Východočeský přebor mužů
Základní informace
Kategorie
muži
Sezona
2020/21
Zápasy
fáze | kolo | číslo | domácí / hosté | datum a čas | místo | rozhodčí | Komisař | skore | čtvrtiny | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
základní | 1. kolo | 251 |
SK Týniště nad Orlicí
BVK Holice "B"
|
26. 9. 2020
17:00 |
hala U dubu |
David Schmidt Dennis Billík |
0
20
|
*
Utkání bylo kontumováno ve prospěch BVK Holice "B"
|
Review | |
základní | 1. kolo | 252 |
TJ Sokol Pardubice I
TJ Jiskra Heřmanův Městec
|
26. 9. 2020
17:00 |
Sokolovna Pardubice, Jiráskova 29 |
Pavel Duben Tomáš Duben |
84
66
|
21
18
44
34
63
43 |
Review | |
základní | 2. kolo | 256 |
TJ Sokol Pardubice I
BK Nový Bydžov
|
Bude upřesněno
- |
Sokolovna Pardubice, Jiráskova 29 |
|
Preview | |||
základní | 2. kolo | 255 |
BVK Holice "B"
Chrudimsko
|
10. 10. 2020
17:00 |
SH Holubova ul. |
Martin Havrda Petr Dočkal |
64
51
|
22
13
30
27
42
39 |
Review | |
základní | 3. kolo | 257 |
SK Týniště nad Orlicí
Chrudimsko
|
11. 10. 2020
10:00 |
hala U dubu |
Jan Zima Tomáš Brandejs |
67
62
|
17
11
30
25
41
41
56
56 |
Review | |
základní | 3. kolo | 259 |
TJ Jiskra Heřmanův Městec
BK Nový Bydžov
|
11. 10. 2020
10:00 |
Městská hala, Jiráskova 916 |
Martin Havrda Petr Dočkal |
86
56
|
27
10
45
32
66
42 |
Review | |
základní | 4. kolo | 261 |
SK Týniště nad Orlicí
TJ Sokol Pardubice I
|
Bude upřesněno
- |
hala U dubu |
|
Preview | |||
základní | 4. kolo | 262 |
BVK Holice "B"
TJ Jiskra Heřmanův Městec
|
Bude upřesněno
- |
SH Holubova ul. |
|
Preview | |||
základní | 5. kolo | 263 |
Chrudimsko
BK Nový Bydžov
|
Bude upřesněno
- |
městská hala, ČSA 1000 |
|
Preview | |||
základní | 5. kolo | 264 |
SK Týniště nad Orlicí
TJ Jiskra Heřmanův Městec
|
Bude upřesněno
- |
hala U dubu |
|
Preview | |||
základní | 5. kolo | 265 |
BVK Holice "B"
TJ Sokol Pardubice I
|
Bude upřesněno
- |
SH Holubova ul. |
|
Preview | |||
základní | 6. kolo | 267 |
TJ Jiskra Heřmanův Městec
Chrudimsko
|
Bude upřesněno
- |
Městská hala, Jiráskova 916 |
|
Preview | |||
základní | 6. kolo | 268 |
BK Nový Bydžov
SK Týniště nad Orlicí
|
Bude upřesněno
- |
tělocvična TJ Nový Bydžov |
|
Preview | |||
základní | 7. kolo | 269 |
TJ Sokol Pardubice I
Chrudimsko
|
Bude upřesněno
- |
Sokolovna Pardubice, Jiráskova 29 |
|
Preview | |||
základní | 7. kolo | 271 |
BK Nový Bydžov
BVK Holice "B"
|
Bude upřesněno
- |
tělocvična TJ Nový Bydžov |
|
Preview | |||
základní | 8. kolo | 272 |
BVK Holice "B"
SK Týniště nad Orlicí
|
27. 9. 2020
11:00 |
SH Holubova ul. |
Jan Špaček Petr Baudyš |
79
49
|
15
12
38
21
61
32 |
Review | |
základní | 8. kolo | 273 |
TJ Jiskra Heřmanův Městec
TJ Sokol Pardubice I
|
25. 9. 2020
18:00 |
Městská hala, Jiráskova 916 |
Jan Zima Petr Dočkal |
64
65
|
13
16
28
31
54
50 |
Review | |
základní | 9. kolo | 275 |
Chrudimsko
SK Týniště nad Orlicí
|
Bude upřesněno
- |
městská hala, ČSA 1000 |
|
Preview | |||
základní | 9. kolo | 277 |
BK Nový Bydžov
TJ Jiskra Heřmanův Městec
|
Bude upřesněno
- |
tělocvična TJ Nový Bydžov |
|
Preview | |||
základní | 10. kolo | 279 |
Chrudimsko
BVK Holice "B"
|
Bude upřesněno
- |
městská hala, ČSA 1000 |
|
Preview | |||
základní | 10. kolo | 280 |
BK Nový Bydžov
TJ Sokol Pardubice I
|
10. 10. 2020
17:30 |
tělocvična TJ Nový Bydžov |
Milan Jaroš Jan Zima |
55
82
|
10
15
24
38
46
60 |
Review | |
základní | 11. kolo | 281 |
BK Nový Bydžov
Chrudimsko
|
Bude upřesněno
- |
tělocvična TJ Nový Bydžov |
|
Preview | |||
základní | 11. kolo | 282 |
TJ Jiskra Heřmanův Městec
SK Týniště nad Orlicí
|
Bude upřesněno
- |
Městská hala, Jiráskova 916 |
|
Preview | |||
základní | 11. kolo | 283 |
TJ Sokol Pardubice I
BVK Holice "B"
|
Bude upřesněno
- |
Sokolovna Pardubice, Jiráskova 29 |
|
Preview | |||
základní | 12. kolo | 285 |
TJ Sokol Pardubice I
SK Týniště nad Orlicí
|
Bude upřesněno
- |
Sokolovna Pardubice, Jiráskova 29 |
|
Preview | |||
základní | 12. kolo | 286 |
TJ Jiskra Heřmanův Městec
BVK Holice "B"
|
Bude upřesněno
- |
Městská hala, Jiráskova 916 |
|
Preview | |||
základní | 13. kolo | 287 |
Chrudimsko
TJ Sokol Pardubice I
|
Bude upřesněno
- |
městská hala, ČSA 1000 |
|
Preview | |||
základní | 13. kolo | 289 |
BVK Holice "B"
BK Nový Bydžov
|
Bude upřesněno
- |
SH Holubova ul. |
|
Preview | |||
základní | 14. kolo | 291 |
Chrudimsko
TJ Jiskra Heřmanův Městec
|
Bude upřesněno
- |
městská hala, ČSA 1000 |
|
Preview | |||
základní | 14. kolo | 292 |
SK Týniště nad Orlicí
BK Nový Bydžov
|
Bude upřesněno
- |
hala U dubu |
|
Preview | |||
základní | 15. kolo | 293 |
SK Týniště nad Orlicí
BVK Holice "B"
|
Bude upřesněno
- |
hala U dubu |
|
Preview | |||
základní | 15. kolo | 294 |
TJ Sokol Pardubice I
TJ Jiskra Heřmanův Městec
|
Bude upřesněno
- |
Sokolovna Pardubice, Jiráskova 29 |
|
Preview | |||
základní | 16. kolo | 297 |
BVK Holice "B"
Chrudimsko
|
Bude upřesněno
- |
SH Holubova ul. |
|
Preview | |||
základní | 16. kolo | 298 |
TJ Sokol Pardubice I
BK Nový Bydžov
|
Bude upřesněno
- |
Sokolovna Pardubice, Jiráskova 29 |
|
Preview | |||
základní | 17. kolo | 299 |
SK Týniště nad Orlicí
Chrudimsko
|
Bude upřesněno
- |
hala U dubu |
|
Preview | |||
základní | 17. kolo | 301 |
TJ Jiskra Heřmanův Městec
BK Nový Bydžov
|
Bude upřesněno
- |
Městská hala, Jiráskova 916 |
|
Preview | |||
základní | 18. kolo | 303 |
SK Týniště nad Orlicí
TJ Sokol Pardubice I
|
Bude upřesněno
- |
hala U dubu |
|
Preview | |||
základní | 18. kolo | 304 |
BVK Holice "B"
TJ Jiskra Heřmanův Městec
|
Bude upřesněno
- |
SH Holubova ul. |
|
Preview | |||
základní | 19. kolo | 305 |
Chrudimsko
BK Nový Bydžov
|
Bude upřesněno
- |
městská hala, ČSA 1000 |
|
Preview | |||
základní | 19. kolo | 306 |
SK Týniště nad Orlicí
TJ Jiskra Heřmanův Městec
|
Bude upřesněno
- |
hala U dubu |
|
Preview | |||
základní | 19. kolo | 307 |
BVK Holice "B"
TJ Sokol Pardubice I
|
Bude upřesněno
- |
SH Holubova ul. |
|
Preview | |||
základní | 20. kolo | 309 |
TJ Jiskra Heřmanův Městec
Chrudimsko
|
Bude upřesněno
- |
Městská hala, Jiráskova 916 |
|
Preview | |||
základní | 20. kolo | 310 |
BK Nový Bydžov
SK Týniště nad Orlicí
|
Bude upřesněno
- |
tělocvična TJ Nový Bydžov |
|
Preview | |||
základní | 21. kolo | 311 |
TJ Sokol Pardubice I
Chrudimsko
|
Bude upřesněno
- |
Sokolovna Pardubice, Jiráskova 29 |
|
Preview | |||
základní | 21. kolo | 313 |
BK Nový Bydžov
BVK Holice "B"
|
Bude upřesněno
- |
tělocvična TJ Nový Bydžov |
|
Preview | |||
základní | 22. kolo | 314 |
BVK Holice "B"
SK Týniště nad Orlicí
|
Bude upřesněno
- |
SH Holubova ul. |
|
Preview | |||
základní | 22. kolo | 315 |
TJ Jiskra Heřmanův Městec
TJ Sokol Pardubice I
|
Bude upřesněno
- |
Městská hala, Jiráskova 916 |
|
Preview | |||
základní | 23. kolo | 317 |
Chrudimsko
SK Týniště nad Orlicí
|
Bude upřesněno
- |
městská hala, ČSA 1000 |
|
Preview | |||
základní | 23. kolo | 319 |
BK Nový Bydžov
TJ Jiskra Heřmanův Městec
|
Bude upřesněno
- |
tělocvična TJ Nový Bydžov |
|
Preview | |||
základní | 24. kolo | 321 |
Chrudimsko
BVK Holice "B"
|
Bude upřesněno
- |
městská hala, ČSA 1000 |
|
Preview | |||
základní | 24. kolo | 322 |
BK Nový Bydžov
TJ Sokol Pardubice I
|
Bude upřesněno
- |
tělocvična TJ Nový Bydžov |
|
Preview | |||
základní | 25. kolo | 323 |
BK Nový Bydžov
Chrudimsko
|
Bude upřesněno
- |
tělocvična TJ Nový Bydžov |
|
Preview | |||
základní | 25. kolo | 324 |
TJ Jiskra Heřmanův Městec
SK Týniště nad Orlicí
|
Bude upřesněno
- |
Městská hala, Jiráskova 916 |
|
Preview | |||
základní | 25. kolo | 325 |
TJ Sokol Pardubice I
BVK Holice "B"
|
Bude upřesněno
- |
Sokolovna Pardubice, Jiráskova 29 |
|
Preview | |||
základní | 26. kolo | 327 |
TJ Sokol Pardubice I
SK Týniště nad Orlicí
|
Bude upřesněno
- |
Sokolovna Pardubice, Jiráskova 29 |
|
Preview | |||
základní | 26. kolo | 328 |
TJ Jiskra Heřmanův Městec
BVK Holice "B"
|
Bude upřesněno
- |
Městská hala, Jiráskova 916 |
|
Preview | |||
základní | 27. kolo | 329 |
Chrudimsko
TJ Sokol Pardubice I
|
Bude upřesněno
- |
městská hala, ČSA 1000 |
|
Preview | |||
základní | 27. kolo | 331 |
BVK Holice "B"
BK Nový Bydžov
|
Bude upřesněno
- |
SH Holubova ul. |
|
Preview | |||
základní | 28. kolo | 333 |
Chrudimsko
TJ Jiskra Heřmanův Městec
|
Bude upřesněno
- |
městská hala, ČSA 1000 |
|
Preview | |||
základní | 28. kolo | 334 |
SK Týniště nad Orlicí
BK Nový Bydžov
|
Bude upřesněno
- |
hala U dubu |
|
Preview |
Tabulky
pořadí | tým | z | v | p | vstřeleno | obdrženo | B | posledních 5 zápasů |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | BVK Holice "B" | 3 | 3 | 0 | 163 | 100 | 6 | |
2. | TJ Sokol Pardubice I | 3 | 3 | 0 | 231 | 185 | 6 | |
3. | TJ Jiskra Heřmanův Městec | 3 | 1 | 2 | 216 | 205 | 4 | |
4. | SK Týniště nad Orlicí | 3 | 1 | 2 | 116 | 161 | 3 | |
5. | Chrudimsko | 2 | 0 | 2 | 113 | 131 | 2 | |
6. | BK Nový Bydžov | 2 | 0 | 2 | 111 | 168 | 2 |
Data nejsou momentálně dostupná.
Data nejsou momentálně dostupná.
Tým | Z | 2B | 3B | TH | TH % | F- |
---|---|---|---|---|---|---|
SK Týniště nad Orlicí | 3 | 16.7 | 4.7 | 10.3 /18.3 | 56.4 | 17.7 |
BVK Holice "B" | 3 | 20.0 | 5.7 | 8.3 /16.6 | 50.0 | 19.7 |
TJ Sokol Pardubice I | 3 | 23.7 | 5.3 | 13.7 /25.7 | 53.2 | 21.0 |
TJ Jiskra Heřmanův Městec | 3 | 20.0 | 6.7 | 12.0 /21.3 | 56.3 | 21.0 |
Chrudimsko | 2 | 20.0 | 2.0 | 10.5 /17.5 | 60.0 | 16.5 |
BK Nový Bydžov | 2 | 20.5 | 2.0 | 8.5 /18.0 | 47.2 | 16.0 |
Tým | 2B | 3B | TH | F- |
---|---|---|---|---|
SK Týniště nad Orlicí | 19 | 6 | 11/23 | 24 |
BVK Holice "B" | 28 | 8 | 16/27 | 20 |
TJ Sokol Pardubice I | 27 | 7 | 17/38 | 29 |
TJ Jiskra Heřmanův Městec | 24 | 10 | 22/38 | 25 |
Chrudimsko | 21 | 4 | 13/21 | 17 |
BK Nový Bydžov | 21 | 3 | 10/22 | 17 |
Rozhodčí | Z | 1. | 2. | 3. | D | H | C |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Zima Jan | 3 | 2 | 1 | 0 | 1.5 | 1.0 | 1.3 |
Špaček Jan | 1 | 1 | 0 | 0 | 2.0 | 1.0 | 1.5 |
Schmidt David | 1 | 1 | 0 | 0 | 1.5 | 2.0 | 1.8 |
Jaroš Milan | 1 | 1 | 0 | 0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 |
Havrda Martin | 2 | 2 | 0 | 0 | 1.5 | 1.0 | 1.3 |
Duben Pavel | 1 | 1 | 0 | 0 | 2.0 | 2.0 | 2.0 |
Duben Tomáš | 1 | 0 | 1 | 0 | 2.0 | 2.0 | 2.0 |
Dočkal Petr | 3 | 0 | 3 | 0 | 2.0 | 1.0 | 1.5 |
Brandejs Tomáš | 1 | 0 | 1 | 0 | 1.0 | 1.0 | 1.0 |
Billík Dennis | 1 | 0 | 1 | 0 | 1.0 | 2.0 | 1.5 |
Baudyš Petr | 1 | 0 | 1 | 0 | 2.0 | 1.0 | 1.5 |
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař | N | MIN | AVG | MAX | o |
---|---|---|---|---|---|
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data. |
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře