Kluby

Název Kraj Obec ID Rok založení Počet družstev
Základní škola a Mateřská škola Borotín, okres Tábor Jižní Čechy Borotín 1442 2008 1
Žabiny s.r.o. Jižní Morava Brno 1698 2021 1
Vysokoškolský sportovní klub VŠB-TU Ostrava Moravskoslezský Ostrava - Poruba 1012 2006 1
Vysokoškolský sportovní klub Veterinární a farmaceutické univerzity, z.s. Jižní Morava Brno - Královo Pole 1694 2021 2
Vysokoškolský sportovní klub Univerzita Brno Jižní Morava Brno - Stránice 1391 2008 3
Vysokoškolský sportovní klub Přírodní vědy UK Praha Praha Praha - Hostivař 175 2003 2
Vysokoškolský sportovní klub MENDELU v Brně, z.s. Jižní Morava Brno - Královo Pole 1539 2010 2
Vysokoškolský sportovní klub matematicko-fyzikální fakulty z. s. Praha Praha - Hostivař 179 2003 3
Vysokoškolský sportovní klub IURIDICA Praha, z.s. Praha Praha 1 - Staré Město 174 2003 4
Vysokoškolský sportovní klub chemie Praha Praha Praha - Dejvice 1190 2007 1
Vysokoškolská tělovýchovná jednota Technika Praha z. s. Praha Praha - Nové Město 143 2003 1
VŠTJ Medicina Praha, z.s. Praha Praha - Nové Město 1267 2007 4
VSK ČVUT Praha z.s. Praha Praha 6 - Dejvice 1632 2016 5
Vsetínský basket, z.s. Střední Morava Rokytnice-Vsetín 1682 2020 1
USK Slavia Liberec, z.s. Severní Čechy Liberec XV - Starý Harcov 1425 2008 1
USK basketbal s.r.o. Praha Praha 7 1664 2018 1
Univerzitní sportovní klub Praha, spolek Praha Praha - Vinohrady 591 2004 12
TJ Znojmo Jižní Morava Znojmo 1662 2018 2
TJ Thermia Karlovy Vary z.s. Západní Čechy Karlovy Vary 1472 2009 6
TJ Tesla Pardubice, z.s. Východní Čechy Pardubice - Zelené Předměstí 1210 2007 6
TJ Tělovýchovná zařízení Rakovník, z.s. Střední Čechy Rakovník 712 2004 1
TJ Svitavy, z. s. Východní Čechy Svitavy - Lány 1064 2007 6
TJ Šumperk, z.s. Střední Morava Šumperk 1037 2006 7
TJ Spartak Uherský Brod, z.s. Střední Morava Uherský Brod 1108 2007 7
TJ SPARTAK Rychnov nad Kněžnou, z.s. Východní Čechy Rychnov nad Kněžnou 1220 2007 2
TJ Spartak Hluk, z. s. Střední Morava Hluk 1245 2007 2
TJ SOKOL TYRŠ Brno, pobočný spolek Jižní Morava Brno - Zábrdovice 1263 2007 1
TJ Sokol Toužim, z.s. Západní Čechy Toužim 862 2005 6
TJ Sokol Stodůlky Praha Praha 5 914 2005 2
TJ Sokol Stěžery, z.s. Východní Čechy Stěžery 353 2003 3
TJ Sokol Nové Strašecí z.s. Střední Čechy Nové Strašecí 1660 2018 3
TJ Sokol Motol Praha Praha 5 843 2005 7
TJ Sokol Moravská Nová Ves z.s. Jižní Morava Moravská Nová Ves 1670 2019 1
TJ Sokol Bor z.s. Západní Čechy Bor 733 2004 2
TJ Sokol Blatná Jižní Čechy Blatná 1696 2021 1
TJ Slovan Varnsdorf z.s. Severní Čechy Varnsdorf 866 2005 6
TJ Slovan Litoměřice z.s. Severní Čechy Litoměřice - Předměstí 864 2005 9
TJ Slavoj Tachov, z. s. Západní Čechy Tachov 1643 2016 3
TJ Slavoj Plzeň z.s. Západní Čechy Plzeň - Jižní Předměstí 266 2003 2
TJ Slavoj Český Brod, z.s. Střední Čechy Český Brod 1242 2007 5
TJ SLAVIA Kroměříž z.s. Střední Morava Kroměříž 878 2005 11
TJ Sj Oděvní služba Praha Praha 157 2003 2
TJ Rožnov pod Radhoštěm, spolek Střední Morava Rožnov pod Radhoštěm 492 2003 2
TJ Postřelmov, z.s. Střední Morava Postřelmov 1569 2012 1
TJ Pardubičky, z.s. Východní Čechy Pardubice - Pardubičky 344 2003 1
TJ Pálava Mikulov, z.s. Jižní Morava Mikulov 1165 2007 1
TJ OP Prostějov Střední Morava Prostějov 1502 2009 1
TJ LOKOMOTIVA TRUTNOV, z.s. Východní Čechy Trutnov 1223 2007 13
TJ Lokomotiva Plzeň z.s. Západní Čechy Plzeň - Východní Předměstí 904 2005 14
TJ Lokomotiva Krnov z.s. Moravskoslezský Krnov 887 2005 8
TJ Lokomotiva Břeclav, z.s. Jižní Morava Břeclav 1270 2007 1
TJ Kamenka z.s. Jižní Morava Brno - Štýřice 1641 2016 1
TJ Jiskra Kyjov, z.s. Jižní Morava Kyjov 1007 2006 15
TJ Jiskra Humpolec, z.s. Jižní Čechy Humpolec 854 2005 2
TJ Jiskra Hořice, z.s. Východní Čechy Hořice 347 2003 1
TJ Jiskra Heřmanův Městec z.s. Východní Čechy Heřmanův Městec 346 2003 2
TJ EMĚ Mělník, z.s. Střední Čechy Mělník 211 2003 6
TJ ČZU Praha z.s. Praha Praha 6 - Suchdol 1191 2007 2
TJ Auto Škoda Mladá Boleslav, z.s. Střední Čechy Mladá Boleslav II 1430 2008 10
TJ Asociace sportovních klubů Blansko, z.s. Jižní Morava Blansko 1075 2007 1
TJ - ČSA oddíl košíkové z.s. Praha Praha 6 - Vokovice 101 2003 2
TILIA - občanské sdružení Praha Praha 6 - Bubeneč 738 2004 1
Tělovýchovná jednota ÚVN z.s. Praha Praha 6 - Břevnov 170 2003 1
Tělovýchovná jednota Turnov, z.s. Východní Čechy Turnov 1468 2009 3
Tělovýchovná jednota Třineckých železáren, spolek Moravskoslezský Třinec - Staré Město 504 2003 1
Tělovýchovná jednota Třebíč, spolek Jižní Morava Třebíč, Horka-Domky 1421 2008 6
Tělovýchovná jednota Start Havířov, zapsaný spolek Moravskoslezský Havířov - Prostřední Suchá 890 2005 9
Tělovýchovná jednota Spoje Praha Praha Praha 3 - Vysočany 1221 2007 2
Tělovýchovná jednota Spartak Kaplice z.s. Jižní Čechy Kaplice 713 2004 4
Tělovýchovná jednota Spartak Chodov, z.s. Západní Čechy Chodov 859 2005 1
Tělovýchovná jednota Sokol Lanžhot, z.s. Jižní Morava Lanžhot 1233 2007 3
Tělovýchovná jednota SLOVAN Černá Pole Brno, z.s. Jižní Morava Brno - Černá Pole 395 2003 4
Tělovýchovná jednota Slovan Bohnice - Praha 8 o.s. Praha Praha - Bohnice 1197 2007 2
Tělovýchovná jednota Slavoj Český Těšín z.s. Moravskoslezský Český Těšín 495 2003 1
Tělovýchovná jednota SIGMA Hranice, z.s. Střední Morava Hranice I - Město 1260 2007 2
Tělovýchovná jednota Ruzyně, z.s. Praha Praha 6 - Ruzyně 1248 2007 2
Tělovýchovná jednota Radlice z.s. Praha Praha 5 - Radlice 1167 2007 1
Tělovýchovná jednota Přeštice z. s. Západní Čechy Přeštice 728 2004 4
Tělovýchovná jednota Praha-Podolí, z.s. Praha Praha - Braník 154 2003 2
Tělovýchovná jednota Lokomotiva Liberec I, z.s. Severní Čechy Liberec I - Staré Město 1211 2007 4
Tělovýchovná jednota Lokomotiva Cheb z.s. Západní Čechy Cheb 1419 2008 1
Tělovýchovná jednota Košíře, z. s. Praha Praha 5 - Smíchov 148 2003 2
Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. Východní Čechy Havlíčkův Brod 1222 2007 7
Tělovýchovná jednota Jiskra Domažlice, z.s. Západní Čechy Domažlice - Hořejší Předměstí 1203 2007 3
Tělovýchovná jednota Jiskra Aš, z.s. Západní Čechy 1193 2007 2
Tělovýchovná jednota Holýšov, z.s. Západní Čechy Holýšov 1137 2007 2
Tělovýchovná jednota Hlučín, z.s. Moravskoslezský Hlučín 485 2003 1
Tělovýchovná jednota Háje-Jižní Město, z.s. Praha Praha - Háje 145 2003 2
Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. Severní Čechy Jablonec nad Nisou 1431 2008 6
Tělovýchovná jednota Baník Praha Praha Praha 7 745 2004 2
Tělocvičná jednota Sokol Zlíchov Praha Praha - Hlubočepy 139 2003 2
Tělocvičná jednota Sokol Žižkov I Praha Praha - Žižkov 1136 2007 13
Tělocvičná jednota Sokol Židlochovice Jižní Morava Židlochovice 410 2003 1
Tělocvičná jednota Sokol Vysoké Mýto Východní Čechy Vysoké Mýto - Město 1177 2007 2
Tělocvičná jednota Sokol Vyšehrad Praha Praha - Vyšehrad 1196 2007 13
Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna Jižní Morava Šlapanice 1231 2007 5
Tělocvičná jednota Sokol Pražský Praha Praha - Nové Město 1432 2008 12
Tělocvičná jednota Sokol Pražské Předměstí Východní Čechy Hradec Králové - Pražské Předměstí 1212 2007 7
Tělocvičná jednota Sokol Praha Královské Vinohrady Praha Praha 2 - Vinohrady 1106 2007 1
Tělocvičná jednota Sokol Praha Košíře Praha Praha 5 - Smíchov 1185 2007 1