Oblastní přebor I
Základní informace
Kategorie
ženy
Sezona
2020/21
Zápasy
fáze | kolo | číslo | domácí / hosté | datum a čas | místo | rozhodčí | Komisař | skore | čtvrtiny | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
základní | 1. kolo | 1 |
SKB Tišnov
VSK Sokol Šlapanice
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
základní | 1. kolo | 2 |
SK Renocar Podolí
VSK VUT Brno
|
Bude upřesněno
- |
SH Podolí u Brna |
|
Preview | |||
základní | 1. kolo | 3 |
Sokol Šlapanice
FASTAV Zlín
|
Bude upřesněno
- |
Sportovní hala Sokola Šlapanice |
|
Preview | |||
základní | 1. kolo | 4 |
BK Blansko
Jiskra Kyjov
|
Bude upřesněno
- |
Sportovní hala ČKD |
|
Preview | |||
základní | 1. kolo | 5 |
KP Brno C
BK Velké Meziříčí
|
Bude upřesněno
- |
Tělocvična Purkyňova 2 |
|
Preview | |||
základní | 2. kolo | 10 |
FASTAV Zlín
Jiskra Kyjov
|
3. 10. 2020
12:00 |
Městská SH Zelené |
Marek Vaníček Břetislav Kraváček |
61
54
|
18
14
32
29
46
42 |
Review | |
základní | 2. kolo | 8 |
VSK VUT Brno
BK Velké Meziříčí
|
3. 10. 2020
16:00 |
Hala míč. sportů Kampus |
Lenka Křičková Natálie Kunclová |
95
22
|
14
10
43
18
71
22 |
Review | |
základní | 2. kolo | 7 |
SK Renocar Podolí
KP Brno C
|
3. 10. 2020
17:00 |
SH Podolí u Brna |
Michal Kubiš Zdeněk Buryšek |
72
51
|
15
12
32
19
53
34 |
Review | |
základní | 2. kolo | 9 |
Sokol Šlapanice
BK Blansko
|
3. 10. 2020
17:00 |
Sportovní hala Sokola Šlapanice |
Radim Hofman Michal Vybíral |
73
58
|
22
19
33
35
53
42 |
Review | |
základní | 2. kolo | 6 |
SKB Tišnov
BBK Brno
|
3. 10. 2020
18:00 |
Sportovní hala SSK Tišnov |
Karel Janík Kristýna Jansová |
144
13
|
43
6
71
6
108
8 |
Review | |
základní | 3. kolo | 12 |
SK Renocar Podolí
BK Velké Meziříčí
|
4. 10. 2020
10:00 |
SH Podolí u Brna |
Jiří Sehnal Natálie Kunclová |
92
31
|
21
7
43
17
71
21 |
Review | |
základní | 3. kolo | 14 |
Sokol Šlapanice
Jiskra Kyjov
|
4. 10. 2020
12:30 |
Sportovní hala Sokola Šlapanice |
Tomáš Novotný Zdeněk Buryšek |
104
45
|
30
13
58
23
83
33 |
Review | |
základní | 3. kolo | 11 |
VSK Sokol Šlapanice
BBK Brno
|
4. 10. 2020
13:15 |
Hala míč. sportů Kampus |
Jiří Krejčiřík Jan Olbort |
103
4
|
17
3
42
3
67
3 |
Review | |
základní | 3. kolo | 15 |
FASTAV Zlín
BK Blansko
|
9. 10. 2020
18:30 |
Městská SH Zelené |
Ivo Mikulec Břetislav Kraváček |
55
47
|
19
7
30
15
42
32 |
Review | |
základní | 3. kolo | 13 |
VSK VUT Brno
KP Brno C
|
8. 10. 2020
20:10 |
Hala míč. sportů Kampus |
Natálie Karabínová Maxmilian Zavřel |
64
54
|
12
15
23
23
50
32 |
Review | |
základní | 4. kolo | 16 |
BBK Brno
BK Blansko
|
Bude upřesněno
- |
SH Brno, Bosonohy |
|
Preview | |||
základní | 4. kolo | 17 |
KP Brno C
Sokol Šlapanice
|
Bude upřesněno
- |
SH Gymnázium Brno, tř. Kpt. Jaroše |
|
Preview | |||
základní | 4. kolo | 18 |
BK Velké Meziříčí
FASTAV Zlín
|
Bude upřesněno
- |
SH ZŠ Školní |
|
Preview | |||
základní | 4. kolo | 19 |
SKB Tišnov
SK Renocar Podolí
|
Bude upřesněno
- |
Sportovní hala SSK Tišnov |
|
Preview | |||
základní | 4. kolo | 20 |
VSK Sokol Šlapanice
VSK VUT Brno
|
Bude upřesněno
- |
Hala míč. sportů Kampus |
