude upřesněno
-
Hala Slavie Eden
Preview
Skupina ZÁPAD 9. kolo 41
Sokol Písek Sršni
Sokol Pražský
Bude upřesněno
-
Sportovní hala Sokol
Preview
Skupina ZÁPAD 9. kolo 42
BK Levharti Chomutov
SK Slavia Praha
Bude upřesněno
-
Městská sportovní hala
Preview
Skupina ZÁPAD 9. kolo 43
Basketbal Polabí
GBA Sojky Pelhřimov
Bude upřesněno
-
MSH Ostende
Preview
Skupina ZÁPAD 9. kolo 44
Slavoj BK Litoměřice
Sokol Vyšehrad
Bude upřesněno
-
Hala 6. ZŠ
Preview
Skupina ZÁPAD 9. kolo 45
BK Lokomotiva Plzeň
USK Praha B
Bude upřesněno
-
Městská sportovní hala
Preview
Skupina ZÁPAD 10. kolo 46
Sokol Pražský
USK Praha B
Bude upřesněno
-
Sokol pražský
Preview
Skupina ZÁPAD 10. kolo 47
BK Lokomotiva Plzeň
Sokol Vyšehrad
Bude upřesněno
-
Městská sportovní hala
Preview
Skupina ZÁPAD 10. kolo 48
Slavoj BK Litoměřice
GBA Sojky Pelhřimov
Bude upřesněno
-
Hala 6. ZŠ
Preview
Skupina ZÁPAD 10. kolo 49
Basketbal Polabí
SK Slavia Praha
Bude upřesněno
-
Tělocvična ZŠ Václava Havla
Preview
Skupina ZÁPAD 10. kolo 50
BK Levharti Chomutov
Sokol Písek Sršni
Bude upřesněno
-
Městská sportovní hala
Preview
Skupina ZÁPAD 11. kolo 51
BK Levharti Chomutov
Sokol Pražský
Bude upřesněno
-
Městská sportovní hala
Preview
Skupina ZÁPAD 11. kolo 52
Sokol Písek Sršni
Basketbal Polabí
Bude upřesněno
-
Sportovní hala Sokol
Preview
Skupina ZÁPAD 11. kolo 53
SK Slavia Praha
Slavoj BK Litoměřice
Bude upřesněno
-
Hala Slavie Eden
Preview
Skupina ZÁPAD 11. kolo 54
GBA Sojky Pelhřimov
BK Lokomotiva Plzeň
Bude upřesněno
-
SH Pelhřimov
Preview
Skupina ZÁPAD 11. kolo 55
Sokol Vyšehrad
USK Praha B
Bude upřesněno
-
Sokolovna Vyšehrad
Preview
Skupina ZÁPAD 12. kolo 56
Sokol Pražský
Sokol Vyšehrad
Bude upřesněno
-
Sokol pražský
Preview
Skupina ZÁPAD 12. kolo 57
USK Praha B
GBA Sojky Pelhřimov
Bude upřesněno
-
SH Folimanka
Preview
Skupina ZÁPAD 12. kolo 58
BK Lokomotiva Plzeň
SK Slavia Praha
Bude upřesněno
-
Městská sportovní hala
Preview
Skupina ZÁPAD 12. kolo 59
Slavoj BK Litoměřice
Sokol Písek Sršni
Bude upřesněno
-
Hala 6. ZŠ
Preview
Skupina ZÁPAD 12. kolo 60
Basketbal Polabí
BK Levharti Chomutov
Bude upřesněno
-
MSH Ostende
Preview
Skupina ZÁPAD 13. kolo 61
Basketbal Polabí
Sokol Pražský
Bude upřesněno
-
MSH Ostende
Preview
Skupina ZÁPAD 13. kolo 62
BK Levharti Chomutov
Slavoj BK Litoměřice
Bude upřesněno
-
Městská sportovní hala
Preview
Skupina ZÁPAD 13. kolo 63
Sokol Písek Sršni
BK Lokomotiva Plzeň
Bude upřesněno
-
Sportovní hala Sokol
Preview
Skupina ZÁPAD 13. kolo 64
SK Slavia Praha
USK Praha B
Bude upřesněno
-
Hala Slavie Eden
Preview
Skupina ZÁPAD 13. kolo 65
GBA Sojky Pelhřimov
Sokol Vyšehrad
Bude upřesněno
-
SH Pelhřimov
Preview
Skupina ZÁPAD 14. kolo 66
Sokol Pražský
GBA Sojky Pelhřimov
Bude upřesněno
-
Sokol pražský
Preview
Skupina ZÁPAD 14. kolo 67
Sokol Vyšehrad
SK Slavia Praha
Bude upřesněno
-
Sokolovna Vyšehrad
Preview
Skupina ZÁPAD 14. kolo 68
USK Praha B
Sokol Písek Sršni
Bude upřesněno
-
SH Folimanka
Preview
Skupina ZÁPAD 14. kolo 69
BK Lokomotiva Plzeň
BK Levharti Chomutov
Bude upřesněno
-
Městská sportovní hala
Preview
Skupina ZÁPAD 14. kolo 70
Slavoj BK Litoměřice
Basketbal Polabí
Bude upřesněno
-
Hala 6. ZŠ
Preview
Skupina ZÁPAD 15. kolo 71
Slavoj BK Litoměřice
Sokol Pražský
Bude upřesněno
-
Hala 6. ZŠ
Preview
Skupina ZÁPAD 15. kolo 72
Basketbal Polabí
BK Lokomotiva Plzeň
Bude upřesněno
-
MSH Ostende
Preview
Skupina ZÁPAD 15. kolo 73
BK Levharti Chomutov
USK Praha B
Bude upřesněno
-
Městská sportovní hala
Preview
Skupina ZÁPAD 15. kolo 74
Sokol Písek Sršni
Sokol Vyšehrad
Bude upřesněno
-
Sportovní hala Sokol
Preview
Skupina ZÁPAD 15. kolo 75
SK Slavia Praha
GBA Sojky Pelhřimov
Bude upřesněno
-
Hala Slavie Eden
Preview
Skupina ZÁPAD 16. kolo 76
Sokol Pražský
SK Slavia Praha
Bude upřesněno
-
Sokol pražský
Preview
Skupina ZÁPAD 16. kolo 77
GBA Sojky Pelhřimov
Sokol Písek Sršni
Bude upřesněno
-
SH Pelhřimov
Preview
Skupina ZÁPAD 16. kolo 78
Sokol Vyšehrad
BK Levharti Chomutov
Bude upřesněno
-
Sokolovna Vyšehrad
Preview
Skupina ZÁPAD 16. kolo 79
USK Praha B
Basketbal Polabí
Bude upřesněno
-
SH Folimanka
Preview
Skupina ZÁPAD 16. kolo 80
BK Lokomotiva Plzeň
Slavoj BK Litoměřice
Bude upřesněno
-
Městská sportovní hala
Preview
Skupina ZÁPAD 17. kolo 81
BK Lokomotiva Plzeň
Sokol Pražský
Bude upřesněno
-
Městská sportovní hala
Preview
Skupina ZÁPAD 17. kolo 82
Slavoj BK Litoměřice
USK Praha B
Bude upřesněno
-
Hala 6. ZŠ
Preview
Skupina ZÁPAD 17. kolo 83
Basketbal Polabí
Sokol Vyšehrad
Bude upřesněno
-
MSH Ostende
Preview
Skupina ZÁPAD 17. kolo 84
BK Levharti Chomutov
GBA Sojky Pelhřimov
Bude upřesněno
-
Městská sportovní hala
Preview
Skupina ZÁPAD 17. kolo 85
Sokol Písek Sršni
SK Slavia Praha
Bude upřesněno
-
Sportovní hala Sokol
Preview
Skupina ZÁPAD 18. kolo 86
Sokol Pražský
Sokol Písek Sršni
Bude upřesněno
-
Sokol pražský
Preview
Skupina ZÁPAD 18. kolo 87
SK Slavia Praha
BK Levharti Chomutov
Bude upřesněno
-
Hala Slavie Eden
Preview
Skupina ZÁPAD 18. kolo 88
GBA Sojky Pelhřimov
Basketbal Polabí
Bude upřesněno
-
SH Pelhřimov
Preview
Skupina ZÁPAD 18. kolo 89
Sokol Vyšehrad
Slavoj BK Litoměřice
Bude upřesněno
-
Sokolovna Vyšehrad
Preview
Skupina ZÁPAD 18. kolo 90
USK Praha B
BK Lokomotiva Plzeň
Bude upřesněno
-
SH Folimanka
Preview

Tabulky

Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % DO DC AS M+ M- AS/M- F+ F- VAL
Marek Souček SA KOMFORT Brno 31 39 1.0 5.6 2.2 / 4.0 55.5 0.1 / 0.2 0.0* 1.1/1.5 0.0* 1.1 1.9 3.0 0.3 0.2 1.2 0.0 1.4 2.5 4.8
Patrick Samoura USK Praha B 20 16 1.0 13.0 3.2 / 6.9 46.4 0.9 / 3.3 26.9 4.0/5.5 72.7 1.2 3.9 5.1 3.8 1.7 2.0 0.1 4.5 2.9 15.8
21 Martin Vaňák OPA 34 32 15.2 4.4 0.8 / 1.6 0.0* 0.7 / 2.2 33.3 0.7/1.1 0.0* 0.8 1.3 2.0 0.3 0.2 0.6 0.0 0.8 1.4 3.1
Jakub Seifert Levharti Chomutov 22 26 1.0 5.1 2.1 / 6.4 32.5 0.0 / 0.1 0.0* 0.8/2.2 37.5 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.1 -2.7
77 Zurab Kereselidze BRN 24 35 15.4 3.6 1.2 / 2.9 40.2 0.2 / 1.1 0.0* 0.6/0.9 0.0* 0.3 1.2 1.5 0.9 0.5 1.0 0.0 1.3 1.9 2.1
Tobiáš Mikula BK Loko Trutnov 22 4 1.0 25.5 7.5 / 0.0 0.0* 0.8 0.0* 8.3/12.3 67.3 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.5 0.0
51 David Šteffel NJC 36 15 16.1 6.6 2.6 / 5.5 47.0 0.1 / 0.1 0.0* 1.2/1.8 0.0* 1.1 2.4 3.5 0.7 0.1 1.1 0.0 2.0 2.5 5.9
Jiří Szita Réma 24 4 1.0 22.3 6.3 / 0.0 0.0* 2.0 0.0* 3.8/6.3 60.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.3 0.0
Štěpán Brix Sokol pražský 27 14 1.0 4.2 1.5 / 1.5 0.0* 0.1 / 0.1 0.0* 0.8/1.1 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.1 2.8
4 Jan Hlobil Basketbal Olomouc 24 4 31.3 14.5 5.5 / 10.3 53.7 0.8 / 1.3 0.0* 1.3/3.8 33.3 2.8 7.3 10.0 3.0 1.8 4.3 0.2 4.3 4.0 17.8
Norbert Martišek Sokol Vyšehrad 22 13 1.0 4.3 1.9 / 1.9 0.0* 0.0 0.0* 0.5/2.5 18.8 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 3.0 -0.7
4 Martin Nábělek OVA 22 5 23.4 11.0 0.4 / 1.4 0.0* 2.8 / 6.2 45.2 1.8/1.8 0.0* 0.2 2.0 2.2 1.6 0.2 2.4 0.1 2.4 3.4 7.2
Ondřej Šimeček JBC Brno 27 11 1.0 3.9 1.5 / 1.5 0.0* 0.3 / 0.3 0.0* 0.2/0.5 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.7 1.9
Adam Fiala VYS 18 2 1.0 19.5 5.0 / 0.0 0.0* 1.5 0.0* 5.0/7.0 71.4 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.5 0.0
Karel Aušprunk PLZ 26 2 35.5 19.5 6.5 / 10.0 65.0 0.5 / 2.5 20.0 5.0/6.5 76.9 3.0 5.0 8.0 2.5 0.0 3.0 0.4 5.0 3.0 22.0
Jaroslav Prášil STRABAG Zlín 41 2 33.5 17.5 4.0 / 4.5 88.9 2.5 / 7.5 33.3 2.0/2.5 80.0 0.0 4.5 4.5 2.5 2.5 1.5 0.8 2.0 1.5 21.0
Viktor Cvek Basket Opava 2010 32 2 35.0 17.0 3.5 / 8.5 41.2 1.5 / 4.0 37.5 5.5/7.0 78.6 1.0 9.0 10.0 6.0 1.5 4.0 0.8 8.0 3.0 26.5
15 Pavel Englický Sokol Písek 38 2 10.5 14.0 1.0 / 3.0 33.3 4.0 / 9.0 44.4 0.0/1.0 0.0* 2.0 5.0 7.0 2.0 1.0 2.0 0.5 1.0 1.5 12.0
