Mladší minižáci U12, Oblastní přebor, sk. A

Základní informace

Kategorie
mladší minižáci U12
Sezona
2020/21

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Oblastní přebor, minižáci U12 1. kolo 1
Válečníci Děčín
BK Brandýs n.L
3. 10. 2020
-
ARMEX Sportcentrum Vitaliy Shumskyy
Tomáš Morávek
106
10
28
6
58
6
79
8
Review
Oblastní přebor, minižáci U12 1. kolo 2
Válečníci Děčín
BK Brandýs n.L
3. 10. 2020
-
ARMEX Sportcentrum Tomáš Morávek
Vitaliy Shumskyy
93
18
26
7
48
7
74
10
Review
Oblastní přebor, minižáci U12 1. kolo 3
SLUNETA Ústí n.L.
BA Lynx Liberec
3. 10. 2020
-
Sportcentrum SLUNETA Jakub Gabriel
Lucie Humlová
100
22
14
6
40
12
66
17
Review
Oblastní přebor, minižáci U12 1. kolo 4
SLUNETA Ústí n.L.
BA Lynx Liberec
3. 10. 2020
14:00
Sportcentrum SLUNETA Lucie Humlová
Jakub Gabriel
94
16
20
8
51
12
67
16
Review
Oblastní přebor, minižáci U12 2. kolo 5
BK Brandýs n.L
SLUNETA Ústí n.L.
Bude upřesněno
-
ZŠ Na Výsluní
Preview
Oblastní přebor, minižáci U12 2. kolo 6
BK Brandýs n.L
SLUNETA Ústí n.L.
Bude upřesněno
-
ZŠ Na Výsluní
Preview
Oblastní přebor, minižáci U12 2. kolo 7
TJ Slovan Varnsdorf
Válečníci Děčín
Bude upřesněno
-
Tělocvična Národní
Preview
Oblastní přebor, minižáci U12 2. kolo 8
TJ Slovan Varnsdorf
Válečníci Děčín
Bude upřesněno
-
Tělocvična Národní
Preview
Oblastní přebor, minižáci U12 3. kolo 9
SLUNETA Ústí n.L.
TJ Slovan Varnsdorf
Bude upřesněno
-
Preview
Oblastní přebor, minižáci U12 3. kolo 10
SLUNETA Ústí n.L.
TJ Slovan Varnsdorf
Bude upřesněno
-
Preview
Oblastní přebor, minižáci U12 3. kolo 11
BA Lynx Liberec
BK Brandýs n.L
Bude upřesněno
-
Preview
Oblastní přebor, minižáci U12 3. kolo 12
BA Lynx Liberec
BK Brandýs n.L
Bude upřesněno
-
Preview
Oblastní přebor, minižáci U12 4. kolo 13
TJ Slovan Varnsdorf
BA Lynx Liberec
Bude upřesněno
-
Preview
Oblastní přebor, minižáci U12 4. kolo 14
TJ Slovan Varnsdorf
BA Lynx Liberec
Bude upřesněno
-
Preview
Oblastní přebor, minižáci U12 4. kolo 15
Válečníci Děčín
SLUNETA Ústí n.L.
Bude upřesněno
-
Preview
Oblastní přebor, minižáci U12 4. kolo 16
Válečníci Děčín
SLUNETA Ústí n.L.
Bude upřesněno
-
Preview
Oblastní přebor, minižáci U12 5. kolo 17
BA Lynx Liberec
Válečníci Děčín
Bude upřesněno
-
Preview
Oblastní přebor, minižáci U12 5. kolo 18
BA Lynx Liberec
Válečníci Děčín
Bude upřesněno
-
Preview
Oblastní přebor, minižáci U12 5. kolo 19
BK Brandýs n.L
TJ Slovan Varnsdorf
Bude upřesněno
-
Preview
Oblastní přebor, minižáci U12 5. kolo 20
BK Brandýs n.L
TJ Slovan Varnsdorf
Bude upřesněno
-
Preview
Oblastní přebor, minižáci U12 6. kolo 21
BK Brandýs n.L
Válečníci Děčín
Bude upřesněno
-
Preview
Oblastní přebor, minižáci U12 6. kolo 22
BK Brandýs n.L
Válečníci Děčín
Bude upřesněno
-
Preview
Oblastní přebor, minižáci U12 6. kolo 23
BA Lynx Liberec
SLUNETA Ústí n.L.
Bude upřesněno
-
Preview
Oblastní přebor, minižáci U12 6. kolo 24
BA Lynx Liberec
SLUNETA Ústí n.L.
Bude upřesněno
-
Preview
Oblastní přebor, minižáci U12 7. kolo 25
SLUNETA Ústí n.L.
BK Brandýs n.L
Bude upřesněno
-
Preview
Oblastní přebor, minižáci U12 7. kolo 26
SLUNETA Ústí n.L.
BK Brandýs n.L
Bude upřesněno
-
Preview
Oblastní přebor, minižáci U12 7. kolo 27
Válečníci Děčín
TJ Slovan Varnsdorf
Bude upřesněno
-
Preview
Oblastní přebor, minižáci U12 7. kolo 28
Válečníci Děčín
TJ Slovan Varnsdorf
Bude upřesněno
-
Preview
Oblastní přebor, minižáci U12 8. kolo 29
TJ Slovan Varnsdorf
SLUNETA Ústí n.L.
Bude upřesněno
-
Preview
Oblastní přebor, minižáci U12 8. kolo 30
TJ Slovan Varnsdorf
SLUNETA Ústí n.L.
Bude upřesněno
-
Preview
Oblastní přebor, minižáci U12 8. kolo 31
BK Brandýs n.L
BA Lynx Liberec
Bude upřesněno
-
Preview
Oblastní přebor, minižáci U12 8. kolo 32
BK Brandýs n.L
BA Lynx Liberec
Bude upřesněno
-
Preview
Oblastní přebor, minižáci U12 9. kolo 33
BA Lynx Liberec
TJ Slovan Varnsdorf
Bude upřesněno
-
Preview
Oblastní přebor, minižáci U12 9. kolo 34
BA Lynx Liberec
TJ Slovan Varnsdorf
Bude upřesněno
-
Preview
Oblastní přebor, minižáci U12 9. kolo 35
SLUNETA Ústí n.L.
Válečníci Děčín
Bude upřesněno
-
Preview
Oblastní přebor, minižáci U12 9. kolo 36
SLUNETA Ústí n.L.
Válečníci Děčín
Bude upřesněno
-
Preview
Oblastní přebor, minižáci U12 10. kolo 37
Válečníci Děčín
BA Lynx Liberec
Bude upřesněno
-
Preview
Oblastní přebor, minižáci U12 10. kolo 38
Válečníci Děčín
BA Lynx Liberec
Bude upřesněno
-
Preview
Oblastní přebor, minižáci U12 10. kolo 39
TJ Slovan Varnsdorf
BK Brandýs n.L
Bude upřesněno
-
Sportovní hala Antonín Jeřábek
Lucie Humlová
30
46
14
16
18
23
26
29
Review
Oblastní přebor, minižáci U12 10. kolo 40
TJ Slovan Varnsdorf
BK Brandýs n.L
Bude upřesněno
-
Sportovní hala Václav Hošek
Lucie Humlová
45
66
14
15
24
35
34
50
Review

Tabulky

pořadí tým z v p vstřeleno obdrženo B posledních 5 zápasů
1. BK Brandýs n.L. 4 2 2 140 274 6
2. Válečníci Děčín 2 2 0 199 28 4
3. SLUNETA Ústí n.L. 2 2 0 194 38 4
4. Slovan Varnsdorf 2 0 2 75 112 2
5. BA Lynx Liberec 2 0 2 38 194 2
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B F-
17 Adam Osman BK Brandýs n.L. 11 4 1.0 1.0 0.5 1.3
Marek Houška Válečníci Děčín 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0
Karel Vild SLUNETA Ústí n.L. 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0
Matěj Buben Slovan Varnsdorf 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0
Matěj Kučera BA Lynx Liberec 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Tým Z 2B TH TH % F-
2 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
4 16.5 2.0 /9.3 21.6 9.3
2 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0