|
Preview | |||
základní | 5. kolo | 21 |
BBK Brno
Jiskra Kyjov
|
Bude upřesněno
- |
SH Brno, Bosonohy |
|
Preview | |||
základní | 5. kolo | 22 |
KP Brno C
FASTAV Zlín
|
Bude upřesněno
- |
SH Gymnázium Brno, tř. Kpt. Jaroše |
|
Preview | |||
základní | 5. kolo | 23 |
BK Velké Meziříčí
Sokol Šlapanice
|
Bude upřesněno
- |
SH ZŠ Školní |
|
Preview | |||
základní | 5. kolo | 24 |
SKB Tišnov
VSK VUT Brno
|
Bude upřesněno
- |
Sportovní hala SSK Tišnov |
|
Preview | |||
základní | 5. kolo | 25 |
VSK Sokol Šlapanice
SK Renocar Podolí
|
Bude upřesněno
- |
SH Podolí u Brna |
|
Preview | |||
základní | 6. kolo | 26 |
SK Renocar Podolí
BBK Brno
|
Bude upřesněno
- |
SH Podolí u Brna |
|
Preview | |||
základní | 6. kolo | 27 |
Sokol Šlapanice
SKB Tišnov
|
Bude upřesněno
- |
Sportovní hala Sokola Šlapanice |
|
Preview | |||
základní | 6. kolo | 28 |
FASTAV Zlín
VSK Sokol Šlapanice
|
Bude upřesněno
- |
Městská SH Zelené |
|
Preview | |||
základní | 6. kolo | 29 |
BK Blansko
KP Brno C
|
Bude upřesněno
- |
Sportovní hala ČKD |
|
Preview | |||
základní | 6. kolo | 30 |
Jiskra Kyjov
BK Velké Meziříčí
|
Bude upřesněno
- |
Hala TJ Jiskra |
|
Preview | |||
základní | 7. kolo | 31 |
VSK VUT Brno
BBK Brno
|
Bude upřesněno
- |
Hala Pod Hradem |
|
Preview | |||
základní | 7. kolo | 32 |
Sokol Šlapanice
VSK Sokol Šlapanice
|
Bude upřesněno
- |
Sportovní hala Sokola Šlapanice |
|
Preview | |||
základní | 7. kolo | 33 |
FASTAV Zlín
SKB Tišnov
|
Bude upřesněno
- |
Městská SH Zelené |
|
Preview | |||
základní | 7. kolo | 34 |
BK Blansko
BK Velké Meziříčí
|
Bude upřesněno
- |
Sportovní hala ČKD |
|
Preview | |||
základní | 7. kolo | 35 |
Jiskra Kyjov
KP Brno C
|
Bude upřesněno
- |
Hala TJ Jiskra |
|
Preview | |||
základní | 8. kolo | 36 |
BBK Brno
KP Brno C
|
Bude upřesněno
- |
SH Brno, Bosonohy |
|
Preview | |||
základní | 8. kolo | 37 |
SKB Tišnov
BK Blansko
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
základní | 8. kolo | 38 |
VSK Sokol Šlapanice
Jiskra Kyjov
|
Bude upřesněno
- |
Hala Pod Hradem |
|
Preview | |||
základní | 8. kolo | 39 |
SK Renocar Podolí
Sokol Šlapanice
|
Bude upřesněno
- |
SH Podolí u Brna |
|
Preview | |||
základní | 8. kolo | 40 |
VSK VUT Brno
FASTAV Zlín
|
Bude upřesněno
- |
Hala Pod Hradem |
|
Preview | |||
základní | 9. kolo | 41 |
BBK Brno
BK Velké Meziříčí
|
Bude upřesněno
- |
SH Brno, Bosonohy |
|
Preview | |||
základní | 9. kolo | 42 |
SKB Tišnov
Jiskra Kyjov
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
základní | 9. kolo | 43 |
VSK Sokol Šlapanice
BK Blansko
|
Bude upřesněno
- |
Hala Pod Hradem |
|
Preview | |||
základní | 9. kolo | 44 |
SK Renocar Podolí
FASTAV Zlín
|
Bude upřesněno
- |
SH Podolí u Brna |
|
Preview | |||
základní | 9. kolo | 45 |
VSK VUT Brno
Sokol Šlapanice
|
Bude upřesněno
- |
Hala Pod Hradem |
|
Preview | |||
základní | 10. kolo | 46 |
Sokol Šlapanice
BBK Brno
|
Bude upřesněno
- |
Sportovní hala Sokola Šlapanice |
|
Preview | |||
základní | 10. kolo | 47 |
BK Blansko
SK Renocar Podolí
|
Bude upřesněno
- |
Sportovní hala ČKD |
|
Preview | |||
základní | 10. kolo | 48 |
Jiskra Kyjov
VSK VUT Brno
|
Bude upřesněno
- |
Hala TJ Jiskra |
|
Preview | |||
základní | 10. kolo | 49 |
KP Brno C
SKB Tišnov
|
Bude upřesněno
- |
Tělocvična Purkyňova 2 |
|
Preview | |||
základní | 10. kolo | 50 |
BK Velké Meziříčí
VSK Sokol Šlapanice
|
Bude upřesněno
- |
SH ZŠ Školní |
|
Preview | |||
základní | 11. kolo | 51 |
FASTAV Zlín
BBK Brno
|
Bude upřesněno
- |
Městská SH Zelené |
|
Preview | |||
základní | 11. kolo | 52 |
BK Blansko
VSK VUT Brno
|
Bude upřesněno
- |
Sportovní hala ČKD |
|
Preview | |||
základní | 11. kolo | 53 |
Jiskra Kyjov
SK Renocar Podolí
|
Bude upřesněno
- |
Hala TJ Jiskra |
|
Preview | |||
základní | 11. kolo | 54 |
KP Brno C
VSK Sokol Šlapanice
|
Bude upřesněno
- |
Tělocvična Purkyňova 2 |
|
Preview | |||
základní | 11. kolo | 55 |
BK Velké Meziříčí
SKB Tišnov
|
Bude upřesněno
- |
SH ZŠ Školní |
|
Preview | |||
základní | 12. kolo | 56 |
VSK Sokol Šlapanice
SKB Tišnov
|
Bude upřesněno
- |
Hala Pod Hradem |
|
Preview | |||
základní | 12. kolo | 57 |
VSK VUT Brno
SK Renocar Podolí
|
Bude upřesněno
- |
Hala Pod Hradem |
|
Preview | |||
základní | 12. kolo | 58 |
FASTAV Zlín
Sokol Šlapanice
|
Bude upřesněno
- |
Městská SH Zelené |
|
Preview | |||
základní | 12. kolo | 59 |
Jiskra Kyjov
BK Blansko
|
Bude upřesněno
- |
Hala TJ Jiskra |
|
Preview | |||
základní | 12. kolo | 60 |
BK Velké Meziříčí
KP Brno C
|
Bude upřesněno
- |
SH ZŠ Školní |
|
Preview | |||
základní | 13. kolo | 61 |
BBK Brno
VSK Sokol Šlapanice
|
Bude upřesněno
- |
SH Brno, Bosonohy |
|
Preview | |||
základní | 13. kolo | 62 |
BK Velké Meziříčí
SK Renocar Podolí
|
Bude upřesněno
- |
SH ZŠ Školní |
|
Preview | |||
základní | 13. kolo | 63 |
KP Brno C
VSK VUT Brno
|
Bude upřesněno
- |
Tělocvična Purkyňova 2 |
|
Preview | |||
základní | 13. kolo | 64 |
Jiskra Kyjov
Sokol Šlapanice
|
Bude upřesněno
- |
Hala TJ Jiskra |
|
Preview | |||
základní | 13. kolo | 65 |
BK Blansko
FASTAV Zlín
|
Bude upřesněno
- |
Sportovní hala ČKD |
|
Preview | |||
základní | 14. kolo | 66 |
BBK Brno
SKB Tišnov
|
Bude upřesněno
- |
SH Brno, Bosonohy |
|
Preview | |||
základní | 14. kolo | 67 |
KP Brno C
SK Renocar Podolí
|
Bude upřesněno
- |
Tělocvična Purkyňova 2 |
|
Preview | |||
základní | 14. kolo | 68 |
BK Velké Meziříčí
VSK VUT Brno
|
Bude upřesněno
- |
SH ZŠ Školní |
|
Preview | |||
základní | 14. kolo | 69 |
BK Blansko
Sokol Šlapanice
|
Bude upřesněno
- |
Sportovní hala ČKD |
|
Preview | |||
základní | 14. kolo | 70 |
Jiskra Kyjov
FASTAV Zlín
|
Bude upřesněno
- |
Hala TJ Jiskra |
|
Preview | |||
základní | 15. kolo | 71 |
Jiskra Kyjov
BBK Brno
|
Bude upřesněno
- |
Hala TJ Jiskra |
|
Preview | |||
základní | 15. kolo | 72 |
FASTAV Zlín
KP Brno C
|
Bude upřesněno
- |
Městská SH Zelené |
|
Preview | |||
základní | 15. kolo | 73 |
Sokol Šlapanice
BK Velké Meziříčí
|
Bude upřesněno
- |
Sportovní hala Sokola Šlapanice |
|
Preview | |||
základní | 15. kolo | 74 |
VSK VUT Brno
SKB Tišnov
|
Bude upřesněno
- |
Hala Pod Hradem |
|
Preview | |||
základní | 15. kolo | 75 |
SK Renocar Podolí
VSK Sokol Šlapanice
|
Bude upřesněno
- |
SH Podolí u Brna |
|
Preview | |||
základní | 16. kolo | 76 |
BK Blansko
BBK Brno
|
Bude upřesněno
- |
Sportovní hala ČKD |
|
Preview | |||
základní | 16. kolo | 77 |
Sokol Šlapanice
KP Brno C
|
Bude upřesněno
- |
Sportovní hala Sokola Šlapanice |
|
Preview | |||
základní | 16. kolo | 78 |
FASTAV Zlín
BK Velké Meziříčí
|
Bude upřesněno
- |
Městská SH Zelené |
|
Preview | |||
základní | 16. kolo | 79 |
SK Renocar Podolí
SKB Tišnov
|
Bude upřesněno
- |
SH Podolí u Brna |
|
Preview | |||
základní | 16. kolo | 80 |
VSK VUT Brno
VSK Sokol Šlapanice
|
Bude upřesněno
- |
Hala Pod Hradem |
|
Preview | |||
základní | 17. kolo | 81 |
BK Velké Meziříčí
BBK Brno
|
Bude upřesněno
- |
SH ZŠ Školní |
|
Preview | |||
základní | 17. kolo | 82 |
Jiskra Kyjov
SKB Tišnov
|
Bude upřesněno
- |
Hala TJ Jiskra |
|
Preview | |||
základní | 17. kolo | 83 |
BK Blansko
VSK Sokol Šlapanice
|
Bude upřesněno
- |
Sportovní hala ČKD |
|
Preview | |||
základní | 17. kolo | 84 |
FASTAV Zlín
SK Renocar Podolí
|
Bude upřesněno
- |
Městská SH Zelené |
|
Preview | |||
základní | 17. kolo | 85 |
Sokol Šlapanice
VSK VUT Brno
|
Bude upřesněno
- |
Sportovní hala Sokola Šlapanice |
|
Preview | |||
základní | 18. kolo | 86 |
KP Brno C
BBK Brno
|
Bude upřesněno
- |
Tělocvična Purkyňova 2 |
|
Preview | |||
základní | 18. kolo | 87 |
BK Blansko
SKB Tišnov
|
Bude upřesněno
- |
Sportovní hala ČKD |
|
Preview | |||
základní | 18. kolo | 88 |
Jiskra Kyjov
VSK Sokol Šlapanice
|
Bude upřesněno
- |
Hala TJ Jiskra |
|
Preview | |||
základní | 18. kolo | 89 |
Sokol Šlapanice
SK Renocar Podolí
|
Bude upřesněno
- |
Sportovní hala Sokola Šlapanice |
|
Preview | |||
základní | 18. kolo | 90 |
FASTAV Zlín
VSK VUT Brno
|
Bude upřesněno
- |
Městská SH Zelené |
|
Preview | |||
základní | 19. kolo | 91 |
BBK Brno
VSK VUT Brno
|
Bude upřesněno
- |
SH Brno, Bosonohy |
|
Preview | |||
základní | 19. kolo | 92 |
VSK Sokol Šlapanice
Sokol Šlapanice
|
Bude upřesněno
- |
Hala Pod Hradem |
|
Preview | |||
základní | 19. kolo | 93 |
SKB Tišnov
FASTAV Zlín
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
základní | 19. kolo | 94 |
BK Velké Meziříčí
BK Blansko
|
Bude upřesněno
- |
SH ZŠ Školní |
|
Preview | |||
základní | 19. kolo | 95 |
KP Brno C
Jiskra Kyjov
|
Bude upřesněno
- |
Tělocvična Purkyňova 2 |
|
Preview | |||
základní | 20. kolo | 96 |
BBK Brno
SK Renocar Podolí
|
Bude upřesněno
- |
SH Brno, Bosonohy |
|
Preview | |||
základní | 20. kolo | 97 |
SKB Tišnov
Sokol Šlapanice
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
základní | 20. kolo | 98 |
VSK Sokol Šlapanice
FASTAV Zlín
|
Bude upřesněno
- |
Hala Pod Hradem |
|
Preview | |||
základní | 20. kolo | 99 |
KP Brno C
BK Blansko
|
Bude upřesněno
- |
Sportovní hala |
|
Preview | |||
základní | 20. kolo | 100 |
BK Velké Meziříčí
Jiskra Kyjov
|
Bude upřesněno
- |
SH ZŠ Školní |
|
Preview | |||
základní | 21. kolo | 101 |
BBK Brno
FASTAV Zlín
|
Bude upřesněno
- |
SH Brno, Bosonohy |
|
Preview | |||
základní | 21. kolo | 102 |
VSK VUT Brno
BK Blansko
|
Bude upřesněno
- |
Hala Pod Hradem |
|
Preview | |||
základní | 21. kolo | 103 |
SK Renocar Podolí
Jiskra Kyjov
|
Bude upřesněno
- |
SH Podolí u Brna |
|
Preview | |||
základní | 21. kolo | 104 |
VSK Sokol Šlapanice
KP Brno C
|
Bude upřesněno
- |
Hala Pod Hradem |
|
Preview | |||
základní | 21. kolo | 105 |
SKB Tišnov
BK Velké Meziříčí
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
základní | 22. kolo | 106 |
BBK Brno
Sokol Šlapanice
|
Bude upřesněno
- |
SH Brno, Bosonohy |
|
Preview | |||
základní | 22. kolo | 107 |
SK Renocar Podolí
BK Blansko
|
Bude upřesněno
- |
SH Podolí u Brna |
|
Preview | |||
základní | 22. kolo | 108 |
VSK VUT Brno
Jiskra Kyjov
|
Bude upřesněno
- |
Hala Pod Hradem |
|
Preview | |||
základní | 22. kolo | 109 |
SKB Tišnov
KP Brno C
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
základní | 22. kolo | 110 |
VSK Sokol Šlapanice
BK Velké Meziříčí
|
Bude upřesněno
- |
Hala Pod Hradem |
|
Preview |
Tabulky
pořadí | tým | z | v | p | vstřeleno | obdrženo | B | posledních 5 zápasů |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | VSK VUT Brno | 2 | 2 | 0 | 159 | 76 | 4 |
|
2. | SK Renocar Podolí | 2 | 2 | 0 | 164 | 82 | 4 |
|
3. | Sokol Šlapanice | 2 | 2 | 0 | 177 | 103 | 4 |
|
4. | FASTAV Zlín | 2 | 2 | 0 | 116 | 101 | 4 |
|
5. | SKB Tišnov | 1 | 1 | 0 | 144 | 13 | 2 |
|
6. | VSK Sokol Šlapanice | 1 | 1 | 0 | 103 | 4 | 2 |
|
7. | BK Blansko | 2 | 0 | 2 | 105 | 128 | 2 |
|
8. | KP Brno C | 2 | 0 | 2 | 105 | 136 | 2 |
|
9. | Jiskra Kyjov | 2 | 0 | 2 | 99 | 165 | 2 |
|
10. | BK Velké Meziříčí | 2 | 0 | 2 | 53 | 187 | 2 |
|
11. | BBK Brno | 2 | 0 | 2 | 17 | 247 | 2 |
|
Data nejsou momentálně dostupná.
Data nejsou momentálně dostupná.
Tým | Z |
---|
Tým |
---|
Rozhodčí | Z | 1. | 2. | 3. | D | H | C |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Zavřel Maxmilian | 1 | 0 | 1 | 0 | - | - | - |
Vybíral Michal | 1 | 0 | 1 | 0 | - | - | - |
Vaníček Marek | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | - |
Sehnal Jiří | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | - |
Olbort Jan | 1 | 0 | 1 | 0 | - | - | - |
Novotný Tomáš | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | - |
Mikulec Ivo | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | - |
Kunclová Natálie | 2 | 0 | 2 | 0 | - | - | - |
Kubiš Michal | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | - |
Křičková Lenka | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | - |
Krejčiřík Jiří | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | - |
Kraváček Břetislav | 2 | 0 | 2 | 0 | - | - | - |
Karabínová Natálie | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | - |
Jansová Kristýna | 1 | 0 | 1 | 0 | - | - | - |
Janík Karel | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | - |
Hofman Radim | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | - |
Buryšek Zdeněk | 2 | 0 | 2 | 0 | - | - | - |
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař | N | MIN | AVG | MAX | o |
---|---|---|---|---|---|
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data. |
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře