Oblastní přebor U 13
Základní informace
Kategorie
starší minižákyně U13
Sezona
2020/21
Zápasy
fáze | kolo | číslo | domácí / hosté | datum a čas | místo | rozhodčí | Komisař | skore | čtvrtiny | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Oblastní přebor U 13 | 1. kolo | 3 |
BK Přeštice (mix, MS)
BK Lokomotiva Karlovy Vary
|
26. 9. 2020
11:00 |
Hala TJ Přeštice |
Pavel Tauber Radovan Minich |
12
85
|
2
24
9
44
10
68 |
Review | |
Oblastní přebor U 13 | 1. kolo | 1 |
DBaK
SKB Rokycany (mix)
|
26. 9. 2020
12:30 |
Tělocvična 25. ZŠ |
Klára Buňková Petr Kalabza |
60
43
|
16
11
36
17
48
35 |
Review | |
Oblastní přebor U 13 | 1. kolo | 4 |
BK Přeštice (mix, MS)
BK Lokomotiva Karlovy Vary
|
26. 9. 2020
13:00 |
Hala TJ Přeštice |
Pavel Tauber Radovan Minich |
24
78
|
4
20
8
35
20
58 |
Review | |
Oblastní přebor U 13 | 1. kolo | 2 |
DBaK
SKB Rokycany (mix)
|
26. 9. 2020
14:30 |
Tělocvična 25. ZŠ |
Petr Kalabza Klára Buňková |
69
43
|
19
16
31
24
49
34 |
Review | |
Oblastní přebor U 13 | 2. kolo | 5 |
BK Přeštice (mix, MS)
BCM Sokolov (MS)
|
10. 10. 2020
10:00 |
Hala TJ Přeštice |
Pavel Podhůrský Veronika Šlaisová |
51
18
|
15
5
35
10
43
15 |
Review | |
Oblastní přebor U 13 | 2. kolo | 6 |
BK Přeštice (mix, MS)
BCM Sokolov (MS)
|
10. 10. 2020
12:00 |
Hala TJ Přeštice |
Pavel Podhůrský Veronika Šlaisová |
66
18
|
10
2
26
6
40
14 |
Review | |
Oblastní přebor U 13 | 2. kolo | 7 |
DBaK
BK Lokomotiva Karlovy Vary
|
10. 10. 2020
15:00 |
Sportovní hala |
Dennis Billík Pavel Tauber |
34
95
|
10
24
20
52
28
71 |
Review | |
Oblastní přebor U 13 | 2. kolo | 8 |
DBaK
BK Lokomotiva Karlovy Vary
|
10. 10. 2020
17:00 |
Sportovní hala |
Dennis Billík Pavel Tauber |
43
94
|
8
31
23
46
31
72 |
Review | |
Oblastní přebor U 13 | 3. kolo | 9 |
SKB Rokycany (mix)
BK Lokomotiva Karlovy Vary
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
Oblastní přebor U 13 | 3. kolo | 10 |
SKB Rokycany (mix)
BK Lokomotiva Karlovy Vary
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
Oblastní přebor U 13 | 3. kolo | 11 |
BCM Sokolov (MS)
DBaK
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
Oblastní přebor U 13 | 3. kolo | 12 |
BCM Sokolov (MS)
DBaK
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
Oblastní přebor U 13 | 4. kolo | 13 |
SKB Rokycany (mix)
BK Přeštice (mix, MS)
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
Oblastní přebor U 13 | 4. kolo | 14 |
SKB Rokycany (mix)
BK Přeštice (mix, MS)
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
Oblastní přebor U 13 | 4. kolo | 15 |
BK Lokomotiva Karlovy Vary
BCM Sokolov (MS)
|
Bude upřesněno
- |
SH BK Loko Karlovy Vary |
|
Preview | |||
Oblastní přebor U 13 | 4. kolo | 16 |
BK Lokomotiva Karlovy Vary
BCM Sokolov (MS)
|
Bude upřesněno
- |
SH BK Loko Karlovy Vary |
|
Preview | |||
Oblastní přebor U 13 | 5. kolo | 17 |
BCM Sokolov (MS)
SKB Rokycany (mix)
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
Oblastní přebor U 13 | 5. kolo | 18 |
BCM Sokolov (MS)
SKB Rokycany (mix)
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
Oblastní přebor U 13 | 5. kolo | 19 |
BK Přeštice (mix, MS)
DBaK
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
Oblastní přebor U 13 | 5. kolo | 20 |
BK Přeštice (mix, MS)
DBaK
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
Oblastní přebor U 13 | 6. kolo | 21 |
SKB Rokycany (mix)
DBaK
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
Oblastní přebor U 13 | 6. kolo | 22 |
SKB Rokycany (mix)
DBaK
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
Oblastní přebor U 13 | 6. kolo | 23 |
BK Lokomotiva Karlovy Vary
BK Přeštice (mix, MS)
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
Oblastní přebor U 13 | 6. kolo | 24 |
BK Lokomotiva Karlovy Vary
BK Přeštice (mix, MS)
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
Oblastní přebor U 13 | 7. kolo | 25 |
BCM Sokolov (MS)
BK Přeštice (mix, MS)
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
Oblastní přebor U 13 | 7. kolo | 26 |
BCM Sokolov (MS)
BK Přeštice (mix, MS)
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
Oblastní přebor U 13 | 7. kolo | 27 |
BK Lokomotiva Karlovy Vary
DBaK
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
Oblastní přebor U 13 | 7. kolo | 28 |
BK Lokomotiva Karlovy Vary
DBaK
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
Oblastní přebor U 13 | 8. kolo | 29 |
BK Lokomotiva Karlovy Vary
SKB Rokycany (mix)
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
Oblastní přebor U 13 | 8. kolo | 30 |
BK Lokomotiva Karlovy Vary
SKB Rokycany (mix)
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
Oblastní přebor U 13 | 8. kolo | 31 |
DBaK
BCM Sokolov (MS)
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
Oblastní přebor U 13 | 8. kolo | 32 |
DBaK
BCM Sokolov (MS)
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
Oblastní přebor U 13 | 9. kolo | 33 |
BK Přeštice (mix, MS)
SKB Rokycany (mix)
|
Bude upřesněno
- |
Hala TJ Přeštice |
|
Preview | |||
Oblastní přebor U 13 | 9. kolo | 34 |
BK Přeštice (mix, MS)
SKB Rokycany (mix)
|
Bude upřesněno
- |
Hala TJ Přeštice |
|
Preview | |||
Oblastní přebor U 13 | 9. kolo | 35 |
BCM Sokolov (MS)
BK Lokomotiva Karlovy Vary
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
Oblastní přebor U 13 | 9. kolo | 36 |
BCM Sokolov (MS)
BK Lokomotiva Karlovy Vary
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
Oblastní přebor U 13 | 10. kolo | 37 |
SKB Rokycany (mix)
BCM Sokolov (MS)
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
Oblastní přebor U 13 | 10. kolo | 38 |
SKB Rokycany (mix)
BCM Sokolov (MS)
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
Oblastní přebor U 13 | 10. kolo | 39 |
DBaK
BK Přeštice (mix, MS)
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
Oblastní přebor U 13 | 10. kolo | 40 |
DBaK
BK Přeštice (mix, MS)
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview |
Tabulky
pořadí | tým | z | v | p | vstřeleno | obdrženo | B | posledních 5 zápasů |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | BK Loko K. Vary | 4 | 4 | 0 | 352 | 113 | 8 | |
2. | BK Přeštice (mix) | 4 | 2 | 2 | 153 | 199 | 6 | |
3. | DBaK | 4 | 2 | 2 | 206 | 275 | 6 | |
4. | SKB Rokycany (mix) | 2 | 0 | 2 | 86 | 129 | 2 | |
5. | BCM Sokolov | 2 | 0 | 2 | 36 | 117 | 2 |
Data nejsou momentálně dostupná.
Data nejsou momentálně dostupná.
Tým | Z | 2B | TH | TH % | F- |
---|---|---|---|---|---|
DBaK | 4 | 24.8 | 2.0 /6.8 | 29.6 | 8.5 |
SKB Rokycany (mix) | 2 | 0.0 | 0.0 /0.0 | 0.0 | 0.0 |
BK Přeštice (mix) | 2 | 0.0 | 0.0 /0.0 | 0.0 | 0.0 |
BK Loko K. Vary | 2 | 0.0 | 0.0 /0.0 | 0.0 | 0.0 |
BCM Sokolov | 2 | 7.5 | 3.0 /10.0 | 30.0 | 4.5 |
Tým | 2B | TH | F- |
---|---|---|---|
DBaK | 34 | 4/11 | 12 |
SKB Rokycany (mix) | 0 | 0/0 | 0 |
BK Přeštice (mix) | 0 | 0/0 | 0 |
BK Loko K. Vary | 0 | 0/0 | 0 |
BCM Sokolov | 8 | 4/12 | 5 |
Rozhodčí | Z | 1. | 2. | 3. | D | H | C |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Tauber Pavel | 4 | 2 | 2 | 0 | - | - | - |
Šlaisová Veronika | 2 | 0 | 2 | 0 | - | - | - |
Podhůrský Pavel | 2 | 2 | 0 | 0 | - | - | - |
Minich Radovan | 2 | 0 | 2 | 0 | - | - | - |
Kalabza Petr | 2 | 1 | 1 | 0 | - | - | - |
Buňková Klára | 2 | 1 | 1 | 0 | - | - | - |
Billík Dennis | 2 | 2 | 0 | 0 | - | - | - |
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař | N | MIN | AVG | MAX | o |
---|---|---|---|---|---|
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data. |
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře