Přebor
Základní informace
Kategorie
kadeti U17
Sezona
2020/21
Zápasy
fáze | kolo | číslo | domácí / hosté | datum a čas | místo | rozhodčí | Komisař | skore | čtvrtiny | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Základní fáze | 1. kolo | 1 |
TJ Sokol Kbely
Sokol Žižkov C
|
Bude upřesněno
- |
ZŠ Albrechtická |
Jan Neubauer Michal Dub |
|
Preview | ||
Základní fáze | 1. kolo | 2 |
S. Horní Počernice
Radotínský SK
|
Bude upřesněno
- |
Sokol Horní Počernice |
Michal Dub Jan Lejčko |
|
Preview | ||
Základní fáze | 1. kolo | 3 |
Fenix Modřany
TJ Sokol Dubeč
|
Bude upřesněno
- |
ZŠ TGM |
Martin Kunc Pavel Strnad |
|
Preview | ||
Základní fáze | 1. kolo | 4 |
Kačeři Kunratice
Sokol Kbely B
|
Bude upřesněno
- |
ZŠ Předškolní |
Milan Kucharič Karla Řápková |
|
Preview | ||
Základní fáze | 2. kolo | 5 |
Sokol Žižkov C
Sokol Kbely B
|
Bude upřesněno
- |
TJ Sokol Žižkov I. |
Ondřej Koc Jakub Hejduk |
|
Preview | ||
Základní fáze | 2. kolo | 6 |
TJ Sokol Dubeč
Kačeři Kunratice
|
Bude upřesněno
- |
ZŠ Starodubečská |
František Syrovátka |
|
Preview | ||
Základní fáze | 2. kolo | 7 |
Radotínský SK
Fenix Modřany
|
Bude upřesněno
- |
Praha 5 - Radotín |
Michaela Tvrdíková Linda Bendová |
|
Preview | ||
Základní fáze | 2. kolo | 8 |
TJ Sokol Kbely
S. Horní Počernice
|
Bude upřesněno
- |
ZŠ Albrechtická |
Jakub Kmošek |
|
Preview | ||
Základní fáze | 3. kolo | 9 |
S. Horní Počernice
Sokol Žižkov C
|
Bude upřesněno
- |
Sokol Horní Počernice |
Michal Dub |
|
Preview | ||
Základní fáze | 3. kolo | 10 |
Fenix Modřany
TJ Sokol Kbely
|
Bude upřesněno
- |
ZŠ TGM |
Martin Kunc |
|
Preview | ||
Základní fáze | 3. kolo | 11 |
Kačeři Kunratice
Radotínský SK
|
Bude upřesněno
- |
ZŠ Předškolní |
|
Preview | |||
Základní fáze | 3. kolo | 12 |
Sokol Kbely B
TJ Sokol Dubeč
|
Bude upřesněno
- |
ZŠ Albrechtická |
Jakub Petrák |
|
Preview | ||
Základní fáze | 4. kolo | 13 |
Sokol Žižkov C
TJ Sokol Dubeč
|
Bude upřesněno
- |
TJ Sokol Žižkov I. |
|
Preview | |||
Základní fáze | 4. kolo | 14 |
Radotínský SK
Sokol Kbely B
|
Bude upřesněno
- |
Praha 5 - Radotín |
|
Preview | |||
Základní fáze | 4. kolo | 15 |
TJ Sokol Kbely
Kačeři Kunratice
|
Bude upřesněno
- |
ZŠ Albrechtická |
|
Preview | |||
Základní fáze | 4. kolo | 16 |
S. Horní Počernice
Fenix Modřany
|
Bude upřesněno
- |
Sokol Horní Počernice |
|
Preview | |||
Základní fáze | 5. kolo | 17 |
Fenix Modřany
Sokol Žižkov C
|
Bude upřesněno
- |
ZŠ TGM |
|
Preview | |||
Základní fáze | 5. kolo | 18 |
Kačeři Kunratice
S. Horní Počernice
|
Bude upřesněno
- |
ZŠ Předškolní |
|
Preview | |||
Základní fáze | 5. kolo | 20 |
TJ Sokol Dubeč
Radotínský SK
|
Bude upřesněno
- |
ZŠ Starodubečská |
|
Preview | |||
Základní fáze | 5. kolo | 19 |
Sokol Kbely B
TJ Sokol Kbely
|
6. 10. 2020
18:50 |
ZŠ Albrechtická |
Pavel Šenk Miloslav Jon |
98
75
|
32
22
55
42
79
56 |
Review | |
Základní fáze | 6. kolo | 21 |
Sokol Žižkov C
Radotínský SK
|
Bude upřesněno
- |
TJ Sokol Žižkov I. |
|
Preview | |||
Základní fáze | 6. kolo | 22 |
TJ Sokol Kbely
TJ Sokol Dubeč
|
Bude upřesněno
- |
ZŠ Albrechtická |
|
Preview | |||
Základní fáze | 6. kolo | 23 |
S. Horní Počernice
Sokol Kbely B
|
Bude upřesněno
- |
Sokol Horní Počernice |
|
Preview | |||
Základní fáze | 6. kolo | 24 |
Fenix Modřany
Kačeři Kunratice
|
Bude upřesněno
- |
ZŠ TGM |
|
Preview | |||
Základní fáze | 7. kolo | 25 |
Kačeři Kunratice
Sokol Žižkov C
|
Bude upřesněno
- |
ZŠ Předškolní |
|
Preview | |||
Základní fáze | 7. kolo | 26 |
Sokol Kbely B
Fenix Modřany
|
Bude upřesněno
- |
ZŠ Albrechtická |
|
Preview | |||
Základní fáze | 7. kolo | 27 |
TJ Sokol Dubeč
S. Horní Počernice
|
Bude upřesněno
- |
ZŠ Starodubečská |
|
Preview | |||
Základní fáze | 7. kolo | 28 |
Radotínský SK
TJ Sokol Kbely
|
Bude upřesněno
- |
Praha 5 - Radotín |
|
Preview | |||
Základní fáze | 8. kolo | 29 |
Sokol Žižkov C
TJ Sokol Kbely
|
Bude upřesněno
- |
TJ Sokol Žižkov I. |
|
Preview | |||
Základní fáze | 8. kolo | 30 |
Radotínský SK
S. Horní Počernice
|
Bude upřesněno
- |
Praha 5 - Radotín |
|
Preview | |||
Základní fáze | 8. kolo | 31 |
TJ Sokol Dubeč
Fenix Modřany
|
Bude upřesněno
- |
ZŠ Starodubečská |
|
Preview | |||
Základní fáze | 8. kolo | 32 |
Sokol Kbely B
Kačeři Kunratice
|
Bude upřesněno
- |
ZŠ Albrechtická |
|
Preview | |||
Základní fáze | 9. kolo | 33 |
Sokol Kbely B
Sokol Žižkov C
|
Bude upřesněno
- |
ZŠ Albrechtická |
|
Preview | |||
Základní fáze | 9. kolo | 34 |
Kačeři Kunratice
TJ Sokol Dubeč
|
Bude upřesněno
- |
ZŠ Předškolní |
|
Preview | |||
Základní fáze | 9. kolo | 35 |
Fenix Modřany
Radotínský SK
|
Bude upřesněno
- |
ZŠ TGM |
|
Preview | |||
Základní fáze | 9. kolo | 36 |
S. Horní Počernice
TJ Sokol Kbely
|
Bude upřesněno
- |
Sokol Horní Počernice |
|
Preview | |||
Základní fáze | 10. kolo | 37 |
Sokol Žižkov C
S. Horní Počernice
|
Bude upřesněno
- |
TJ Sokol Žižkov I. |
|
Preview | |||
Základní fáze | 10. kolo | 38 |
TJ Sokol Kbely
Fenix Modřany
|
Bude upřesněno
- |
ZŠ Albrechtická |
|
Preview | |||
Základní fáze | 10. kolo | 39 |
Radotínský SK
Kačeři Kunratice
|
Bude upřesněno
- |
Praha 5 - Radotín |
|
Preview | |||
Základní fáze | 10. kolo | 40 |
TJ Sokol Dubeč
Sokol Kbely B
|
Bude upřesněno
- |
ZŠ Starodubečská |
|
Preview | |||
Základní fáze | 11. kolo | 41 |
TJ Sokol Dubeč
Sokol Žižkov C
|
Bude upřesněno
- |
ZŠ Starodubečská |
|
Preview | |||
Základní fáze | 11. kolo | 42 |
Sokol Kbely B
Radotínský SK
|
Bude upřesněno
- |
ZŠ Albrechtická |
|
Preview | |||
Základní fáze | 11. kolo | 43 |
Kačeři Kunratice
TJ Sokol Kbely
|
Bude upřesněno
- |
ZŠ Předškolní |
|
Preview | |||
Základní fáze | 11. kolo | 44 |
Fenix Modřany
S. Horní Počernice
|
Bude upřesněno
- |
ZŠ TGM |
|
Preview | |||
Základní fáze | 12. kolo | 45 |
Sokol Žižkov C
Fenix Modřany
|
Bude upřesněno
- |
TJ Sokol Žižkov I. |
|
Preview | |||
Základní fáze | 12. kolo | 46 |
S. Horní Počernice
Kačeři Kunratice
|
Bude upřesněno
- |
Sokol Horní Počernice |
|
Preview | |||
Základní fáze | 12. kolo | 47 |
TJ Sokol Kbely
Sokol Kbely B
|
Bude upřesněno
- |
ZŠ Albrechtická |
|
Preview | |||
Základní fáze | 12. kolo | 48 |
Radotínský SK
TJ Sokol Dubeč
|
Bude upřesněno
- |
Praha 5 - Radotín |
|
Preview | |||
Základní fáze | 13. kolo | 49 |
Radotínský SK
Sokol Žižkov C
|
Bude upřesněno
- |
Praha 5 - Radotín |
|
Preview | |||
Základní fáze | 13. kolo | 50 |
TJ Sokol Dubeč
TJ Sokol Kbely
|
Bude upřesněno
- |
ZŠ Starodubečská |
|
Preview | |||
Základní fáze | 13. kolo | 51 |
Sokol Kbely B
S. Horní Počernice
|
Bude upřesněno
- |
ZŠ Albrechtická |
|
Preview | |||
Základní fáze | 13. kolo | 52 |
Kačeři Kunratice
Fenix Modřany
|
Bude upřesněno
- |
ZŠ Předškolní |
|
Preview | |||
Základní fáze | 14. kolo | 53 |
Sokol Žižkov C
Kačeři Kunratice
|
Bude upřesněno
- |
TJ Sokol Žižkov I. |
|
Preview | |||
Základní fáze | 14. kolo | 54 |
Fenix Modřany
Sokol Kbely B
|
Bude upřesněno
- |
ZŠ TGM |
|
Preview | |||
Základní fáze | 14. kolo | 55 |
S. Horní Počernice
TJ Sokol Dubeč
|
Bude upřesněno
- |
Sokol Horní Počernice |
|
Preview | |||
Základní fáze | 14. kolo | 56 |
TJ Sokol Kbely
Radotínský SK
|
Bude upřesněno
- |
ZŠ Albrechtická |
|
Preview |
Tabulky
pořadí | tým | z | v | p | vstřeleno | obdrženo | B | posledních 5 zápasů |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Sokol Kbely B | 1 | 1 | 0 | 98 | 75 | 2 | |
2. | TJ Sokol Kbely | 1 | 0 | 1 | 75 | 98 | 1 | |
3. | S. Horní Počernice | 0 | 0 | 0 |
|
|||
4. | Fenix Modřany | 0 | 0 | 0 |
|
|||
5. | Kačeři Kunratice | 0 | 0 | 0 |
|
|||
6. | Sokol Žižkov C | 0 | 0 | 0 |
|
|||
7. | TJ Sokol Dubeč | 0 | 0 | 0 |
|
|||
8. | Radotínský SK | 0 | 0 | 0 |
|
Data nejsou momentálně dostupná.
Data nejsou momentálně dostupná.
Tým | Z | 2B | 3B | TH | TH % | F- |
---|---|---|---|---|---|---|
TJ Sokol Kbely | 1 | 32.0 | 1.0 | 8.0 /20.0 | 40.0 | 19.0 |
Sokol Kbely B | 1 | 43.0 | 0.0 | 12.0 /22.0 | 54.5 | 15.0 |
Tým | 2B | 3B | TH | F- |
---|---|---|---|---|
TJ Sokol Kbely | 32 | 1 | 8/20 | 19 |
Sokol Kbely B | 43 | 0 | 12/22 | 15 |
Rozhodčí | Z | 1. | 2. | 3. | D | H | C |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Šenk Pavel | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | - |
Jon Miloslav | 1 | 0 | 1 | 0 | - | - | - |
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař | N | MIN | AVG | MAX | o |
---|---|---|---|---|---|
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data. |
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře