2.třída A

Základní informace

Kategorie
muži
Sezona
2020/21

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Základní fáze 1. kolo 1
BK Rotor Punkrác B
BK Pirelli A
6. 10. 2020
20:10
ZŠ Na Chodovci Pavlína Šuláková
Dennis Billík
68
82
21
20
38
46
48
63
Review
Základní fáze 1. kolo 3
PRABAS
BK Dynamo Praha
9. 10. 2020
20:40
ZŠ Na Chodovci Pavlína Šuláková
Pavel Matys
62
45
16
8
37
20
51
33
Review
Základní fáze 1. kolo 4
TJ Podolí Praha 4
VSK Chemie
8. 10. 2020
20:30
ZŠ Kupeckého Pavlína Šuláková
Radek Lochman
68
40
21
12
36
16
51
31
Review
Základní fáze 1. kolo 6
Slovan Advokacie Praha
Sokol Dejvice
6. 10. 2020
20:00
Hala Královka, plocha B Veronika Vávrová
Adam Križanský
73
63
17
17
35
28
54
47
Review
Základní fáze 2. kolo 7
BK Pirelli A
Sokol Dejvice
Bude upřesněno
-
ZŠ U Roháčových kasáren Jan Machálek
Pavel Strnad
Preview
Základní fáze 2. kolo 9
VSK Chemie
Sokol Zlíchov A
Bude upřesněno
-
ZŠ Jánošíkova 1320 Dennis Billík
František Syrovátka
Preview
Základní fáze 2. kolo 10
BK Dynamo Praha
TJ Podolí Praha 4
Bude upřesněno
-
ZŠ Na Dlouhém lánu Jáchym Kopecký
Ondřej Koc
Preview
Základní fáze 2. kolo 12
BK Rotor Punkrác B
SK Napůlhodu
Bude upřesněno
-
ZŠ Na Chodovci Dennis Billík
Jan Jelínek
Preview
Základní fáze 3. kolo 13
SK Napůlhodu
BK Pirelli A
Bude upřesněno
-
sokolovna Na Klamovce Petr Dvořák
Ondřej Vlach
Preview
Základní fáze 3. kolo 14
PRABAS
BK Rotor Punkrác B
Bude upřesněno
-
ZŠ Na Chodovci Dennis Billík
Pavel Matys
Preview
Základní fáze 3. kolo 16
Sokol Zlíchov A
BK Dynamo Praha
Bude upřesněno
-
sokolovna Nad Zlíchovem Luděk Svoboda
Kristina Štelbacká
Preview
Základní fáze 3. kolo 17
Slovan Advokacie Praha
VSK Chemie
Bude upřesněno
-
Hala Královka, plocha B Jáchym Kopecký
Adam Križanský
Preview
Základní fáze 4. kolo 20
VSK Chemie
Sokol Dejvice
Bude upřesněno
-
ZŠ Jánošíkova 1320 Ondřej Melzer
František Syrovátka
Preview
Základní fáze 4. kolo 21
BK Dynamo Praha
Slovan Advokacie Praha
Bude upřesněno
-
ZŠ Na Dlouhém lánu Antonín Ďurana
Pavel Ubr
Preview
Základní fáze 4. kolo 23
BK Rotor Punkrác B
TJ Podolí Praha 4
Bude upřesněno
-
ZŠ Na Chodovci Pavel Matys
Pavlína Šuláková
Preview
Základní fáze 4. kolo 24
SK Napůlhodu
PRABAS
Bude upřesněno
-
sokolovna Na Klamovce Petr Dvořák
Michaela Tvrdíková
Preview
Základní fáze 5. kolo 25
PRABAS
BK Pirelli A
Bude upřesněno
-
ZŠ Na Chodovci Dennis Billík
Pavel Matys
Preview
Základní fáze 5. kolo 26
TJ Podolí Praha 4
SK Napůlhodu
Bude upřesněno
-
ZŠ Kupeckého Pavlína Šuláková
František Syrovátka
Preview
Základní fáze 5. kolo 27
Sokol Zlíchov A
BK Rotor Punkrác B
Bude upřesněno
-
sokolovna Nad Zlíchovem Jonáš Bubeník
Linda Bendová
Preview
Základní fáze 5. kolo 29
Sokol Dejvice
BK Dynamo Praha
Bude upřesněno
-
ZŠ a MŠ Červený vrch Jan Lejčko
Ondřej Vlach
Preview
Základní fáze 6. kolo 31
BK Pirelli A
VSK Chemie
Bude upřesněno
-
ZŠ U Roháčových kasáren
Preview
Základní fáze 6. kolo 34
BK Rotor Punkrác B
Slovan Advokacie Praha
Bude upřesněno
-
ZŠ Na Chodovci
Preview
Základní fáze 6. kolo 35
SK Napůlhodu
Sokol Zlíchov A
Bude upřesněno
-
sokolovna Na Klamovce
Preview
Základní fáze 6. kolo 36
PRABAS
TJ Podolí Praha 4
Bude upřesněno
-
ZŠ Na Chodovci
Preview
Základní fáze 7. kolo 37
TJ Podolí Praha 4
BK Pirelli A
Bude upřesněno
-
ZŠ Kupeckého
Preview
Základní fáze 7. kolo 38
Sokol Zlíchov A
PRABAS
Bude upřesněno
-
sokolovna Nad Zlíchovem
Preview
Základní fáze 7. kolo 39
Slovan Advokacie Praha
SK Napůlhodu
Bude upřesněno
-
Hala Královka, plocha B
Preview
Základní fáze 7. kolo 40
Sokol Dejvice
BK Rotor Punkrác B
Bude upřesněno
-
ZŠ a MŠ Červený vrch
Preview
Základní fáze 7. kolo 42
VSK Chemie
BK Dynamo Praha
Bude upřesněno
-
ZŠ Jánošíkova 1320
Preview
Základní fáze 8. kolo 43
BK Pirelli A
BK Dynamo Praha
Bude upřesněno
-
ZŠ U Roháčových kasáren
Preview
Základní fáze 8. kolo 46
SK Napůlhodu
Sokol Dejvice
Bude upřesněno
-
sokolovna Na Klamovce
Preview
Základní fáze 8. kolo 47
PRABAS
Slovan Advokacie Praha
Bude upřesněno
-
ZŠ Na Chodovci
Preview
Základní fáze 8. kolo 48
TJ Podolí Praha 4
Sokol Zlíchov A
Bude upřesněno
-
ZŠ Kupeckého
Preview
Základní fáze 9. kolo 49
Sokol Zlíchov A
BK Pirelli A
Bude upřesněno
-
sokolovna Nad Zlíchovem
Preview
Základní fáze 9. kolo 50
Slovan Advokacie Praha
TJ Podolí Praha 4
Bude upřesněno
-
Hala Královka, plocha B
Preview
Základní fáze 9. kolo 51
Sokol Dejvice
PRABAS
Bude upřesněno
-
ZŠ a MŠ Červený vrch
Preview
Základní fáze 9. kolo 53
VSK Chemie
BK Rotor Punkrác B
Bude upřesněno
-
ZŠ Jánošíkova 1320
Preview
Základní fáze 10. kolo 56
BK Rotor Punkrác B
BK Dynamo Praha
Bude upřesněno
-
ZŠ Na Chodovci
Preview
Základní fáze 10. kolo 57
SK Napůlhodu
VSK Chemie
Bude upřesněno
-
sokolovna Na Klamovce
Preview
Základní fáze 10. kolo 59
TJ Podolí Praha 4
Sokol Dejvice
Bude upřesněno
-
ZŠ Kupeckého
Preview
Základní fáze 10. kolo 60
Sokol Zlíchov A
Slovan Advokacie Praha
Bude upřesněno
-
sokolovna Nad Zlíchovem
Preview
Základní fáze 11. kolo 61
Slovan Advokacie Praha
BK Pirelli A
Bude upřesněno
-
Hala Královka, plocha B
Preview
Základní fáze 11. kolo 62
Sokol Dejvice
Sokol Zlíchov A
Bude upřesněno
-
ZŠ a MŠ Červený vrch
Preview
Základní fáze 11. kolo 64
VSK Chemie
PRABAS
Bude upřesněno
-
ZŠ Jánošíkova 1320
Preview
Základní fáze 11. kolo 65
BK Dynamo Praha
SK Napůlhodu
Bude upřesněno
-
ZŠ Na Dlouhém lánu
Preview
Základní fáze 12. kolo 67
BK Pirelli A
BK Rotor Punkrác B
Bude upřesněno
-
ZŠ U Roháčových kasáren
Preview
Základní fáze 12. kolo 69
BK Dynamo Praha
PRABAS
Bude upřesněno
-
ZŠ Na Dlouhém lánu
Preview
Základní fáze 12. kolo 70
VSK Chemie
TJ Podolí Praha 4
Bude upřesněno
-
ZŠ Jánošíkova 1320
Preview
Základní fáze 12. kolo 72
