Krajský přebor II.
Základní informace
Kategorie
muži
Sezona
2020/21
Zápasy
fáze | kolo | číslo | domácí / hosté | datum a čas | místo | rozhodčí | Komisař | skore | čtvrtiny | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Krajský přebor muži II. | 1. kolo | 1 |
TJ Jiskra Aš
TJ Spartak Chodov
|
Bude upřesněno
- |
Městská hala Aš |
Lucie Veselá Vladimír Koranda |
|
Preview | ||
Krajský přebor muži II. | 1. kolo | 2 |
TJ Lokomotiva Cheb
BK Sokolov
|
Bude upřesněno
- |
Cheb |
Petr Fiala Ondřej Štych |
|
Preview | ||
Krajský přebor muži II. | 1. kolo | 3 |
TJ Thermia Karlovy Vary
TJ Sokol Kraslice
|
Bude upřesněno
- |
Václav Ježek Petr Skořepa |
|
Preview | |||
Krajský přebor muži II. | 2. kolo | 4 |
TJ Spartak Chodov
TJ Sokol Kraslice
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
Krajský přebor muži II. | 2. kolo | 5 |
BK Sokolov
TJ Thermia Karlovy Vary
|
Bude upřesněno
- |
SH ISŠTE Sokolov |
|
Preview | |||
Krajský přebor muži II. | 2. kolo | 6 |
TJ Jiskra Aš
TJ Lokomotiva Cheb
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
Krajský přebor muži II. | 3. kolo | 7 |
TJ Lokomotiva Cheb
TJ Spartak Chodov
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
Krajský přebor muži II. | 3. kolo | 8 |
TJ Thermia Karlovy Vary
TJ Jiskra Aš
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
Krajský přebor muži II. | 3. kolo | 9 |
TJ Sokol Kraslice
BK Sokolov
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
Krajský přebor muži II. | 4. kolo | 10 |
TJ Spartak Chodov
BK Sokolov
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
Krajský přebor muži II. | 4. kolo | 11 |
TJ Jiskra Aš
TJ Sokol Kraslice
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
Krajský přebor muži II. | 4. kolo | 12 |
TJ Lokomotiva Cheb
TJ Thermia Karlovy Vary
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
Krajský přebor muži II. | 5. kolo | 13 |
TJ Thermia Karlovy Vary
TJ Spartak Chodov
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
Krajský přebor muži II. | 5. kolo | 14 |
TJ Sokol Kraslice
TJ Lokomotiva Cheb
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
Krajský přebor muži II. | 5. kolo | 15 |
BK Sokolov
TJ Jiskra Aš
|
Bude upřesněno
- |
SH ISŠTE Sokolov |
|
Preview | |||
Krajský přebor muži II. | 6. kolo | 16 |
TJ Spartak Chodov
TJ Jiskra Aš
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
Krajský přebor muži II. | 6. kolo | 17 |
BK Sokolov
TJ Lokomotiva Cheb
|
Bude upřesněno
- |
SH ISŠTE Sokolov |
|
Preview | |||
Krajský přebor muži II. | 6. kolo | 18 |
TJ Sokol Kraslice
TJ Thermia Karlovy Vary
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
Krajský přebor muži II. | 7. kolo | 19 |
TJ Sokol Kraslice
TJ Spartak Chodov
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
Krajský přebor muži II. | 7. kolo | 20 |
TJ Thermia Karlovy Vary
BK Sokolov
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
Krajský přebor muži II. | 7. kolo | 21 |
TJ Lokomotiva Cheb
TJ Jiskra Aš
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
Krajský přebor muži II. | 8. kolo | 22 |
TJ Spartak Chodov
TJ Lokomotiva Cheb
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
Krajský přebor muži II. | 8. kolo | 23 |
TJ Jiskra Aš
TJ Thermia Karlovy Vary
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
Krajský přebor muži II. | 8. kolo | 24 |
BK Sokolov
TJ Sokol Kraslice
|
Bude upřesněno
- |
SH ISŠTE Sokolov |
|
Preview | |||
Krajský přebor muži II. | 9. kolo | 25 |
BK Sokolov
TJ Spartak Chodov
|
Bude upřesněno
- |
SH ISŠTE Sokolov |
|
Preview | |||
Krajský přebor muži II. | 9. kolo | 26 |
TJ Sokol Kraslice
TJ Jiskra Aš
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
Krajský přebor muži II. | 9. kolo | 27 |
TJ Thermia Karlovy Vary
TJ Lokomotiva Cheb
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
Krajský přebor muži II. | 10. kolo | 28 |
TJ Spartak Chodov
TJ Thermia Karlovy Vary
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
Krajský přebor muži II. | 10. kolo | 29 |
TJ Lokomotiva Cheb
TJ Sokol Kraslice
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview | ||||
Krajský přebor muži II. | 10. kolo | 30 |
TJ Jiskra Aš
BK Sokolov
|
Bude upřesněno
- |
|
Preview |
Tabulky
pořadí | tým | z | v | p | vstřeleno | obdrženo | B | posledních 5 zápasů |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jiskra Aš | 0 | 0 | 0 |
|
|||
2. | TJ Loko Cheb | 0 | 0 | 0 |
|
|||
3. | TJ Thermia K. Vary | 0 | 0 | 0 |
|
|||
4. | TJ Spartak Chodov | 0 | 0 | 0 |
|
|||
5. | BK Sokolov | 0 | 0 | 0 |
|
|||
6. | TJ Sokol Kraslice | 0 | 0 | 0 |
|
Data nejsou momentálně dostupná.
Data nejsou momentálně dostupná.
Tým | Z |
---|
Tým |
---|
Rozhodčí | Z | 1. | 2. | 3. | D | H | C |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data. |
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař | N | MIN | AVG | MAX | o |
---|---|---|---|---|---|
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data. |
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře