Středočeská basketbalová liga mužů

Základní informace

Kategorie
muži
Sezona
2020/21

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
SBLM skupina západ 1. kolo 1
BK Kladno
TJ TZ Rakovník
19. 9. 2020
16:30
Kladenská sportovní hala Vojtěch Šmíd
Dragan Panič
62
43
9
8
27
21
46
34
Review
SBLM skupina západ 1. kolo 2
BC Benešov B
BK R&J EBC Mělník
19. 9. 2020
16:00
SH Benešov Roman Kejklíček
Pavel Šenk
62
54
12
11
25
15
37
36
Review
SBLM skupina západ 1. kolo 3
BC Slaný
BK Beroun "A"
Bude upřesněno
-
Víceúčelová sportovní hala
Preview
SBLM skupina západ 1. kolo 4
ŠSK při 3. ZŠ Slaný
BK Beroun "B"
4. 10. 2020
14:00
Víceúčelová sportovní hala Radek Šťavík
Michal Dub
89
42
32
17
55
33
89
42
Review
SBLM skupina západ 2. kolo 5
BC Slaný
BK Beroun "B"
30. 9. 2020
20:00
Víceúčelová sportovní hala Jiří Veselý
Pavel Velda
64
42
14
16
34
28
48
32
Review
SBLM skupina západ 2. kolo 6
ŠSK při 3. ZŠ Slaný
BK Beroun "A"
Bude upřesněno
-
Víceúčelová sportovní hala
Preview
SBLM skupina západ 3. kolo 7
BK Beroun "A"
BK Beroun "B"
3. 10. 2020
16:00
tělocvična ZŠ Preislerova Jiří Veselý
Michal Dub
93
67
18
16
46
31
59
45
Review
SBLM skupina západ 3. kolo 8
BK R&J EBC Mělník
ŠSK při 3. ZŠ Slaný
3. 10. 2020
17:00
Tělocvična IŠST Michal Bukovský
Lucie Moravcová
88
72
27
14
45
41
70
57
Review
SBLM skupina západ 3. kolo 9
TJ TZ Rakovník
BC Benešov B
3. 10. 2020
17:00
Sportovní hala Radek Šťavík
Filip Hackl
64
66
20
15
34
32
49
49
Review
SBLM skupina západ 4. kolo 10
BK R&J EBC Mělník
BC Slaný
4. 10. 2020
10:00
Tělocvična IŠST Michal Bukovský
Lucie Moravcová
68
67
19
22
40
39
65
53
Review
SBLM skupina západ 4. kolo 11
BK Kladno
BC Benešov B
4. 10. 2020
17:00
Víceúčelová sportovní hala Radek Šťavík
Michal Dub
84
61
23
12
39
30
65
45
Review
SBLM skupina západ 5. kolo 12
BC Slaný
BK Kladno
Bude upřesněno
-
Víceúčelová sportovní hala
Preview
SBLM skupina západ 5. kolo 13
ŠSK při 3. ZŠ Slaný
TJ TZ Rakovník
Bude upřesněno
-
Víceúčelová sportovní hala
Preview
SBLM skupina západ 5. kolo 14
BK Beroun "B"
BK R&J EBC Mělník
Bude upřesněno
-
tělocvična ZŠ Preislerova
Preview
SBLM skupina západ 6. kolo 15
BC Slaný
TJ TZ Rakovník
Bude upřesněno
-
Víceúčelová sportovní hala
Preview
SBLM skupina západ 6. kolo 16
ŠSK při 3. ZŠ Slaný
BK Kladno
Bude upřesněno
-
Víceúčelová sportovní hala
Preview
SBLM skupina západ 6. kolo 17
BK Beroun "A"
BK R&J EBC Mělník
Bude upřesněno
-
Sportovní hala
Preview
SBLM skupina západ 7. kolo 18
BK Kladno
BK Beroun "A"
Bude upřesněno
-
Kladenská sportovní hala
Preview
SBLM skupina západ 7. kolo 19
TJ TZ Rakovník
BK Beroun "B"
Bude upřesněno
-
Sportovní hala
Preview
SBLM skupina západ 7. kolo 20
BC Benešov B
ŠSK při 3. ZŠ Slaný
Bude upřesněno
-
SH Benešov
Preview
SBLM skupina západ 8. kolo 21
BK Kladno
BK Beroun "B"
Bude upřesněno
-
Kladenská sportovní hala
Preview
SBLM skupina západ 8. kolo 22
TJ TZ Rakovník
BK Beroun "A"
Bude upřesněno
-
Sportovní hala
Preview
SBLM skupina západ 8. kolo 23
BC Benešov B
BC Slaný
Bude upřesněno
-
SH Benešov
Preview
SBLM skupina západ 9. kolo 24
BC Slaný
ŠSK při 3. ZŠ Slaný
Bude upřesněno
-
Víceúčelová sportovní hala
Preview
SBLM skupina západ 9. kolo 25
BK Beroun "B"
BC Benešov B
Bude upřesněno
-
tělocvična ZŠ Preislerova
Preview
SBLM skupina západ 9. kolo 26
BK R&J EBC Mělník
TJ TZ Rakovník
Bude upřesněno
-
Tělocvična IŠST
Preview
SBLM skupina západ 10. kolo 27
BK Beroun "A"
BC Benešov B
Bude upřesněno
-
Sportovní hala
Preview
SBLM skupina západ 10. kolo 28
BK R&J EBC Mělník
BK Kladno
Bude upřesněno
-
Tělocvična IŠST
Preview
SBLM skupina západ 11. kolo 29
BK Beroun "B"
BC Slaný
Bude upřesněno
-
tělocvična ZŠ Preislerova
Preview
SBLM skupina západ 11. kolo 30
BK Beroun "A"
ŠSK při 3. ZŠ Slaný
Bude upřesněno
-
Sportovní hala
Preview
SBLM skupina západ 12. kolo 31
TJ TZ Rakovník
BK Kladno
Bude upřesněno
-
Sportovní hala
Preview
SBLM skupina západ 12. kolo 32
BK R&J EBC Mělník
BC Benešov B
Bude upřesněno
-
Tělocvična IŠST
Preview
SBLM skupina západ 12. kolo 33
BK Beroun "A"
BC Slaný
Bude upřesněno
-
Sportovní hala
Preview
SBLM skupina západ 12. kolo 34
BK Beroun "B"
ŠSK při 3. ZŠ Slaný
Bude upřesněno
-
tělocvična ZŠ Preislerova
Preview
SBLM skupina západ 13. kolo 35
BC Slaný
BK R&J EBC Mělník
Bude upřesněno
-
Víceúčelová sportovní hala
Preview
SBLM skupina západ 13. kolo 36
BC Benešov B
BK Kladno
Bude upřesněno
-
SH Benešov
Preview
SBLM skupina západ 14. kolo 37
BK Beroun "B"
BK Beroun "A"
Bude upřesněno
-
tělocvična ZŠ Preislerova
Preview
SBLM skupina západ 14. kolo 38
ŠSK při 3. ZŠ Slaný
BK R&J EBC Mělník
Bude upřesněno
-
Víceúčelová sportovní hala
Preview
SBLM skupina západ 14. kolo 39
BC Benešov B
TJ TZ Rakovník
Bude upřesněno
-
SH Benešov
Preview
SBLM skupina západ 15. kolo 40
TJ TZ Rakovník
BC Slaný
Bude upřesněno
-
Sportovní hala
Preview
SBLM skupina západ 15. kolo 41
BK Kladno
ŠSK při 3. ZŠ Slaný
Bude upřesněno
-
Kladenská sportovní hala
Preview
SBLM skupina západ 15. kolo 42
BK R&J EBC Mělník
BK Beroun "A"
Bude upřesněno
-
Tělocvična IŠST
Preview
SBLM skupina západ 16. kolo 43
BK Kladno
BC Slaný
Bude upřesněno
-
Kladenská sportovní hala
Preview
SBLM skupina západ 16. kolo 44
TJ TZ Rakovník
ŠSK při 3. ZŠ Slaný
Bude upřesněno
-
Sportovní hala
Preview
SBLM skupina západ 16. kolo 45
BK R&J EBC Mělník
BK Beroun "B"
Bude upřesněno
-
Tělocvična IŠST
Preview
SBLM skupina západ 17. kolo 46
BK Beroun "B"
BK Kladno
Bude upřesněno
-
tělocvična ZŠ Preislerova
Preview
SBLM skupina západ 17. kolo 47
BK Beroun "A"
TJ TZ Rakovník
Bude upřesněno
-
Sportovní hala
Preview
SBLM skupina západ 17. kolo 48
BC Slaný
BC Benešov B
Bude upřesněno
-
Víceúčelová sportovní hala
Preview
SBLM skupina západ 18. kolo 49
BK Beroun "A"
BK Kladno
Bude upřesněno
-
Sportovní hala
Preview
SBLM skupina západ 18. kolo 50
BK Beroun "B"
TJ TZ Rakovník
Bude upřesněno
-
tělocvična ZŠ Preislerova
Preview
SBLM skupina západ 18. kolo 51
ŠSK při 3. ZŠ Slaný
BC Benešov B
Bude upřesněno
-
Víceúčelová sportovní hala
Preview
SBLM skupina západ 19. kolo 52
BC Benešov B
BK Beroun "A"
Bude upřesněno
-
SH Benešov
Preview
SBLM skupina západ 19. kolo 53
BK Kladno
BK R&J EBC Mělník
Bude upřesněno
-
Kladenská sportovní hala
Preview
SBLM skupina západ 20. kolo 54
ŠSK při 3. ZŠ Slaný
BC Slaný
Bude upřesněno
-
Víceúčelová sportovní hala
Preview
SBLM skupina západ 20. kolo 55
BC Benešov B
BK Beroun "B"
Bude upřesněno
-
SH Benešov
Preview
SBLM skupina západ 20. kolo 56
TJ TZ Rakovník
BK R&J EBC Mělník
Bude upřesněno
-
Sportovní hala
Preview

Tabulky

Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
Matouš Jurman Sokol pražský 18 3 24.3 16.0 2.0 4.0 / 8.3 0.0/0.0 0.0* 1.7
Michal Brezovák Bra 25 4 1.0 11.5 3.5 0.8 2.3/3.8 60.0 2.5
Patrik Nový BAPOD 28 2 1.0 17.5 3.0 3.5 1.0/1.0 0.0* 2.5
Kryštof Havlín Kol 24 3 1.0 11.7 0.3 3.3 1.0/1.3 0.0* 1.0
Petr Hála BKKla 31 2 1.0 12.0 2.0 1.5 3.5/5.0 70.0 1.5
Jan Sáss BA Sparta Praha 18 1 1.0 23.0 9.0 1.0 2.0/2.0 100.0 3.0
Martin Červený BC Benešov 24 2 1.0 7.0 2.0 0.5 1.5/3.5 42.9 2.5
Vojtěch Bašta Sokol Kutná Hora 23 1 1.0 13.0 2.0 2.0 3.0/4.0 75.0 3.0
Filip Zahradníček KolB 21 2 1.0 5.5 1.0 1.0 0.5/1.0 0.0* 3.0
Jáchym Schveinert BK Kladno 17 1 1.0 10.0 3.0 1.0 1.0/2.0 50.0 4.0
Vojtěch Novotný Réma 30 2 1.0 4.5 1.0 0.5 1.0/6.0 16.7 2.0
Michal Klavrza BCBenB 36 1 1.0 6.0 0.0 2.0 0.0/2.0 0.0 1.0
Jan Sklenář R&J EBC Mělník 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
8 Pavel Čermák BK Kral-Jun.muži 40 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Kolář BKj Kralupy 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
David Lorenz BA Nymburk 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Jiránek BK Ber 30 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Aleš Kejmar BK Brandýs n. L. 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Slaboch BerB 51 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Václav Borl BraB 47 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jiří Formánek ŠSKSla 46 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Borský TZRak 42 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michal Bradáč BKSad 35 2 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
Andrej Kavalier BCSla 32 2 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Zdeněk Fejfar Peč 41 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jiří Šíma Bol 30 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vít Lupínek ČBr 23 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Jakeš Měl 38 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vojtěch Pýcha TJ ČZU Praha 22 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
99 Tomáš Roštejnský AŠ Mladá Boleslav 22 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Filip Sáss BA Sparta A 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Tým Z 2B 3B TH TH % F-
2 19.0 8.0 11.0 /20.5 53.7 19.5
2 18.0 3.5 7.0 /12.0 58.3 17.5
3 21.3 3.0 11.3 /20.6 54.8 19.3
3 22.3 3.7 14.3 /20.3 70.5 18.0
2 21.5 3.0 13.5 /25.5 52.9 19.0
1 29.0 7.0 14.0 /30.0 46.7 16.0
2 24.5 5.0 16.5 /31.5 52.4 22.0
3 16.3 2.7 9.7 /18.4 52.7 24.7
1 11.0 5.0 10.0 /20.0 50.0 28.0
1 16.0 5.0 18.0 /35.0 51.4 18.0
2 20.5 5.5 9.0 /20.0 45.0 14.5
3 12.0 6.7 10.0 /14.3 69.8 20.3
4 21.3 8.3 13.5 /24.5 55.1 17.3
3 16.0 4.3 6.3 /16.0 39.6 21.7
4 17.3 7.0 14.3 /23.3 61.3 19.0
3 8.0 6.0 7.0 /14.0 50.0 18.3
3 19.7 7.0 8.3 /20.0 41.7 19.7