Sokol Dejvice
Slovan Advokacie Praha
Bude upřesněno
-
ZŠ a MŠ Červený vrch
Preview
Základní fáze 13. kolo 73
Sokol Dejvice
BK Pirelli A
Bude upřesněno
-
ZŠ a MŠ Červený vrch
Preview
Základní fáze 13. kolo 75
Sokol Zlíchov A
VSK Chemie
Bude upřesněno
-
sokolovna Nad Zlíchovem
Preview
Základní fáze 13. kolo 76
TJ Podolí Praha 4
BK Dynamo Praha
Bude upřesněno
-
ZŠ Kupeckého
Preview
Základní fáze 13. kolo 78
SK Napůlhodu
BK Rotor Punkrác B
Bude upřesněno
-
sokolovna Na Klamovce
Preview
Základní fáze 14. kolo 79
BK Pirelli A
SK Napůlhodu
Bude upřesněno
-
ZŠ U Roháčových kasáren
Preview
Základní fáze 14. kolo 80
BK Rotor Punkrác B
PRABAS
Bude upřesněno
-
ZŠ Na Chodovci
Preview
Základní fáze 14. kolo 82
BK Dynamo Praha
Sokol Zlíchov A
Bude upřesněno
-
ZŠ Na Dlouhém lánu
Preview
Základní fáze 14. kolo 83
VSK Chemie
Slovan Advokacie Praha
Bude upřesněno
-
ZŠ Jánošíkova 1320
Preview
Základní fáze 15. kolo 86
Sokol Dejvice
VSK Chemie
Bude upřesněno
-
ZŠ a MŠ Červený vrch
Preview
Základní fáze 15. kolo 87
Slovan Advokacie Praha
BK Dynamo Praha
Bude upřesněno
-
Hala Královka, plocha B
Preview
Základní fáze 15. kolo 89
TJ Podolí Praha 4
BK Rotor Punkrác B
Bude upřesněno
-
ZŠ Kupeckého
Preview
Základní fáze 15. kolo 90
PRABAS
SK Napůlhodu
Bude upřesněno
-
ZŠ Na Chodovci
Preview
Základní fáze 16. kolo 91
BK Pirelli A
PRABAS
Bude upřesněno
-
ZŠ U Roháčových kasáren
Preview
Základní fáze 16. kolo 92
SK Napůlhodu
TJ Podolí Praha 4
Bude upřesněno
-
sokolovna Na Klamovce
Preview
Základní fáze 16. kolo 93
BK Rotor Punkrác B
Sokol Zlíchov A
Bude upřesněno
-
ZŠ Na Chodovci
Preview
Základní fáze 16. kolo 95
BK Dynamo Praha
Sokol Dejvice
Bude upřesněno
-
ZŠ Na Dlouhém lánu
Preview
Základní fáze 17. kolo 97
VSK Chemie
BK Pirelli A
Bude upřesněno
-
ZŠ Jánošíkova 1320
Preview
Základní fáze 17. kolo 100
Slovan Advokacie Praha
BK Rotor Punkrác B
Bude upřesněno
-
Hala Královka, plocha B
Preview
Základní fáze 17. kolo 101
Sokol Zlíchov A
SK Napůlhodu
Bude upřesněno
-
sokolovna Nad Zlíchovem
Preview
Základní fáze 17. kolo 102
TJ Podolí Praha 4
PRABAS
Bude upřesněno
-
ZŠ Kupeckého
Preview
Základní fáze 18. kolo 103
BK Pirelli A
TJ Podolí Praha 4
Bude upřesněno
-
ZŠ U Roháčových kasáren
Preview
Základní fáze 18. kolo 104
PRABAS
Sokol Zlíchov A
Bude upřesněno
-
ZŠ Na Chodovci
Preview
Základní fáze 18. kolo 105
SK Napůlhodu
Slovan Advokacie Praha
Bude upřesněno
-
sokolovna Na Klamovce
Preview
Základní fáze 18. kolo 106
BK Rotor Punkrác B
Sokol Dejvice
Bude upřesněno
-
ZŠ Na Chodovci
Preview
Základní fáze 18. kolo 108
BK Dynamo Praha
VSK Chemie
Bude upřesněno
-
ZŠ Na Dlouhém lánu
Preview
Základní fáze 19. kolo 109
BK Dynamo Praha
BK Pirelli A
Bude upřesněno
-
ZŠ Na Dlouhém lánu
Preview
Základní fáze 19. kolo 112
Sokol Dejvice
SK Napůlhodu
Bude upřesněno
-
ZŠ a MŠ Červený vrch
Preview
Základní fáze 19. kolo 113
Slovan Advokacie Praha
PRABAS
Bude upřesněno
-
Hala Královka, plocha B
Preview
Základní fáze 19. kolo 114
Sokol Zlíchov A
TJ Podolí Praha 4
Bude upřesněno
-
sokolovna Nad Zlíchovem
Preview
Základní fáze 20. kolo 115
BK Pirelli A
Sokol Zlíchov A
Bude upřesněno
-
ZŠ U Roháčových kasáren
Preview
Základní fáze 20. kolo 116
TJ Podolí Praha 4
Slovan Advokacie Praha
Bude upřesněno
-
ZŠ Kupeckého
Preview
Základní fáze 20. kolo 117
PRABAS
Sokol Dejvice
Bude upřesněno
-
ZŠ Na Chodovci
Preview
Základní fáze 20. kolo 119
BK Rotor Punkrác B
VSK Chemie
Bude upřesněno
-
ZŠ Na Chodovci
Preview
Základní fáze 21. kolo 122
BK Dynamo Praha
BK Rotor Punkrác B
Bude upřesněno
-
ZŠ Na Dlouhém lánu
Preview
Základní fáze 21. kolo 123
VSK Chemie
SK Napůlhodu
Bude upřesněno
-
ZŠ Jánošíkova 1320
Preview
Základní fáze 21. kolo 125
Sokol Dejvice
TJ Podolí Praha 4
Bude upřesněno
-
ZŠ a MŠ Červený vrch
Preview
Základní fáze 21. kolo 126
Slovan Advokacie Praha
Sokol Zlíchov A
Bude upřesněno
-
Hala Královka, plocha B
Preview
Základní fáze 22. kolo 127
BK Pirelli A
Slovan Advokacie Praha
Bude upřesněno
-
ZŠ U Roháčových kasáren
Preview
Základní fáze 22. kolo 128
Sokol Zlíchov A
Sokol Dejvice
Bude upřesněno
-
sokolovna Nad Zlíchovem
Preview
Základní fáze 22. kolo 130
PRABAS
VSK Chemie
Bude upřesněno
-
ZŠ Na Chodovci
Preview
Základní fáze 22. kolo 131
SK Napůlhodu
BK Dynamo Praha
Bude upřesněno
-
sokolovna Na Klamovce
Preview

Tabulky

pořadí tým z v p vstřeleno obdrženo B posledních 5 zápasů
1. TJ Podolí Praha 4 1 1 0 68 40 2
2. PRABAS 1 1 0 62 45 2
3. BK Pirelli A 1 1 0 82 68 2
4. Slovan Advokacie Praha 1 1 0 73 63 2
5. Sokol Dejvice 1 0 1 63 73 1
6. BK Rotor Punkrác B 1 0 1 68 82 1
7. BK Dynamo Praha 1 0 1 45 62 1
8. VSK Chemie 1 0 1 40 68 1
9. SK Napůlhodu 0 0 0
10. Sokol Zlíchov A 0 0 0
Hráč Tým Věk Z Min. B 2B TH TH % F-
Jakub Kolář PRABAS 31 1 1.0 6.0 2.0 2.0/2.0 100.0 1.0
Tomáš Franc Slovan Advokacie Praha 26 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Stukbauer VSK Chemie 46 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Nečas VSK Iuridica A 25 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Melena BK Dynamo Praha 38 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Karel Klouda BK Pirelli A 58 1 1.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Pavel Bělohubý TJ Podolí Praha 4 60 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Košťál Sokol Dejvice 29 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Pavel Bém SK Napůlhodu 40 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Chalupa BK Rotor Punkrác B 47 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Tým Z 2B 3B TH TH % F-
1 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
1 23.0 9.0 9.0 /14.0 64.3 16.0
1 24.0 3.0 5.0 /10.0 50.0 16.0
1 22.0 0.0 1.0 /2.0 50.0 13.0