12 Jakub Mandík PLZ 33 19 8.4 1.4 0.6 / 1.5 0.0* 0.0 / 0.2 0.0* 0.3/0.7 0.0* 0.7 0.6 1.4 0.0 0.2 0.5 0.0 0.7 1.6 0.1
6 Martin Novák SVI 27 3 6.7 9.0 4.0 / 5.7 70.6 0.0 / 1.3 0.0* 1.0/1.7 0.0* 2.7 5.0 7.7 2.3 2.3 2.0 0.4 2.3 2.0 16.0
Jan Neuwirth BC Vysočina 19 2 1.0 12.0 3.5 / 0.0 0.0* 0.0 0.0* 5.0/9.5 52.6 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 5.0 0.0
Jiří Lisý BK Chomutov 20 2 1.0 10.0 5.0 / 5.0 100.0 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.5 8.5
98 Jakub Tůma NBK 22 3 19.0 6.3 1.3 / 1.7 0.0* 1.0 / 2.3 42.9 0.7/0.7 0.0* 0.3 1.0 1.3 2.3 0.3 1.3 0.6 1.7 1.3 7.7
9 Lukáš Kantůrek HKR 23 4 21.3 4.5 0.8 / 1.5 0.0* 1.0 / 3.8 26.7 0.0/0.0 0.0* 0.3 0.8 1.0 3.0 0.3 1.3 0.6 1.5 2.5 3.0
Lukáš Vrťátko TJ Jiskra Hořice 22 1 1.0 16.0 3.0 / 0.0 0.0* 2.0 0.0* 4.0/4.0 100.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0
5 Adam Žampach DEC 31 13 8.2 1.2 0.5 / 1.6 0.0* 0.0 / 0.3 0.0* 0.2/0.5 0.0* 0.0 0.3 0.3 0.3 0.0 0.2 0.2 0.5 0.8 -0.3
Stanislav Votroubek Basketbal Polabí 39 2 20.5 7.0 0.5 / 1.0 0.0* 2.0 / 4.5 44.4 0.0/0.0 0.0* 0.0 6.5 6.5 1.0 0.5 0.0 0.0 0.5 2.5 10.5
Lukáš Linhart LJH 28 2 24.0 6.5 2.0 / 2.5 80.0 0.5 / 2.0 25.0 1.0/2.0 50.0 1.5 3.0 4.5 4.5 2.5 1.5 1.5 2.5 2.0 15.0
Roman Menšík Zlín B 25 4 1.0 3.0 1.3 / 1.3 0.0* 0.0 0.0* 0.5/0.8 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 1.8
9 Roman Zachrla KLN 34 5 8.2 2.2 0.2 / 0.6 0.0* 0.4 / 0.8 0.0* 0.6/0.8 0.0* 0.6 1.4 2.0 0.4 0.2 0.8 0.1 0.4 1.0 2.4
Kryštof Mach VYS 24 2 7.0 5.5 1.5 / 2.0 75.0 0.5 / 1.0 0.0* 1.0/1.0 0.0* 0.0 0.5 0.5 0.0 0.5 2.0 0.0 0.5 2.0 2.0
10 Marek Líčeník BRN 25 6 18.0 1.7 0.8 / 1.7 0.0* 0.0 / 0.7 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.3 2.2 2.5 1.8 0.8 1.5 0.2 0.3 3.2 1.2
Alessandro Petric BK VIVIDBOOKS Pardubice 23 3 26.0 3.3 0.7 / 3.0 22.2 0.3 / 2.0 16.7 1.0/1.3 0.0* 0.0 1.3 1.3 4.0 2.7 3.0 0.4 2.0 3.3 2.7
18 Jaroslav Tyrna SK Slavia Praha 34 1 22.0 10.0 4.0 / 4.0 100.0 0.0 0.0* 2.0/2.0 100.0 0.0 7.0 7.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.0 3.0 16.0
Daniel Kotil BAPOD 18 1 1.0 9.0 3.0 / 0.0 0.0* 0.0 0.0* 3.0/4.0 75.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 3.0 0.0
14 Dominik Štěpán OLO 22 2 17.0 4.0 1.5 / 3.5 42.9 0.0 0.0* 1.0/2.5 40.0 1.5 4.0 5.5 1.0 0.5 1.0 0.5 3.0 3.5 6.0
Pavel Dvořák Sojky Pelhřimov 18 1 1.0 8.0 4.0 / 0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/1.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 3.0 0.0
Tomáš Bartoněk STRABAG Zlín 19 1 1.0 6.0 2.0 / 0.0 0.0* 0.0 0.0* 2.0/3.0 66.7 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 3.0 0.0
Matěj Mach Sršni Písek 20 8 7.9 0.8 0.4 / 1.1 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.3 0.0* 0.0 0.6 0.6 0.1 0.0 0.4 0.0 0.0 0.8 -0.6
Tomáš Palas USK 17 1 21.0 5.0 1.0 / 1.0 0.0* 1.0 / 3.0 33.3 0.0/0.0 0.0* 0.0 1.0 1.0 1.0 0.0 2.0 0.5 1.0 4.0 0.0
2 Theodor Dlugoš KOL 24 5 8.4 1.0 0.2 / 0.6 0.0* 0.2 / 1.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.2 0.6 0.8 0.4 0.6 0.6 0.1 0.6 2.0 -0.4
Pavel Malý BK Levharti Chomutov 39 4 1.0 1.3 0.3 / 0.5 0.0* 0.3 / 0.5 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.3 0.3 0.0 0.0 0.8 0.0 0.0 0.3 0.0
7 Tomáš Gavenda DEC 24 10 4.4 0.4 0.1 / 0.4 0.0* 0.0 / 0.3 0.0* 0.2/0.2 0.0* 0.1 0.1 0.2 0.2 0.1 0.4 0.1 0.1 0.8 -0.8
Martin Horkel SNAK A 25 2 3.0 2.0 1.0 / 1.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.5 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 1.5
Wilkenson Valentino Dave Isnord GBA Lions J. Hradec B 21 1 1.0 2.0 1.0 / 1.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.0
23 Lukáš Růžička UNL 23 3 5.3 0.3 0.0 / 0.0 0.0* 0.0 / 0.3 0.0* 0.3/0.7 0.0* 0.0 0.3 0.3 0.0 0.0 0.0 0.0 0.3 0.7 -0.3
Filip Šanda BCM Orli Prostějov 18 2 7.5 0.5 0.0 / 1.5 0.0* 0.0 / 1.5 0.0* 0.5/1.0 0.0* 1.0 1.0 2.0 0.5 0.5 0.0 0.0 0.5 0.5 0.0
Jonáš Písařík Válečníci Děčín 22 1 0.0 0.0 0.0 / 0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Pavel Benák GBA Lions J. Hradec 18 3 10.7 0.0 0.0 / 0.7 0.0* 0.0 / 0.3 0.0* 0.0/1.3 0.0* 0.0 2.0 2.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.7 2.3 -3.0
Jiří Brůha Sokol Pražský 35 1 0.0 0.0 0.0 / 0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
9 Tomáš Jansa BRN 19 2 3.0 0.0 0.0 / 0.0 0.0* 0.0 / 0.5 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0 0.5 -0.5
Tomáš Dvořák BVK Holice 18 1 0.0 0.0 0.0 / 0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Ondřej Novotný Loko Plzeň "B" 19 1 0.0 0.0 0.0 / 0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Tomáš Dihel Opava 2010 B 29 1 0.0 0.0 0.0 / 0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Jan Říčka BK Příbor 23 1 0.0 0.0 0.0 / 0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
24 Ondřej Výcha PCE 22 3 1.0 0.0 0.0 / 0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Jan Kelar Nový Jičín B 23 1 0.0 0.0 0.0 / 0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Jan Leczo BC Nový Jičín 24 1 0.0 0.0 0.0 / 0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Adam Šiška NH Ostrava B 18 1 0.0 0.0 0.0 / 0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Nikola Miličič Sokol Vyšehrad B 20 1 0.0 0.0 0.0 / 0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Matěj Burda Měl 19 1 0.0 0.0 0.0 / 0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Tomáš Schmidl ČBr 18 1 0.0 0.0 0.0 / 0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
František Váňa BCM Orli Prostějov 23 1 0.0 0.0 0.0 / 0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Matěj Wiesner Slavoj BK Litoměřice "B" 18 1 0.0 0.0 0.0 / 0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Lukáš Vašek BK Loko Plzeň 19 1 0.0 0.0 0.0 / 0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Tomáš Široký BC VYSOČINA B 24 2 1.0 0.0 0.0 / 0.5 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.5 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Číslo Hráč Tým Věk B 2B 3B TH DO DC AS M+ M- F+ F- VAL
Marek Souček SA KOMFORT Brno 31
Patrick Samoura USK Praha B 20
21 Martin Vaňák OPA 34
Jakub Seifert Levharti Chomutov 22
77 Zurab Kereselidze BRN 24
Tobiáš Mikula BK Loko Trutnov 22 11 3 2 4 5 13 18 1 1 3 5 4 20
51 David Šteffel NJC 36 26 8 2 4 4 16 18 6 2 6 8 4 36
Jiří Szita Réma 24 7 2 1 2 1 4 4 2 2 1 1 2 7
Štěpán Brix Sokol pražský 27
4 Jan Hlobil Basketbal Olomouc 24 20 8 1 3 5 9 13 4 2 5 6 5 28
Norbert Martišek Sokol Vyšehrad 22
4 Martin Nábělek OVA 22 9 2 0 5 0 0 0 5 1 0 6 0 14
Ondřej Šimeček JBC Brno 27
Adam Fiala VYS 18
Karel Aušprunk PLZ 26 25 9 1 7 3 7 10 3 0 4 5 3 31
Jaroslav Prášil STRABAG Zlín 41 24 4 5 3 0 7 7 3 5 2 3 3 26
Viktor Cvek Basket Opava 2010 32 21 6 2 6 1 11 12 8 2 4 10 4 29
15 Pavel Englický Sokol Písek 38 14 1 4 0 2 5 7 2 1 2 1 3 12
12 Jakub Mandík PLZ 33
6 Martin Novák SVI 27 34 16 0 4 10 16 26 6 10 2 6 8 66
Jan Neuwirth BC Vysočina 19
Jiří Lisý BK Chomutov 20
98 Jakub Tůma NBK 22 16 3 1 7 1 6 7 5 5 2 8 2 32
9 Lukáš Kantůrek HKR 23 4 1 1 1 3 3 6 3 2 2 3 2 5
Lukáš Vrťátko TJ Jiskra Hořice 22 13 2 2 3 1 3 4 0 1 1 2 3 11
5 Adam Žampach DEC 31 8 2 0 4 2 4 6 2 0 1 7 4 14
Stanislav Votroubek Basketbal Polabí 39 9 1 3 0 0 8 8 1 1 0 1 3 13
Lukáš Linhart LJH 28 10 4 1 2 2 5 7 5 3 3 3 3 22
Roman Menšík Zlín B 25
9 Roman Zachrla KLN 34
Kryštof Mach VYS 24 6 3 1 2 0 1 1 0 1 3 1 3 2
10 Marek Líčeník BRN 25
Alessandro Petric BK VIVIDBOOKS Pardubice 23 5 1 1 3 0 2 2 5 5 5 3 4 6
18 Jaroslav Tyrna SK Slavia Praha 34 10 4 0 2 0 7 7 0 0 0 2 3 16
Daniel Kotil BAPOD 18 3 1 0 1 3 3 5 1 0 1 3 4 6
14 Dominik Štěpán OLO 22 22 6 0 10 10 7 17 5 4 3 11 5 39
Pavel Dvořák Sojky Pelhřimov 18
Tomáš Bartoněk STRABAG Zlín 19
Matěj Mach Sršni Písek 20
Tomáš Palas USK 17 1 0 0 1 1 1 2 1 1 4 1 3 -4
2 Theodor Dlugoš KOL 24 26 5 3 7 2 3 3 4 2 3 6 3 20
Pavel Malý BK Levharti Chomutov 39
7 Tomáš Gavenda DEC 24
Martin Horkel SNAK A 25 2 1 0 0 0 1 1 0 0 0 0 2 3
Wilkenson Valentino Dave Isnord GBA Lions J. Hradec B 21
23 Lukáš Růžička UNL 23
Filip Šanda BCM Orli Prostějov 18
Jonáš Písařík Válečníci Děčín 22 0 0 0 0 0 4 4 0 0 2 2 6 0
Pavel Benák GBA Lions J. Hradec 18 0 0 0 0 0 1 1 1 0 1 0 2 1
Jiří Brůha Sokol Pražský 35
9 Tomáš Jansa BRN 19 9 1 1 4 0 2 2 2 1 1 0 3 5
Tomáš Dvořák BVK Holice 18 18 3 3 3 3 5 8 2 0 3 5 1 10
Ondřej Novotný Loko Plzeň "B" 19 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Tomáš Dihel Opava 2010 B 29 0 0 0 0 0 3 3 0 0 0 1 5 0
Jan Říčka BK Příbor 23 6 3 0 0 0 3 3 6 2 2 2 3 9
24 Ondřej Výcha PCE 22 15 7 0 2 3 6 8 3 1 3 5 3 15
Jan Kelar Nový Jičín B 23 7 3 1 1 1 4 5 2 3 2 1 3 3
Jan Leczo BC Nový Jičín 24
Adam Šiška NH Ostrava B 18 6 0 0 6 1 2 3 2 0 1 5 1 12
Nikola Miličič Sokol Vyšehrad B 20 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Matěj Burda Měl 19 9 3 1 3 1 2 2 5 2 1 4 2 12
Tomáš Schmidl ČBr 18
František Váňa BCM Orli Prostějov 23
Matěj Wiesner Slavoj BK Litoměřice "B" 18 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Lukáš Vašek BK Loko Plzeň 19
Tomáš Široký BC VYSOČINA B 24
Tým Z 2B 3B TH TH % DO DC AS M+ M- F+ F- BL
2 13.0 9.5 11.5 /15.0 76.7 13.0 19.0 32.0 12.5 4.5 16.5 17.0 27.0 0.5
2 30.0 4.5 21.5 /38.5 55.8 11.0 29.5 40.5 20.0 8.0 16.0 31.5 26.0 0.5
2 17.5 8.0 20.0 /28.5 70.2 9.5 25.0 34.5 15.5 6.5 16.0 25.5 27.5 2.0
2 19.5 7.0 17.5 /24.0 72.9 12.0 30.5 42.5 18.5 6.5 15.5 21.5 21.0 2.0
1 25.0 3.0 14.0 /19.0 73.7 9.0 30.0 39.0 16.0 11.0 18.0 19.0 18.0 2.0
3 21.0 9.7 17.3 /25.0 69.3 10.3 30.0 40.3 13.0 9.7 19.0 22.0 24.7 2.0
4 20.5 8.8 11.8 /19.8 59.5 16.5 28.0 44.5 18.5 9.3 22.0 22.5 22.8 1.8
3 20.7 8.3 14.7 /23.4 62.9 9.0 16.0 25.0 10.7 9.0 9.3 11.7 24.0 1.0
3 22.7 6.7 24.3 /29.3 83.0 9.7 25.0 34.7 17.0 9.3 15.7 23.0 18.0 0.7
2 24.5 13.5 10.0 /13.5 74.1 11.0 31.0 42.0 27.0 10.5 14.0 15.0 20.5 3.5
3 20.7 6.0 10.3 /16.0 64.6 9.0 24.7 33.7 18.7 8.0 14.7 21.3 21.7 0.3
3 25.0 9.3 17.0 /25.7 66.2 16.0 31.3 47.3 19.7 9.7 21.3 25.7 25.3 1.7
1 25.0 5.0 15.0 /26.0 57.7 11.0 32.0 43.0 24.0 13.0 16.0 21.0 12.0 3.0
2 17.0 6.0 17.0 /21.5 79.1 9.5 27.5 37.0 11.0 10.0 19.0 21.5 17.0 3.0
2 26.5 7.5 14.5 /20.0 72.5 11.0 29.0 40.0 22.0 9.5 18.5 19.0 19.5 1.0
1 30.0 9.0 25.0 /37.0 67.6 24.0 30.0 54.0 31.0 17.0 10.0 24.0 19.0 1.0
2 27.0 8.5 17.5 /30.0 58.3 9.5 20.0 29.5 10.5 5.5 14.0 16.5 35.5 1.0
2 20.5 14.5 8.5 /18.0 47.2 12.5 25.0 37.5 20.0 9.0 11.5 21.5 17.5 0.5
2 22.5 6.0 18.0 /31.0 58.1 16.0 35.0 51.0 15.5 6.5 24.5 27.0 23.5 0.5
2 30.5 11.5 11.0 /18.0 61.1 18.0 29.0 47.0 25.0 10.0 16.0 20.5 23.0 2.5