Starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část
Základní informace
Kategorie
starší minižáci U13
Sezona
2020/21
Zápasy
fáze | kolo | číslo | domácí / hosté | datum a čas | místo | rozhodčí | Komisař | skore | čtvrtiny | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Oblastní přebor, minižáci U13 | 1. kolo | 3 |
SLUNETA Ústí n.L.
BK Levharti Chomutov
|
26. 9. 2020
09:00 |
SPŠ spojů |
Jan Šedivý Lucie Humlová |
54
34
|
17
0
27
12
38
24 |
Review | |
Oblastní přebor, minižáci U13 | 1. kolo | 1 |
Válečníci Děčín
BA Lynx Liberec
|
27. 9. 2020
10:00 |
ARMEX Sportcentrum |
Jaroslav Liška Lucie Humlová |
44
27
|
9
13
21
17
28
21 |
Review | |
Oblastní přebor, minižáci U13 | 1. kolo | 4 |
SLUNETA Ústí n.L.
BK Levharti Chomutov
|
26. 9. 2020
11:00 |
SPŠ spojů |
Lucie Humlová Jan Šedivý |
71
35
|
16
6
37
17
59
22 |
Review | |
Oblastní přebor, minižáci U13 | 1. kolo | 2 |
Válečníci Děčín
BA Lynx Liberec
|
27. 9. 2020
12:00 |
ARMEX Sportcentrum |
Lucie Humlová Jaroslav Liška |
51
54
|
10
12
21
26
32
40 |
Review | |
Oblastní přebor, minižáci U13 | 2. kolo | 11 |
Válečníci Děčín
SLUNETA Ústí n.L.
|
11. 10. 2020
09:00 |
ARMEX Sportcentrum |
Jan Šedivý Vincent Šedivý |
48
33
|
15
10
25
23
32
29 |
Review | |
Oblastní přebor, minižáci U13 | 2. kolo | 12 |
Válečníci Děčín
SLUNETA Ústí n.L.
|
11. 10. 2020
11:00 |
ARMEX Sportcentrum |
Vincent Šedivý Jan Šedivý |
58
39
|
21
6
31
21
49
30 |
Review | |
Oblastní přebor, minižáci U13 | 2. kolo | 9 |
BK Levharti Chomutov
Slavoj BK Litoměřice
|
11. 10. 2020
15:00 |
Městská sportovní hala |
Tomáš Morávek Kateřina Žatecká |
35
47
|
10
13
22
26
31
40 |
Review | |
Oblastní přebor, minižáci U13 | 2. kolo | 10 |
BK Levharti Chomutov
Slavoj BK Litoměřice
|
11. 10. 2020
16:30 |
Městská sportovní hala |
Kateřina Žatecká Tomáš Morávek |
49
36
|
14
5
24
13
38
25 |
Review | |
Oblastní přebor, minižáci U13 | 3. kolo | 39 |
Slavoj BK Litoměřice
BK Levharti Chomutov
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
Oblastní přebor, minižáci U13 | 3. kolo | 40 |
Slavoj BK Litoměřice
BK Levharti Chomutov
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
Oblastní přebor, minižáci U13 | 3. kolo | 41 |
SLUNETA Ústí n.L.
Válečníci Děčín
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
Oblastní přebor, minižáci U13 | 3. kolo | 42 |
SLUNETA Ústí n.L.
Válečníci Děčín
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
Oblastní přebor, minižáci U13 | 4. kolo | 43 |
BA Lynx Liberec
SLUNETA Ústí n.L.
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
Oblastní přebor, minižáci U13 | 4. kolo | 44 |
BA Lynx Liberec
SLUNETA Ústí n.L.
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
Oblastní přebor, minižáci U13 | 4. kolo | 45 |
Válečníci Děčín
Slavoj BK Litoměřice
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
Oblastní přebor, minižáci U13 | 4. kolo | 46 |
Válečníci Děčín
Slavoj BK Litoměřice
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
Oblastní přebor, minižáci U13 | 5. kolo | 49 |
BK Levharti Chomutov
BA Lynx Liberec
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
Oblastní přebor, minižáci U13 | 5. kolo | 50 |
BK Levharti Chomutov
BA Lynx Liberec
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
Oblastní přebor, minižáci U13 | 5. kolo | 53 |
Slavoj BK Litoměřice
SLUNETA Ústí n.L.
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
Oblastní přebor, minižáci U13 | 5. kolo | 54 |
Slavoj BK Litoměřice
SLUNETA Ústí n.L.
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
Oblastní přebor, minižáci U13 | 6. kolo | 55 |
BA Lynx Liberec
Slavoj BK Litoměřice
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
Oblastní přebor, minižáci U13 | 6. kolo | 56 |
BA Lynx Liberec
Slavoj BK Litoměřice
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
Oblastní přebor, minižáci U13 | 6. kolo | 59 |
Válečníci Děčín
BK Levharti Chomutov
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
Oblastní přebor, minižáci U13 | 6. kolo | 60 |
Válečníci Děčín
BK Levharti Chomutov
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
Oblastní přebor, minižáci U13 | 7. kolo | 16 |
Slavoj BK Litoměřice
Válečníci Děčín
|
Bude upřesněno
- |
Hala 6. ZŠ |
|
Preview | |||
Oblastní přebor, minižáci U13 | 7. kolo | 13 |
SLUNETA Ústí n.L.
BA Lynx Liberec
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
Oblastní přebor, minižáci U13 | 7. kolo | 14 |
SLUNETA Ústí n.L.
BA Lynx Liberec
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
Oblastní přebor, minižáci U13 | 7. kolo | 15 |
Slavoj BK Litoměřice
Válečníci Děčín
|
Bude upřesněno
- |
Hala 6. ZŠ |
|
Preview | |||
Oblastní přebor, minižáci U13 | 8. kolo | 19 |
BA Lynx Liberec
BK Levharti Chomutov
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
Oblastní přebor, minižáci U13 | 8. kolo | 20 |
BA Lynx Liberec
BK Levharti Chomutov
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
Oblastní přebor, minižáci U13 | 8. kolo | 23 |
SLUNETA Ústí n.L.
Slavoj BK Litoměřice
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
Oblastní přebor, minižáci U13 | 8. kolo | 24 |
SLUNETA Ústí n.L.
Slavoj BK Litoměřice
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
Oblastní přebor, minižáci U13 | 9. kolo | 25 |
Slavoj BK Litoměřice
BA Lynx Liberec
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
Oblastní přebor, minižáci U13 | 9. kolo | 26 |
Slavoj BK Litoměřice
BA Lynx Liberec
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
Oblastní přebor, minižáci U13 | 9. kolo | 29 |
BK Levharti Chomutov
Válečníci Děčín
|
Bude upřesněno
- |
Městská sportovní hala |
|
Preview | |||
Oblastní přebor, minižáci U13 | 9. kolo | 30 |
BK Levharti Chomutov
Válečníci Děčín
|
Bude upřesněno
- |
Městská sportovní hala |
|
Preview | |||
Oblastní přebor, minižáci U13 | 10. kolo | 31 |
BA Lynx Liberec
Válečníci Děčín
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
Oblastní přebor, minižáci U13 | 10. kolo | 32 |
BA Lynx Liberec
Válečníci Děčín
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
Oblastní přebor, minižáci U13 | 10. kolo | 33 |
BK Levharti Chomutov
SLUNETA Ústí n.L.
|
Bude upřesněno
- |
Městská sportovní hala |
|
Preview | |||
Oblastní přebor, minižáci U13 | 10. kolo | 34 |
BK Levharti Chomutov
SLUNETA Ústí n.L.
|
Bude upřesněno
- |
Městská sportovní hala |
|
Preview |
Tabulky
pořadí | tým | z | v | p | vstřeleno | obdrženo | B | posledních 5 zápasů |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Válečníci Děčín | 4 | 3 | 1 | 201 | 153 | 7 |
|
2. | SLUNETA Ústí n.L. | 4 | 2 | 2 | 197 | 175 | 6 |
|
3. | BK Chomutov | 4 | 1 | 3 | 153 | 208 | 5 |
|
4. | Slavoj BK Litoměřice | 2 | 1 | 1 | 83 | 84 | 3 |
|
5. | BA Lynx Liberec | 2 | 1 | 1 | 81 | 95 | 3 |
|
Data nejsou momentálně dostupná.
Data nejsou momentálně dostupná.
Tým | Z |
---|
Tým |
---|
Rozhodčí | Z | 1. | 2. | 3. | D | H | C |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Žatecká Kateřina | 2 | 1 | 1 | 0 | 1.0 | - | 1.0 |
Šedivý Jan | 4 | 2 | 2 | 0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 |
Šedivý Vincent | 2 | 1 | 1 | 0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 |
Morávek Tomáš | 2 | 1 | 1 | 0 | 1.0 | - | 1.0 |
Liška Jaroslav | 2 | 1 | 1 | 0 | 1.0 | 1.5 | 1.3 |
Humlová Lucie | 4 | 2 | 2 | 0 | 1.0 | 1.8 | 1.4 |
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař | N | MIN | AVG | MAX | o |
---|---|---|---|---|---|
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data. |
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře