Kluby

Název Kraj Obec ID Rok založení Počet družstev
Základní škola a Mateřská škola Borotín, okres Tábor Jižní Čechy Borotín 1442 2008 1
Žabiny s.r.o. Jižní Morava Brno 1698 2021 1
Vysokoškolský sportovní klub VŠB-TU Ostrava Moravskoslezský Ostrava - Poruba 1012 2006 1
USK Slavia Liberec, z.s. Severní Čechy Liberec XV - Starý Harcov 1425 2008 1
USK basketbal s.r.o. Praha Praha 7 1664 2018 1
Univerzitní sportovní klub Slávie Ostravská univerzita, z. s. Moravskoslezský Ostrava - Moravská Ostrava 477 2003 1
Univerzitní sportovní klub Praha, spolek Praha Praha - Vinohrady 591 2004 6
TJ Znojmo Jižní Morava Znojmo 1662 2018 1
TJ Thermia Karlovy Vary z.s. Západní Čechy Karlovy Vary 1472 2009 4
TJ Tesla Pardubice, z.s. Východní Čechy Pardubice - Zelené Předměstí 1210 2007 5
TJ Tělovýchovná zařízení Rakovník, z.s. Střední Čechy Rakovník 712 2004 1
TJ Svitavy, z. s. Východní Čechy Svitavy - Lány 1064 2007 5
TJ Šumperk, z.s. Střední Morava Šumperk 1037 2006 6
TJ Spartak Uherský Brod, z.s. Střední Morava Uherský Brod 1108 2007 3
TJ SPARTAK Rychnov nad Kněžnou, z.s. Východní Čechy Rychnov nad Kněžnou 1220 2007 2
TJ Sokol Toužim, z.s. Západní Čechy Toužim 862 2005 3
TJ Sokol Stěžery, z.s. Východní Čechy Stěžery 353 2003 3
TJ Sokol Nové Strašecí z.s. Střední Čechy Nové Strašecí 1660 2018 4
TJ Sokol Bor z.s. Západní Čechy Bor 733 2004 3
TJ Sokol Blatná Jižní Čechy Blatná 1696 2021 1
TJ Slovan Varnsdorf z.s. Severní Čechy Varnsdorf 866 2005 7
TJ Slovan Litoměřice z.s. Severní Čechy Litoměřice - Předměstí 864 2005 7
TJ Slavoj Tachov, z. s. Západní Čechy Tachov 1643 2016 4
TJ Slavoj Plzeň z.s. Západní Čechy Plzeň - Jižní Předměstí 266 2003 1
TJ Slavoj Český Brod, z.s. Střední Čechy Český Brod 1242 2007 6
TJ SLAVIA Kroměříž z.s. Střední Morava Kroměříž 878 2005 9
TJ Rožnov pod Radhoštěm, spolek Střední Morava Rožnov pod Radhoštěm 492 2003 3
TJ Postřelmov, z.s. Střední Morava Postřelmov 1569 2012 1
TJ Pardubičky, z.s. Východní Čechy Pardubice - Pardubičky 344 2003 1
TJ OP Prostějov Střední Morava Prostějov 1502 2009 1
TJ LOKOMOTIVA TRUTNOV, z.s. Východní Čechy Trutnov 1223 2007 13
TJ Lokomotiva Plzeň z.s. Západní Čechy Plzeň - Východní Předměstí 904 2005 11
TJ Lokomotiva Krnov z.s. Moravskoslezský Krnov 887 2005 9
TJ Jiskra Kyjov, z.s. Jižní Morava Kyjov 1007 2006 7
TJ Jiskra Humpolec, z.s. Jižní Čechy Humpolec 854 2005 1
TJ Jiskra Hořice, z.s. Východní Čechy Hořice 347 2003 1
TJ Jiskra Heřmanův Městec z.s. Východní Čechy Heřmanův Městec 346 2003 2
TJ EMĚ Mělník, z.s. Střední Čechy Mělník 211 2003 4
TJ Auto Škoda Mladá Boleslav, z.s. Střední Čechy Mladá Boleslav II 1430 2008 9
Tělovýchovná jednota Zbrojovka Vsetín, spolek Střední Morava Vsetín - Rokytnice 502 2003 1
Tělovýchovná jednota Turnov, z.s. Východní Čechy Turnov 1468 2009 3
Tělovýchovná jednota Třineckých železáren, spolek Moravskoslezský Třinec - Staré Město 504 2003 2
Tělovýchovná jednota Třebíč, spolek Jižní Morava Třebíč, Horka-Domky 1421 2008 2
Tělovýchovná jednota Start Havířov, zapsaný spolek Moravskoslezský Havířov - Prostřední Suchá 890 2005 7
Tělovýchovná jednota Spartak Kaplice z.s. Jižní Čechy Kaplice 713 2004 1
Tělovýchovná jednota Spartak Chodov, z.s. Západní Čechy Chodov 859 2005 1
Tělovýchovná jednota Sokol Lanžhot, z.s. Jižní Morava Lanžhot 1233 2007 1
Tělovýchovná jednota SLOVAN Černá Pole Brno, z.s. Jižní Morava Brno - Černá Pole 395 2003 1
Tělovýchovná jednota Slavoj Český Těšín z.s. Moravskoslezský Český Těšín 495 2003 1
Tělovýchovná jednota SIGMA Hranice, z.s. Střední Morava Hranice I - Město 1260 2007 2
Tělovýchovná jednota Přeštice z. s. Západní Čechy Přeštice 728 2004 4
Tělovýchovná jednota MDDM Ostrov, z.s. Karlovarský Ostrov nad Ohří 277 2003 1
Tělovýchovná jednota Lokomotiva Liberec I, z.s. Severní Čechy Liberec I - Staré Město 1211 2007 3
Tělovýchovná jednota Lokomotiva Cheb z.s. Západní Čechy Cheb 1419 2008 1
Tělovýchovná jednota Jiskra Havlíčkův Brod z.s. Východní Čechy Havlíčkův Brod 1222 2007 5
Tělovýchovná jednota Jiskra Aš, z.s. Západní Čechy 1193 2007 2
Tělovýchovná jednota Holýšov, z.s. Západní Čechy Holýšov 1137 2007 2
Tělovýchovná jednota Hlučín, z.s. Moravskoslezský Hlučín 485 2003 1
Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. Severní Čechy Jablonec nad Nisou 1431 2008 4
Tělocvičná jednota Sokol Žižkov I Praha Praha - Žižkov 1136 2007 6
Tělocvičná jednota Sokol Židlochovice Jižní Morava Židlochovice 410 2003 1
Tělocvičná jednota Sokol Vyšehrad Praha Praha - Vyšehrad 1196 2007 6
Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna Jižní Morava Šlapanice 1231 2007 1
Tělocvičná jednota Sokol Pražský Praha Praha - Nové Město 1432 2008 5
Tělocvičná jednota Sokol Pražské Předměstí Východní Čechy Hradec Králové - Pražské Předměstí 1212 2007 8
Tělocvičná jednota Sokol Písek Jižní Čechy Písek - Budějovické Předměstí 1224 2007 8
Tělocvičná jednota Sokol Pečky Střední Čechy Pečky 1247 2007 5
Tělocvičná jednota Sokol Pardubice I Východní Čechy Pardubice - Zelené Předměstí 335 2003 1
Tělocvičná jednota Sokol Nusle Praha Praha Praha 4 968 2006 5
Tělocvičná jednota Sokol Nová Paka Východní Čechy Nová Paka 916 2005 9
Tělocvičná jednota Sokol Kraslice Západní Čechy Kraslice 734 2004 3
Tělocvičná jednota Sokol Kladno Střední Čechy Kladno 1116 2007 7
Tělocvičná jednota Sokol Kbely Praha Praha - Kbely 995 2006 5
Tělocvičná jednota Sokol Karviná Moravskoslezský Karviná - Nové Město 1132 2007 6
Tělocvičná jednota Sokol Jaroměř - Josefov Východní Čechy Jaroměř - Josefov 1269 2007 4
Tělocvičná jednota Sokol Hradec Králové Východní Čechy Hradec Králové 1501 1929 12
Tělocvičná jednota Sokol Chrudim Východní Čechy Chrudim II 1131 2007 3
TBS Přerov, z.s. Střední Morava Přerov VII-Čekyně 1025 2006 8
Tatran Kohoutovice, z.s. Jižní Morava Brno - Kohoutovice 1582 1990 2
SVITAVSKÝ BASKET s.r.o. Východní Čechy Svitavy - Předměstí 1623 2013 1
Sportovní škola míčových her, z. s. Jižní Morava Brno - Žabovřesky 1113 2007 9
Sportovní škola basketbalu Pardubice, z. s. Východní Čechy Pardubice - Bílé Předměstí 1645 2017 8
Sportovní oddíly DDM Praha 10, z.s. Praha Praha 10 1691 2021 2
Sportovní oddíl Basketbal SK Královo Pole, z.s. Jižní Morava Brno - Královo Pole 1280 2007 8
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. Východní Čechy Týniště nad Orlicí 330 2003 6
Sportovní klub Královka, spolek Praha Praha 7 - Bubeneč 1625 2015 7
Sportovní klub K2 Prostějov, z.s. Střední Morava Prostějov 1671 2019 8
Sportovní klub Bruntál, z.s. Moravskoslezský Bruntál 1545 2011 5
Sportovní klub Brno - Žabovřesky z.s. Jižní Morava Brno - Žabovřesky 955 2005 7
SPORTOVNÍ KLUB BASKETBALU ZLÍN, z.s. Střední Morava Zlín 1110 2007 18
SPORTOVNÍ KLUB BASKETBALU při VOŠ a SŠT ČESKÁ TŘEBOVÁ, z. s. Východní Čechy Česká Třebová 1158 2007 5
Sportovní klub basketbalu Baník Most, z. s. Severní Čechy Most 1423 2008 4
Sportovní klub Basketbal Tišnov, z.s. Jižní Morava Tišnov 1034 2006 3
Sportovní basketbalová škola Ostrava z.s. Moravskoslezský Ostrava - Dubina 1403 2008 16
Sportovní akademie mládeže Brno, z.s. Jižní Morava Brno - Zábrdovice 1162 2007 1
SPORTBASKETBALL OSTRAVA z.s. Moravskoslezský Ostrava 1685 2020 4
Spolek TYGŘI JBC Brno Jižní Morava Želešice 1627 2016 7
Spolek Sportovní klub SK Šťáhlavy Plzeňský Šťáhlavy 1609 2001 1
Spolek Sportovní klub BASKETBAL Rokycany Západní Čechy Rokycany - Nové Město 1015 2006 9
Spolek přátel školy při 3. ZŠ Příbram-Březové Hory Střední Čechy Příbram VI 1164 2007 2