2.třída
Základní informace
Kategorie
ženy
Sezona
2020/21
Zápasy
fáze | kolo | číslo | domácí / hosté | datum a čas | místo | rozhodčí | Komisař | skore | čtvrtiny | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Základní fáze | 1. kolo | 3 |
TJ Ruzyně
TJ Podolí Praha 4
|
6. 10. 2020
18:40 |
TJ Ruzyně |
Jan Musil Jáchym Kopecký |
65
21
|
18
6
35
12
55
17 |
Review | |
Základní fáze | 1. kolo | 2 |
Sokol Horní Počernice
TJ Sokol Jinonice
|
9. 10. 2020
19:00 |
Sokol Horní Počernice |
Roman Pommer Radomír Kohout |
47
39
|
14
14
21
20
33
24 |
Review | |
Základní fáze | 1. kolo | 4 |
BK Prosek C
Sokol Dolní Počernice C
|
5. 10. 2020
19:40 |
Hala Hloubětín |
Jakub Vampola Karel Prokop |
42
47
|
10
5
2
12
11
11
19
19 |
Review | |
Základní fáze | 1. kolo | 6 |
Sokol Stodůlky
Aritma Praha C
|
7. 10. 2020
19:40 |
ZŠ Mládí |
Luděk Svoboda Milan Kucharič |
68
40
|
20
10
32
22
46
32 |
Review | |
Základní fáze | 2. kolo | 9 |
Sokol Dolní Počernice C
VSK MFF UK Praha
|
Bude upřesněno
- |
ZŠ Národních Hrdinů |
Jakub Petrák Miloslav Jon |
|
Preview | ||
Základní fáze | 2. kolo | 10 |
TJ Podolí Praha 4
BK Prosek C
|
Bude upřesněno
- |
ZŠ Kupeckého / U Modré školy |
Pavel Strnad Martin Kunc |
|
Preview | ||
Základní fáze | 2. kolo | 11 |
TJ Sokol Jinonice
TJ Ruzyně
|
Bude upřesněno
- |
ZŠ Butovická |
Petr Dvořák Jiří Siegfried |
|
Preview | ||
Základní fáze | 2. kolo | 12 |
Sokol Michle B
Sokol Horní Počernice
|
Bude upřesněno
- |
sokolovna Pod Stárkou |
Radek Lochman Pavel Matys |
|
Preview | ||
Základní fáze | 3. kolo | 14 |
TJ Ruzyně
Sokol Michle B
|
Bude upřesněno
- |
TJ Ruzyně |
|
Preview | |||
Základní fáze | 3. kolo | 15 |
BK Prosek C
TJ Sokol Jinonice
|
Bude upřesněno
- |
Hala Hloubětín |
Michal Dub Klaudia Karwowska |
|
Preview | ||
Základní fáze | 3. kolo | 16 |
VSK MFF UK Praha
TJ Podolí Praha 4
|
Bude upřesněno
- |
ZŠ Mendelova |
Dennis Billík Teodor Podařil |
|
Preview | ||
Základní fáze | 3. kolo | 17 |
Sokol Stodůlky
Sokol Dolní Počernice C
|
Bude upřesněno
- |
ZŠ Mládí |
|
Preview | |||
Základní fáze | 4. kolo | 20 |
Sokol Dolní Počernice C
Aritma Praha C
|
Bude upřesněno
- |
ZŠ Národních Hrdinů |
Jakub Vampola |
|
Preview | ||
Základní fáze | 4. kolo | 21 |
TJ Podolí Praha 4
Sokol Stodůlky
|
Bude upřesněno
- |
ZŠ Kupeckého / U Modré školy |
Martin Kunc Pavel Matys |
|
Preview | ||
Základní fáze | 4. kolo | 22 |
TJ Sokol Jinonice
VSK MFF UK Praha
|
Bude upřesněno
- |
ZŠ Butovická |
|
Preview | |||
Základní fáze | 4. kolo | 23 |
Sokol Michle B
BK Prosek C
|
Bude upřesněno
- |
sokolovna Pod Stárkou |
Barbora Toboláková Dennis Billík |
|
Preview | ||
Základní fáze | 4. kolo | 24 |
Sokol Horní Počernice
TJ Ruzyně
|
Bude upřesněno
- |
Sokol Horní Počernice |
Roman Pommer Klaudia Karwowska |
|
Preview | ||
Základní fáze | 5. kolo | 26 |
BK Prosek C
Sokol Horní Počernice
|
Bude upřesněno
- |
Hala Hloubětín |
Jakub Kmošek Klaudia Karwowska |
|
Preview | ||
Základní fáze | 5. kolo | 27 |
VSK MFF UK Praha
Sokol Michle B
|
Bude upřesněno
- |
ZŠ Mendelova |
Jonáš Kavan Ondřej Melzer |
|
Preview | ||
Základní fáze | 5. kolo | 28 |
Sokol Stodůlky
TJ Sokol Jinonice
|
Bude upřesněno
- |
ZŠ Mládí |
Luděk Svoboda Antonín Ďurana |
|
Preview | ||
Základní fáze | 5. kolo | 29 |
Aritma Praha C
TJ Podolí Praha 4
|
Bude upřesněno
- |
SK Aritma Praha |
|
Preview | |||
Základní fáze | 6. kolo | 33 |
TJ Sokol Jinonice
Aritma Praha C
|
Bude upřesněno
- |
ZŠ Butovická |
|
Preview | |||
Základní fáze | 6. kolo | 34 |
Sokol Michle B
Sokol Stodůlky
|
Bude upřesněno
- |
sokolovna Pod Stárkou |
|
Preview | |||
Základní fáze | 6. kolo | 35 |
Sokol Horní Počernice
VSK MFF UK Praha
|
Bude upřesněno
- |
Sokol Horní Počernice |
|
Preview | |||
Základní fáze | 6. kolo | 36 |
TJ Ruzyně
BK Prosek C
|
Bude upřesněno
- |
TJ Ruzyně |
|
Preview | |||
Základní fáze | 7. kolo | 38 |
VSK MFF UK Praha
TJ Ruzyně
|
Bude upřesněno
- |
ZŠ Mendelova |
|
Preview | |||
Základní fáze | 7. kolo | 39 |
Sokol Stodůlky
Sokol Horní Počernice
|
Bude upřesněno
- |
ZŠ Mládí |
|
Preview | |||
Základní fáze | 7. kolo | 40 |
Aritma Praha C
Sokol Michle B
|
Bude upřesněno
- |
SK Aritma Praha |
|
Preview | |||
Základní fáze | 7. kolo | 42 |
Sokol Dolní Počernice C
TJ Podolí Praha 4
|
Bude upřesněno
- |
ZŠ Národních Hrdinů |
|
Preview | |||
Základní fáze | 8. kolo | 44 |
TJ Sokol Jinonice
Sokol Dolní Počernice C
|
Bude upřesněno
- |
ZŠ Butovická |
|
Preview | |||
Základní fáze | 8. kolo | 46 |
Sokol Horní Počernice
Aritma Praha C
|
Bude upřesněno
- |
Sokol Horní Počernice |
|
Preview | |||
Základní fáze | 8. kolo | 47 |
TJ Ruzyně
Sokol Stodůlky
|
Bude upřesněno
- |
TJ Ruzyně |
|
Preview | |||
Základní fáze | 8. kolo | 48 |
BK Prosek C
VSK MFF UK Praha
|
Bude upřesněno
- |
Hala Hloubětín |
|
Preview | |||
Základní fáze | 9. kolo | 50 |
Sokol Stodůlky
BK Prosek C
|
Bude upřesněno
- |
ZŠ Mládí |
|
Preview | |||
Základní fáze | 9. kolo | 51 |
Aritma Praha C
TJ Ruzyně
|
Bude upřesněno
- |
SK Aritma Praha |
|
Preview | |||
Základní fáze | 9. kolo | 53 |
Sokol Dolní Počernice C
Sokol Michle B
|
Bude upřesněno
- |
ZŠ Národních Hrdinů |
|
Preview | |||
Základní fáze | 9. kolo | 54 |
TJ Podolí Praha 4
TJ Sokol Jinonice
|
Bude upřesněno
- |
ZŠ Kupeckého / U Modré školy |
|
Preview | |||
Základní fáze | 10. kolo | 56 |
Sokol Michle B
TJ Podolí Praha 4
|
Bude upřesněno
- |
sokolovna Pod Stárkou |
|
Preview | |||
Základní fáze | 10. kolo | 57 |
Sokol Horní Počernice
Sokol Dolní Počernice C
|
Bude upřesněno
- |
Sokol Horní Počernice |
|
Preview | |||
Základní fáze | 10. kolo | 59 |
BK Prosek C
Aritma Praha C
|
Bude upřesněno
- |
Hala Hloubětín |
|
Preview | |||
Základní fáze | 10. kolo | 60 |
VSK MFF UK Praha
Sokol Stodůlky
|
Bude upřesněno
- |
ZŠ Mendelova |
|
Preview | |||
Základní fáze | 11. kolo | 62 |
Aritma Praha C
VSK MFF UK Praha
|
Bude upřesněno
- |
SK Aritma Praha |
|
Preview | |||
Základní fáze | 11. kolo | 64 |
Sokol Dolní Počernice C
TJ Ruzyně
|
Bude upřesněno
- |
ZŠ Národních Hrdinů |
|
Preview | |||
Základní fáze | 11. kolo | 65 |
TJ Podolí Praha 4
Sokol Horní Počernice
|
Bude upřesněno
- |
ZŠ Kupeckého / U Modré školy |
|
Preview | |||
Základní fáze | 11. kolo | 66 |
TJ Sokol Jinonice
Sokol Michle B
|
Bude upřesněno
- |
ZŠ Butovická |
|
Preview | |||
Základní fáze | 12. kolo | 68 |
TJ Sokol Jinonice
Sokol Horní Počernice
|
Bude upřesněno
- |
ZŠ Butovická |
|
Preview | |||
Základní fáze | 12. kolo | 69 |
TJ Podolí Praha 4
TJ Ruzyně
|
Bude upřesněno
- |
ZŠ Kupeckého / U Modré školy |
|
Preview | |||
Základní fáze | 12. kolo | 70 |
Sokol Dolní Počernice C
BK Prosek C
|
Bude upřesněno
- |
ZŠ Národních Hrdinů |
|
Preview | |||
Základní fáze | 12. kolo | 72 |
Aritma Praha C
Sokol Stodůlky
|
Bude upřesněno
- |
SK Aritma Praha |
|
Preview | |||
Základní fáze | 13. kolo | 75 |
VSK MFF UK Praha
Sokol Dolní Počernice C
|
Bude upřesněno
- |
ZŠ Mendelova |
|
Preview | |||
Základní fáze | 13. kolo | 76 |
BK Prosek C
TJ Podolí Praha 4
|
Bude upřesněno
- |
Hala Hloubětín |
|
Preview | |||
Základní fáze | 13. kolo | 77 |
TJ Ruzyně
TJ Sokol Jinonice
|
Bude upřesněno
- |
TJ Ruzyně |
|
Preview | |||
Základní fáze | 13. kolo | 78 |
Sokol Horní Počernice
Sokol Michle B
|
Bude upřesněno
- |
Sokol Horní Počernice |
|
Preview | |||
Základní fáze | 14. kolo | 80 |
Sokol Michle B
TJ Ruzyně
|
Bude upřesněno
- |
sokolovna Pod Stárkou |
|
Preview | |||
Základní fáze | 14. kolo | 81 |
TJ Sokol Jinonice
BK Prosek C
|
Bude upřesněno
- |
ZŠ Butovická |
|
Preview | |||
Základní fáze | 14. kolo | 82 |
TJ Podolí Praha 4
VSK MFF UK Praha
|
Bude upřesněno
- |
ZŠ Kupeckého / U Modré školy |
|
Preview | |||
Základní fáze | 14. kolo | 83 |
Sokol Dolní Počernice C
Sokol Stodůlky
|
Bude upřesněno
- |
ZŠ Národních Hrdinů |
|
Preview | |||
Základní fáze | 15. kolo | 86 |
Aritma Praha C
Sokol Dolní Počernice C
|
Bude upřesněno
- |
SK Aritma Praha |
|
Preview | |||
Základní fáze | 15. kolo | 87 |
Sokol Stodůlky
TJ Podolí Praha 4
|
Bude upřesněno
- |
ZŠ Mládí |
|
Preview | |||
Základní fáze | 15. kolo | 88 |
VSK MFF UK Praha
TJ Sokol Jinonice
|
Bude upřesněno
- |
ZŠ Mendelova |
|
Preview | |||
Základní fáze | 15. kolo | 89 |
BK Prosek C
Sokol Michle B
|
Bude upřesněno
- |
Hala Hloubětín |
|
Preview | |||
Základní fáze | 15. kolo | 90 |
TJ Ruzyně
Sokol Horní Počernice
|
Bude upřesněno
- |
TJ Ruzyně |
|
Preview | |||
Základní fáze | 16. kolo | 92 |
Sokol Horní Počernice
BK Prosek C
|
Bude upřesněno
- |
Sokol Horní Počernice |
|
Preview | |||
Základní fáze | 16. kolo | 93 |
Sokol Michle B
VSK MFF UK Praha
|
Bude upřesněno
- |
sokolovna Pod Stárkou |
|
Preview | |||
Základní fáze | 16. kolo | 94 |
TJ Sokol Jinonice
Sokol Stodůlky
|
Bude upřesněno
- |
ZŠ Butovická |
|
Preview | |||
Základní fáze | 16. kolo | 95 |
TJ Podolí Praha 4
Aritma Praha C
|
Bude upřesněno
- |
ZŠ Kupeckého / U Modré školy |
|
Preview | |||
Základní fáze | 17. kolo | 99 |
Aritma Praha C
TJ Sokol Jinonice
|
Bude upřesněno
- |
SK Aritma Praha |
|
Preview | |||
Základní fáze | 17. kolo | 100 |
Sokol Stodůlky
Sokol Michle B
|
Bude upřesněno
- |
ZŠ Mládí |
|
Preview | |||
Základní fáze | 17. kolo | 101 |
VSK MFF UK Praha
Sokol Horní Počernice
|
Bude upřesněno
- |
ZŠ Mendelova |
|
Preview | |||
Základní fáze | 17. kolo | 102 |
BK Prosek C
TJ Ruzyně
|
Bude upřesněno
- |
Hala Hloubětín |
|
Preview | |||
Základní fáze | 18. kolo | 104 |
TJ Ruzyně
VSK MFF UK Praha
|
Bude upřesněno
- |
TJ Ruzyně |
|
Preview | |||
Základní fáze | 18. kolo | 105 |
Sokol Horní Počernice
Sokol Stodůlky
|
Bude upřesněno
- |
Sokol Horní Počernice |
|
Preview | |||
Základní fáze | 18. kolo | 106 |
Sokol Michle B
Aritma Praha C
|
Bude upřesněno
- |
sokolovna Pod Stárkou |
|
Preview | |||
Základní fáze | 18. kolo | 108 |
TJ Podolí Praha 4
Sokol Dolní Počernice C
|
Bude upřesněno
- |
ZŠ Kupeckého / U Modré školy |
|
Preview | |||
Základní fáze | 19. kolo | 110 |
Sokol Dolní Počernice C
TJ Sokol Jinonice
|
Bude upřesněno
- |
ZŠ Národních Hrdinů |
|
Preview | |||
Základní fáze | 19. kolo | 112 |
Aritma Praha C
Sokol Horní Počernice
|
Bude upřesněno
- |
SK Aritma Praha |
|
Preview | |||
Základní fáze | 19. kolo | 113 |
Sokol Stodůlky
TJ Ruzyně
|
Bude upřesněno
- |
ZŠ Mládí |
|
Preview | |||
Základní fáze | 19. kolo | 114 |
VSK MFF UK Praha
BK Prosek C
|
Bude upřesněno
- |
ZŠ Mendelova |
|
Preview | |||
Základní fáze | 20. kolo | 116 |
BK Prosek C
Sokol Stodůlky
|
Bude upřesněno
- |
Hala Hloubětín |
|
Preview | |||
Základní fáze | 20. kolo | 117 |
TJ Ruzyně
Aritma Praha C
|
Bude upřesněno
- |
TJ Ruzyně |
|
Preview | |||
Základní fáze | 20. kolo | 119 |
Sokol Michle B
Sokol Dolní Počernice C
|
Bude upřesněno
- |
sokolovna Pod Stárkou |
|
Preview | |||
Základní fáze | 20. kolo | 120 |
TJ Sokol Jinonice
TJ Podolí Praha 4
|
Bude upřesněno
- |
ZŠ Butovická |
|
Preview | |||
Základní fáze | 21. kolo | 122 |
TJ Podolí Praha 4
Sokol Michle B
|
Bude upřesněno
- |
ZŠ Kupeckého / U Modré školy |
|
Preview | |||
Základní fáze | 21. kolo | 123 |
Sokol Dolní Počernice C
Sokol Horní Počernice
|
Bude upřesněno
- |
ZŠ Národních Hrdinů |
|
Preview | |||
Základní fáze | 21. kolo | 125 |
Aritma Praha C
BK Prosek C
|
Bude upřesněno
- |
SK Aritma Praha |
|
Preview | |||
Základní fáze | 21. kolo | 126 |
Sokol Stodůlky
VSK MFF UK Praha
|
Bude upřesněno
- |
ZŠ Mládí |
|
Preview | |||
Základní fáze | 22. kolo | 128 |
VSK MFF UK Praha
Aritma Praha C
|
Bude upřesněno
- |
ZŠ Mendelova |
|
Preview | |||
Základní fáze | 22. kolo | 130 |
TJ Ruzyně
Sokol Dolní Počernice C
|
Bude upřesněno
- |
TJ Ruzyně |
|
Preview | |||
Základní fáze | 22. kolo | 131 |
Sokol Horní Počernice
TJ Podolí Praha 4
|
Bude upřesněno
- |
Sokol Horní Počernice |
|
Preview | |||
Základní fáze | 22. kolo | 132 |
Sokol Michle B
TJ Sokol Jinonice
|
Bude upřesněno
- |
sokolovna Pod Stárkou |
|
Preview |
Tabulky
pořadí | tým | z | v | p | vstřeleno | obdrženo | B | posledních 5 zápasů |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | TJ Ruzyně | 1 | 1 | 0 | 65 | 21 | 2 |
|
2. | Sokol Stodůlky | 1 | 1 | 0 | 68 | 40 | 2 | |
3. | S.H.Počernice | 1 | 1 | 0 | 47 | 39 | 2 | |
4. | Sokol Dolní Počernice C | 1 | 1 | 0 | 47 | 42 | 2 |
|
5. | BK Prosek C | 1 | 0 | 1 | 42 | 47 | 1 |
|
6. | TJ Sokol Jinonice | 1 | 0 | 1 | 39 | 47 | 1 | |
7. | Aritma Praha C | 1 | 0 | 1 | 40 | 68 | 1 | |
8. | TJ Podolí Praha 4 | 1 | 0 | 1 | 21 | 65 | 1 |
|
9. | Sokol Michle B | 0 | 0 | 0 |
|
|||
10. | VSK MFF UK Praha | 0 | 0 | 0 |
|
Data nejsou momentálně dostupná.
Data nejsou momentálně dostupná.
Tým | Z | 2B | TH | TH % | F- |
---|---|---|---|---|---|
S.H.Počernice | 1 | 21.0 | 5.0 /8.0 | 62.5 | 11.0 |
TJ Sokol Jinonice | 1 | 0.0 | 0.0 /0.0 | 0.0 | 0.0 |
Sokol Stodůlky | 1 | 0.0 | 0.0 /0.0 | 0.0 | 0.0 |
Aritma Praha C | 1 | 18.0 | 4.0 /7.0 | 57.1 | 15.0 |
Tým | 2B | TH | F- |
---|---|---|---|
S.H.Počernice | 21 | 5/8 | 11 |
TJ Sokol Jinonice | 0 | 0/0 | 0 |
Sokol Stodůlky | 0 | 0/0 | 0 |
Aritma Praha C | 18 | 4/7 | 15 |
Rozhodčí | Z | 1. | 2. | 3. | D | H | C |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Vampola Jakub | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | - |
Svoboda Luděk | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | - |
Prokop Karel | 1 | 0 | 1 | 0 | - | - | - |
Pommer Roman | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | - |
Musil Jan | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | - |
Kucharič Milan | 1 | 0 | 1 | 0 | - | - | - |
Kopecký Jáchym | 1 | 0 | 1 | 0 | - | - | - |
Kohout Radomír | 1 | 0 | 1 | 0 | - | - | - |
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař | N | MIN | AVG | MAX | o |
---|---|---|---|---|---|
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data. |
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře