Přestupy

      Datum Jméno Typ přestupu Z týmu Do týmu
      31. 3. 2021 Aapeli Elmeri Ristonpoika Alanen nový hráč Basket Brno
      29. 9. 2021 Abazher Viktorie nový hráč BC Kolín
      23. 9. 2020 Abel Jáchym nový hráč BVK Holice
      12. 11. 2021 Abelová Laura nový hráč BVK Holice
      19. 11. 2021 Abelová Liliana nový hráč BVK Holice
      31. 8. 2020 Abrahám Bára nový hráč AŠ Mladá Boleslav
      7. 8. 2020 Abraham Gilbert Ayotunde Ndako nový hráč BASKET Jindřichův Hradec z.s.
      7. 8. 2020 Abraham Gilbert Ayotundo Ndato nový hráč BASKET Jindřichův Hradec z.s.
      4. 11. 2021 Abrman Viktor nový hráč Sportovní oddíly DDM Praha 10, z.s.
      20. 9. 2021 Abtová Markéta nový hráč BK Chomutov
      20. 9. 2021 Abtová Martina nový hráč BK Chomutov
      4. 10. 2021 Abukhlal Omar nový hráč Sokol Brno II.
      9. 9. 2021 Acar Okan nový hráč Sokol Hostivař
      10. 11. 2021 Adam Jiří nový hráč BK Baník Most
      18. 10. 2021 Adamantiadis Alexandros nový hráč SK Napůlhodu
      28. 2. 2022 Adamčeková Kristýna přestup Basket Slovanka SK Prosek
      15. 11. 2021 Adamčík Jan nový hráč BK SNAKES Orlová
      13. 8. 2020 Adamcová Barbora hostování ŠBK Sadská Basket Pastelka MB
      10. 8. 2020 Adamcová Barbora přestup Basket Pastelka MB ŠBK Sadská
      15. 7. 2021 Adamcová Eliška hostování Basket Pastelka MB ŠBK Sadská
      10. 8. 2020 Adamcová Eliška hostování Basket Pastelka MB Basketbal Čelákovice
      13. 8. 2020 Adamcová Katka nový hráč BK Děčín
      25. 10. 2021 Adamec Anthony Dennis hostování BVK Holice BK Vysoká nad Labem
      4. 11. 2021 Adamec David nový hráč Sokol Písek
      10. 9. 2020 Adamec Filip hostování SŠB Pardubice Sokol Hradec Králové PP
      22. 6. 2020 Adamec Lukáš přestup BK Slavoj Praha BK Meteor Praha, z.s.
      7. 9. 2020 Adamec Matěj hostování Snakes Ostrava Basket Valmez
      27. 1. 2022 Adamec Matěj hostování Snakes Ostrava BK Hladnov
      7. 12. 2021 Adamec Tomáš přestup BK Opava BK NH Ostrava
      11. 1. 2022 Adámek Matteo nový hráč Sokol Písek
      1. 10. 2021 Adámková Aneta přestup KP Brno SŠMH Brno
      29. 9. 2021 Adamová Anna nový hráč BA Sparta Praha
      3. 11. 2021 Adamus Vojtěch nový hráč BK NH Ostrava
      11. 11. 2021 Adamušková Adéla hostování BK Vysoká nad Labem TJ Lokomotiva Trutnov
      12. 11. 2020 Adášek Dominik přestup SK Slavia Praha - basketbal z.s. BK Meteor Praha, z.s.
      13. 1. 2022 Adášek Dominik přestup BK Meteor Praha, z.s. Sokol Vyšehrad
      1. 7. 2020 Adášek Dominik přestup TJ Košíře SK Slavia Praha - basketbal z.s.
      16. 4. 2020 Adeltová Adéla nový hráč BA 2006´ Roudnice n.Labem
      9. 12. 2020 Adeltová Ella nový hráč BK Real Roudnice n.L.
      25. 4. 2022 Adragna Daniel nový hráč Sokol Vyšehrad
      7. 1. 2022 Afsahi Noah přestup NBK Praha, BA Spoje Praha
      31. 8. 2020 Aharonyan Arman přestup NBK Praha, BA Basketbalová škola Tygři Praha, z.s.
      16. 4. 2020 Ahmeti David nový hráč BA 2006´ Roudnice n.Labem
      2. 11. 2021 Ajdinovič Dominik nový hráč BK Teplice
      6. 1. 2022 Akindynos Pšenčík Josef nový hráč SKB Zlín
      26. 8. 2021 Akl Rebecca nový hráč Basketbal SK Královo Pole
      30. 9. 2021 Akrish Ofek Yosef hostování BASKET Jindřichův Hradec z.s. BK Pelhřimov
      15. 9. 2021 Akrish Ofek Yosef nový hráč BASKET Jindřichův Hradec z.s.
      15. 9. 2021 Akrish Ofek Yosef nový hráč BASKET Jindřichův Hradec z.s.
      18. 10. 2021 Akrman Adam nový hráč Sokol Žižkov
      8. 10. 2021 Al-Balaa Cham nový hráč BK HB Basket, z.s.
      26. 8. 2020 Al-Shammri Fatima nový hráč KP Brno
      26. 2. 2020 Albok Petr nový hráč Radotín.sport.klub
      2. 6. 2021 Albrecht Karel nový hráč BSK Fenix Modřany
      10. 9. 2021 Albrecht Karel přestup BSK Fenix Modřany Jižní Supi, zapsaný spolek
      26. 8. 2020 Albrechtová Amálie nový hráč BK Děčín
      21. 9. 2021 Aleksashin Andrei nový hráč TJ - ČSA oddíl košíkové z.s.
      27. 7. 2020 Alešová Anna hostování BK Brandýs n. L. Basketbal Čelákovice
      10. 9. 2020 Alexandrová Emma přestup Basket Slovanka BC Benešov
      11. 9. 2020 Alexandrová Emma hostování BC Benešov Basket Slovanka
      25. 6. 2021 Alexandrová Emma přestup BC Benešov Basket Slovanka
      8. 10. 2020 Alexová Viktorie hostování BK Blansko BBK Blansko
      1. 10. 2020 Alexová Viktorie přestup BBK Blansko BK Blansko
      4. 9. 2020 Alexová Zuzana nový hráč BK Blansko
      9. 9. 2020 Alimov Nikodim nový hráč BK Teplice
      18. 2. 2022 Alston Brandon přestup BK Ústí nad Labem a.s. BC Kolín s.r.o.
      11. 10. 2021 Alston Brandon nový hráč BK Ústí nad Labem a.s.
      22. 3. 2022 Alston Brandon přestup BC Kolín s.r.o. BK Děčín s.r.o.
      3. 3. 2022 Alt Jakub nový hráč TJ Jiskra Humpolec
      10. 9. 2021 Altman Lukáš nový hráč BK Opava
      25. 8. 2020 Altmann Marek nový hráč BCM Orli Prostějov
      23. 9. 2021 Altmannová Tereza nový hráč Jiskra Kyjov
      27. 9. 2021 Altner Ondřej nový hráč Sportovní oddíly DDM Praha 10, z.s.
      4. 11. 2021 Altynski Štěpán nový hráč Basketbalová škola Tygři Praha, z.s.
      1. 9. 2021 Alvado Blanco Ema nový hráč Sigma Hranice
      3. 11. 2021 Amador Luis Montilla nový hráč SK Napůlhodu
      25. 3. 2022 Amarbayasgalan Temuujin nový hráč AŠ Mladá Boleslav
      4. 9. 2020 Ambrož Jiří přestup SK Týniště nad Orlicí BC Slaný
      21. 10. 2021 Ambrož Šimon nový hráč SKUP Olomouc
      4. 6. 2021 Andělová Anežka nový hráč SK Basketbal Tišnov
      26. 11. 2021 Anderková Stela nový hráč SBŠ Ostrava
      28. 3. 2022 Andrejsek Marek nový hráč BA Sparta Praha
      29. 9. 2020 Andrejši Adam nový hráč ŠSK při 3. ZŠ Slaný
      29. 9. 2020 Andrejši Alex nový hráč ŠSK při 3. ZŠ Slaný
      4. 11. 2021 Andrejsková Dora nový hráč BK HB Basket, z.s.
      2. 9. 2021 Andres Denis hostování TJ Svitavy BK Vysoká nad Labem
      22. 9. 2020 Andres Denis hostování TJ Svitavy Sokol Hradec Králové PP
      16. 9. 2020 Andres Petr přestup Sokol Hradec Králové PP BK Vysoká nad Labem
      30. 11. 2020 Andresová Kristýna nový hráč BK Real Roudnice n.L.
      9. 10. 2020 Andrle Metoděj nový hráč Basketbalová škola Tygři Praha, z.s.
      24. 9. 2021 Andrle Metoděj hostování Basketbalová škola Tygři Praha, z.s. TJ Sokol Nové Strašecí z.s.
      12. 10. 2021 Andrlová Nela nový hráč BC Slaný
      16. 9. 2021 Andrlová Terezie nový hráč BK Chomutov
      23. 9. 2021 Andrýsková Karolína nový hráč OSK Olomouc
      22. 9. 2021 Andrýsková Markéta hostování Sportovní klub K2 Prostějov, z.s. Spartak Uh. Brod
      22. 9. 2020 Andrýsková Markéta hostování OSK Olomouc Spartak Uh. Brod
      3. 9. 2021 Andrýsková Markéta přestup OSK Olomouc Sportovní klub K2 Prostějov, z.s.
      2. 6. 2020 Andrýsková Markéta přestup Spartak Uh. Brod OSK Olomouc
      8. 9. 2021 Aneta Žaludová nový hráč ŠSK při 3. ZŠ Příbram
      29. 11. 2021 Anfilov Theodor nový hráč Sportovní oddíly DDM Praha 10, z.s.
      Reklama
      Vstupenky Eurobasket