Muži - Severočeská liga
Základní informace
Kategorie
Muži
Sezona
2020/21
Zápasy
fáze | kolo | číslo | domácí / hosté | datum a čas | místo | rozhodčí | Komisař | skore | čtvrtiny | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Severočeská liga mužů | 1. kolo | 1 |
BK Teplice A
BA Lynx Liberec
|
Bude upřesněno
- |
Sokolovna Na Letné |
Ondřej Asztalos Dennis Billík |
92
47
|
|
Review | |
Severočeská liga mužů | 1. kolo | 2 |
SLUNETA Ústí n.L.
TJ Slovan Varnsdorf A
|
Bude upřesněno
- |
Sportcentrum SLUNETA |
Daniel Rom Michal Tesař |
94
86
|
|
Review | |
Severočeská liga mužů | 1. kolo | 3 |
Veteránské naděje Děčín
USK Slavia Liberec
|
Bude upřesněno
- |
ARMEX Sportcentrum |
Jiří Šlaj Dalibor Kouba |
52
31
|
|
Review | |
Severočeská liga mužů | 1. kolo | 4 |
Slavoj BK Litoměřice C
BK Baník Most
|
Bude upřesněno
- |
Hala 6. ZŠ |
Karel Anton Josef Matějček |
70
79
|
|
Review | |
Severočeská liga mužů | 2. kolo | 5 |
BA Lynx Liberec
BK Baník Most
|
Bude upřesněno
- |
Sportovní hala Kort |
|
Preview | |||
Severočeská liga mužů | 2. kolo | 6 |
Slavoj BK Litoměřice C
USK Slavia Liberec
|
Bude upřesněno
- |
Hala 6. ZŠ |
Vladimír Kesler Jan Kout |
|
Preview | ||
Severočeská liga mužů | 2. kolo | 7 |
TJ Slovan Varnsdorf A
Veteránské naděje Děčín
|
Bude upřesněno
- |
Sportovní hala |
|
Preview | |||
Severočeská liga mužů | 2. kolo | 8 |
BK Teplice A
SLUNETA Ústí n.L.
|
Bude upřesněno
- |
Sokolovna Na Letné |
|
Preview | |||
Severočeská liga mužů | 3. kolo | 9 |
SLUNETA Ústí n.L.
BA Lynx Liberec
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
Severočeská liga mužů | 3. kolo | 10 |
Veteránské naděje Děčín
BK Teplice A
|
Bude upřesněno
- |
ARMEX Sportcentrum |
|
Preview | |||
Severočeská liga mužů | 3. kolo | 11 |
Slavoj BK Litoměřice C
TJ Slovan Varnsdorf A
|
Bude upřesněno
- |
Hala 6. ZŠ |
|
Preview | |||
Severočeská liga mužů | 3. kolo | 12 |
BK Baník Most
USK Slavia Liberec
|
Bude upřesněno
- |
Sportovní hala Most - malá hala |
|
Preview | |||
Severočeská liga mužů | 4. kolo | 13 |
BA Lynx Liberec
USK Slavia Liberec
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
Severočeská liga mužů | 4. kolo | 14 |
TJ Slovan Varnsdorf A
BK Baník Most
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
Severočeská liga mužů | 4. kolo | 15 |
BK Teplice A
Slavoj BK Litoměřice C
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
Severočeská liga mužů | 4. kolo | 16 |
SLUNETA Ústí n.L.
Veteránské naděje Děčín
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
Severočeská liga mužů | 5. kolo | 17 |
Veteránské naděje Děčín
BA Lynx Liberec
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
Severočeská liga mužů | 5. kolo | 18 |
SLUNETA Ústí n.L.
Slavoj BK Litoměřice C
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
Severočeská liga mužů | 5. kolo | 19 |
BK Baník Most
BK Teplice A
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
Severočeská liga mužů | 5. kolo | 20 |
USK Slavia Liberec
TJ Slovan Varnsdorf A
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
Severočeská liga mužů | 6. kolo | 21 |
BA Lynx Liberec
TJ Slovan Varnsdorf A
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
Severočeská liga mužů | 6. kolo | 22 |
BK Teplice A
USK Slavia Liberec
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
Severočeská liga mužů | 6. kolo | 23 |
SLUNETA Ústí n.L.
BK Baník Most
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
Severočeská liga mužů | 6. kolo | 24 |
Veteránské naděje Děčín
Slavoj BK Litoměřice C
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
Severočeská liga mužů | 7. kolo | 25 |
BA Lynx Liberec
Slavoj BK Litoměřice C
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
Severočeská liga mužů | 7. kolo | 26 |
BK Baník Most
Veteránské naděje Děčín
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
Severočeská liga mužů | 7. kolo | 27 |
USK Slavia Liberec
SLUNETA Ústí n.L.
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
Severočeská liga mužů | 7. kolo | 28 |
TJ Slovan Varnsdorf A
BK Teplice A
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
Severočeská liga mužů | 8. kolo | 29 |
BA Lynx Liberec
BK Teplice A
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
Severočeská liga mužů | 8. kolo | 30 |
TJ Slovan Varnsdorf A
SLUNETA Ústí n.L.
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
Severočeská liga mužů | 8. kolo | 31 |
USK Slavia Liberec
Veteránské naděje Děčín
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
Severočeská liga mužů | 8. kolo | 32 |
BK Baník Most
Slavoj BK Litoměřice C
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
Severočeská liga mužů | 9. kolo | 33 |
BK Baník Most
BA Lynx Liberec
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
Severočeská liga mužů | 9. kolo | 34 |
USK Slavia Liberec
Slavoj BK Litoměřice C
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
Severočeská liga mužů | 9. kolo | 35 |
Veteránské naděje Děčín
TJ Slovan Varnsdorf A
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
Severočeská liga mužů | 9. kolo | 36 |
SLUNETA Ústí n.L.
BK Teplice A
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
Severočeská liga mužů | 10. kolo | 37 |
BA Lynx Liberec
SLUNETA Ústí n.L.
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
Severočeská liga mužů | 10. kolo | 38 |
BK Teplice A
Veteránské naděje Děčín
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
Severočeská liga mužů | 10. kolo | 39 |
TJ Slovan Varnsdorf A
Slavoj BK Litoměřice C
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
Severočeská liga mužů | 10. kolo | 40 |
USK Slavia Liberec
BK Baník Most
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
Severočeská liga mužů | 11. kolo | 41 |
USK Slavia Liberec
BA Lynx Liberec
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
Severočeská liga mužů | 11. kolo | 42 |
BK Baník Most
TJ Slovan Varnsdorf A
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
Severočeská liga mužů | 11. kolo | 43 |
Slavoj BK Litoměřice C
BK Teplice A
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
Severočeská liga mužů | 11. kolo | 44 |
Veteránské naděje Děčín
SLUNETA Ústí n.L.
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
Severočeská liga mužů | 12. kolo | 45 |
BA Lynx Liberec
Veteránské naděje Děčín
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
Severočeská liga mužů | 12. kolo | 46 |
Slavoj BK Litoměřice C
SLUNETA Ústí n.L.
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
Severočeská liga mužů | 12. kolo | 47 |
BK Teplice A
BK Baník Most
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
Severočeská liga mužů | 12. kolo | 48 |
TJ Slovan Varnsdorf A
USK Slavia Liberec
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
Severočeská liga mužů | 13. kolo | 49 |
TJ Slovan Varnsdorf A
BA Lynx Liberec
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
Severočeská liga mužů | 13. kolo | 50 |
USK Slavia Liberec
BK Teplice A
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
Severočeská liga mužů | 13. kolo | 51 |
BK Baník Most
SLUNETA Ústí n.L.
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
Severočeská liga mužů | 13. kolo | 52 |
Slavoj BK Litoměřice C
Veteránské naděje Děčín
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
Severočeská liga mužů | 14. kolo | 53 |
Slavoj BK Litoměřice C
BA Lynx Liberec
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
Severočeská liga mužů | 14. kolo | 54 |
Veteránské naděje Děčín
BK Baník Most
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
Severočeská liga mužů | 14. kolo | 55 |
SLUNETA Ústí n.L.
USK Slavia Liberec
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
Severočeská liga mužů | 14. kolo | 56 |
BK Teplice A
TJ Slovan Varnsdorf A
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview |
Tabulky
pořadí | tým | z | v | p | vstřeleno | obdrženo | B | posledních 5 zápasů |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | BK Teplice A | 1 | 1 | 0 | 92 | 47 | 2 |
|
2. | Veteránské naděje Děčín | 1 | 1 | 0 | 52 | 31 | 2 |
|
3. | BK Baník Most | 1 | 1 | 0 | 79 | 70 | 2 |
|
4. | SLUNETA Ústí n.L. | 1 | 1 | 0 | 94 | 86 | 2 |
|
5. | Slovan Varnsdorf A | 1 | 0 | 1 | 86 | 94 | 1 |
|
6. | Slavoj BK Litoměřice C | 1 | 0 | 1 | 70 | 79 | 1 |
|
7. | USK Slavia Liberec | 1 | 0 | 1 | 31 | 52 | 1 |
|
8. | BA Lynx Liberec | 1 | 0 | 1 | 47 | 92 | 1 |
|
Data nejsou momentálně dostupná.
Data nejsou momentálně dostupná.
Tým | Z | 2B | 3B | TH | TH % | F- |
---|---|---|---|---|---|---|
BK Teplice A | 1 | 0.0 | 0.0 | 0.0 /0.0 | 0.0 | 0.0 |
BA Lynx Liberec | 1 | 17.0 | 2.0 | 7.0 /9.0 | 77.8 | 16.0 |
SLUNETA Ústí n.L. | 1 | 24.0 | 10.0 | 16.0 /24.0 | 66.7 | 25.0 |
Slovan Varnsdorf A | 1 | 0.0 | 0.0 | 0.0 /0.0 | 0.0 | 0.0 |
Veteránské naděje Děčín | 1 | 18.0 | 3.0 | 7.0 /10.0 | 70.0 | 15.0 |
USK Slavia Liberec | 1 | 0.0 | 0.0 | 0.0 /0.0 | 0.0 | 0.0 |
Slavoj BK Litoměřice C | 1 | 0.0 | 0.0 | 0.0 /0.0 | 0.0 | 0.0 |
BK Baník Most | 1 | 20.0 | 5.0 | 24.0 /40.0 | 60.0 | 22.0 |
Tým | 2B | 3B | TH | F- |
---|---|---|---|---|
BK Teplice A | 0 | 0 | 0/0 | 0 |
BA Lynx Liberec | 17 | 2 | 7/9 | 16 |
SLUNETA Ústí n.L. | 24 | 10 | 16/24 | 25 |
Slovan Varnsdorf A | 0 | 0 | 0/0 | 0 |
Veteránské naděje Děčín | 18 | 3 | 7/10 | 15 |
USK Slavia Liberec | 0 | 0 | 0/0 | 0 |
Slavoj BK Litoměřice C | 0 | 0 | 0/0 | 0 |
BK Baník Most | 20 | 5 | 24/40 | 22 |
Rozhodčí | Z | 1. | 2. | 3. | D | H | C |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Tesař Michal | 1 | 0 | 1 | 0 | 1.0 | 2.0 | 1.5 |
Šlaj Jiří | 1 | 1 | 0 | 0 | 1.0 | - | 1.0 |
Rom Daniel | 1 | 1 | 0 | 0 | 2.5 | 2.0 | 2.3 |
Matějček Josef | 1 | 0 | 1 | 0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 |
Kouba Dalibor | 1 | 0 | 1 | 0 | 1.0 | - | 1.0 |
Billík Dennis | 1 | 0 | 1 | 0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 |
Asztalos Ondřej | 1 | 1 | 0 | 0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 |
Anton Karel | 1 | 1 | 0 | 0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 |
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař | N | MIN | AVG | MAX | o |
---|---|---|---|---|---|
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data. |
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře