Přebor
Základní informace
Kategorie
starší minižáci U13
Sezona
2020/21
Zápasy
fáze | kolo | číslo | domácí / hosté | datum a čas | místo | rozhodčí | Komisař | skore | čtvrtiny | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Kvalifikace A | 1. kolo | 1 |
TJ Sokol Pražský
Sokol Žižkov Cubs
|
Bude upřesněno
- |
ZŠ Starodubečská |
Dominik Kočovský Teodor Podařil |
|
Preview | ||
Kvalifikace A | 1. kolo | 2 |
TJ Sokol Dubeč
Sokol Kbely
|
Bude upřesněno
- |
ZŠ Starodubečská |
Dominik Kočovský Richard Gottfried |
|
Preview | ||
Kvalifikace A | 2. kolo | 3 |
Sokol Žižkov Cubs
Sokol Kbely
|
Bude upřesněno
- |
ZŠ Starodubečská |
Dominik Kočovský Teodor Podařil |
|
Preview | ||
Kvalifikace A | 2. kolo | 4 |
TJ Sokol Pražský
TJ Sokol Dubeč
|
Bude upřesněno
- |
ZŠ Starodubečská |
Dominik Kočovský Teodor Podařil |
|
Preview | ||
Kvalifikace A | 3. kolo | 5 |
TJ Sokol Dubeč
Sokol Žižkov Cubs
|
Bude upřesněno
- |
ZŠ Starodubečská |
Dominik Kočovský Richard Gottfried |
|
Preview | ||
Kvalifikace A | 3. kolo | 6 |
Sokol Kbely
TJ Sokol Pražský
|
Bude upřesněno
- |
ZŠ Starodubečská |
Dominik Kočovský Richard Gottfried |
|
Preview | ||
Kvalifikace A | 4. kolo | 7 |
Sokol Žižkov Cubs
TJ Sokol Pražský
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
Kvalifikace A | 4. kolo | 8 |
Sokol Kbely
TJ Sokol Dubeč
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
Kvalifikace A | 5. kolo | 9 |
Sokol Kbely
Sokol Žižkov Cubs
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
Kvalifikace A | 5. kolo | 10 |
TJ Sokol Dubeč
TJ Sokol Pražský
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
Kvalifikace A | 6. kolo | 11 |
Sokol Žižkov Cubs
TJ Sokol Dubeč
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
Kvalifikace A | 6. kolo | 12 |
TJ Sokol Pražský
Sokol Kbely
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview |
Tabulky
pořadí | tým | z | v | p | vstřeleno | obdrženo | B | posledních 5 zápasů |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Sokol Pražský | 0 | 0 | 0 |
|
|||
2. | TJ Sokol Dubeč | 0 | 0 | 0 |
|
|||
3. | Sokol Žižkov Cubs | 0 | 0 | 0 |
|
|||
4. | Sokol Kbely | 0 | 0 | 0 |
|
Data nejsou momentálně dostupná.
Data nejsou momentálně dostupná.
Tým | Z | 2B | 3B | TH | TH % | F- |
---|---|---|---|---|---|---|
USK Praha | 3 | 39.3 | 1.0 | 3.0 /11.3 | 26.5 | 7.3 |
Jižní Supi | 3 | 8.0 | 0.0 | 1.7 /6.7 | 25.0 | 11.3 |
Tygři Praha | 3 | 36.3 | 0.0 | 4.7 /8.0 | 58.3 | 8.7 |
Sokol Vyšehrad | 3 | 9.3 | 0.0 | 0.0 /4.0 | 0.0 | 12.0 |
Porg Basket | 4 | 10.0 | 0.5 | 1.8 /9.6 | 18.4 | 8.8 |
S.Královské Vinohrady | 4 | 10.5 | 0.0 | 2.5 /12.3 | 20.4 | 10.5 |
Pandy Čelákovice | 4 | 51.5 | 0.5 | 2.5 /7.8 | 32.3 | 10.0 |
SK Velká Ohrada | 4 | 11.8 | 0.0 | 2.3 /5.1 | 45.0 | 11.3 |
BA Sparta | 4 | 45.5 | 0.3 | 4.5 /14.0 | 32.1 | 14.0 |
Rozhodčí | Z | 1. | 2. | 3. | D | H | C |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Tvrdíková Michaela | 3 | 0 | 3 | 0 | - | - | - |
Šuláková Pavlína | 3 | 3 | 0 | 0 | - | - | - |
Štelbacká Kristina | 3 | 3 | 0 | 0 | - | - | - |
Svejkovský Ondřej | 3 | 0 | 3 | 0 | - | - | - |
Neubauer Jan | 2 | 0 | 2 | 0 | - | - | - |
Melzerová Johana | 6 | 6 | 0 | 0 | - | - | - |
Kuděj David | 5 | 0 | 5 | 0 | - | - | - |
Hejduk Jakub | 3 | 0 | 3 | 0 | - | - | - |
Billík Dennis | 2 | 2 | 0 | 0 | - | - | - |
Bakajsa Michal | 2 | 2 | 0 | 0 | - | - | - |
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař | N | MIN | AVG | MAX | o |
---|---|---|---|---|---|
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data. |
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře